MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 22 60 20 0 2 139 - 10
2. Ósemka Lębork 22 55 18 1 3 137 - 17
3. Gryf Słupsk KS 22 51 16 3 3 120 - 17
4. Sparta Sycewice 22 49 16 1 5 98 - 23
5. Byki Słupsk 22 38 11 5 6 89 - 22
6. Grasz Dwumiasto 22 35 11 2 9 70 - 45
7. Leśnik Cewice 22 34 10 4 8 72 - 54
8. Gryf Słupsk 22 29 9 2 11 73 - 61
9. Stal Jezierzyce 22 15 5 0 17 38 - 118
10. Pogoń Lębork 22 11 3 2 17 23 - 110
11. Rowokół Smołdzino 22 8 2 2 18 16 - 145
12. Anioły Garczegorze 22 0 0 0 22 9 - 262
13. Start Łeba (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
14. UKS GAP Bruskowo Wielkie (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
* UKS GAP Bruskowo Wielkie wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane
* Start Łeba wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Sparta Sycewice 1 - 3 Jantar Ustka 13 września 2018
2. Gryf Słupsk KS - UKS GAP Bruskowo Wielkie
anulowany, było 12-0
3. Rowokół Smołdzino 0 - 3 Stal Jezierzyce 12 września 2018
4. Leśnik Cewice - Start Łeba
anulowany, było 3-0 vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
5. Anioły Garczegorze 1 - 3 Pogoń Lębork 19 września 2018
6. Grasz Dwumiasto 5 - 0 Gryf Słupsk
7. Byki Słupsk 3 - 3 Ósemka Lębork 19 września 2018
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Jantar Ustka 3 - 0 Ósemka Lębork 11 października 2018 - 16:00
9. Gryf Słupsk 2 - 1 Byki Słupsk
10. Pogoń Lębork 0 - 3 Grasz Dwumiasto 29 sierpnia 2018
11. Start Łeba - Anioły Garczegorze 5 września 2018
anulowany, było 8-1
12. Stal Jezierzyce 2 - 6 Leśnik Cewice
13. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Rowokół Smołdzino 26 sierpnia 2018 - 18:00
anulowany, było 3-0vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
14. Sparta Sycewice 1 - 2 Gryf Słupsk KS
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Gryf Słupsk KS 1 - 2 Jantar Ustka 3 października 2018
16. Rowokół Smołdzino 0 - 12 Sparta Sycewice 5 września 2018 - 17:30
17. Leśnik Cewice - UKS GAP Bruskowo Wielkie
anulowany, było 3-1
18. Anioły Garczegorze 1 - 6 Stal Jezierzyce
19. Grasz Dwumiasto - Start Łeba
anulowany, było 8-3
20. Byki Słupsk 9 - 0 Pogoń Lębork
21. Ósemka Lębork 1 - 0 Gryf Słupsk
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Jantar Ustka 6 - 0 Gryf Słupsk 20 września 2018 - 17:00
23. Pogoń Lębork 1 - 9 Ósemka Lębork
24. Start Łeba - Byki Słupsk
anulowany, było 0-4
25. Stal Jezierzyce 0 - 6 Grasz Dwumiasto
26. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Anioły Garczegorze
anulowany, było 12-0
27. Sparta Sycewice 1 - 0 Leśnik Cewice
28. Gryf Słupsk KS 15 - 0 Rowokół Smołdzino
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Rowokół Smołdzino 0 - 9 Jantar Ustka
30. Leśnik Cewice 1 - 1 Gryf Słupsk KS
31. Anioły Garczegorze 0 - 13 Sparta Sycewice
32. Grasz Dwumiasto - UKS GAP Bruskowo Wielkie
anulowany, było 7-3
33. Byki Słupsk 10 - 0 Stal Jezierzyce
34. Ósemka Lębork - Start Łeba
anulowany, było 16-0
35. Gryf Słupsk 6 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jantar Ustka 9 - 0 Pogoń Lębork
37. Start Łeba - Gryf Słupsk
anulowany, było 1-10
38. Stal Jezierzyce 0 - 12 Ósemka Lębork
39. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Byki Słupsk
anulowany, było 0-6
40. Sparta Sycewice 1 - 0 Grasz Dwumiasto
41. Gryf Słupsk KS 15 - 0 Anioły Garczegorze
42. Rowokół Smołdzino 0 - 1 Leśnik Cewice
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Leśnik Cewice 0 - 3 Jantar Ustka
44. Anioły Garczegorze 0 - 5 Rowokół Smołdzino
45. Grasz Dwumiasto 2 - 5 Gryf Słupsk KS
46. Byki Słupsk 2 - 3 Sparta Sycewice 3 października 2018 - 18:00
47. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Ósemka Lębork
anulowany, było 0-10
48. Gryf Słupsk 7 - 1 Stal Jezierzyce
49. Pogoń Lębork - Start Łeba
anulowany, było 5-0
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jantar Ustka - Start Łeba
anulowany, było 11-0
51. Stal Jezierzyce 1 - 0 Pogoń Lębork
52. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Gryf Słupsk
anulowany, było 2-8
53. Sparta Sycewice 3 - 1 Ósemka Lębork
54. Gryf Słupsk KS 0 - 0 Byki Słupsk
55. Rowokół Smołdzino 1 - 8 Grasz Dwumiasto
56. Leśnik Cewice 14 - 1 Anioły Garczegorze
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Anioły Garczegorze 0 - 16 Jantar Ustka
58. Grasz Dwumiasto 3 - 3 Leśnik Cewice
59. Byki Słupsk 9 - 0 Rowokół Smołdzino
60. Ósemka Lębork 5 - 0 Gryf Słupsk KS
61. Gryf Słupsk 2 - 3 Sparta Sycewice
62. Pogoń Lębork - UKS GAP Bruskowo Wielkie
anulowany, było 2-6
63. Start Łeba - Stal Jezierzyce
anulowany, było 1-4
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jantar Ustka 10 - 0 Stal Jezierzyce
65. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Start Łeba 12 listopada 2018 - 12:00
anulowany, było 5-3
66. Sparta Sycewice 3 - 1 Pogoń Lębork
67. Gryf Słupsk KS 5 - 1 Gryf Słupsk
68. Rowokół Smołdzino 0 - 9 Ósemka Lębork
69. Leśnik Cewice 0 - 4 Byki Słupsk
70. Anioły Garczegorze 0 - 11 Grasz Dwumiasto
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Grasz Dwumiasto 0 - 8 Jantar Ustka
72. Byki Słupsk 16 - 0 Anioły Garczegorze
73. Ósemka Lębork 2 - 0 Leśnik Cewice
74. Gryf Słupsk 7 - 1 Rowokół Smołdzino
75. Pogoń Lębork 1 - 6 Gryf Słupsk KS
76. Start Łeba - Sparta Sycewice
anulowany, było 1-14
77. Stal Jezierzyce - UKS GAP Bruskowo Wielkie 30 października 2018 - 16:30
anulowany, było 1-2
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Jantar Ustka - UKS GAP Bruskowo Wielkie
anulowany, było 7-0
79. Sparta Sycewice 8 - 0 Stal Jezierzyce
80. Gryf Słupsk KS - Start Łeba 5 listopada 2018 - 16:30
anulowany, było 10-1
81. Rowokół Smołdzino 1 - 1 Pogoń Lębork
82. Leśnik Cewice 3 - 3 Gryf Słupsk
83. Anioły Garczegorze 0 - 13 Ósemka Lębork
84. Grasz Dwumiasto 0 - 2 Byki Słupsk
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Byki Słupsk 2 - 0 Jantar Ustka
86. Ósemka Lębork 4 - 1 Grasz Dwumiasto
87. Gryf Słupsk 10 - 0 Anioły Garczegorze
88. Pogoń Lębork 0 - 2 Leśnik Cewice
89. Start Łeba - Rowokół Smołdzino
anulowany, było 5-4
90. Stal Jezierzyce 1 - 2 Gryf Słupsk KS
91. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Sparta Sycewice
anulowany, było 0-4
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Jantar Ustka 3 - 2 Sparta Sycewice 30 kwietnia 2019
94. Stal Jezierzyce 8 - 1 Rowokół Smołdzino 24 kwietnia 2019
96. Pogoń Lębork 8 - 0 Anioły Garczegorze
97. Gryf Słupsk 1 - 4 Grasz Dwumiasto
98. Ósemka Lębork 1 - 0 Byki Słupsk
Pauza: Leśnik Cewice, Gryf Słupsk KS,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Ósemka Lębork 2 - 0 Jantar Ustka
100. Byki Słupsk 1 - 1 Gryf Słupsk
101. Grasz Dwumiasto 3 - 0 Pogoń Lębork
103. Leśnik Cewice 8 - 2 Stal Jezierzyce
105. Gryf Słupsk KS 2 - 1 Sparta Sycewice
Pauza: Rowokół Smołdzino, Anioły Garczegorze,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Jantar Ustka 1 - 0 Gryf Słupsk KS
107. Sparta Sycewice 10 - 0 Rowokół Smołdzino
109. Stal Jezierzyce 13 - 1 Anioły Garczegorze
111. Pogoń Lębork 0 - 5 Byki Słupsk
112. Gryf Słupsk 2 - 6 Ósemka Lębork
Pauza: Grasz Dwumiasto, Leśnik Cewice,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Gryf Słupsk 0 - 5 Jantar Ustka
114. Ósemka Lębork 19 - 1 Pogoń Lębork
116. Grasz Dwumiasto 5 - 0 Stal Jezierzyce
118. Leśnik Cewice 1 - 1 Sparta Sycewice
119. Rowokół Smołdzino 0 - 7 Gryf Słupsk KS
Pauza: Anioły Garczegorze, Byki Słupsk,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Jantar Ustka 9 - 0 Rowokół Smołdzino
121. Gryf Słupsk KS 10 - 0 Leśnik Cewice
122. Sparta Sycewice 13 - 0 Anioły Garczegorze
124. Stal Jezierzyce 0 - 3 Byki Słupsk
126. Pogoń Lębork 3 - 5 Gryf Słupsk
Pauza: Ósemka Lębork, Grasz Dwumiasto,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Pogoń Lębork 0 - 1 Jantar Ustka
129. Ósemka Lębork 9 - 0 Stal Jezierzyce
131. Grasz Dwumiasto 1 - 3 Sparta Sycewice 14 maja 2019
132. Anioły Garczegorze 0 - 18 Gryf Słupsk KS
133. Leśnik Cewice 2 - 1 Rowokół Smołdzino
Pauza: Byki Słupsk, Gryf Słupsk,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Jantar Ustka 6 - 0 Leśnik Cewice
135. Rowokół Smołdzino 5 - 0 Anioły Garczegorze
136. Gryf Słupsk KS 3 - 0 Grasz Dwumiasto
137. Sparta Sycewice 2 - 0 Byki Słupsk 8 maja 2019
139. Stal Jezierzyce 1 - 2 Gryf Słupsk
Pauza: Pogoń Lębork, Ósemka Lębork,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
142. Pogoń Lębork 2 - 0 Stal Jezierzyce 15 maja 2019
144. Ósemka Lębork 3 - 0 Sparta Sycewice 12 maja 2019 - 13:15
vo
145. Byki Słupsk 1 - 1 Gryf Słupsk KS
146. Grasz Dwumiasto 3 - 1 Rowokół Smołdzino
147. Anioły Garczegorze 0 - 14 Leśnik Cewice
Pauza: Gryf Słupsk, Jantar Ustka,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Jantar Ustka 23 - 0 Anioły Garczegorze
149. Leśnik Cewice 0 - 4 Grasz Dwumiasto
150. Rowokół Smołdzino 0 - 10 Byki Słupsk
151. Gryf Słupsk KS 2 - 0 Ósemka Lębork
152. Sparta Sycewice 3 - 2 Gryf Słupsk
Pauza: Stal Jezierzyce, Pogoń Lębork,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Stal Jezierzyce 0 - 9 Jantar Ustka
157. Pogoń Lębork 0 - 8 Sparta Sycewice
158. Gryf Słupsk 0 - 3 Gryf Słupsk KS
159. Ósemka Lębork 13 - 0 Rowokół Smołdzino
160. Byki Słupsk 0 - 3 Leśnik Cewice
161. Grasz Dwumiasto 8 - 3 Anioły Garczegorze
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Jantar Ustka 7 - 2 Grasz Dwumiasto
163. Anioły Garczegorze 0 - 11 Byki Słupsk
164. Leśnik Cewice 0 - 4 Ósemka Lębork
165. Rowokół Smołdzino 0 - 9 Gryf Słupsk
166. Gryf Słupsk KS 12 - 0 Pogoń Lębork
Pauza: Stal Jezierzyce, Sparta Sycewice,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. Stal Jezierzyce 0 - 6 Sparta Sycewice
172. Pogoń Lębork 0 - 0 Rowokół Smołdzino
173. Gryf Słupsk 4 - 7 Leśnik Cewice
174. Ósemka Lębork 18 - 0 Anioły Garczegorze
175. Byki Słupsk 0 - 0 Grasz Dwumiasto
Pauza: Gryf Słupsk KS, Jantar Ustka,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Jantar Ustka 6 - 0 Byki Słupsk
177. Grasz Dwumiasto 1 - 3 Ósemka Lębork
178. Anioły Garczegorze 2 - 9 Gryf Słupsk
179. Leśnik Cewice 7 - 2 Pogoń Lębork
181. Gryf Słupsk KS 10 - 0 Stal Jezierzyce




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE