Kolejka 1 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Studzienice |
0 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Start Miastko |
2 - 1 |
Junior Football Academy Przechlewo |
|
Lider Rychnowy |
16 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
1 września 2018
1.09 - 10:30 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Piast Człuchów |
1 września 2018
1.09 - 13:00 |
Pauza: MKS Debrzno, |
Kolejka 2 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
8 września 2018
8.09 - 13:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
1 - 1 |
Lider Rychnowy |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Start Miastko |
10 września 2018
10.09 - 17:00 |
MKS Debrzno |
9 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
8 września 2018
8.09 - 15:00 |
Pauza: Piast Człuchów, |
Kolejka 3 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
1 - 6 |
MKS Debrzno |
|
Lider Rychnowy |
0 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
15 września 2018
15.09 - 12:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Junior Football Academy Przechlewo |
15 września 2018
15.09 - 13:00 |
Piast Człuchów |
11 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
15 września 2018
15.09 - 13:00 |
Pauza: Kaszubia Studzienice, |
Kolejka 4 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Junior Football Academy Przechlewo |
1 - 0 |
Piast Człuchów |
27 września 2018
27.09 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
MKS Debrzno |
7 - 3 |
Lider Rychnowy |
22 września 2018
22.09 - 10:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 0 |
Start Miastko |
|
Pauza: Kolejarz Chojnice, |
Kolejka 5 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Rychnowy |
6 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 4 |
MKS Debrzno |
30 września 2018
30.09 - 12:45 |
Piast Człuchów |
1 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 7 |
Junior Football Academy Przechlewo |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Pauza: Start Miastko, |
Kolejka 6 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Myśliwiec Tuchomie |
7 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
6 października 2018
6.10 - 13:00 |
MKS Debrzno |
0 - 6 |
Piast Człuchów |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
6 października 2018
6.10 - 13:30 |
Start Miastko |
2 - 5 |
Lider Rychnowy |
|
Pauza: Junior Football Academy Przechlewo, |
Kolejka 7 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Start Miastko |
|
Piast Człuchów |
7 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
13 października 2018
13.10 - 13:45 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 11 |
MKS Debrzno |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
0 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Pauza: Lider Rychnowy, |
Kolejka 8 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
10 - 3 |
Junior Football Academy Przechlewo |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
8 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
20 października 2018
20.10 - 13:30 |
Start Miastko |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
|
Lider Rychnowy |
4 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
21 października 2018
21.10 - 13:00 |
Pauza: Myśliwiec Tuchomie, |
Kolejka 9 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Człuchów |
1 - 2 |
Lider Rychnowy |
27 października 2018
27.10 - 13:30 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 7 |
Start Miastko |
|
Junior Football Academy Przechlewo |
5 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 3 |
MKS Debrzno |
27 października 2018
27.10 - 10:30 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 10 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
3 - 0 |
Start Miastko |
|
Kolejarz Chojnice |
0 - 13 |
Lider Rychnowy |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Piast Człuchów |
6 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Pauza: MKS Debrzno, |
Kolejka 11 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
2 - 2 |
Junior Football Academy Przechlewo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Start Miastko |
0 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 5 |
MKS Debrzno |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Pauza: Piast Człuchów, |
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
3 - 0 |
Start Miastko |
|
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 2 |
Lider Rychnowy |
11 kwietnia 2019
11.04 - 18:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 9 |
Piast Człuchów |
12 kwietnia 2019
12.04 - 17:00 |
Pauza: Kaszubia Studzienice, |
Kolejka 13 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Człuchów |
3 - 2 |
Junior Football Academy Przechlewo |
25 kwietnia 2019
25.04 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
28 kwietnia 2019
28.04 - 13:30 |
Lider Rychnowy |
2 - 5 |
MKS Debrzno |
28 kwietnia 2019
28.04 - 12:30 |
Start Miastko |
0 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
|
Pauza: Kolejarz Chojnice, |
Kolejka 14 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Studzienice |
3 - 7 |
Lider Rychnowy |
4 maja 2019
4.05 - 13:30 |
MKS Debrzno |
4 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 4 |
Piast Człuchów |
7 maja 2019
7.05 - 18:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
9 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
29 kwietnia 2019
29.04 - 17:00 |
Pauza: Start Miastko, |
Kolejka 15 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
0 - 12 |
Myśliwiec Tuchomie |
14 maja 2019
14.05 - 17:00 |
Piast Człuchów |
6 - 2 |
MKS Debrzno |
11 maja 2019
11.05 - 13:30 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
3 - 0 |
Start Miastko |
|
Pauza: Junior Football Academy Przechlewo, |
Kolejka 16 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kaszubia Studzienice |
2 - 3 |
Piast Człuchów |
18 maja 2019
18.05 - 13:30 |
MKS Debrzno |
8 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Junior Football Academy Przechlewo |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Pauza: Lider Rychnowy, |
Kolejka 17 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Junior Football Academy Przechlewo |
2 - 12 |
MKS Debrzno |
27 maja 2019
27.05 - 17:30 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 10 |
Kaszubia Studzienice |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Start Miastko |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 5 |
Lider Rychnowy |
24 maja 2019
24.05 - 18:30 |
Pauza: Myśliwiec Tuchomie, |
Kolejka 18 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Rychnowy |
3 - 4 |
Piast Człuchów |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Start Miastko |
0 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
|
Kaszubia Studzienice |
4 - 1 |
Junior Football Academy Przechlewo |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
MKS Debrzno |
4 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, . |
|