Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Choczewo |
3 - 1 |
Zatoka Puck |
28 sierpnia 2005
28.08 - 16:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 1 |
Pidrina Gdynia |
28 sierpnia 2005
28.08 - 12:30 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 2 |
MKS Władysławowo |
28 sierpnia 2005
28.08 - 16:00 |
Orkan Gdynia |
1 - 1 |
Relaks Mechowo |
27 sierpnia 2005
27.08 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 1 |
Kaszuby II Połchowo |
27 sierpnia 2005
27.08 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
6 - 1 |
OKS Janowo |
28 sierpnia 2005
28.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
2 - 0 |
OKS Janowo |
3 września 2005
3.09 - 17:00 |
Kaszuby II Połchowo |
0 - 1 |
Orkan II Rumia |
4 września 2005
4.09 - 11:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
4 września 2005
4.09 - 13:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 1 |
Orkan Gdynia |
3 września 2005
3.09 - 15:00 |
Pidrina Gdynia |
0 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
3 września 2005
3.09 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
1 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 września 2005
3.09 - 16:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 1 |
Zatoka Puck |
11 września 2005
11.09 - 12:30 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 0 |
Orzeł Choczewo |
11 września 2005
11.09 - 15:00 |
Orkan Gdynia |
3 - 1 |
Pidrina Gdynia |
10 września 2005
10.09 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 4 |
MKS Władysławowo |
11 września 2005
11.09 - 11:00 |
Orkan II Rumia |
1 - 2 |
Relaks Mechowo |
11 września 2005
11.09 - 14:00 |
OKS Janowo |
1 - 2 |
Kaszuby II Połchowo |
11 września 2005
11.09 - 12:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
4 - 0 |
Kaszuby II Połchowo |
17 września 2005
17.09 - 17:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 1 |
OKS Janowo |
18 września 2005
18.09 - 13:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 4 |
Orkan II Rumia |
17 września 2005
17.09 - 15:00 |
Pidrina Gdynia |
3 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
17 września 2005
17.09 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
3 - 0 |
Orkan Gdynia |
17 września 2005
17.09 - 16:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
18 września 2005
18.09 - 12:30 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Eko-Prod Szemud |
7 - 1 |
Zatoka Puck |
25 września 2005
25.09 - 15:00 |
Orkan Gdynia |
0 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
24 września 2005
24.09 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 1 |
Orzeł Choczewo |
25 września 2005
25.09 - 11:00 |
Orkan II Rumia |
4 - 1 |
Pidrina Gdynia |
25 września 2005
25.09 - 14:00 |
OKS Janowo |
3 - 4 |
MKS Władysławowo |
25 września 2005
25.09 - 12:00 |
Kaszuby II Połchowo |
2 - 2 |
Relaks Mechowo |
25 września 2005
25.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
2 - 0 |
Relaks Mechowo |
1 października 2005
1.10 - 16:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 0 |
Kaszuby II Połchowo |
1 października 2005
1.10 - 15:00 |
Pidrina Gdynia |
2 - 2 |
OKS Janowo |
1 października 2005
1.10 - 16:00 |
Orzeł Choczewo |
0 - 1 |
Orkan II Rumia |
11 listopada 2005
11.11 - 12:00 |
przełożony |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
2 października 2005
2.10 - 12:30 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 0 |
Orkan Gdynia |
2 października 2005
2.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Gdynia |
1 - 0 |
Zatoka Puck |
8 października 2005
8.10 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
9 października 2005
9.10 - 11:00 |
Orkan II Rumia |
2 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
9 października 2005
9.10 - 14:00 |
OKS Janowo |
1 - 2 |
Orzeł Choczewo |
8 października 2005
8.10 - 15:00 |
Kaszuby II Połchowo |
2 - 2 |
Pidrina Gdynia |
9 października 2005
9.10 - 11:00 |
Relaks Mechowo |
1 - 0 |
MKS Władysławowo |
9 października 2005
9.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
0 - 0 |
MKS Władysławowo |
15 października 2005
15.10 - 14:00 |
Pidrina Gdynia |
4 - 1 |
Relaks Mechowo |
15 października 2005
15.10 - 15:00 |
Orzeł Choczewo |
4 - 2 |
Kaszuby II Połchowo |
15 października 2005
15.10 - 15:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 2 |
OKS Janowo |
16 października 2005
16.10 - 12:30 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 0 |
Orkan II Rumia |
15 października 2005
15.10 - 15:00 |
Orkan Gdynia |
1 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
15 października 2005
15.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
1 - 2 |
Zatoka Puck |
23 października 2005
23.10 - 11:00 |
Orkan II Rumia |
1 - 1 |
Orkan Gdynia |
23 października 2005
23.10 - 14:00 |
OKS Janowo |
0 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
22 października 2005
22.10 - 14:00 |
Kaszuby II Połchowo |
0 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
23 października 2005
23.10 - 11:00 |
Relaks Mechowo |
1 - 1 |
Orzeł Choczewo |
23 października 2005
23.10 - 13:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 1 |
Pidrina Gdynia |
23 października 2005
23.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
1 - 0 |
Pidrina Gdynia |
29 października 2005
29.10 - 14:00 |
Orzeł Choczewo |
3 - 0 |
MKS Władysławowo |
29 października 2005
29.10 - 14:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
4 - 0 |
Relaks Mechowo |
30 października 2005
30.10 - 12:30 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 1 |
Kaszuby II Połchowo |
30 października 2005
30.10 - 11:00 |
Orkan Gdynia |
3 - 1 |
OKS Janowo |
29 października 2005
29.10 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 4 |
Orkan II Rumia |
30 października 2005
30.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia |
4 - 0 |
Zatoka Puck |
6 listopada 2005
6.11 - 11:00 |
OKS Janowo |
0 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
6 listopada 2005
6.11 - 12:00 |
Kaszuby II Połchowo |
0 - 1 |
Orkan Gdynia |
5 listopada 2005
5.11 - 13:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 5 |
Eko-Prod Szemud |
6 listopada 2005
6.11 - 13:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
5 listopada 2005
5.11 - 14:00 |
Pidrina Gdynia |
0 - 1 |
Orzeł Choczewo |
6 listopada 2005
6.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Zatoka Puck |
0 - 0 |
Orzeł Choczewo |
9 kwietnia 2006
9.04 - 12:00 |
Pidrina Gdynia |
0 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
8 kwietnia 2006
8.04 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
8 kwietnia 2006
8.04 - 15:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 3 |
Orkan Gdynia |
9 kwietnia 2006
9.04 - 14:00 |
Kaszuby II Połchowo |
1 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
|
OKS Janowo |
1 - 3 |
Orkan II Rumia |
8 kwietnia 2006
8.04 - 16:00 |
Kolejka 13 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (9) |
OKS Janowo |
0 - 2 |
Zatoka Puck |
15 kwietnia 2006
15.04 - 16:00 |
Orkan II Rumia |
8 - 0 |
Kaszuby II Połchowo |
15 kwietnia 2006
15.04 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
7 - 1 |
Relaks Mechowo |
15 kwietnia 2006
15.04 - 11:00 |
Orkan Gdynia |
1 - 3 |
MKS Władysławowo |
15 kwietnia 2006
15.04 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 2 |
Pidrina Gdynia |
15 kwietnia 2006
15.04 - 13:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
4 - 1 |
Orzeł Choczewo |
15 kwietnia 2006
15.04 - 17:00 |
Kolejka 14 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Zatoka Puck |
0 - 4 |
Sokół Bożepole Wielkie |
23 kwietnia 2006
23.04 - 12:00 |
Orzeł Choczewo |
1 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
23 kwietnia 2006
23.04 - 17:00 |
Pidrina Gdynia |
2 - 3 |
Orkan Gdynia |
22 kwietnia 2006
22.04 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
22 kwietnia 2006
22.04 - 15:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 1 |
Orkan II Rumia |
23 kwietnia 2006
23.04 - 14:00 |
Kaszuby II Połchowo |
1 - 1 |
OKS Janowo |
23 kwietnia 2006
23.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Kaszuby II Połchowo |
0 - 1 |
Zatoka Puck |
30 kwietnia 2006
30.04 - 11:00 |
OKS Janowo |
4 - 1 |
Relaks Mechowo |
29 kwietnia 2006
29.04 - 16:00 |
Orkan II Rumia |
2 - 1 |
MKS Władysławowo |
30 kwietnia 2006
30.04 - 14:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 2 |
Pidrina Gdynia |
30 kwietnia 2006
30.04 - 16:00 |
Orkan Gdynia |
2 - 3 |
Orzeł Choczewo |
29 kwietnia 2006
29.04 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
30 kwietnia 2006
30.04 - 12:00 |
Kolejka 16 - 3. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
0 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
3 maja 2006
3.05 - 14:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 1 |
Orkan Gdynia |
3 maja 2006
3.05 - 12:30 |
Orzeł Choczewo |
4 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
3 maja 2006
3.05 - 17:00 |
Pidrina Gdynia |
3 - 2 |
Orkan II Rumia |
3 maja 2006
3.05 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
OKS Janowo |
3 maja 2006
3.05 - 15:00 |
Relaks Mechowo |
4 - 1 |
Kaszuby II Połchowo |
3 maja 2006
3.05 - 17:00 |
Kolejka 17 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Relaks Mechowo |
2 - 2 |
Zatoka Puck |
7 maja 2006
7.05 - 13:00 |
Kaszuby II Połchowo |
1 - 1 |
MKS Władysławowo |
7 maja 2006
7.05 - 13:00 |
OKS Janowo |
2 - 2 |
Pidrina Gdynia |
6 maja 2006
6.05 - 16:00 |
Orkan II Rumia |
2 - 0 |
Orzeł Choczewo |
7 maja 2006
7.05 - 14:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
6 maja 2006
6.05 - 16:00 |
Orkan Gdynia |
1 - 7 |
Eko-Prod Szemud |
6 maja 2006
6.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Zatoka Puck |
3 - 1 |
Orkan Gdynia |
14 maja 2006
14.05 - 13:00 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
14 maja 2006
14.05 - 12:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 1 |
Orkan II Rumia |
13 maja 2006
13.05 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
2 - 1 |
OKS Janowo |
13 maja 2006
13.05 - 16:00 |
Pidrina Gdynia |
4 - 2 |
Kaszuby II Połchowo |
13 maja 2006
13.05 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
5 - 3 |
Relaks Mechowo |
13 maja 2006
13.05 - 15:00 |
Kolejka 19 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
MKS Władysławowo |
2 - 0 |
Zatoka Puck |
20 maja 2006
20.05 - 15:00 |
Relaks Mechowo |
1 - 1 |
Pidrina Gdynia |
21 maja 2006
21.05 - 13:00 |
Kaszuby II Połchowo |
0 - 3 |
Orzeł Choczewo |
20 maja 2006
20.05 - 17:00 |
vo - udział nieuprawnionego zawodnika |
OKS Janowo |
0 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
20 maja 2006
20.05 - 16:00 |
Orkan II Rumia |
0 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
21 maja 2006
21.05 - 14:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 2 |
Orkan Gdynia |
21 maja 2006
21.05 - 16:00 |
Kolejka 20 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Zatoka Puck |
0 - 5 |
Korona Żelistrzewo |
28 maja 2006
28.05 - 13:00 |
Orkan Gdynia |
0 - 0 |
Orkan II Rumia |
27 maja 2006
27.05 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 1 |
OKS Janowo |
28 maja 2006
28.05 - 12:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 0 |
Kaszuby II Połchowo |
27 maja 2006
27.05 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
1 - 1 |
Relaks Mechowo |
27 maja 2006
27.05 - 16:00 |
Pidrina Gdynia |
0 - 4 |
MKS Władysławowo |
27 maja 2006
27.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 3. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Pidrina Gdynia |
3 - 1 |
Zatoka Puck |
3 czerwca 2006
3.06 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 1 |
Orzeł Choczewo |
3 czerwca 2006
3.06 - 11:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 czerwca 2006
3.06 - 11:00 |
Kaszuby II Połchowo |
1 - 6 |
Eko-Prod Szemud |
3 czerwca 2006
3.06 - 11:00 |
OKS Janowo |
2 - 1 |
Orkan Gdynia |
3 czerwca 2006
3.06 - 11:00 |
Orkan II Rumia |
2 - 5 |
Korona Żelistrzewo |
3 czerwca 2006
3.06 - 11:00 |
Kolejka 22 - 10. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Zatoka Puck |
1 - 1 |
Orkan II Rumia |
10 czerwca 2006
10.06 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 2 |
OKS Janowo |
10 czerwca 2006
10.06 - 11:00 |
Orkan Gdynia |
3 - 0 |
Kaszuby II Połchowo |
10 czerwca 2006
10.06 - 11:00 |
vo - goście nie dojechali |
Eko-Prod Szemud |
3 - 0 |
Relaks Mechowo |
10 czerwca 2006
10.06 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 0 |
MKS Władysławowo |
10 czerwca 2006
10.06 - 11:00 |
Orzeł Choczewo |
0 - 0 |
Pidrina Gdynia |
10 czerwca 2006
10.06 - 11:00 |
|