MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D2 - grupa Malbork II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf II Tczew MKS 19 54 18 0 1 102 - 12
2. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 18 51 17 0 1 141 - 10
3. Pomezania Malbork 19 45 15 0 4 69 - 33
4. AP Malbork 19 35 11 2 6 65 - 27 2 4 1 1 0 3 - 2
5. Spójnia Sadlinki 19 35 11 2 6 67 - 55 2 1 0 1 1 2 - 3
6. KP II Starogard Gdański 19 27 9 0 10 44 - 70
7. KS Czernin 19 25 8 1 10 37 - 70
8. Grom Nowy Staw 18 22 7 1 10 39 - 61
9. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 19 16 5 1 13 25 - 68
10. DSPN II Kwidzyn 19 15 5 0 14 37 - 62
11. Olimpia Sztum 19 7 2 1 16 25 - 71
12. Rodło II Kwidzyn 19 3 1 0 18 12 - 124
Ostatni komentarz dodał malbo 30.03.2019, 17:09:59




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Pomezania Malbork 9 - 0 Spójnia Sadlinki
2. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 15 - 0 Rodło II Kwidzyn
3. DSPN II Kwidzyn 3 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
4. KS Czernin 3 - 1 Grom Nowy Staw
5. KP II Starogard Gdański 2 - 1 Olimpia Sztum
6. AP Malbork 0 - 1 Gryf II Tczew MKS
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
7. AP Malbork 1 - 5 Pomezania Malbork
8. Gryf II Tczew MKS 3 - 1 KP II Starogard Gdański
9. Olimpia Sztum 2 - 3 Grom Nowy Staw
10. KS Czernin 3 - 1 DSPN II Kwidzyn
11. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 0 - 8 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
12. Rodło II Kwidzyn 1 - 7 Spójnia Sadlinki
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Pomezania Malbork 6 - 1 Rodło II Kwidzyn
14. Spójnia Sadlinki 2 - 1 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
15. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 10 - 0 KS Czernin
16. DSPN II Kwidzyn 2 - 3 Olimpia Sztum
17. Grom Nowy Staw 2 - 9 Gryf II Tczew MKS
18. KP II Starogard Gdański 0 - 1 AP Malbork
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. KP II Starogard Gdański 2 - 1 Pomezania Malbork
20. AP Malbork 8 - 0 Grom Nowy Staw
21. Gryf II Tczew MKS 9 - 0 DSPN II Kwidzyn
22. Olimpia Sztum 1 - 11 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
23. KS Czernin 3 - 3 Spójnia Sadlinki
24. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 6 - 0 Rodło II Kwidzyn
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Pomezania Malbork 3 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
26. Rodło II Kwidzyn 0 - 1 KS Czernin
27. Spójnia Sadlinki 3 - 0 Olimpia Sztum
28. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 0 - 4 Gryf II Tczew MKS
29. DSPN II Kwidzyn 0 - 4 AP Malbork
30. Grom Nowy Staw 1 - 4 KP II Starogard Gdański
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Grom Nowy Staw 3 - 6 Pomezania Malbork
32. KP II Starogard Gdański 3 - 2 DSPN II Kwidzyn
33. AP Malbork 1 - 5 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
34. Gryf II Tczew MKS 6 - 0 Spójnia Sadlinki
35. Olimpia Sztum 5 - 0 Rodło II Kwidzyn
36. KS Czernin 4 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Pomezania Malbork 3 - 1 KS Czernin
38. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 3 - 2 Olimpia Sztum
39. Rodło II Kwidzyn 0 - 10 Gryf II Tczew MKS
40. Spójnia Sadlinki 0 - 1 AP Malbork
41. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 6 - 0 KP II Starogard Gdański
42. DSPN II Kwidzyn 2 - 3 Grom Nowy Staw
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. DSPN II Kwidzyn 0 - 5 Pomezania Malbork
44. Grom Nowy Staw - Beniaminek 03 II Starogard Gdański 18 maja 2019 - 15:30
https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/grom-nowy-staw,beniaminek-03-ii-starogard-gd,2192566.html
45. KP II Starogard Gdański 2 - 9 Spójnia Sadlinki
46. AP Malbork 13 - 0 Rodło II Kwidzyn
47. Gryf II Tczew MKS 7 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
48. Olimpia Sztum 2 - 3 KS Czernin
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Pomezania Malbork - Olimpia Sztum
50. KS Czernin - Gryf II Tczew MKS
51. Powi¶le Pawlice-Rakowiec - AP Malbork
52. Rodło II Kwidzyn - KP II Starogard Gdański
53. Spójnia Sadlinki - Grom Nowy Staw
54. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - DSPN II Kwidzyn
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Pomezania Malbork
56. DSPN II Kwidzyn - Spójnia Sadlinki
57. Grom Nowy Staw - Rodło II Kwidzyn
58. KP II Starogard Gdański - Powi¶le Pawlice-Rakowiec
59. AP Malbork - KS Czernin
60. Gryf II Tczew MKS - Olimpia Sztum
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Pomezania Malbork - Gryf II Tczew MKS
62. Olimpia Sztum - AP Malbork
63. KS Czernin - KP II Starogard Gdański
64. Powi¶le Pawlice-Rakowiec - Grom Nowy Staw
65. Rodło II Kwidzyn - DSPN II Kwidzyn
66. Spójnia Sadlinki - Beniaminek 03 II Starogard Gdański


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE