MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Malbork II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf II Tczew MKS 22 63 21 0 1 119 - 15 2 3 1 0 1 4 - 3
2. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 22 63 21 0 1 175 - 12 2 3 1 0 1 3 - 4
3. Pomezania Malbork 22 48 16 0 6 73 - 46
4. AP Malbork 22 44 14 2 6 74 - 29
5. Spójnia Sadlinki 22 36 11 3 8 71 - 67
6. KP II Starogard Gdański 22 30 10 0 12 52 - 77
7. Grom Nowy Staw 22 28 9 1 12 51 - 83 2 3 1 0 1 7 - 4
8. KS Czernin 22 28 9 1 12 43 - 78 2 3 1 0 1 4 - 7
9. Powiśle Pawlice-Rakowiec 22 22 7 1 14 34 - 74
10. DSPN II Kwidzyn 22 19 6 1 15 44 - 74
11. Olimpia Sztum 22 7 2 1 19 26 - 83
12. Rodło II Kwidzyn 22 3 1 0 21 18 - 142
Ostatni komentarz dodał malbo 30.03.2019, 17:09:59



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Spójnia Sadlinki 2 - 3 Pomezania Malbork
2. Rodło II Kwidzyn 0 - 16 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
3. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 6 DSPN II Kwidzyn
4. Grom Nowy Staw 6 - 1 KS Czernin
5. Olimpia Sztum 0 - 7 KP II Starogard Gdański
vo, na boisku 2:7
6. Gryf II Tczew MKS 2 - 1 AP Malbork 29 sierpnia 2018
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Pomezania Malbork 1 - 3 AP Malbork
8. KP II Starogard Gdański 0 - 11 Gryf II Tczew MKS
9. Grom Nowy Staw 5 - 3 Olimpia Sztum 2 września 2018 - 13:30
10. DSPN II Kwidzyn 9 - 1 KS Czernin
11. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 9 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
12. Spójnia Sadlinki 4 - 1 Rodło II Kwidzyn
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Rodło II Kwidzyn 2 - 3 Pomezania Malbork
14. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 7 Spójnia Sadlinki
15. KS Czernin 0 - 10 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
16. Olimpia Sztum 0 - 3 DSPN II Kwidzyn
17. Gryf II Tczew MKS 3 - 1 Grom Nowy Staw
18. AP Malbork 5 - 0 KP II Starogard Gdański 11 września 2018
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Pomezania Malbork 5 - 4 KP II Starogard Gdański
20. Grom Nowy Staw 3 - 3 AP Malbork
21. DSPN II Kwidzyn 1 - 3 Gryf II Tczew MKS
22. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 4 - 0 Olimpia Sztum
23. Spójnia Sadlinki 5 - 4 KS Czernin
24. Rodło II Kwidzyn 0 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
25. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 2 Pomezania Malbork
26. KS Czernin 5 - 1 Rodło II Kwidzyn
27. Olimpia Sztum 3 - 6 Spójnia Sadlinki
28. Gryf II Tczew MKS 0 - 3 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
29. AP Malbork 3 - 1 DSPN II Kwidzyn
30. KP II Starogard Gdański 3 - 0 Grom Nowy Staw
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Pomezania Malbork 5 - 1 Grom Nowy Staw
32. DSPN II Kwidzyn 1 - 4 KP II Starogard Gdański
33. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 3 - 1 AP Malbork
34. Spójnia Sadlinki 0 - 6 Gryf II Tczew MKS
35. Rodło II Kwidzyn 3 - 2 Olimpia Sztum
36. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 KS Czernin
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. KS Czernin 2 - 6 Pomezania Malbork
38. Olimpia Sztum 0 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
39. Gryf II Tczew MKS 10 - 0 Rodło II Kwidzyn
40. AP Malbork 2 - 2 Spójnia Sadlinki
41. KP II Starogard Gdański 0 - 5 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
42. Grom Nowy Staw 3 - 2 DSPN II Kwidzyn
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Pomezania Malbork 1 - 0 DSPN II Kwidzyn
44. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 5 - 2 Grom Nowy Staw
45. Spójnia Sadlinki 12 - 0 KP II Starogard Gdański
46. Rodło II Kwidzyn 2 - 5 AP Malbork
47. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 4 Gryf II Tczew MKS
48. KS Czernin 2 - 0 Olimpia Sztum
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Olimpia Sztum 1 - 4 Pomezania Malbork
50. Gryf II Tczew MKS 7 - 1 KS Czernin
51. AP Malbork 7 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec
52. KP II Starogard Gdański 7 - 1 Rodło II Kwidzyn
53. Grom Nowy Staw 0 - 2 Spójnia Sadlinki
54. DSPN II Kwidzyn 0 - 14 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 20 października 2018 - 13:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Pomezania Malbork 0 - 7 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
56. Spójnia Sadlinki 2 - 1 DSPN II Kwidzyn
57. Rodło II Kwidzyn 0 - 3 Grom Nowy Staw
58. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 2 KP II Starogard Gdański
59. KS Czernin 1 - 0 AP Malbork
60. Olimpia Sztum 0 - 4 Gryf II Tczew MKS
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Gryf II Tczew MKS 3 - 1 Pomezania Malbork 3 listopada 2018 - 11:00
62. AP Malbork 6 - 0 Olimpia Sztum
63. KP II Starogard Gdański 3 - 2 KS Czernin
64. Grom Nowy Staw 2 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
65. DSPN II Kwidzyn 3 - 0 Rodło II Kwidzyn 3 listopada 2018 - 10:00
66. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 10 - 1 Spójnia Sadlinki
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
67. Pomezania Malbork 9 - 0 Spójnia Sadlinki
68. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 15 - 0 Rodło II Kwidzyn
69. DSPN II Kwidzyn 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
70. KS Czernin 3 - 1 Grom Nowy Staw
71. KP II Starogard Gdański 2 - 1 Olimpia Sztum
72. AP Malbork 0 - 1 Gryf II Tczew MKS
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
73. AP Malbork 1 - 5 Pomezania Malbork
74. Gryf II Tczew MKS 3 - 1 KP II Starogard Gdański
75. Olimpia Sztum 2 - 3 Grom Nowy Staw
76. KS Czernin 3 - 1 DSPN II Kwidzyn
77. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 8 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
78. Rodło II Kwidzyn 1 - 7 Spójnia Sadlinki
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Pomezania Malbork 6 - 1 Rodło II Kwidzyn
80. Spójnia Sadlinki 2 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec
81. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 10 - 0 KS Czernin
82. DSPN II Kwidzyn 2 - 3 Olimpia Sztum
83. Grom Nowy Staw 2 - 9 Gryf II Tczew MKS
84. KP II Starogard Gdański 0 - 1 AP Malbork
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. KP II Starogard Gdański 2 - 1 Pomezania Malbork
86. AP Malbork 8 - 0 Grom Nowy Staw
87. Gryf II Tczew MKS 9 - 0 DSPN II Kwidzyn
88. Olimpia Sztum 1 - 11 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
89. KS Czernin 3 - 3 Spójnia Sadlinki
90. Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 - 0 Rodło II Kwidzyn
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Pomezania Malbork 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
92. Rodło II Kwidzyn 0 - 1 KS Czernin
93. Spójnia Sadlinki 3 - 0 Olimpia Sztum
94. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 0 - 4 Gryf II Tczew MKS
95. DSPN II Kwidzyn 0 - 4 AP Malbork
96. Grom Nowy Staw 1 - 4 KP II Starogard Gdański
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Grom Nowy Staw 3 - 6 Pomezania Malbork
98. KP II Starogard Gdański 3 - 2 DSPN II Kwidzyn
99. AP Malbork 1 - 5 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
100. Gryf II Tczew MKS 6 - 0 Spójnia Sadlinki
101. Olimpia Sztum 5 - 0 Rodło II Kwidzyn
102. KS Czernin 4 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Pomezania Malbork 3 - 1 KS Czernin
104. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 2 Olimpia Sztum
105. Rodło II Kwidzyn 0 - 10 Gryf II Tczew MKS
106. Spójnia Sadlinki 0 - 1 AP Malbork
107. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 6 - 0 KP II Starogard Gdański
108. DSPN II Kwidzyn 2 - 3 Grom Nowy Staw
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. DSPN II Kwidzyn 0 - 5 Pomezania Malbork
110. Grom Nowy Staw 0 - 11 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 18 maja 2019 - 15:30
111. KP II Starogard Gdański 2 - 9 Spójnia Sadlinki
112. AP Malbork 13 - 0 Rodło II Kwidzyn
113. Gryf II Tczew MKS 7 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
114. Olimpia Sztum 2 - 3 KS Czernin
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Pomezania Malbork 2 - 1 Olimpia Sztum
116. KS Czernin 2 - 3 Gryf II Tczew MKS
117. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 3 AP Malbork
118. Rodło II Kwidzyn 1 - 5 KP II Starogard Gdański
119. Spójnia Sadlinki 2 - 3 Grom Nowy Staw
120. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 10 - 0 DSPN II Kwidzyn 26 maja 2019 - 13:00
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 5 - 1 Pomezania Malbork
122. DSPN II Kwidzyn 1 - 1 Spójnia Sadlinki
123. Grom Nowy Staw 7 - 4 Rodło II Kwidzyn
124. KP II Starogard Gdański 1 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec
125. AP Malbork 3 - 1 KS Czernin
126. Gryf II Tczew MKS 7 - 0 Olimpia Sztum
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Pomezania Malbork 1 - 7 Gryf II Tczew MKS
128. Olimpia Sztum 0 - 3 AP Malbork
129. KS Czernin 3 - 2 KP II Starogard Gdański
130. Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 - 2 Grom Nowy Staw
131. Rodło II Kwidzyn 1 - 6 DSPN II Kwidzyn
132. Spójnia Sadlinki 1 - 8 Beniaminek 03 II Starogard Gdański




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE