Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Wierzyca Pelplin |
2 - 1 |
Jedynka Pelplin |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
Unia Tczew |
5 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
22 sierpnia 2018
22.08 - 15:00 |
Start Kulice |
2 - 5 |
KP Starogard Gdański |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
3 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
20 września 2018
20.09 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
6 - 2 |
Orzeł Subkowy |
19 sierpnia 2018
19.08 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Pogoń Prabuty |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Jedynka Pelplin |
3 - 0 |
Pogoń Prabuty |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 8 |
Pomezania Malbork |
23 sierpnia 2018
23.08 - 17:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
12 września 2018
12.09 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
9 - 0 |
Czarni Przemysław |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
5 - 5 |
Start Kulice |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
12 - 0 |
Unia Tczew |
25 sierpnia 2018
25.08 - 13:30 |
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Unia Tczew |
0 - 10 |
Jedynka Pelplin |
1 września 2018
1.09 - 15:00 |
Start Kulice |
0 - 8 |
Wierzyca Pelplin |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
14 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 3 |
KP Starogard Gdański |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 7 |
Gryf II Tczew MKS |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 0 |
Orzeł Subkowy |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Jedynka Pelplin |
7 - 0 |
Orzeł Subkowy |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 11 |
Pomezania Malbork |
3 października 2018
3.10 - 16:30 |
KP Starogard Gdański |
4 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 15 |
Rodło Kwidzyn |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
8 - 1 |
Czarni Przemysław |
8 września 2018
8.09 - 13:30 |
Unia Tczew |
4 - 0 |
Start Kulice |
9 września 2018
9.09 - 13:30 |
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Start Kulice |
0 - 5 |
Jedynka Pelplin |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
3 - 1 |
Unia Tczew |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
15 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
KP Starogard Gdański |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
Gryf II Tczew MKS |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 25 |
Pomezania Malbork |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
12 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
22 września 2018
22.09 - 13:30 |
Unia Tczew |
0 - 11 |
Rodło Kwidzyn |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Start Kulice |
2 - 4 |
Czarni Przemysław |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Pauza: Jedynka Pelplin, |
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Przemysław |
0 - 6 |
Jedynka Pelplin |
29 września 2018
29.09 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
8 - 0 |
Start Kulice |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 - 0 |
Unia Tczew |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
21 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Pauza: Gryf II Tczew MKS, |
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Pelplin |
1 - 1 |
Gryf II Tczew MKS |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 5 |
Orzeł Subkowy |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 1 |
Pogoń Prabuty |
6 października 2018
6.10 - 13:30 |
Unia Tczew |
0 - 5 |
Pomezania Malbork |
6 października 2018
6.10 - 13:00 |
Start Kulice |
0 - 5 |
Powiśle Dzierzgoń |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
5 - 2 |
Jedynka Pelplin |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 4 |
Czarni Przemysław |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
15 - 1 |
Start Kulice |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
7 - 0 |
Unia Tczew |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 7 |
Wierzyca Pelplin |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 3 |
KP Starogard Gdański |
13 października 2018
13.10 - 13:00 |
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Pelplin |
3 - 1 |
KP Starogard Gdański |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 9 |
Gryf II Tczew MKS |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Unia Tczew |
0 - 2 |
Orzeł Subkowy |
20 października 2018
20.10 - 13:30 |
Start Kulice |
0 - 14 |
Pogoń Prabuty |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 5 |
Pomezania Malbork |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 7 |
Jedynka Pelplin |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
5 - 2 |
Czarni Przemysław |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
5 - 0 |
Start Kulice |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
0 - 7 |
Wierzyca Pelplin |
27 października 2018
27.10 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
9 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Pauza: Unia Tczew, |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Pelplin |
14 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 2 |
KP Starogard Gdański |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Unia Tczew |
2 - 3 |
Gryf II Tczew MKS |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
3 - 3 |
Orzeł Subkowy |
4 listopada 2018
4.11 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
3 listopada 2018
3.11 - 12:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 8 |
Pomezania Malbork |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Pauza: Start Kulice, |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Jedynka Pelplin |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 6 |
Rodło Kwidzyn |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
6 - 0 |
Start Kulice |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Unia Tczew |
11 listopada 2018
11.11 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 15 |
Wierzyca Pelplin |
10 listopada 2018
10.11 - 10:00 |
Pauza: Czarni Przemysław, |
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Pelplin |
1 - 12 |
Wierzyca Pelplin |
17 marca 2019
17.03 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 7 |
Unia Tczew |
16 marca 2019
16.03 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
10 - 3 |
Start Kulice |
17 marca 2019
17.03 - 13:00 |
Gryf II Tczew MKS |
5 - 1 |
Czarni Przemysław |
16 marca 2019
16.03 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
17 marca 2019
17.03 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 5 |
Pomezania Malbork |
15 marca 2019
15.03 - 16:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Prabuty |
6 - 1 |
Jedynka Pelplin |
22 marca 2019
22.03 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Orzeł Subkowy |
20 marca 2019
20.03 - 17:30 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 3 |
KP Starogard Gdański |
24 marca 2019
24.03 - 11:00 |
Start Kulice |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
24 marca 2019
24.03 - 12:00 |
Unia Tczew |
0 - 7 |
Wierzyca Pelplin |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jedynka Pelplin |
3 - 1 |
Unia Tczew |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
13 - 0 |
Start Kulice |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 17 |
Czarni Przemysław |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
4 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 5 |
Pogoń Prabuty |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
1 - 2 |
Jedynka Pelplin |
7 kwietnia 2019
7.04 - 17:30 |
Pomezania Malbork |
11 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 2 |
KP Starogard Gdański |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
26 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 8 |
Wierzyca Pelplin |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Start Kulice |
0 - 1 |
Unia Tczew |
6 kwietnia 2019
6.04 - 14:00 |
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Pelplin |
11 - 1 |
Start Kulice |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Unia Tczew |
3 - 1 |
Czarni Przemysław |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 9 |
Powiśle Dzierzgoń |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 6 |
Pomezania Malbork |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
13 kwietnia 2019
13.04 - 10:00 |
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
0 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
28 kwietnia 2019
28.04 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
KP Starogard Gdański |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
13 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 7 |
Wierzyca Pelplin |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
8 - 0 |
Unia Tczew |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
12 - 0 |
Start Kulice |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Pauza: Jedynka Pelplin, |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Pelplin |
2 - 2 |
Czarni Przemysław |
5 maja 2019
5.05 - 13:30 |
Start Kulice |
0 - 9 |
Rodło Kwidzyn |
18 kwietnia 2019
18.04 - 16:00 |
Unia Tczew |
0 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 maja 2019
5.05 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 2 |
Pomezania Malbork |
30 kwietnia 2019
30.04 - 17:30 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 18 |
Pogoń Prabuty |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
5 - 1 |
Orzeł Subkowy |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Pauza: Gryf II Tczew MKS, |
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
2 - 1 |
Jedynka Pelplin |
11 maja 2019
11.05 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
16 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
13 - 0 |
Unia Tczew |
11 maja 2019
11.05 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
15 - 0 |
Start Kulice |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 2 |
Czarni Przemysław |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jedynka Pelplin |
0 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
18 maja 2019
18.05 - 13:30 |
Czarni Przemysław |
5 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Start Kulice |
1 - 7 |
Pomezania Malbork |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Unia Tczew |
1 - 6 |
Pogoń Prabuty |
18 maja 2019
18.05 - 10:00 |
Wierzyca Pelplin |
5 - 0 |
Orzeł Subkowy |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Jedynka Pelplin |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
7 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
5 - 2 |
Unia Tczew |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
8 - 0 |
Start Kulice |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
8 - 0 |
Czarni Przemysław |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 8 |
Rodło Kwidzyn |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jedynka Pelplin |
9 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 czerwca 2019
2.06 - 16:30 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
3 czerwca 2019
3.06 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 4 |
Pogoń Prabuty |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Start Kulice |
0 - 3 |
Orzeł Subkowy |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
vo, na boisku 1:1 |
Wierzyca Pelplin |
10 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
1 czerwca 2019
1.06 - 10:30 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 14 |
KP Starogard Gdański |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Pauza: Unia Tczew, |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 15 |
Jedynka Pelplin |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 11 |
Wierzyca Pelplin |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
6 - 0 |
Unia Tczew |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 1 |
Czarni Przemysław |
12 czerwca 2019
12.06 - 17:30 |
Pogoń Prabuty |
4 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
18 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Pauza: Start Kulice, |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Pelplin |
1 - 10 |
Pomezania Malbork |
12 czerwca 2019
12.06 - 18:30 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 3 |
Pogoń Prabuty |
16 czerwca 2019
16.06 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
10 - 0 |
Orzeł Subkowy |
15 czerwca 2019
15.06 - 11:00 |
Start Kulice |
0 - 8 |
Gryf II Tczew MKS |
12 czerwca 2019
12.06 - 16:30 |
Unia Tczew |
2 - 7 |
KP Starogard Gdański |
15 czerwca 2019
15.06 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
31 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
12 czerwca 2019
12.06 - 18:00 |
Pauza: Czarni Przemysław, . |
|