MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 24 67 22 1 1 181 - 9
2. Wierzyca Pelplin 24 62 20 2 2 187 - 17
3. Rodło Kwidzyn 24 59 19 2 3 144 - 22
4. Pogoń Prabuty 24 53 16 5 3 118 - 27
5. Jedynka Pelplin 24 42 13 3 8 106 - 56
6. Gryf II Tczew MKS 24 41 13 2 9 79 - 67
7. KP Starogard Gdański 24 36 11 3 10 83 - 58
8. Czarni Przemysław 24 29 9 2 13 79 - 87
9. Powi¶le Dzierzgoń 24 25 8 1 15 84 - 110
10. Orzeł Subkowy 24 22 7 1 16 47 - 85
11. Unia Tczew 24 15 5 0 19 29 - 124
12. Start Kulice 24 4 1 1 22 17 - 181
13. Błękitni Stare Pole 24 1 0 1 23 16 - 327
Ostatni komentarz dodał Slawecki 08.06.2019, 13:38:32




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Jedynka Pelplin 1 - 12 Wierzyca Pelplin
2. Błękitni Stare Pole 0 - 7 Unia Tczew
3. KP Starogard Gdański 10 - 3 Start Kulice
4. Gryf II Tczew MKS 5 - 1 Czarni Przemysław
6. Orzeł Subkowy 0 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
7. Pogoń Prabuty 0 - 5 Pomezania Malbork
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Pogoń Prabuty 6 - 1 Jedynka Pelplin
9. Pomezania Malbork 2 - 0 Orzeł Subkowy
11. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Gryf II Tczew MKS
12. Czarni Przemysław 2 - 3 KP Starogard Gdański
13. Start Kulice 2 - 0 Błękitni Stare Pole
14. Unia Tczew 0 - 7 Wierzyca Pelplin
Pauza: Powi¶le Dzierzgoń,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
15. Jedynka Pelplin 3 - 1 Unia Tczew
16. Wierzyca Pelplin 13 - 0 Start Kulice
17. Błękitni Stare Pole 0 - 17 Czarni Przemysław
18. KP Starogard Gdański 0 - 3 Rodło Kwidzyn
19. Gryf II Tczew MKS 4 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
21. Orzeł Subkowy 1 - 5 Pogoń Prabuty
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Orzeł Subkowy 1 - 2 Jedynka Pelplin
24. Pomezania Malbork 11 - 0 Gryf II Tczew MKS
25. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 2 KP Starogard Gdański
26. Rodło Kwidzyn 26 - 0 Błękitni Stare Pole
27. Czarni Przemysław 0 - 8 Wierzyca Pelplin
28. Start Kulice 0 - 1 Unia Tczew 6 kwietnia 2019 - 14:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Jedynka Pelplin 11 - 1 Start Kulice
30. Unia Tczew 3 - 1 Czarni Przemysław
31. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Rodło Kwidzyn
32. Błękitni Stare Pole 0 - 9 Powi¶le Dzierzgoń
33. KP Starogard Gdański 0 - 6 Pomezania Malbork
34. Gryf II Tczew MKS 2 - 2 Pogoń Prabuty
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Orzeł Subkowy 0 - 4 Gryf II Tczew MKS
38. Pogoń Prabuty 1 - 0 KP Starogard Gdański
39. Pomezania Malbork 13 - 0 Błękitni Stare Pole
40. Powi¶le Dzierzgoń 0 - 7 Wierzyca Pelplin
41. Rodło Kwidzyn 8 - 0 Unia Tczew
42. Czarni Przemysław 12 - 0 Start Kulice
Pauza: Jedynka Pelplin,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Jedynka Pelplin 2 - 2 Czarni Przemysław
44. Start Kulice 0 - 9 Rodło Kwidzyn
45. Unia Tczew 0 - 3 Powi¶le Dzierzgoń
46. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Pomezania Malbork
47. Błękitni Stare Pole 1 - 18 Pogoń Prabuty
48. KP Starogard Gdański 5 - 1 Orzeł Subkowy
Pauza: Gryf II Tczew MKS,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Gryf II Tczew MKS 2 - 1 Jedynka Pelplin
52. Orzeł Subkowy 16 - 0 Błękitni Stare Pole 12 maja 2019 - 11:00
53. Pogoń Prabuty 1 - 1 Wierzyca Pelplin
54. Pomezania Malbork 13 - 0 Unia Tczew
55. Powi¶le Dzierzgoń 15 - 0 Start Kulice
56. Rodło Kwidzyn 4 - 2 Czarni Przemysław
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
57. Jedynka Pelplin 0 - 4 Rodło Kwidzyn
58. Czarni Przemysław 5 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
59. Start Kulice 1 - 7 Pomezania Malbork
60. Unia Tczew 1 - 6 Pogoń Prabuty
61. Wierzyca Pelplin 5 - 0 Orzeł Subkowy
63. KP Starogard Gdański 1 - 4 Gryf II Tczew MKS
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KP Starogard Gdański 1 - 1 Jedynka Pelplin
65. Gryf II Tczew MKS 7 - 1 Błękitni Stare Pole
67. Orzeł Subkowy 5 - 2 Unia Tczew
68. Pogoń Prabuty 8 - 0 Start Kulice
69. Pomezania Malbork 8 - 0 Czarni Przemysław
70. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 8 Rodło Kwidzyn
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
71. Jedynka Pelplin 9 - 0 Powi¶le Dzierzgoń 2 czerwca 2019 - 16:30
72. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Pomezania Malbork 3 czerwca 2019 - 17:00
73. Czarni Przemysław 1 - 4 Pogoń Prabuty
74. Start Kulice 0 - 3 Orzeł Subkowy
vo, na boisku 1:1
76. Wierzyca Pelplin 10 - 2 Gryf II Tczew MKS
77. Błękitni Stare Pole 0 - 14 KP Starogard Gdański
Pauza: Unia Tczew,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
78. Błękitni Stare Pole 1 - 15 Jedynka Pelplin
79. KP Starogard Gdański 1 - 11 Wierzyca Pelplin
80. Gryf II Tczew MKS 6 - 0 Unia Tczew
82. Orzeł Subkowy 0 - 1 Czarni Przemysław 12 czerwca 2019
83. Pogoń Prabuty 4 - 2 Rodło Kwidzyn
84. Pomezania Malbork 18 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
Pauza: Start Kulice,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Jedynka Pelplin 1 - 10 Pomezania Malbork
86. Powi¶le Dzierzgoń 0 - 3 Pogoń Prabuty
87. Rodło Kwidzyn 10 - 0 Orzeł Subkowy
89. Start Kulice 0 - 8 Gryf II Tczew MKS
90. Unia Tczew 2 - 7 KP Starogard Gdański
91. Wierzyca Pelplin 31 - 0 Błękitni Stare Pole


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE