MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Malbork - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Tczew MKS 22 55 18 1 3 153 - 21
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 52 16 4 2 106 - 34
3. Orliki Stary Dzierzgoń 22 51 16 3 3 79 - 22
4. Sobieski Gniew 22 45 14 3 5 72 - 40
5. Pogoń Prabuty 22 44 13 5 4 81 - 33
6. Pomezania Malbork 22 35 11 2 9 67 - 41
7. Supra Kwidzyn 22 28 9 1 12 75 - 65
8. Grom Nowy Staw 22 26 8 2 12 63 - 62
9. Mady Ostaszewo 22 18 4 6 12 34 - 91
10. KP Wandowo 22 13 4 1 17 21 - 107
11. Pogoń Smętowo 22 12 3 3 16 37 - 99
12. Morze Stegna (*) 22 1 0 1 21 9 - 182
Ostatni komentarz dodał zaginiony 27.04.2019, 11:30:13
* Morze Stegna wycofało się po rundzie jesiennej




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Grom Nowy Staw 3 - 1 Pomezania Malbork
2. Mady Ostaszewo 3 - 0 Morze Stegna
3. Gryf Tczew MKS 20 - 2 KP Wandowo
4. Orliki Stary Dzierzgoń 4 - 0 Supra Kwidzyn
5. Pogoń Prabuty 3 - 2 Sobieski Gniew
6. Pogoń Smętowo 2 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Pogoń Smętowo 1 - 4 Grom Nowy Staw
8. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Pogoń Prabuty
9. Sobieski Gniew 1 - 1 Orliki Stary Dzierzgoń
10. Supra Kwidzyn 0 - 7 Gryf Tczew MKS
11. KP Wandowo 0 - 0 Mady Ostaszewo
12. Morze Stegna 0 - 3 Pomezania Malbork
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Grom Nowy Staw 3 - 0 Morze Stegna
14. Pomezania Malbork 9 - 0 KP Wandowo
15. Mady Ostaszewo 4 - 4 Supra Kwidzyn
16. Gryf Tczew MKS 4 - 0 Sobieski Gniew
17. Orliki Stary Dzierzgoń 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
18. Pogoń Prabuty 8 - 1 Pogoń Smętowo
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
19. Pogoń Prabuty 1 - 1 Grom Nowy Staw
20. Pogoń Smętowo 0 - 4 Orliki Stary Dzierzgoń
21. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Gryf Tczew MKS
22. Sobieski Gniew 5 - 0 Mady Ostaszewo
23. Supra Kwidzyn 0 - 2 Pomezania Malbork
24. KP Wandowo 3 - 0 Morze Stegna
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Grom Nowy Staw 12 - 3 KP Wandowo
26. Morze Stegna 0 - 3 Supra Kwidzyn
27. Pomezania Malbork 1 - 3 Sobieski Gniew
28. Mady Ostaszewo 2 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
29. Gryf Tczew MKS 9 - 0 Pogoń Smętowo
30. Orliki Stary Dzierzgoń 4 - 0 Pogoń Prabuty
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 2 Grom Nowy Staw
32. Pogoń Prabuty 0 - 6 Gryf Tczew MKS 28 maja 2019
33. Pogoń Smętowo 1 - 1 Mady Ostaszewo
34. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Pomezania Malbork
35. Sobieski Gniew 3 - 0 Morze Stegna
36. Supra Kwidzyn 7 - 2 KP Wandowo
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Grom Nowy Staw 2 - 3 Supra Kwidzyn 11 maja 2019 - 15:30
38. KP Wandowo 2 - 6 Sobieski Gniew
39. Morze Stegna 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
40. Pomezania Malbork 11 - 0 Pogoń Smętowo
41. Mady Ostaszewo 2 - 7 Pogoń Prabuty
42. Gryf Tczew MKS 2 - 0 Orliki Stary Dzierzgoń
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gryf Tczew MKS 12 - 0 Grom Nowy Staw
44. Orliki Stary Dzierzgoń 10 - 0 Mady Ostaszewo
45. Pogoń Prabuty 2 - 3 Pomezania Malbork
46. Pogoń Smętowo 3 - 0 Morze Stegna
47. Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 - 0 KP Wandowo
48. Sobieski Gniew 12 - 1 Supra Kwidzyn
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Grom Nowy Staw 1 - 3 Sobieski Gniew
50. Supra Kwidzyn 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
51. KP Wandowo 2 - 1 Pogoń Smętowo
52. Morze Stegna 0 - 3 Pogoń Prabuty
53. Pomezania Malbork 0 - 3 Orliki Stary Dzierzgoń
54. Mady Ostaszewo 1 - 6 Gryf Tczew MKS
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Mady Ostaszewo 0 - 6 Grom Nowy Staw
56. Gryf Tczew MKS 14 - 1 Pomezania Malbork
57. Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 0 Morze Stegna
58. Pogoń Prabuty 8 - 0 KP Wandowo
59. Pogoń Smętowo 5 - 4 Supra Kwidzyn
60. Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 0 Sobieski Gniew
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Grom Nowy Staw
62. Sobieski Gniew 3 - 3 Pogoń Smętowo
63. Supra Kwidzyn 3 - 6 Pogoń Prabuty
64. KP Wandowo 0 - 6 Orliki Stary Dzierzgoń
65. Morze Stegna 0 - 3 Gryf Tczew MKS
66. Pomezania Malbork 10 - 1 Mady Ostaszewo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE