Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 13 |
Borowiak Czersk |
12 września 2018
12.09 - 18:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 5 |
Motława Suchy Dąb |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:00 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 3 |
GKS Kowale |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
vo |
Wisła Długie Pole |
3 - 4 |
Potok Pszczółki |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Pauza: Amator Kiełpino, Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
19 - 1 |
Wisła Długie Pole |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Motława Suchy Dąb |
1 - 6 |
KS Kamienica Królewska |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 4 |
Meteor Pinczyn |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
17 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
vo, zdekompletowanie składu gości |
Pauza: Borowiak Czersk, Potok Pszczółki, |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Meteor Pinczyn |
2 - 6 |
Borowiak Czersk |
19 września 2018
19.09 - 18:00 |
KS Kamienica Królewska |
11 - 0 |
Amator Kiełpino |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 6 |
Motława Suchy Dąb |
9 września 2018
9.09 - 15:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 4 |
GKS Kowale |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, GTS II Pruszcz Gdański, |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Motława Suchy Dąb |
1 - 3 |
Potok Pszczółki |
15 września 2018
15.09 - 14:00 |
Amator Kiełpino |
4 - 3 |
Wisła Długie Pole |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 4 |
KS Kamienica Królewska |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
10 - 1 |
Meteor Pinczyn |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, GKS Kowale, |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Meteor Pinczyn |
11 - 3 |
GTS II Pruszcz Gdański |
26 września 2018
26.09 - 18:00 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Wisła Długie Pole |
0 - 3 |
Borowiak Czersk |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
vo, na boisku 2:0 |
Potok Pszczółki |
7 - 0 |
Amator Kiełpino |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
GKS Kowale |
3 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
23 września 2018
23.09 - 17:30 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
0 - 8 |
GKS Kowale |
29 września 2018
29.09 - 13:30 |
Borowiak Czersk |
6 - 2 |
Potok Pszczółki |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
10 - 4 |
Wisła Długie Pole |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 12 |
KS Kamienica Królewska |
30 września 2018
30.09 - 16:00 |
vo, zdekompletowanie drużyny gospodarzy |
Pauza: Meteor Pinczyn, Motława Suchy Dąb, |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Długie Pole |
9 - 4 |
GTS II Pruszcz Gdański |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
GKS Kowale |
8 - 0 |
Borowiak Czersk |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Motława Suchy Dąb |
4 - 0 |
Amator Kiełpino |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Pauza: KS Kamienica Królewska, Meteor Pinczyn, |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
0 - 5 |
Motława Suchy Dąb |
14 października 2018
14.10 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
GKS Kowale |
14 października 2018
14.10 - 15:30 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 17 |
Potok Pszczółki |
14 października 2018
14.10 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
5 - 8 |
KS Kamienica Królewska |
14 października 2018
14.10 - 15:00 |
Pauza: Wisła Długie Pole, Amator Kiełpino, |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Długie Pole |
4 - 7 |
Meteor Pinczyn |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
GKS Kowale |
28 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Motława Suchy Dąb |
2 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
1 - 4 |
Borowiak Czersk |
20 października 2018
20.10 - 13:30 |
Pauza: Potok Pszczółki, KS Kamienica Królewska, |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
17 - 0 |
Amator Kiełpino |
28 października 2018
28.10 - 14:15 |
GTS II Pruszcz Gdański |
2 - 11 |
Motława Suchy Dąb |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
5 - 7 |
Potok Pszczółki |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
KS Kamienica Królewska |
13 - 2 |
Wisła Długie Pole |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Pauza: GKS Kowale, Borowiak Czersk, |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
4 - 6 |
KS Kamienica Królewska |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
GKS Kowale |
14 - 0 |
Meteor Pinczyn |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
3 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Borowiak Czersk |
0 - 9 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 listopada 2018
3.11 - 12:00 |
Pauza: Motława Suchy Dąb, Wisła Długie Pole, |
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
3 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 |
vo |
Motława Suchy Dąb |
3 - 3 |
Meteor Pinczyn |
24 marca 2019
24.03 - 13:00 |
GKS Kowale |
4 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
23 marca 2019
23.03 - 10:00 |
Potok Pszczółki |
9 - 1 |
Wisła Długie Pole |
23 marca 2019
23.03 - 16:45 |
Pauza: Amator Kiełpino, Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Długie Pole |
1 - 6 |
GKS Kowale |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
31 marca 2019
31.03 - 12:30 |
Meteor Pinczyn |
6 - 0 |
Amator Kiełpino |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
1 - 31 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 kwietnia 2019
3.04 - 18:00 |
Pauza: Borowiak Czersk, Potok Pszczółki, |
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
6 - 0 |
Meteor Pinczyn |
6 kwietnia 2019
6.04 - 14:00 |
Amator Kiełpino |
1 - 4 |
KS Kamienica Królewska |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Motława Suchy Dąb |
5 - 4 |
Wisła Długie Pole |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
GKS Kowale |
8 - 2 |
Potok Pszczółki |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, GTS II Pruszcz Gdański, |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Wisła Długie Pole |
3 - 4 |
Amator Kiełpino |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
5 - 1 |
Borowiak Czersk |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 10 |
Czarni Pruszcz Gdański |
14 kwietnia 2019
14.04 - 15:00 |
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, GKS Kowale, |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 13 |
Meteor Pinczyn |
28 kwietnia 2019
28.04 - 18:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
28 kwietnia 2019
28.04 - 13:00 |
Borowiak Czersk |
4 - 2 |
Wisła Długie Pole |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 3 |
Potok Pszczółki |
28 kwietnia 2019
28.04 - 17:00 |
Motława Suchy Dąb |
2 - 3 |
GKS Kowale |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GKS Kowale |
9 - 2 |
Amator Kiełpino |
4 maja 2019
4.05 - 10:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 3 |
Borowiak Czersk |
4 maja 2019
4.05 - 15:00 |
vo, na boisku 8:1 |
Wisła Długie Pole |
2 - 14 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 maja 2019
5.05 - 17:00 |
KS Kamienica Królewska |
22 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Pauza: Meteor Pinczyn, Motława Suchy Dąb, |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS II Pruszcz Gdański |
2 - 15 |
Wisła Długie Pole |
12 maja 2019
12.05 - 18:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 - 1 |
Potok Pszczółki |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
- - - |
GKS Kowale |
4 czerwca 2019
4.06 - 18:00 |
obustronny vo |
Amator Kiełpino |
0 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Pauza: KS Kamienica Królewska, Meteor Pinczyn, |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Motława Suchy Dąb |
3 - 0 |
Borowiak Czersk |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
GKS Kowale |
5 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
18 maja 2019
18.05 - 10:00 |
Potok Pszczółki |
19 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
15 maja 2019
15.05 - 18:00 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 3 |
Meteor Pinczyn |
30 maja 2019
30.05 - 18:00 |
Pauza: Wisła Długie Pole, Amator Kiełpino, |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Meteor Pinczyn |
5 - 5 |
Wisła Długie Pole |
26 maja 2019
26.05 - 12:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 30 |
GKS Kowale |
26 maja 2019
26.05 - 18:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
25 maja 2019
25.05 - 18:00 |
Borowiak Czersk |
5 - 1 |
Amator Kiełpino |
28 maja 2019
28.05 - 17:15 |
Pauza: Potok Pszczółki, KS Kamienica Królewska, |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
4 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 czerwca 2019
1.06 - 14:00 |
Motława Suchy Dąb |
14 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
29 maja 2019
29.05 - 18:00 |
Potok Pszczółki |
7 - 4 |
Meteor Pinczyn |
1 czerwca 2019
1.06 - 13:00 |
Wisła Długie Pole |
4 - 4 |
KS Kamienica Królewska |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Pauza: GKS Kowale, Borowiak Czersk, |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Kamienica Królewska |
0 - 10 |
Potok Pszczółki |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 12 |
GKS Kowale |
9 czerwca 2019
9.06 - 15:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
1 - 14 |
Amator Kiełpino |
9 czerwca 2019
9.06 - 18:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 - 1 |
Borowiak Czersk |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
Pauza: Motława Suchy Dąb, Wisła Długie Pole, . |
|