MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GTS Pruszcz Gdański 22 60 19 3 0 129 - 21
2. Polonia Gdańsk 22 55 18 1 3 96 - 20
3. Czarni Pruszcz Gdański 22 41 13 2 7 98 - 37
4. Wietcisa Skarszewy 22 40 12 4 6 71 - 40
5. Wybrzeże Gdańsk UKS 22 39 12 3 7 100 - 40
6. GKS Kolbudy 22 36 11 3 8 52 - 52
7. Olimpic Gdańsk 22 31 10 1 11 81 - 58
8. Sokół Ełganowo 22 20 6 2 14 41 - 95
9. Tęcza Brusy 22 17 5 2 15 22 - 66
10. Brda Rytel 22 14 4 2 16 31 - 107
11. Sokół Zblewo 22 10 3 1 18 26 - 209
12. Jaguar II Gdańsk (*) 22 19 5 4 13 46 - 48
* Jaguar II Gdańsk wycofał się po rundzie jesiennej




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Brda Rytel 0 - 3 Wybrzeże Gdańsk UKS
2. GTS Pruszcz Gdański 3 - 2 Wietcisa Skarszewy
3. GKS Kolbudy 4 - 3 Tęcza Brusy
5. Jaguar II Gdańsk 0 - 3 Sokół Zblewo
7. Olimpic Gdańsk 1 - 3 Polonia Gdańsk
Pauza: Sokół Ełganowo, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Olimpic Gdańsk 9 - 0 Brda Rytel
10. Sokół Ełganowo 3 - 0 Jaguar II Gdańsk
12. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 GKS Kolbudy
13. Tęcza Brusy 1 - 6 GTS Pruszcz Gdański
14. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Wybrzeże Gdańsk UKS
Pauza: Sokół Zblewo, Polonia Gdańsk,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Brda Rytel 1 - 3 Wietcisa Skarszewy
16. Wybrzeże Gdańsk UKS 5 - 1 Tęcza Brusy
17. GTS Pruszcz Gdański 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
18. GKS Kolbudy 4 - 1 Sokół Zblewo
20. Jaguar II Gdańsk 0 - 3 Polonia Gdańsk
Pauza: Olimpic Gdańsk, Sokół Ełganowo,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Olimpic Gdańsk 3 - 0 Jaguar II Gdańsk
25. Sokół Ełganowo 1 - 2 GKS Kolbudy
26. Sokół Zblewo 0 - 11 GTS Pruszcz Gdański
27. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 4 Wybrzeże Gdańsk UKS
28. Tęcza Brusy 0 - 0 Wietcisa Skarszewy
Pauza: Polonia Gdańsk, Brda Rytel,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Brda Rytel 2 - 0 Tęcza Brusy
30. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
31. Wybrzeże Gdańsk UKS 23 - 1 Sokół Zblewo
32. GTS Pruszcz Gdański 12 - 0 Sokół Ełganowo
33. GKS Kolbudy 2 - 0 Polonia Gdańsk
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jaguar II Gdańsk 0 - 3 Brda Rytel
38. Olimpic Gdańsk 0 - 1 GKS Kolbudy
39. Polonia Gdańsk 0 - 4 GTS Pruszcz Gdański
40. Sokół Ełganowo 0 - 7 Wybrzeże Gdańsk UKS
41. Sokół Zblewo 0 - 12 Wietcisa Skarszewy
42. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 0 Tęcza Brusy
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Brda Rytel 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
44. Tęcza Brusy 2 - 3 Sokół Zblewo
45. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Sokół Ełganowo
46. Wybrzeże Gdańsk UKS 1 - 3 Polonia Gdańsk
47. GTS Pruszcz Gdański 5 - 2 Olimpic Gdańsk 8 maja 2019
Pauza: Jaguar II Gdańsk, GKS Kolbudy,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Jaguar II Gdańsk 0 - 3 GKS Kolbudy
53. Olimpic Gdańsk 1 - 2 Wybrzeże Gdańsk UKS
54. Polonia Gdańsk 3 - 1 Wietcisa Skarszewy
55. Sokół Ełganowo 3 - 0 Tęcza Brusy
56. Sokół Zblewo 0 - 22 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Brda Rytel,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Brda Rytel 6 - 2 Sokół Zblewo
58. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Sokół Ełganowo
59. Tęcza Brusy 0 - 4 Polonia Gdańsk
60. Wietcisa Skarszewy 0 - 9 Olimpic Gdańsk
62. GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Jaguar II Gdańsk
Pauza: GKS Kolbudy, Wybrzeże Gdańsk UKS,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS Kolbudy 4 - 0 Brda Rytel
66. Jaguar II Gdańsk 0 - 3 Wybrzeże Gdańsk UKS
68. Olimpic Gdańsk 3 - 0 Tęcza Brusy 26 maja 2019 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
69. Polonia Gdańsk 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
70. Sokół Ełganowo 11 - 1 Sokół Zblewo
Pauza: Wietcisa Skarszewy, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Brda Rytel 1 - 1 Sokół Ełganowo
72. Sokół Zblewo 0 - 32 Polonia Gdańsk
73. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 3 Olimpic Gdańsk
75. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Jaguar II Gdańsk
77. GTS Pruszcz Gdański 5 - 0 GKS Kolbudy
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Tęcza Brusy,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. GTS Pruszcz Gdański 7 - 0 Brda Rytel
79. GKS Kolbudy 3 - 3 Wybrzeże Gdańsk UKS
81. Jaguar II Gdańsk 0 - 3 Tęcza Brusy
83. Olimpic Gdańsk 3 - 0 Sokół Zblewo
84. Polonia Gdańsk 3 - 0 Sokół Ełganowo
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Brda Rytel 0 - 9 Polonia Gdańsk
86. Sokół Ełganowo 0 - 10 Olimpic Gdańsk
88. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Jaguar II Gdańsk
90. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 GKS Kolbudy
91. Wybrzeże Gdańsk UKS 1 - 6 GTS Pruszcz Gdański


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE