MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk II Gdynia AP 18 46 15 1 2 92 - 18
2. GTS Pruszcz Gdański 18 38 11 5 2 69 - 21
3. TeamSpirit Gdańsk 18 36 11 3 4 80 - 22
4. Czarni Pruszcz Gdański 18 33 9 6 3 60 - 25
5. Gedania II Gdańsk 18 28 9 1 8 64 - 69
6. Osiczanka Osice 18 27 7 6 5 55 - 34
7. GKS Kolbudy 18 19 5 4 9 47 - 48 2 4 1 1 0 4 - 3
8. Polonia Gdańsk 18 19 5 4 9 45 - 54 2 1 0 1 1 3 - 4
9. Potok Pszczółki 18 3 1 0 17 15 - 194
10. Portowiec Gdańsk (*) 18 5 1 2 15 18 - 60
* Portowiec Gdańsk wycofał się po rundzie jesiennej




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Portowiec Gdańsk 24 marca 2019 - 11:00
vo. niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
3. TeamSpirit Gdańsk 5 - 0 GKS Kolbudy 24 marca 2019 - 11:00
4. Osiczanka Osice 8 - 2 Gedania II Gdańsk
6. Potok Pszczółki 0 - 15 GTS Pruszcz Gdański 24 marca 2019 - 11:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, Polonia Gdańsk,
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. GTS Pruszcz Gdański 0 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 31 marca 2019 - 11:00
10. Gedania II Gdańsk 0 - 7 TeamSpirit Gdańsk 31 marca 2019 - 13:30
vo, na boisku 4:7
11. GKS Kolbudy 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 30 marca 2019 - 15:30
12. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Polonia Gdańsk
Pauza: Osiczanka Osice, Potok Pszczółki,
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Polonia Gdańsk 2 - 2 GKS Kolbudy 6 kwietnia 2019 - 16:00
15. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 1 Gedania II Gdańsk 7 kwietnia 2019 - 11:00
17. Osiczanka Osice 3 - 3 GTS Pruszcz Gdański
18. Bałtyk II Gdynia AP 11 - 0 Potok Pszczółki 6 kwietnia 2019 - 11:00
vo, zdekompletowanie składu
Pauza: TeamSpirit Gdańsk, Portowiec Gdańsk,
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Potok Pszczółki 1 - 6 Osiczanka Osice
21. GTS Pruszcz Gdański 2 - 1 TeamSpirit Gdańsk 14 kwietnia 2019 - 11:00
23. Gedania II Gdańsk 4 - 3 Polonia Gdańsk 14 kwietnia 2019 - 13:00
24. GKS Kolbudy 3 - 0 Portowiec Gdańsk
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Gedania II Gdańsk
28. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 GTS Pruszcz Gdański 28 kwietnia 2019 - 11:00
29. TeamSpirit Gdańsk 10 - 0 Potok Pszczółki 28 kwietnia 2019 - 11:00
30. Osiczanka Osice 0 - 1 Bałtyk II Gdynia AP
Pauza: Polonia Gdańsk, GKS Kolbudy,
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Bałtyk II Gdynia AP 4 - 1 TeamSpirit Gdańsk 5 maja 2019 - 17:00
33. Potok Pszczółki 0 - 13 Czarni Pruszcz Gdański 5 maja 2019 - 17:00
34. GTS Pruszcz Gdański 2 - 1 Polonia Gdańsk 5 maja 2019 - 11:00
36. Gedania II Gdańsk 7 - 3 GKS Kolbudy 5 maja 2019 - 13:00
Pauza: Portowiec Gdańsk, Osiczanka Osice,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
39. Portowiec Gdańsk 0 - 3 GTS Pruszcz Gdański
40. Polonia Gdańsk 12 - 2 Potok Pszczółki 12 maja 2019 - 11:00
41. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 12 maja 2019 - 11:00
42. TeamSpirit Gdańsk 2 - 3 Osiczanka Osice
Pauza: GKS Kolbudy, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Osiczanka Osice 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
45. Bałtyk II Gdynia AP 8 - 1 Polonia Gdańsk 24 marca 2019 - 11:00
46. Potok Pszczółki 3 - 0 Portowiec Gdańsk
47. GTS Pruszcz Gdański 2 - 2 GKS Kolbudy 19 maja 2019 - 11:00
Pauza: Gedania II Gdańsk, TeamSpirit Gdańsk,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Gedania II Gdańsk 1 - 5 GTS Pruszcz Gdański 26 maja 2019 - 13:00
51. GKS Kolbudy 9 - 1 Potok Pszczółki 25 maja 2019 - 16:00
52. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Bałtyk II Gdynia AP
53. Polonia Gdańsk 4 - 3 Osiczanka Osice 25 maja 2019
54. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 TeamSpirit Gdańsk 26 maja 2019 - 11:00
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. TeamSpirit Gdańsk 5 - 2 Polonia Gdańsk 2 czerwca 2019 - 18:00
57. Osiczanka Osice 3 - 0 Portowiec Gdańsk
58. Bałtyk II Gdynia AP 3 - 0 GKS Kolbudy 2 czerwca 2019 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
59. Potok Pszczółki 1 - 17 Gedania II Gdańsk 2 czerwca 2019 - 11:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
63. Gedania II Gdańsk 0 - 8 Bałtyk II Gdynia AP 8 czerwca 2019 - 15:30
64. GKS Kolbudy 2 - 5 Osiczanka Osice
65. Portowiec Gdańsk 0 - 3 TeamSpirit Gdańsk
66. Polonia Gdańsk 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 8 czerwca 2019 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE