ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2006/2007 - 18.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2004/2005 - 24.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




III liga kobiet - grupa pomorska - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Żukowo 12 31 10 1 1 49 - 10
2. GOSRiT Luzino 12 26 8 2 2 58 - 16
3. Sztorm II Gdańsk 12 25 8 1 3 46 - 17 2 6 2 0 0 6 - 1
4. Lew Lębork 12 25 8 1 3 64 - 15 2 3 1 0 1 7 - 3
5. Jastrząb Malbork 11 25 8 1 2 49 - 29 2 0 0 0 2 1 - 10
6. Akademia Piłkarska II LG 12 21 6 3 3 50 - 23
7. Stal Jezierzyce 11 16 5 1 5 27 - 27
8. Pogoń II Tczew 12 14 4 2 6 35 - 44
9. Olimpia Czersk 12 13 4 1 7 27 - 47
10. Chojniczanka Chojnice 12 11 3 2 7 28 - 30
11. Zenit Łęczyce 11 6 2 0 9 18 - 43
12. Potok Pszczółki 12 4 1 1 10 10 - 62
13. Canicuła Bytów 11 3 1 0 10 9 - 107



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Pogoń II Tczew 3 - 0 Akademia Piłkarska II LG 18 sierpnia 2018 - 18:00
3. Jastrząb Malbork - Stal Jezierzyce 18 listopada 2018 - 12:00
4. Zenit Łęczyce - Canicuła Bytów 18 listopada 2018 - 14:00
5. Olimpia Czersk 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 19 sierpnia 2018 - 15:00
6. Lew Lębork 1 - 3 GKS Żukowo 18 sierpnia 2018 - 11:00
7. GOSRiT Luzino 7 - 0 Potok Pszczółki 19 sierpnia 2018 - 13:00
Pauza: Sztorm II Gdańsk,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. GKS Żukowo 3 - 0 GOSRiT Luzino 26 sierpnia 2018 - 11:00
10. Chojniczanka Chojnice 2 - 6 Lew Lębork 25 sierpnia 2018 - 16:00
11. Canicuła Bytów 0 - 6 Olimpia Czersk 26 sierpnia 2018 - 13:30
12. Stal Jezierzyce 4 - 0 Zenit Łęczyce 26 sierpnia 2018 - 16:00
13. Akademia Piłkarska II LG 4 - 6 Jastrząb Malbork 26 sierpnia 2018 - 13:00
14. Sztorm II Gdańsk 0 - 3 Pogoń II Tczew 26 sierpnia 2018 - 11:00
vo
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Jastrząb Malbork 0 - 4 Sztorm II Gdańsk 1 września 2018 - 13:00
17. Zenit Łęczyce 2 - 7 Akademia Piłkarska II LG 2 września 2018 - 14:00
18. Olimpia Czersk 3 - 2 Stal Jezierzyce 2 września 2018 - 14:00
19. Lew Lębork 8 - 0 Canicuła Bytów 2 września 2018 - 11:00
20. GOSRiT Luzino 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 września 2018 - 13:00
21. Potok Pszczółki 0 - 6 GKS Żukowo 2 września 2018 - 15:00
Pauza: Pogoń II Tczew,
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Potok Pszczółki 9 września 2018 - 14:00
24. Canicuła Bytów 1 - 18 GOSRiT Luzino 9 września 2018 - 13:30
25. Stal Jezierzyce 0 - 2 Lew Lębork 9 września 2018 - 11:00
26. Akademia Piłkarska II LG 3 - 1 Olimpia Czersk 8 września 2018 - 17:00
27. Sztorm II Gdańsk 5 - 4 Zenit Łęczyce 8 września 2018 - 15:00
28. Pogoń II Tczew 4 - 4 Jastrząb Malbork 9 września 2018 - 11:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Zenit Łęczyce 0 - 6 Pogoń II Tczew 16 września 2018 - 14:00
31. Olimpia Czersk 1 - 3 Sztorm II Gdańsk 16 września 2018 - 14:00
32. Lew Lębork 2 - 2 Akademia Piłkarska II LG 15 września 2018 - 16:30
33. GOSRiT Luzino 9 - 1 Stal Jezierzyce 16 września 2018 - 13:00
34. Potok Pszczółki 4 - 1 Canicuła Bytów 16 września 2018 - 15:00
35. GKS Żukowo 5 - 2 Chojniczanka Chojnice 16 września 2018 - 11:00
Pauza: Jastrząb Malbork,
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Canicuła Bytów 0 - 3 GKS Żukowo 23 września 2018 - 13:30
38. Stal Jezierzyce 3 - 0 Potok Pszczółki 23 września 2018 - 16:00
39. Akademia Piłkarska II LG 2 - 2 GOSRiT Luzino 23 września 2018 - 15:00
40. Sztorm II Gdańsk 2 - 1 Lew Lębork 23 września 2018 - 17:00
41. Pogoń II Tczew 4 - 6 Olimpia Czersk 23 września 2018 - 13:30
42. Jastrząb Malbork 5 - 1 Zenit Łęczyce 22 września 2018 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Olimpia Czersk 2 - 4 Jastrząb Malbork 29 września 2018 - 11:00
45. Lew Lębork 11 - 1 Pogoń II Tczew 30 września 2018 - 11:00
46. GOSRiT Luzino 2 - 2 Sztorm II Gdańsk 30 września 2018 - 13:00
47. Potok Pszczółki 0 - 2 Akademia Piłkarska II LG 30 września 2018 - 15:00
48. GKS Żukowo 4 - 1 Stal Jezierzyce 30 września 2018 - 11:00
49. Chojniczanka Chojnice 9 - 0 Canicuła Bytów 29 września 2018 - 14:00
Pauza: Zenit Łęczyce,
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Stal Jezierzyce 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 7 października 2018 - 16:00
52. Akademia Piłkarska II LG 1 - 1 GKS Żukowo 6 października 2018 - 19:00
53. Sztorm II Gdańsk 7 - 0 Potok Pszczółki 7 października 2018 - 15:00
54. Pogoń II Tczew 1 - 4 GOSRiT Luzino 7 października 2018 - 14:00
55. Jastrząb Malbork 1 - 6 Lew Lębork 6 października 2018 - 11:00
56. Zenit Łęczyce 1 - 3 Olimpia Czersk 7 października 2018 - 14:00
Pauza: Canicuła Bytów,
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Lew Lębork 7 - 1 Zenit Łęczyce 14 października 2018 - 13:00
59. GOSRiT Luzino 1 - 3 Jastrząb Malbork 14 października 2018 - 13:00
60. Potok Pszczółki 2 - 8 Pogoń II Tczew 14 października 2018 - 15:00
61. GKS Żukowo 2 - 0 Sztorm II Gdańsk 14 października 2018 - 11:00
62. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Akademia Piłkarska II LG 14 października 2018 - 14:00
63. Canicuła Bytów 0 - 8 Stal Jezierzyce 14 października 2018 - 11:00
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Akademia Piłkarska II LG 23 - 0 Canicuła Bytów 21 października 2018 - 15:00
66. Sztorm II Gdańsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 21 października 2018 - 19:00
67. Pogoń II Tczew 1 - 9 GKS Żukowo 21 października 2018 - 13:00
68. Jastrząb Malbork 5 - 0 Potok Pszczółki 20 października 2018 - 11:00
69. Zenit Łęczyce 1 - 3 GOSRiT Luzino 21 października 2018 - 14:00
70. Olimpia Czersk 0 - 8 Lew Lębork 20 października 2018 - 12:00
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. GOSRiT Luzino 7 - 0 Olimpia Czersk 28 października 2018 - 13:00
73. Potok Pszczółki 0 - 6 Zenit Łęczyce 27 października 2018 - 12:00
74. GKS Żukowo 1 - 3 Jastrząb Malbork 28 października 2018 - 11:00
75. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Pogoń II Tczew 27 października 2018 - 11:00
76. Canicuła Bytów 0 - 13 Sztorm II Gdańsk 28 października 2018 - 11:00
vo, zdekompletowanie składu
77. Stal Jezierzyce 3 - 1 Akademia Piłkarska II LG 28 października 2018 - 11:00
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Sztorm II Gdańsk 5 - 1 Stal Jezierzyce 4 listopada 2018 - 15:00
80. Pogoń II Tczew 0 - 3 Canicuła Bytów 4 listopada 2018 - 13:00
vo, na boisku 0:3
81. Jastrząb Malbork 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 3 listopada 2018 - 15:00
82. Zenit Łęczyce 0 - 2 GKS Żukowo 4 listopada 2018 - 12:00
83. Olimpia Czersk 2 - 2 Potok Pszczółki 4 listopada 2018 - 13:00
84. Lew Lębork 1 - 3 GOSRiT Luzino 4 listopada 2018 - 11:00
Pauza: Akademia Piłkarska II LG,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Potok Pszczółki 0 - 11 Lew Lębork 10 listopada 2018 - 14:00
87. GKS Żukowo 10 - 1 Olimpia Czersk 12 listopada 2018 - 12:00
88. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Zenit Łęczyce 11 listopada 2018 - 14:00
89. Canicuła Bytów 4 - 15 Jastrząb Malbork 10 listopada 2018 - 11:00
90. Stal Jezierzyce 3 - 2 Pogoń II Tczew 11 listopada 2018 - 14:00
91. Akademia Piłkarska II LG 3 - 2 Sztorm II Gdańsk 10 listopada 2018 - 17:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
93. Akademia Piłkarska II LG - Pogoń II Tczew
94. Stal Jezierzyce - Jastrząb Malbork
95. Canicuła Bytów - Zenit Łęczyce
96. Chojniczanka Chojnice - Olimpia Czersk
97. GKS Żukowo - Lew Lębork
98. Potok Pszczółki - GOSRiT Luzino
Pauza: Sztorm II Gdańsk,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. GOSRiT Luzino - GKS Żukowo
101. Lew Lębork - Chojniczanka Chojnice
102. Olimpia Czersk - Canicuła Bytów
103. Zenit Łęczyce - Stal Jezierzyce
104. Jastrząb Malbork - Akademia Piłkarska II LG
105. Pogoń II Tczew - Sztorm II Gdańsk
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
107. Sztorm II Gdańsk - Jastrząb Malbork
108. Akademia Piłkarska II LG - Zenit Łęczyce
109. Stal Jezierzyce - Olimpia Czersk
110. Canicuła Bytów - Lew Lębork
111. Chojniczanka Chojnice - GOSRiT Luzino
112. GKS Żukowo - Potok Pszczółki
Pauza: Pogoń II Tczew,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Potok Pszczółki - Chojniczanka Chojnice
115. GOSRiT Luzino - Canicuła Bytów
116. Lew Lębork - Stal Jezierzyce
117. Olimpia Czersk - Akademia Piłkarska II LG
118. Zenit Łęczyce - Sztorm II Gdańsk
119. Jastrząb Malbork - Pogoń II Tczew
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Pogoń II Tczew - Zenit Łęczyce
122. Sztorm II Gdańsk - Olimpia Czersk
123. Akademia Piłkarska II LG - Lew Lębork
124. Stal Jezierzyce - GOSRiT Luzino
125. Canicuła Bytów - Potok Pszczółki
126. Chojniczanka Chojnice - GKS Żukowo
Pauza: Jastrząb Malbork,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. GKS Żukowo - Canicuła Bytów
129. Potok Pszczółki - Stal Jezierzyce
130. GOSRiT Luzino - Akademia Piłkarska II LG
131. Lew Lębork - Sztorm II Gdańsk
132. Olimpia Czersk - Pogoń II Tczew
133. Zenit Łęczyce - Jastrząb Malbork
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
135. Jastrząb Malbork - Olimpia Czersk
136. Pogoń II Tczew - Lew Lębork
137. Sztorm II Gdańsk - GOSRiT Luzino
138. Akademia Piłkarska II LG - Potok Pszczółki
139. Stal Jezierzyce - GKS Żukowo
140. Canicuła Bytów - Chojniczanka Chojnice
Pauza: Zenit Łęczyce,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
142. Chojniczanka Chojnice - Stal Jezierzyce
143. GKS Żukowo - Akademia Piłkarska II LG
144. Potok Pszczółki - Sztorm II Gdańsk
145. GOSRiT Luzino - Pogoń II Tczew
146. Lew Lębork - Jastrząb Malbork
147. Olimpia Czersk - Zenit Łęczyce
Pauza: Canicuła Bytów,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
149. Zenit Łęczyce - Lew Lębork
150. Jastrząb Malbork - GOSRiT Luzino
151. Pogoń II Tczew - Potok Pszczółki
152. Sztorm II Gdańsk - GKS Żukowo
153. Akademia Piłkarska II LG - Chojniczanka Chojnice
154. Stal Jezierzyce - Canicuła Bytów
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
156. Canicuła Bytów - Akademia Piłkarska II LG
157. Chojniczanka Chojnice - Sztorm II Gdańsk
158. GKS Żukowo - Pogoń II Tczew
159. Potok Pszczółki - Jastrząb Malbork
160. GOSRiT Luzino - Zenit Łęczyce
161. Lew Lębork - Olimpia Czersk
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Olimpia Czersk - GOSRiT Luzino
164. Zenit Łęczyce - Potok Pszczółki
165. Jastrząb Malbork - GKS Żukowo
166. Pogoń II Tczew - Chojniczanka Chojnice
167. Sztorm II Gdańsk - Canicuła Bytów
168. Akademia Piłkarska II LG - Stal Jezierzyce
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. Stal Jezierzyce - Sztorm II Gdańsk
171. Canicuła Bytów - Pogoń II Tczew
172. Chojniczanka Chojnice - Jastrząb Malbork
173. GKS Żukowo - Zenit Łęczyce
174. Potok Pszczółki - Olimpia Czersk
175. GOSRiT Luzino - Lew Lębork
Pauza: Akademia Piłkarska II LG,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Lew Lębork - Potok Pszczółki
178. Olimpia Czersk - GKS Żukowo
179. Zenit Łęczyce - Chojniczanka Chojnice
180. Jastrząb Malbork - Canicuła Bytów
181. Pogoń II Tczew - Stal Jezierzyce
182. Sztorm II Gdańsk - Akademia Piłkarska II LG




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE