Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Tczew |
3 - 0 |
Akademia Piłkarska II LG |
18 sierpnia 2018
18.08 - 18:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
Jastrząb Malbork |
18 listopada 2018
18.11 - 14:00 |
Zenit Łęczyce |
10 - 0 |
Canicuła Bytów |
18 listopada 2018
18.11 - 14:00 |
Olimpia Czersk |
2 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
19 sierpnia 2018
19.08 - 15:00 |
Lew Lębork |
1 - 3 |
GKS Żukowo |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
7 - 0 |
Potok Pszczółki |
19 sierpnia 2018
19.08 - 13:00 |
Pauza: Sztorm II Gdańsk, |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
3 - 0 |
GOSRiT Luzino |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 6 |
Lew Lębork |
25 sierpnia 2018
25.08 - 16:00 |
Canicuła Bytów |
0 - 6 |
Olimpia Czersk |
26 sierpnia 2018
26.08 - 13:30 |
Stal Jezierzyce |
4 - 0 |
Zenit Łęczyce |
26 sierpnia 2018
26.08 - 16:00 |
Akademia Piłkarska II LG |
4 - 6 |
Jastrząb Malbork |
26 sierpnia 2018
26.08 - 13:00 |
Sztorm II Gdańsk |
0 - 3 |
Pogoń II Tczew |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
vo |
Pauza: Potok Pszczółki, |
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jastrząb Malbork |
0 - 4 |
Sztorm II Gdańsk |
1 września 2018
1.09 - 13:00 |
Zenit Łęczyce |
2 - 7 |
Akademia Piłkarska II LG |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Olimpia Czersk |
3 - 2 |
Stal Jezierzyce |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Lew Lębork |
8 - 0 |
Canicuła Bytów |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
2 września 2018
2.09 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 6 |
GKS Żukowo |
2 września 2018
2.09 - 15:00 |
Pauza: Pogoń II Tczew, |
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 2 |
Potok Pszczółki |
9 września 2018
9.09 - 14:00 |
Canicuła Bytów |
1 - 18 |
GOSRiT Luzino |
9 września 2018
9.09 - 13:30 |
Stal Jezierzyce |
0 - 2 |
Lew Lębork |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Akademia Piłkarska II LG |
3 - 1 |
Olimpia Czersk |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Sztorm II Gdańsk |
5 - 4 |
Zenit Łęczyce |
8 września 2018
8.09 - 15:00 |
Pogoń II Tczew |
4 - 4 |
Jastrząb Malbork |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Pauza: GKS Żukowo, |
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zenit Łęczyce |
0 - 6 |
Pogoń II Tczew |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 3 |
Sztorm II Gdańsk |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
Lew Lębork |
2 - 2 |
Akademia Piłkarska II LG |
15 września 2018
15.09 - 16:30 |
GOSRiT Luzino |
9 - 1 |
Stal Jezierzyce |
16 września 2018
16.09 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
4 - 1 |
Canicuła Bytów |
16 września 2018
16.09 - 15:00 |
GKS Żukowo |
5 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Pauza: Jastrząb Malbork, |
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Canicuła Bytów |
0 - 3 |
GKS Żukowo |
23 września 2018
23.09 - 13:30 |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
23 września 2018
23.09 - 16:00 |
Akademia Piłkarska II LG |
2 - 2 |
GOSRiT Luzino |
23 września 2018
23.09 - 15:00 |
Sztorm II Gdańsk |
2 - 1 |
Lew Lębork |
23 września 2018
23.09 - 17:00 |
Pogoń II Tczew |
4 - 6 |
Olimpia Czersk |
23 września 2018
23.09 - 13:30 |
Jastrząb Malbork |
5 - 1 |
Zenit Łęczyce |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Czersk |
2 - 4 |
Jastrząb Malbork |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Lew Lębork |
11 - 1 |
Pogoń II Tczew |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 2 |
Sztorm II Gdańsk |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Akademia Piłkarska II LG |
30 września 2018
30.09 - 15:00 |
GKS Żukowo |
4 - 1 |
Stal Jezierzyce |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
9 - 0 |
Canicuła Bytów |
29 września 2018
29.09 - 14:00 |
Pauza: Zenit Łęczyce, |
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
7 października 2018
7.10 - 16:00 |
Akademia Piłkarska II LG |
1 - 1 |
GKS Żukowo |
6 października 2018
6.10 - 19:00 |
Sztorm II Gdańsk |
7 - 0 |
Potok Pszczółki |
7 października 2018
7.10 - 15:00 |
Pogoń II Tczew |
1 - 4 |
GOSRiT Luzino |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
Jastrząb Malbork |
1 - 6 |
Lew Lębork |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 3 |
Olimpia Czersk |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
Pauza: Canicuła Bytów, |
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lew Lębork |
7 - 1 |
Zenit Łęczyce |
14 października 2018
14.10 - 13:00 |
GOSRiT Luzino |
1 - 3 |
Jastrząb Malbork |
14 października 2018
14.10 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 8 |
Pogoń II Tczew |
14 października 2018
14.10 - 15:00 |
GKS Żukowo |
2 - 0 |
Sztorm II Gdańsk |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Akademia Piłkarska II LG |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Canicuła Bytów |
0 - 8 |
Stal Jezierzyce |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Pauza: Olimpia Czersk, |
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska II LG |
23 - 0 |
Canicuła Bytów |
21 października 2018
21.10 - 15:00 |
Sztorm II Gdańsk |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
21 października 2018
21.10 - 19:00 |
Pogoń II Tczew |
1 - 9 |
GKS Żukowo |
21 października 2018
21.10 - 13:00 |
Jastrząb Malbork |
5 - 0 |
Potok Pszczółki |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 3 |
GOSRiT Luzino |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 8 |
Lew Lębork |
20 października 2018
20.10 - 12:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, |
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
7 - 0 |
Olimpia Czersk |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 6 |
Zenit Łęczyce |
27 października 2018
27.10 - 12:00 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Jastrząb Malbork |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Pogoń II Tczew |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Canicuła Bytów |
0 - 13 |
Sztorm II Gdańsk |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
vo, zdekompletowanie składu |
Stal Jezierzyce |
3 - 1 |
Akademia Piłkarska II LG |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Pauza: Lew Lębork, |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm II Gdańsk |
5 - 1 |
Stal Jezierzyce |
4 listopada 2018
4.11 - 15:00 |
Pogoń II Tczew |
0 - 3 |
Canicuła Bytów |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 |
vo, na boisku 0:3 |
Jastrząb Malbork |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
3 listopada 2018
3.11 - 15:00 |
Zenit Łęczyce |
0 - 2 |
GKS Żukowo |
4 listopada 2018
4.11 - 12:00 |
Olimpia Czersk |
2 - 2 |
Potok Pszczółki |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 |
Lew Lębork |
1 - 3 |
GOSRiT Luzino |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Pauza: Akademia Piłkarska II LG, |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
1 - 11 |
Lew Lębork |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
GKS Żukowo |
10 - 1 |
Olimpia Czersk |
12 listopada 2018
12.11 - 12:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Zenit Łęczyce |
11 listopada 2018
11.11 - 14:00 |
Canicuła Bytów |
4 - 15 |
Jastrząb Malbork |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 2 |
Pogoń II Tczew |
11 listopada 2018
11.11 - 14:00 |
Akademia Piłkarska II LG |
3 - 2 |
Sztorm II Gdańsk |
10 listopada 2018
10.11 - 17:00 |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska II LG |
2 - 2 |
Pogoń II Tczew |
24 marca 2019
24.03 - 15:00 |
Jastrząb Malbork |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
23 marca 2019
23.03 - 12:00 |
vo. niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Canicuła Bytów |
0 - 3 |
Zenit Łęczyce |
24 marca 2019
24.03 - 13:15 |
vo. niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 0 |
Olimpia Czersk |
24 marca 2019
24.03 - 11:00 |
GKS Żukowo |
4 - 6 |
Lew Lębork |
24 marca 2019
24.03 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 6 |
GOSRiT Luzino |
24 marca 2019
24.03 - 16:30 |
Pauza: Sztorm II Gdańsk, |
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
5 - 1 |
GKS Żukowo |
31 marca 2019
31.03 - 13:00 |
Lew Lębork |
4 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Olimpia Czersk |
2 - 0 |
Canicuła Bytów |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 |
Zenit Łęczyce |
2 - 3 |
Stal Jezierzyce |
31 marca 2019
31.03 - 12:00 |
Jastrząb Malbork |
1 - 1 |
Akademia Piłkarska II LG |
30 marca 2019
30.03 - 10:00 |
Pogoń II Tczew |
0 - 0 |
Sztorm II Gdańsk |
30 marca 2019
30.03 - 12:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, |
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm II Gdańsk |
1 - 0 |
Jastrząb Malbork |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
Akademia Piłkarska II LG |
5 - 0 |
Zenit Łęczyce |
7 kwietnia 2019
7.04 - 17:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 2 |
Olimpia Czersk |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Canicuła Bytów |
0 - 8 |
Lew Lębork |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:15 |
vo, zdekompletowanie składu |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 7 |
GOSRiT Luzino |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
GKS Żukowo |
3 - 1 |
Potok Pszczółki |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Pauza: Pogoń II Tczew, |
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
13 kwietnia 2019
13.04 - 17:00 |
GOSRiT Luzino |
15 - 0 |
Canicuła Bytów |
14 kwietnia 2019
14.04 - 13:00 |
Lew Lębork |
6 - 0 |
Stal Jezierzyce |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 4 |
Akademia Piłkarska II LG |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 10 |
Sztorm II Gdańsk |
14 kwietnia 2019
14.04 - 12:00 |
Jastrząb Malbork |
1 - 1 |
Pogoń II Tczew |
13 kwietnia 2019
13.04 - 17:00 |
Pauza: GKS Żukowo, |
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Tczew |
3 - 0 |
Zenit Łęczyce |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 |
vo |
Sztorm II Gdańsk |
16 - 0 |
Olimpia Czersk |
19 kwietnia 2019
19.04 - 19:00 |
Akademia Piłkarska II LG |
4 - 0 |
Lew Lębork |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:30 |
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
GOSRiT Luzino |
17 kwietnia 2019
17.04 - 18:00 |
Canicuła Bytów |
0 - 5 |
Potok Pszczółki |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
GKS Żukowo |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Pauza: Jastrząb Malbork, |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
10 - 0 |
Canicuła Bytów |
28 kwietnia 2019
28.04 - 15:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 5 |
Stal Jezierzyce |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
4 - 0 |
Akademia Piłkarska II LG |
25 kwietnia 2019
25.04 - 17:30 |
Lew Lębork |
1 - 3 |
Sztorm II Gdańsk |
28 kwietnia 2019
28.04 - 13:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 2 |
Pogoń II Tczew |
28 kwietnia 2019
28.04 - 18:00 |
Zenit Łęczyce |
0 - 6 |
Jastrząb Malbork |
28 kwietnia 2019
28.04 - 12:00 |
vo, zdekompletowanie składu |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jastrząb Malbork |
2 - 1 |
Olimpia Czersk |
4 maja 2019
4.05 - 15:00 |
Pogoń II Tczew |
4 - 6 |
Lew Lębork |
4 maja 2019
4.05 - 14:00 |
Sztorm II Gdańsk |
1 - 6 |
GOSRiT Luzino |
7 maja 2019
7.05 - 18:00 |
Akademia Piłkarska II LG |
6 - 0 |
Potok Pszczółki |
4 maja 2019
4.05 - 17:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 1 |
GKS Żukowo |
5 maja 2019
5.05 - 15:00 |
Canicuła Bytów |
0 - 8 |
Chojniczanka Chojnice |
5 maja 2019
5.05 - 13:00 |
Pauza: Zenit Łęczyce, |
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
GKS Żukowo |
0 - 3 |
Akademia Piłkarska II LG |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 4 |
Sztorm II Gdańsk |
11 maja 2019
11.05 - 14:00 |
GOSRiT Luzino |
8 - 0 |
Pogoń II Tczew |
12 maja 2019
12.05 - 13:00 |
Lew Lębork |
5 - 4 |
Jastrząb Malbork |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 2 |
Zenit Łęczyce |
12 maja 2019
12.05 - 18:00 |
Pauza: Canicuła Bytów, |
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zenit Łęczyce |
2 - 7 |
Lew Lębork |
19 maja 2019
19.05 - 12:00 |
Jastrząb Malbork |
4 - 1 |
GOSRiT Luzino |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
Pogoń II Tczew |
3 - 2 |
Potok Pszczółki |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Sztorm II Gdańsk |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
19 maja 2019
19.05 - 16:00 |
Akademia Piłkarska II LG |
4 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
Canicuła Bytów |
19 maja 2019
19.05 - 15:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Pauza: Olimpia Czersk, |
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Canicuła Bytów |
0 - 3 |
Akademia Piłkarska II LG |
|
vo |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Sztorm II Gdańsk |
22 maja 2019
22.05 - 16:00 |
GKS Żukowo |
4 - 1 |
Pogoń II Tczew |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 6 |
Jastrząb Malbork |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 0 |
Zenit Łęczyce |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 |
Lew Lębork |
3 - 0 |
Olimpia Czersk |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Pauza: Stal Jezierzyce, |
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Czersk |
0 - 13 |
GOSRiT Luzino |
2 czerwca 2019
2.06 - 15:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 1 |
Potok Pszczółki |
2 czerwca 2019
2.06 - 12:00 |
Jastrząb Malbork |
2 - 1 |
GKS Żukowo |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
Pogoń II Tczew |
5 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Sztorm II Gdańsk |
3 - 0 |
Canicuła Bytów |
|
vo |
Akademia Piłkarska II LG |
9 - 1 |
Stal Jezierzyce |
2 czerwca 2019
2.06 - 15:00 |
Pauza: Lew Lębork, |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
Sztorm II Gdańsk |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Canicuła Bytów |
0 - 3 |
Pogoń II Tczew |
|
vo |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Jastrząb Malbork |
9 czerwca 2019
9.06 - 15:00 |
GKS Żukowo |
5 - 0 |
Zenit Łęczyce |
8 czerwca 2019
8.06 - 18:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 0 |
Olimpia Czersk |
9 czerwca 2019
9.06 - 15:00 |
GOSRiT Luzino |
5 - 3 |
Lew Lębork |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Pauza: Akademia Piłkarska II LG, |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lew Lębork |
13 - 0 |
Potok Pszczółki |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 4 |
GKS Żukowo |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
Zenit Łęczyce |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Jastrząb Malbork |
3 - 0 |
Canicuła Bytów |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
vo |
Pogoń II Tczew |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Sztorm II Gdańsk |
0 - 3 |
Akademia Piłkarska II LG |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Pauza: GOSRiT Luzino, . |
|