MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. FC Gowidlino 16 40 13 1 2 56 - 19
2. Santana Wielki Klincz 16 39 12 3 1 57 - 16
3. Orzeł Gołubie 16 31 10 1 5 36 - 24
4. Huragan Nowe Polaszki 16 25 8 1 7 33 - 30
5. Ceramik Łubiana 16 21 7 0 9 30 - 34 2 3 1 0 1 5 - 4
6. LZS Bytonia 16 21 6 3 7 33 - 42 2 3 1 0 1 4 - 5
7. Grom Kleszczewo 16 14 4 2 10 20 - 35
8. Budmar Bytonia 16 12 4 0 12 25 - 54
9. Słupia Sulęczyno 16 6 1 3 12 25 - 61
10. GTS Przywidz (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał hukhuk 02.06.2019, 19:22:33
* GTS Przywidz wycofał się z rozgrywek




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Huragan Nowe Polaszki 1 - 1 LZS Bytonia 30 marca 2019 - 16:00
2. Orzeł Gołubie 0 - 4 FC Gowidlino 31 marca 2019 - 12:00
3. Santana Wielki Klincz 6 - 0 Grom Kleszczewo 30 marca 2019 - 16:00
4. Słupia Sulęczyno 0 - 3 Ceramik Łubiana 31 marca 2019 - 11:00
Pauza: Budmar Bytonia,
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Budmar Bytonia 2 - 8 Huragan Nowe Polaszki 6 kwietnia 2019 - 16:00
10. Ceramik Łubiana 1 - 5 Santana Wielki Klincz 6 kwietnia 2019 - 16:00
11. Grom Kleszczewo 1 - 0 Orzeł Gołubie 6 kwietnia 2019 - 17:00
12. FC Gowidlino 4 - 1 LZS Bytonia 7 kwietnia 2019 - 11:30
Pauza: Słupia Sulęczyno,
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Huragan Nowe Polaszki 0 - 3 FC Gowidlino 13 kwietnia 2019 - 16:00
14. LZS Bytonia 4 - 3 Grom Kleszczewo 13 kwietnia 2019 - 17:00
15. Orzeł Gołubie 3 - 1 Ceramik Łubiana 14 kwietnia 2019 - 12:00
Pauza: Budmar Bytonia, Słupia Sulęczyno, Santana Wielki Klincz,
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Budmar Bytonia 2 - 4 Słupia Sulęczyno 14 kwietnia 2019 - 14:00
23. Ceramik Łubiana 3 - 1 LZS Bytonia 17 kwietnia 2019 - 16:30
24. Grom Kleszczewo 0 - 3 FC Gowidlino 17 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: Orzeł Gołubie, Santana Wielki Klincz, Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Huragan Nowe Polaszki 3 - 1 Grom Kleszczewo 27 kwietnia 2019 - 16:00
26. FC Gowidlino 4 - 3 Ceramik Łubiana 28 kwietnia 2019 - 11:30
29. Santana Wielki Klincz 6 - 1 Budmar Bytonia 27 kwietnia 2019 - 17:00
Pauza: Słupia Sulęczyno, Orzeł Gołubie, LZS Bytonia,
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Słupia Sulęczyno 1 - 5 Huragan Nowe Polaszki 5 maja 2019 - 11:00
33. Budmar Bytonia 1 - 3 Orzeł Gołubie 5 maja 2019 - 17:00
36. Ceramik Łubiana 3 - 1 Grom Kleszczewo 4 maja 2019 - 16:00
Pauza: FC Gowidlino, LZS Bytonia, Santana Wielki Klincz,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
37. Huragan Nowe Polaszki 2 - 0 Ceramik Łubiana 11 maja 2019 - 16:00
40. LZS Bytonia 3 - 1 Budmar Bytonia 11 maja 2019 - 17:00
42. Santana Wielki Klincz 5 - 0 Słupia Sulęczyno 11 maja 2019 - 17:00
Pauza: Orzeł Gołubie, FC Gowidlino, Grom Kleszczewo,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Santana Wielki Klincz 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 18 maja 2019 - 17:00
vo, na boisku 0:1
44. Słupia Sulęczyno 4 - 6 Orzeł Gołubie 19 maja 2019 - 11:00
46. Budmar Bytonia 0 - 7 FC Gowidlino 19 maja 2019 - 17:00
Pauza: Ceramik Łubiana, Grom Kleszczewo, LZS Bytonia,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Grom Kleszczewo 0 - 1 Budmar Bytonia 26 maja 2019 - 14:00
53. LZS Bytonia 3 - 1 Słupia Sulęczyno 25 maja 2019 - 17:00
54. Orzeł Gołubie 1 - 1 Santana Wielki Klincz 26 maja 2019 - 12:00
Pauza: FC Gowidlino, Ceramik Łubiana, Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
55. Orzeł Gołubie 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 2 czerwca 2019 - 12:00
vo, goście nie przyjechali
56. Santana Wielki Klincz 7 - 1 LZS Bytonia 1 czerwca 2019 - 17:00
57. Słupia Sulęczyno 3 - 6 FC Gowidlino 2 czerwca 2019 - 11:00
59. Budmar Bytonia 0 - 3 Ceramik Łubiana 2 czerwca 2019 - 17:00
vo, na boisku 2:3
Pauza: Grom Kleszczewo,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Grom Kleszczewo 2 - 2 Słupia Sulęczyno 9 czerwca 2019 - 13:00
65. FC Gowidlino 2 - 3 Santana Wielki Klincz 9 czerwca 2019 - 13:00
66. LZS Bytonia 0 - 3 Orzeł Gołubie 9 czerwca 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE