Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
0 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 0 |
Arka Gdynia SI |
19 sierpnia 2018
19.08 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
- |
Bałtyk Gdynia |
19 sierpnia 2018
19.08 - 13:00 |
anulowany, było 0-11 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
21 sierpnia 2018
21.08 - 19:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 9 |
Chojniczanka Chojnice |
19 sierpnia 2018
19.08 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
19 sierpnia 2018
19.08 - 18:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
19 sierpnia 2018
19.08 - 13:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
4 - 3 |
KP Starogard Gdański |
26 sierpnia 2018
26.08 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
4 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 15:00 |
Arka Gdynia SI |
- |
Radunia Stężyca |
26 sierpnia 2018
26.08 - 13:00 |
anulowany, było 5-1 |
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
1 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
1 września 2018
1.09 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
- |
Lechia Gdańsk |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
anulowany, było 0-13 |
Arka Gdynia SI |
7 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
1 września 2018
1.09 - 18:30 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 9 |
Bałtyk Gdynia |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 2 |
Bytovia Bytów |
2 września 2018
2.09 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
2 września 2018
2.09 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Gryf Wejherowo |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
9 września 2018
9.09 - 14:30 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
KP Starogard Gdański |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
7 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
6 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
7 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
- |
Radunia Stężyca |
9 września 2018
9.09 - 14:00 |
anulowany, było 4-1 |
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
- |
Gryf Słupsk KS |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
anulowany, było 0-4 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
15 września 2018
15.09 - 19:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
Arka Gdynia SI |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
16 września 2018
16.09 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
6 - 2 |
Bytovia Bytów |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
15 września 2018
15.09 - 15:30 |
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
3 października 2018
3.10 - 12:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 4 |
Gryf Wejherowo |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
Gedania Gdańsk |
22 września 2018
22.09 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
22 września 2018
22.09 - 13:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
22 września 2018
22.09 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
- |
Jaguar Gdańsk |
23 września 2018
23.09 - 16:30 |
anulowany, było 1-4 |
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
1 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
30 września 2018
30.09 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
- |
Radunia Stężyca |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
anulowany, było 0-3 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Arka Gdynia SI |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
29 września 2018
29.09 - 13:30 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
26 września 2018
26.09 - 18:00 |
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
5 - 2 |
Bytovia Bytów |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
6 października 2018
6.10 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
4 - 0 |
Gryf Wejherowo |
6 października 2018
6.10 - 19:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
6 października 2018
6.10 - 13:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
6 października 2018
6.10 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
anulowany, było 2-3 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
7 października 2018
7.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
4 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
- |
Radunia Stężyca |
14 października 2018
14.10 - 13:00 |
anulowany, było 8-1 |
Gedania Gdańsk |
8 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
13 października 2018
13.10 - 11:45 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 3 |
Arka Gdynia SI |
13 października 2018
13.10 - 13:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Bytovia Bytów |
20 października 2018
20.10 - 20:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 2 |
Gryf Wejherowo |
20 października 2018
20.10 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
- |
Gedania Gdańsk |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
anulowany, było 1-7 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 0 |
KP Starogard Gdański |
21 października 2018
21.10 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
4 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
27 października 2018
27.10 - 13:30 |
Gryf Wejherowo |
- |
Radunia Stężyca |
27 października 2018
27.10 - 13:00 |
anulowany, było 3-0vo, goście nie przyjechali |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
27 października 2018
27.10 - 17:30 |
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
1 - 0 |
Arka Gdynia SI |
3 listopada 2018
3.11 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
3 listopada 2018
3.11 - 15:00 |
Korona Żelistrzewo |
4 - 0 |
Bytovia Bytów |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
- |
Chojniczanka Chojnice |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
anulowany, było 3-10 |
Jaguar Gdańsk |
6 - 3 |
Gryf Wejherowo |
3 listopada 2018
3.11 - 18:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 5 |
Gedania Gdańsk |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
11 listopada 2018
11.11 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
11 listopada 2018
11.11 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
11 listopada 2018
11.11 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Bytovia Bytów |
- |
Radunia Stężyca |
11 listopada 2018
11.11 - 11:00 |
anulowany, było 8-0 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
10 listopada 2018
10.11 - 15:00 |
Arka Gdynia SI |
2 - 4 |
Lechia Gdańsk |
11 listopada 2018
11.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
9 marca 2019
9.03 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
10 marca 2019
10.03 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
10 marca 2019
10.03 - 13:30 |
Gryf Wejherowo |
5 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
KP Starogard Gdański |
10 marca 2019
10.03 - 11:00 |
Pauza: Bałtyk Gdynia, Lechia Gdańsk, |
Kolejka 15 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
16 marca 2019
16.03 - 13:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
16 marca 2019
16.03 - 12:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Bytovia Bytów |
17 marca 2019
17.03 - 10:30 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
16 marca 2019
16.03 - 16:00 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 4 |
Lechia Gdańsk |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 |
Pauza: Arka Gdynia SI, Gedania Gdańsk, |
Kolejka 16 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
2 - 5 |
Arka Gdynia SI |
15 maja 2019
15.05 - 18:00 |
Bałtyk Gdynia |
7 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
24 marca 2019
24.03 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
24 marca 2019
24.03 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 1 |
KP Starogard Gdański |
23 marca 2019
23.03 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
24 marca 2019
24.03 - 13:00 |
Pauza: Lechia Gdańsk, Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 17 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
7 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
30 marca 2019
30.03 - 15:30 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 6 |
Arka Gdynia SI |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 1 |
Lechia Gdańsk |
30 marca 2019
30.03 - 19:00 |
Pauza: Korona Żelistrzewo, Gryf Wejherowo, |
Kolejka 18 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
2 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
6 kwietnia 2019
6.04 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
5 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
6 kwietnia 2019
6.04 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 2 |
KP Starogard Gdański |
7 kwietnia 2019
7.04 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 16:30 |
Kolejka 19 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
7 - 3 |
Bytovia Bytów |
13 kwietnia 2019
13.04 - 12:30 |
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
14 kwietnia 2019
14.04 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 5 |
Arka Gdynia SI |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:30 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Pauza: Jaguar Gdańsk, Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 20 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
3 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
27 kwietnia 2019
27.04 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
7 - 2 |
KP Starogard Gdański |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
6 - 1 |
Gedania Gdańsk |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 2 |
Gryf Wejherowo |
28 kwietnia 2019
28.04 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
28 kwietnia 2019
28.04 - 13:00 |
Pauza: Cartusia Kartuzy, Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 21 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
4 maja 2019
4.05 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Arka Gdynia SI |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 5 |
Korona Żelistrzewo |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
5 maja 2019
5.05 - 13:00 |
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Bytovia Bytów, |
Kolejka 22 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
5 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
11 maja 2019
11.05 - 19:00 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Bytovia Bytów |
12 maja 2019
12.05 - 15:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, Cartusia Kartuzy, |
Kolejka 23 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
0 - 3 |
Arka Gdynia SI |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 2 |
Lechia Gdańsk |
18 maja 2019
18.05 - 16:30 |
Gryf Wejherowo |
8 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
5 czerwca 2019
5.06 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
18 maja 2019
18.05 - 14:30 |
Pauza: Gedania Gdańsk, Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 24 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
25 maja 2019
25.05 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
25 maja 2019
25.05 - 16:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
25 maja 2019
25.05 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Bytovia Bytów |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
25 maja 2019
25.05 - 19:30 |
Pauza: Gryf Wejherowo, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
Lechia Gdańsk |
2 czerwca 2019
2.06 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
2 czerwca 2019
2.06 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
2 czerwca 2019
2.06 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
9 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
2 czerwca 2019
2.06 - 10:00 |
KP Starogard Gdański |
4 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Arka Gdynia SI, |
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 8 |
Gryf Wejherowo |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
8 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:30 |
Pauza: Bytovia Bytów, KP Starogard Gdański, . |
|