Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Zieloni Łąg |
0 - 10 |
Agra Ostrowite |
26 sierpnia 2018
26.08 - 15:00 |
Unia Klawkowo |
3 - 1 |
Czarni Piece |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
0 - 0 |
Grom Leśno |
26 sierpnia 2018
26.08 - 14:00 |
Orkan Huta |
2 - 3 |
Meteor Silno |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Perła Czyczkowy |
1 - 4 |
Nowi Nowa Cerkiew |
26 sierpnia 2018
26.08 - 14:00 |
Piast II Człuchów |
5 - 1 |
Olimpia Czersk |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Agra Ostrowite |
3 - 1 |
Olimpia Czersk |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
4 - 0 |
Piast II Człuchów |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Meteor Silno |
4 - 5 |
Perła Czyczkowy |
1 września 2018
1.09 - 16:00 |
Grom Leśno |
0 - 2 |
Orkan Huta |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Czarni Piece |
5 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 września 2018
1.09 - 16:00 |
Zieloni Łąg |
1 - 13 |
Unia Klawkowo |
2 września 2018
2.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Unia Klawkowo |
3 - 1 |
Agra Ostrowite |
9 września 2018
9.09 - 16:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
10 - 1 |
Zieloni Łąg |
9 września 2018
9.09 - 14:00 |
Orkan Huta |
1 - 1 |
Czarni Piece |
9 września 2018
9.09 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
0 - 4 |
Grom Leśno |
9 września 2018
9.09 - 14:00 |
Piast II Człuchów |
0 - 2 |
Meteor Silno |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Olimpia Czersk |
3 - 3 |
Nowi Nowa Cerkiew |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Agra Ostrowite |
1 - 3 |
Nowi Nowa Cerkiew |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
Meteor Silno |
2 - 2 |
Olimpia Czersk |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
Grom Leśno |
0 - 2 |
Piast II Człuchów |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
Czarni Piece |
15 - 2 |
Perła Czyczkowy |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
Zieloni Łąg |
2 - 2 |
Orkan Huta |
16 września 2018
16.09 - 15:00 |
Unia Klawkowo |
4 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Brda Wielkie Chełmy |
5 - 3 |
Agra Ostrowite |
23 września 2018
23.09 - 14:00 |
Orkan Huta |
0 - 1 |
Unia Klawkowo |
23 września 2018
23.09 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
9 - 0 |
Zieloni Łąg |
23 września 2018
23.09 - 14:00 |
Piast II Człuchów |
1 - 2 |
Czarni Piece |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Olimpia Czersk |
3 - 1 |
Grom Leśno |
22 września 2018
22.09 - 17:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
2 - 2 |
Meteor Silno |
22 września 2018
22.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Agra Ostrowite |
5 - 2 |
Meteor Silno |
29 września 2018
29.09 - 16:30 |
Grom Leśno |
3 - 2 |
Nowi Nowa Cerkiew |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
Czarni Piece |
3 - 2 |
Olimpia Czersk |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 7 |
Piast II Człuchów |
30 września 2018
30.09 - 15:00 |
Unia Klawkowo |
3 - 3 |
Perła Czyczkowy |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 2 |
Orkan Huta |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Orkan Huta |
2 - 7 |
Agra Ostrowite |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 5 |
Brda Wielkie Chełmy |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
Piast II Człuchów |
3 - 1 |
Unia Klawkowo |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Olimpia Czersk |
9 - 0 |
Zieloni Łąg |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
2 - 2 |
Czarni Piece |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
Meteor Silno |
1 - 1 |
Grom Leśno |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Agra Ostrowite |
1 - 2 |
Grom Leśno |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
Czarni Piece |
6 - 0 |
Meteor Silno |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
Zieloni Łąg |
2 - 19 |
Nowi Nowa Cerkiew |
14 października 2018
14.10 - 15:00 |
Unia Klawkowo |
3 - 3 |
Olimpia Czersk |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
4 - 1 |
Piast II Człuchów |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Orkan Huta |
2 - 1 |
Perła Czyczkowy |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Perła Czyczkowy |
1 - 2 |
Agra Ostrowite |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Piast II Człuchów |
7 - 2 |
Orkan Huta |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Olimpia Czersk |
2 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
20 października 2018
20.10 - 16:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
5 - 1 |
Unia Klawkowo |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Meteor Silno |
10 - 0 |
Zieloni Łąg |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Grom Leśno |
1 - 1 |
Czarni Piece |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Agra Ostrowite |
4 - 2 |
Czarni Piece |
27 października 2018
27.10 - 13:30 |
Zieloni Łąg |
0 - 8 |
Grom Leśno |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
4 - 1 |
Meteor Silno |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
0 - 3 |
Nowi Nowa Cerkiew |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Orkan Huta |
0 - 3 |
Olimpia Czersk |
28 października 2018
28.10 - 14:30 |
Perła Czyczkowy |
3 - 3 |
Piast II Człuchów |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Piast II Człuchów |
1 - 3 |
Agra Ostrowite |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 2 |
Perła Czyczkowy |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
5 - 0 |
Orkan Huta |
3 listopada 2018
3.11 - 13:30 |
Meteor Silno |
3 - 4 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Grom Leśno |
1 - 1 |
Unia Klawkowo |
4 listopada 2018
4.11 - 14:00 |
Czarni Piece |
9 - 0 |
Zieloni Łąg |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Agra Ostrowite |
6 - 0 |
Zieloni Łąg |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Czarni Piece |
3 - 3 |
Unia Klawkowo |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Grom Leśno |
1 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 |
Meteor Silno |
1 - 1 |
Orkan Huta |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
6 - 2 |
Perła Czyczkowy |
30 marca 2019
30.03 - 14:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 2 |
Piast II Człuchów |
30 marca 2019
30.03 - 13:00 |
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Czersk |
1 - 2 |
Agra Ostrowite |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:30 |
Piast II Człuchów |
0 - 6 |
Nowi Nowa Cerkiew |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Perła Czyczkowy |
1 - 1 |
Meteor Silno |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Orkan Huta |
1 - 1 |
Grom Leśno |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:30 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 2 |
Czarni Piece |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
7 - 0 |
Zieloni Łąg |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Agra Ostrowite |
4 - 3 |
Unia Klawkowo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 6 |
Brda Wielkie Chełmy |
14 kwietnia 2019
14.04 - 15:00 |
Czarni Piece |
3 - 0 |
Orkan Huta |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Grom Leśno |
1 - 0 |
Perła Czyczkowy |
14 kwietnia 2019
14.04 - 14:00 |
Meteor Silno |
5 - 1 |
Piast II Człuchów |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
4 - 1 |
Olimpia Czersk |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 |
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Nowi Nowa Cerkiew |
2 - 4 |
Agra Ostrowite |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Olimpia Czersk |
4 - 4 |
Meteor Silno |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Piast II Człuchów |
3 - 4 |
Grom Leśno |
20 kwietnia 2019
20.04 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
1 - 1 |
Czarni Piece |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Orkan Huta |
15 - 0 |
Zieloni Łąg |
20 kwietnia 2019
20.04 - 16:30 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 - 5 |
Unia Klawkowo |
20 kwietnia 2019
20.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Agra Ostrowite |
3 - 3 |
Brda Wielkie Chełmy |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
4 - 0 |
Orkan Huta |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Zieloni Łąg |
1 - 3 |
Perła Czyczkowy |
28 kwietnia 2019
28.04 - 15:00 |
Czarni Piece |
5 - 2 |
Piast II Człuchów |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
Grom Leśno |
1 - 2 |
Olimpia Czersk |
28 kwietnia 2019
28.04 - 14:00 |
Meteor Silno |
3 - 0 |
Nowi Nowa Cerkiew |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
vo, na boisku 2:11 |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Meteor Silno |
1 - 7 |
Agra Ostrowite |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
3 - 1 |
Grom Leśno |
4 maja 2019
4.05 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
2 - 4 |
Czarni Piece |
4 maja 2019
4.05 - 16:00 |
Piast II Człuchów |
2 - 0 |
Zieloni Łąg |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 0 |
Unia Klawkowo |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
Orkan Huta |
2 - 3 |
Brda Wielkie Chełmy |
4 maja 2019
4.05 - 16:30 |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Agra Ostrowite |
5 - 0 |
Orkan Huta |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 1 |
Perła Czyczkowy |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
3 - 0 |
Piast II Człuchów |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
vo, na boisku 2:1 |
Zieloni Łąg |
1 - 2 |
Olimpia Czersk |
12 maja 2019
12.05 - 15:00 |
Czarni Piece |
4 - 6 |
Nowi Nowa Cerkiew |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
Grom Leśno |
2 - 1 |
Meteor Silno |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Grom Leśno |
2 - 4 |
Agra Ostrowite |
19 maja 2019
19.05 - 14:00 |
Meteor Silno |
3 - 2 |
Czarni Piece |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
9 - 0 |
Zieloni Łąg |
18 maja 2019
18.05 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 3 |
Unia Klawkowo |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 |
Piast II Człuchów |
4 - 3 |
Brda Wielkie Chełmy |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 2 |
Orkan Huta |
19 maja 2019
19.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Agra Ostrowite |
5 - 0 |
Perła Czyczkowy |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Orkan Huta |
1 - 3 |
Piast II Człuchów |
25 maja 2019
25.05 - 16:30 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 4 |
Olimpia Czersk |
26 maja 2019
26.05 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
2 - 1 |
Nowi Nowa Cerkiew |
25 maja 2019
25.05 - 15:30 |
Zieloni Łąg |
1 - 2 |
Meteor Silno |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
Czarni Piece |
6 - 3 |
Grom Leśno |
25 maja 2019
25.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Czarni Piece |
1 - 2 |
Agra Ostrowite |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Grom Leśno |
8 - 0 |
Zieloni Łąg |
2 czerwca 2019
2.06 - 14:00 |
Meteor Silno |
2 - 5 |
Unia Klawkowo |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
3 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 czerwca 2019
1.06 - 13:30 |
Olimpia Czersk |
4 - 1 |
Orkan Huta |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:00 |
Piast II Człuchów |
2 - 3 |
Perła Czyczkowy |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Agra Ostrowite |
5 - 5 |
Piast II Człuchów |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 2 |
Olimpia Czersk |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Orkan Huta |
0 - 4 |
Nowi Nowa Cerkiew |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
7 - 3 |
Meteor Silno |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 2 |
Grom Leśno |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 3 |
Czarni Piece |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
|