Baner

Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Agra Ostrowite 22 50 16 2 4 87 - 40
2. Nowi Nowa Cerkiew 22 48 15 3 4 96 - 32
3. Unia Klawkowo 22 43 13 4 5 73 - 35
4. Czarni Piece 22 39 11 6 5 81 - 41
5. Grom Leśno 22 33 9 6 7 47 - 35
6. Brda Wielkie Chełmy 22 32 9 5 8 63 - 54
7. Piast II Człuchów 22 29 9 2 11 54 - 57 2 6 2 0 0 7 - 1
8. Olimpia Czersk 22 29 8 5 9 52 - 50 2 0 0 0 2 1 - 7
9. Meteor Silno 22 27 7 6 9 56 - 62
10. Perła Czyczkowy 22 24 6 6 10 46 - 65
11. Orkan Huta 22 15 3 6 13 38 - 62
12. Zieloni Łąg 22 1 0 1 21 9 - 169
Ostatni komentarz dodał kintek3 01.06.2019, 16:52:53


Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (36) 
Zieloni Łąg 0 - 10 Agra Ostrowite 26 sierpnia 2018 - 15:00
Unia Klawkowo 3 - 1 Czarni Piece 26 sierpnia 2018 - 17:00
Brda Wielkie Chełmy 0 - 0 Grom Leśno 26 sierpnia 2018 - 14:00
Orkan Huta 2 - 3 Meteor Silno 25 sierpnia 2018 - 17:00
Perła Czyczkowy 1 - 4 Nowi Nowa Cerkiew 26 sierpnia 2018 - 14:00
Piast II Człuchów 5 - 1 Olimpia Czersk 26 sierpnia 2018 - 11:00
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
Agra Ostrowite 3 - 1 Olimpia Czersk 1 września 2018 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 4 - 0 Piast II Człuchów 1 września 2018 - 17:00
Meteor Silno 4 - 5 Perła Czyczkowy 1 września 2018 - 16:00
Grom Leśno 0 - 2 Orkan Huta 2 września 2018 - 14:00
Czarni Piece 5 - 1 Brda Wielkie Chełmy 1 września 2018 - 16:00
Zieloni Łąg 1 - 13 Unia Klawkowo 2 września 2018 - 15:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
Unia Klawkowo 3 - 1 Agra Ostrowite 9 września 2018 - 16:00
Brda Wielkie Chełmy 10 - 1 Zieloni Łąg 9 września 2018 - 14:00
Orkan Huta 1 - 1 Czarni Piece 9 września 2018 - 16:00
Perła Czyczkowy 0 - 4 Grom Leśno 9 września 2018 - 14:00
Piast II Człuchów 0 - 2 Meteor Silno 9 września 2018 - 11:00
Olimpia Czersk 3 - 3 Nowi Nowa Cerkiew 8 września 2018 - 17:00
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
Agra Ostrowite 1 - 3 Nowi Nowa Cerkiew 15 września 2018 - 17:00
Meteor Silno 2 - 2 Olimpia Czersk 15 września 2018 - 16:00
Grom Leśno 0 - 2 Piast II Człuchów 16 września 2018 - 14:00
Czarni Piece 15 - 2 Perła Czyczkowy 15 września 2018 - 16:00
Zieloni Łąg 2 - 2 Orkan Huta 16 września 2018 - 15:00
Unia Klawkowo 4 - 0 Brda Wielkie Chełmy 16 września 2018 - 14:00
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (13) 
Brda Wielkie Chełmy 5 - 3 Agra Ostrowite 23 września 2018 - 14:00
Orkan Huta 0 - 1 Unia Klawkowo 23 września 2018 - 15:00
Perła Czyczkowy 9 - 0 Zieloni Łąg 23 września 2018 - 14:00
Piast II Człuchów 1 - 2 Czarni Piece 23 września 2018 - 11:00
Olimpia Czersk 3 - 1 Grom Leśno 22 września 2018 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 2 Meteor Silno 22 września 2018 - 17:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
Agra Ostrowite 5 - 2 Meteor Silno 29 września 2018 - 16:30
Grom Leśno 3 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 30 września 2018 - 14:00
Czarni Piece 3 - 2 Olimpia Czersk 29 września 2018 - 16:00
Zieloni Łąg 0 - 7 Piast II Człuchów 30 września 2018 - 15:00
Unia Klawkowo 3 - 3 Perła Czyczkowy 30 września 2018 - 14:00
Brda Wielkie Chełmy 2 - 2 Orkan Huta 30 września 2018 - 14:00
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
Orkan Huta 2 - 7 Agra Ostrowite 7 października 2018 - 14:00
Perła Czyczkowy 2 - 5 Brda Wielkie Chełmy 7 października 2018 - 14:00
Piast II Człuchów 3 - 1 Unia Klawkowo 7 października 2018 - 11:00
Olimpia Czersk 9 - 0 Zieloni Łąg 6 października 2018 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 2 Czarni Piece 6 października 2018 - 15:00
Meteor Silno 1 - 1 Grom Leśno 6 października 2018 - 16:00
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
Agra Ostrowite 1 - 2 Grom Leśno 13 października 2018 - 16:00
Czarni Piece 6 - 0 Meteor Silno 13 października 2018 - 16:00
Zieloni Łąg 2 - 19 Nowi Nowa Cerkiew 14 października 2018 - 15:00
Unia Klawkowo 3 - 3 Olimpia Czersk 14 października 2018 - 14:00
Brda Wielkie Chełmy 4 - 1 Piast II Człuchów 14 października 2018 - 14:00
Orkan Huta 2 - 1 Perła Czyczkowy 13 października 2018 - 15:00
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (11) 
Perła Czyczkowy 1 - 2 Agra Ostrowite 21 października 2018 - 14:00
Piast II Człuchów 7 - 2 Orkan Huta 21 października 2018 - 11:00
Olimpia Czersk 2 - 1 Brda Wielkie Chełmy 20 października 2018 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 5 - 1 Unia Klawkowo 20 października 2018 - 15:00
Meteor Silno 10 - 0 Zieloni Łąg 20 października 2018 - 15:00
Grom Leśno 1 - 1 Czarni Piece 21 października 2018 - 14:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Agra Ostrowite 4 - 2 Czarni Piece 27 października 2018 - 13:30
Zieloni Łąg 0 - 8 Grom Leśno 28 października 2018 - 14:00
Unia Klawkowo 4 - 1 Meteor Silno 28 października 2018 - 13:00
Brda Wielkie Chełmy 0 - 3 Nowi Nowa Cerkiew 28 października 2018 - 14:00
Orkan Huta 0 - 3 Olimpia Czersk 28 października 2018 - 14:30
Perła Czyczkowy 3 - 3 Piast II Człuchów 28 października 2018 - 14:00
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
Piast II Człuchów 1 - 3 Agra Ostrowite 4 listopada 2018 - 11:00
Olimpia Czersk 0 - 2 Perła Czyczkowy 3 listopada 2018 - 14:00
Nowi Nowa Cerkiew 5 - 0 Orkan Huta 3 listopada 2018 - 13:30
Meteor Silno 3 - 4 Brda Wielkie Chełmy 3 listopada 2018 - 14:00
Grom Leśno 1 - 1 Unia Klawkowo 4 listopada 2018 - 14:00
Czarni Piece 9 - 0 Zieloni Łąg 3 listopada 2018 - 14:00
Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
Agra Ostrowite 6 - 0 Zieloni Łąg 30 marca 2019 - 16:00
Czarni Piece 3 - 3 Unia Klawkowo 30 marca 2019 - 11:00
Grom Leśno 1 - 1 Brda Wielkie Chełmy 31 marca 2019 - 14:00
Meteor Silno 1 - 1 Orkan Huta 30 marca 2019 - 15:00
Nowi Nowa Cerkiew 6 - 2 Perła Czyczkowy 30 marca 2019 - 14:00
Olimpia Czersk 0 - 2 Piast II Człuchów 30 marca 2019 - 13:00
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Czersk 1 - 2 Agra Ostrowite 6 kwietnia 2019 - 16:30
Piast II Człuchów 0 - 6 Nowi Nowa Cerkiew 7 kwietnia 2019 - 11:00
Perła Czyczkowy 1 - 1 Meteor Silno 7 kwietnia 2019 - 14:00
Orkan Huta 1 - 1 Grom Leśno 6 kwietnia 2019 - 16:30
Brda Wielkie Chełmy 2 - 2 Czarni Piece 7 kwietnia 2019 - 14:00
Unia Klawkowo 7 - 0 Zieloni Łąg 7 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
Agra Ostrowite 4 - 3 Unia Klawkowo 13 kwietnia 2019 - 14:00
Zieloni Łąg 0 - 6 Brda Wielkie Chełmy 14 kwietnia 2019 - 15:00
Czarni Piece 3 - 0 Orkan Huta 13 kwietnia 2019 - 16:00
Grom Leśno 1 - 0 Perła Czyczkowy 14 kwietnia 2019 - 14:00
Meteor Silno 5 - 1 Piast II Człuchów 13 kwietnia 2019 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 4 - 1 Olimpia Czersk 13 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 4 Agra Ostrowite 17 kwietnia 2019 - 17:00
Olimpia Czersk 4 - 4 Meteor Silno 17 kwietnia 2019 - 17:00
Piast II Człuchów 3 - 4 Grom Leśno 20 kwietnia 2019 - 16:00
Perła Czyczkowy 1 - 1 Czarni Piece 17 kwietnia 2019 - 17:00
Orkan Huta 15 - 0 Zieloni Łąg 20 kwietnia 2019 - 16:30
Brda Wielkie Chełmy 1 - 5 Unia Klawkowo 20 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
Agra Ostrowite 3 - 3 Brda Wielkie Chełmy 27 kwietnia 2019 - 16:00
Unia Klawkowo 4 - 0 Orkan Huta 28 kwietnia 2019 - 11:00
Zieloni Łąg 1 - 3 Perła Czyczkowy 28 kwietnia 2019 - 15:00
Czarni Piece 5 - 2 Piast II Człuchów 27 kwietnia 2019 - 16:00
Grom Leśno 1 - 2 Olimpia Czersk 28 kwietnia 2019 - 14:00
Meteor Silno 3 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 27 kwietnia 2019 - 16:00
vo, na boisku 2:11
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
Meteor Silno 1 - 7 Agra Ostrowite 5 maja 2019 - 11:00
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 1 Grom Leśno 4 maja 2019 - 15:00
Olimpia Czersk 2 - 4 Czarni Piece 4 maja 2019 - 16:00
Piast II Człuchów 2 - 0 Zieloni Łąg 5 maja 2019 - 11:00
Perła Czyczkowy 2 - 0 Unia Klawkowo 5 maja 2019 - 14:00
Orkan Huta 2 - 3 Brda Wielkie Chełmy 4 maja 2019 - 16:30
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
Agra Ostrowite 5 - 0 Orkan Huta 11 maja 2019 - 16:00
Brda Wielkie Chełmy 2 - 1 Perła Czyczkowy 12 maja 2019 - 14:00
Unia Klawkowo 3 - 0 Piast II Człuchów 11 maja 2019 - 16:00
vo, na boisku 2:1
Zieloni Łąg 1 - 2 Olimpia Czersk 12 maja 2019 - 15:00
Czarni Piece 4 - 6 Nowi Nowa Cerkiew 11 maja 2019 - 16:00
Grom Leśno 2 - 1 Meteor Silno 12 maja 2019 - 14:00
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
Grom Leśno 2 - 4 Agra Ostrowite 19 maja 2019 - 14:00
Meteor Silno 3 - 2 Czarni Piece 18 maja 2019 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 9 - 0 Zieloni Łąg 18 maja 2019 - 15:00
Olimpia Czersk 1 - 3 Unia Klawkowo 18 maja 2019 - 16:00
Piast II Człuchów 4 - 3 Brda Wielkie Chełmy 19 maja 2019 - 11:00
Perła Czyczkowy 2 - 2 Orkan Huta 19 maja 2019 - 14:00
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
Agra Ostrowite 5 - 0 Perła Czyczkowy 25 maja 2019 - 11:00
Orkan Huta 1 - 3 Piast II Człuchów 25 maja 2019 - 16:30
Brda Wielkie Chełmy 3 - 4 Olimpia Czersk 26 maja 2019 - 14:00
Unia Klawkowo 2 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 25 maja 2019 - 15:30
Zieloni Łąg 1 - 2 Meteor Silno 26 maja 2019 - 15:00
Czarni Piece 6 - 3 Grom Leśno 25 maja 2019 - 16:00
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
Czarni Piece 1 - 2 Agra Ostrowite 1 czerwca 2019 - 11:00
Grom Leśno 8 - 0 Zieloni Łąg 2 czerwca 2019 - 14:00
Meteor Silno 2 - 5 Unia Klawkowo 1 czerwca 2019 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 0 Brda Wielkie Chełmy 1 czerwca 2019 - 13:30
Olimpia Czersk 4 - 1 Orkan Huta 1 czerwca 2019 - 16:00
Piast II Człuchów 2 - 3 Perła Czyczkowy 2 czerwca 2019 - 11:00
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Agra Ostrowite 5 - 5 Piast II Człuchów 9 czerwca 2019 - 13:00
Perła Czyczkowy 2 - 2 Olimpia Czersk 9 czerwca 2019 - 13:00
Orkan Huta 0 - 4 Nowi Nowa Cerkiew 9 czerwca 2019 - 13:00
Brda Wielkie Chełmy 7 - 3 Meteor Silno 9 czerwca 2019 - 13:00
Unia Klawkowo 1 - 2 Grom Leśno 9 czerwca 2019 - 13:00
Zieloni Łąg 0 - 3 Czarni Piece 9 czerwca 2019 - 13:00
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE