MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Barton Barcino 26 65 20 5 1 89 - 32
2. Echo Biesowice 26 62 20 2 4 90 - 35
3. KS Damnica 26 52 16 4 6 90 - 35
4. KS Włynkówko 26 50 16 2 8 59 - 33
5. Polonez Bobrowniki 26 40 11 7 8 61 - 43
6. Unison Machowino 26 37 11 4 11 45 - 54 2 3 1 0 1 5 - 4
7. Wybrzeże Objazda 26 37 11 4 11 52 - 53 2 3 1 0 1 4 - 5
8. Sokół Szczypkowice 26 33 9 6 11 57 - 61
9. Rowokół Smołdzino 26 32 10 2 14 53 - 55
10. Garbarnia Kępice 26 31 8 7 11 37 - 48
11. Pomorze Potęgowo 26 25 8 1 17 38 - 84
12. D±b Kusowo 26 19 4 7 15 44 - 77
13. Granit Kończewo 26 18 4 6 16 31 - 64
14. Diament Trzebielino 26 14 3 5 18 25 - 97
Ostatni komentarz dodał kibic118 26.06.2019, 11:10:21




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
1. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Rowokół Smołdzino 24 marca 2019 - 14:00
2. Polonez Bobrowniki 5 - 0 Pomorze Potęgowo 23 marca 2019 - 15:00
3. Diament Trzebielino 0 - 5 Garbarnia Kępice 23 marca 2019 - 16:00
4. Sokół Szczypkowice 3 - 0 D±b Kusowo 23 marca 2019 - 16:00
5. Echo Biesowice 0 - 0 Barton Barcino 23 marca 2019 - 16:00
6. KS Włynkówko 1 - 1 KS Damnica 23 marca 2019 - 12:00
7. Granit Kończewo 1 - 2 Unison Machowino 24 marca 2019 - 15:00
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
8. Granit Kończewo 2 - 3 Wybrzeże Objazda 31 marca 2019 - 13:00
9. Unison Machowino 1 - 2 KS Włynkówko 30 marca 2019 - 16:00
10. KS Damnica 1 - 3 Echo Biesowice 30 marca 2019 - 15:00
11. Barton Barcino 1 - 1 Sokół Szczypkowice 30 marca 2019 - 16:00
12. D±b Kusowo 1 - 1 Diament Trzebielino 30 marca 2019 - 16:00
13. Garbarnia Kępice 1 - 1 Polonez Bobrowniki 30 marca 2019 - 15:00
14. Pomorze Potęgowo 2 - 1 Rowokół Smołdzino 31 marca 2019 - 16:00
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
15. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Pomorze Potęgowo 7 kwietnia 2019 - 14:00
16. Rowokół Smołdzino 1 - 4 Garbarnia Kępice 7 kwietnia 2019 - 13:00
17. Polonez Bobrowniki 5 - 1 D±b Kusowo 6 kwietnia 2019 - 16:00
18. Diament Trzebielino 1 - 4 Barton Barcino 6 kwietnia 2019 - 16:30
19. Sokół Szczypkowice 0 - 2 KS Damnica 7 kwietnia 2019 - 16:00
20. Echo Biesowice 3 - 0 Unison Machowino 6 kwietnia 2019 - 17:00
21. KS Włynkówko 4 - 3 Granit Kończewo 6 kwietnia 2019 - 16:30
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (20) 
22. KS Włynkówko 0 - 2 Wybrzeże Objazda 13 kwietnia 2019 - 15:00
23. Granit Kończewo 1 - 2 Echo Biesowice 14 kwietnia 2019 - 13:00
24. Unison Machowino 1 - 3 Sokół Szczypkowice 13 kwietnia 2019 - 16:30
25. KS Damnica 9 - 0 Diament Trzebielino 13 kwietnia 2019 - 16:00
26. Barton Barcino 4 - 2 Polonez Bobrowniki 13 kwietnia 2019 - 16:00
27. D±b Kusowo 0 - 2 Rowokół Smołdzino 14 kwietnia 2019 - 14:00
28. Garbarnia Kępice 0 - 2 Pomorze Potęgowo 13 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
29. Wybrzeże Objazda 0 - 1 Garbarnia Kępice 20 kwietnia 2019 - 17:00
30. Pomorze Potęgowo 4 - 0 D±b Kusowo 20 kwietnia 2019 - 17:00
31. Rowokół Smołdzino 0 - 3 Barton Barcino 17 kwietnia 2019 - 17:00
32. Polonez Bobrowniki 0 - 2 KS Damnica 20 kwietnia 2019 - 15:00
33. Diament Trzebielino 1 - 9 Unison Machowino 17 kwietnia 2019 - 16:30
34. Sokół Szczypkowice 1 - 0 Granit Kończewo 20 kwietnia 2019 - 15:00
35. Echo Biesowice 3 - 0 KS Włynkówko 20 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
36. Echo Biesowice 2 - 0 Wybrzeże Objazda 27 kwietnia 2019 - 16:00
37. KS Włynkówko 3 - 2 Sokół Szczypkowice 27 kwietnia 2019 - 16:00
38. Granit Kończewo 2 - 2 Diament Trzebielino 28 kwietnia 2019 - 13:00
39. Unison Machowino 2 - 1 Polonez Bobrowniki 27 kwietnia 2019 - 16:30
40. KS Damnica 4 - 0 Rowokół Smołdzino 27 kwietnia 2019 - 16:00
41. Barton Barcino 6 - 0 Pomorze Potęgowo 27 kwietnia 2019 - 16:00
42. D±b Kusowo 2 - 3 Garbarnia Kępice 28 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
43. Wybrzeże Objazda 0 - 2 D±b Kusowo 5 maja 2019 - 14:00
44. Garbarnia Kępice 0 - 3 Barton Barcino 4 maja 2019 - 17:00
45. Pomorze Potęgowo 0 - 5 KS Damnica 4 maja 2019 - 16:00
46. Rowokół Smołdzino 1 - 2 Unison Machowino 5 maja 2019 - 15:00
47. Polonez Bobrowniki 2 - 2 Granit Kończewo 5 maja 2019 - 16:00
48. Diament Trzebielino 1 - 6 KS Włynkówko 4 maja 2019 - 16:30
49. Sokół Szczypkowice 1 - 1 Echo Biesowice 5 maja 2019 - 12:00
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
50. Sokół Szczypkowice 1 - 1 Wybrzeże Objazda 12 maja 2019 - 12:00
51. Echo Biesowice 6 - 0 Diament Trzebielino 1 maja 2019 - 18:30
52. KS Włynkówko 2 - 1 Polonez Bobrowniki 11 maja 2019 - 16:00
53. Granit Kończewo 2 - 3 Rowokół Smołdzino 12 maja 2019 - 13:00
54. Unison Machowino 5 - 1 Pomorze Potęgowo 11 maja 2019 - 16:30
55. KS Damnica 2 - 2 Garbarnia Kępice 12 maja 2019 - 13:00
56. Barton Barcino 7 - 1 D±b Kusowo 11 maja 2019 - 16:00
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (11) 
57. Wybrzeże Objazda 1 - 6 Barton Barcino 19 maja 2019 - 14:00
58. D±b Kusowo 2 - 5 KS Damnica 19 maja 2019 - 13:00
59. Garbarnia Kępice 0 - 0 Unison Machowino 18 maja 2019 - 17:00
60. Pomorze Potęgowo 0 - 1 Granit Kończewo 18 maja 2019 - 16:00
61. Rowokół Smołdzino 2 - 5 KS Włynkówko 19 maja 2019 - 15:00
62. Polonez Bobrowniki 3 - 5 Echo Biesowice 19 maja 2019 - 16:00
63. Diament Trzebielino 2 - 1 Sokół Szczypkowice 19 maja 2019 - 11:00
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (36) 
64. Diament Trzebielino 3 - 2 Wybrzeże Objazda 25 maja 2019 - 16:30
65. Sokół Szczypkowice 3 - 3 Polonez Bobrowniki 25 maja 2019 - 17:00
66. Echo Biesowice 4 - 1 Rowokół Smołdzino 25 maja 2019 - 16:00
67. KS Włynkówko 3 - 0 Pomorze Potęgowo 25 maja 2019 - 16:00
68. Granit Kończewo 3 - 0 Garbarnia Kępice 26 maja 2019 - 13:00
vo, na boisku 2:2
69. Unison Machowino 2 - 2 D±b Kusowo 25 maja 2019 - 16:30
70. KS Damnica 4 - 5 Barton Barcino 25 maja 2019 - 16:00
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (36) 
71. Wybrzeże Objazda 2 - 4 KS Damnica 2 czerwca 2019 - 14:00
72. Barton Barcino 2 - 0 Unison Machowino 1 czerwca 2019 - 16:00
73. D±b Kusowo 0 - 0 Granit Kończewo 2 czerwca 2019 - 13:00
74. Garbarnia Kępice 0 - 3 KS Włynkówko 1 czerwca 2019 - 14:00
vo, na boisku 2:2
75. Pomorze Potęgowo 2 - 7 Echo Biesowice 1 czerwca 2019 - 15:00
76. Rowokół Smołdzino 5 - 1 Sokół Szczypkowice 2 czerwca 2019 - 15:00
77. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Diament Trzebielino 1 czerwca 2019 - 16:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (12) 
78. Polonez Bobrowniki 1 - 1 Wybrzeże Objazda 8 czerwca 2019 - 16:00
79. Diament Trzebielino 2 - 2 Rowokół Smołdzino 8 czerwca 2019 - 16:30
80. Sokół Szczypkowice 1 - 4 Pomorze Potęgowo 8 czerwca 2019 - 17:00
81. Echo Biesowice 3 - 1 Garbarnia Kępice 8 czerwca 2019 - 16:00
82. KS Włynkówko 1 - 0 D±b Kusowo 8 czerwca 2019 - 16:00
83. Granit Kończewo 1 - 1 Barton Barcino 9 czerwca 2019 - 13:00
84. Unison Machowino 0 - 9 KS Damnica 8 czerwca 2019 - 16:30
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (23) 
85. Wybrzeże Objazda 3 - 1 Unison Machowino 16 czerwca 2019 - 15:00
86. KS Damnica 5 - 0 Granit Kończewo 16 czerwca 2019 - 15:00
87. Barton Barcino 3 - 3 KS Włynkówko 16 czerwca 2019 - 15:00
88. D±b Kusowo 3 - 6 Echo Biesowice 16 czerwca 2019 - 15:00
89. Garbarnia Kępice 2 - 2 Sokół Szczypkowice 16 czerwca 2019 - 15:00
90. Pomorze Potęgowo 3 - 2 Diament Trzebielino 16 czerwca 2019 - 15:00
91. Rowokół Smołdzino 4 - 4 Polonez Bobrowniki 16 czerwca 2019 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE