PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2008 I MŁODSI - 01.05.2019
PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2010 I MŁODSI - 03.05.2019
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Nogat Malbork 18 44 14 2 2 59 - 25
2. Powi¶le Stary Targ 18 39 12 3 3 71 - 26
3. Real Myszewo 18 36 12 0 6 41 - 32
4. Skra Kończewice 18 35 11 2 5 49 - 24
5. Jurand Lasowice 18 34 10 4 4 48 - 27
6. AP Malbork 18 33 11 0 7 48 - 36
7. Bałtyk Sztutowo 18 29 9 2 7 58 - 41
8. Tęcza Szropy 18 27 8 3 7 51 - 33
9. KS Czernin 18 26 7 5 6 48 - 40
10. Lisovia Lisewo 18 19 6 1 11 32 - 44
11. Wisła Drewnica 18 11 3 2 13 27 - 54
12. Orzeł Z±browo 18 10 3 1 14 26 - 78
13. Centrum Pelplin 18 9 2 3 13 35 - 72 1 3 1 0 0 7 - 2
14. Błyskawica Postolin 18 9 3 0 15 24 - 91 1 0 0 0 1 2 - 7
Ostatni komentarz dodał mihai 21.04.2019, 23:37:21




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (24) 
1. Skra Kończewice 3 - 2 Tęcza Szropy 24 marca 2019 - 14:00
2. Real Myszewo 2 - 0 Wisła Drewnica 23 marca 2019 - 14:00
3. Błyskawica Postolin 3 - 2 Bałtyk Sztutowo 24 marca 2019 - 12:00
4. Centrum Pelplin 2 - 3 AP Malbork 23 marca 2019 - 16:00
5. Jurand Lasowice 0 - 0 Powi¶le Stary Targ 23 marca 2019 - 15:00
6. KS Czernin 6 - 2 Orzeł Z±browo 24 marca 2019 - 14:00
7. Lisovia Lisewo 2 - 5 Nogat Malbork 24 marca 2019 - 15:00
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
8. Lisovia Lisewo 0 - 2 Skra Kończewice 31 marca 2019 - 15:00
9. Nogat Malbork 4 - 1 KS Czernin 30 marca 2019 - 16:00
10. Orzeł Z±browo 1 - 4 Jurand Lasowice 31 marca 2019 - 14:00
11. Powi¶le Stary Targ 3 - 0 Centrum Pelplin 30 marca 2019 - 15:00
12. AP Malbork 7 - 0 Błyskawica Postolin 30 marca 2019 - 18:00
13. Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Real Myszewo 30 marca 2019 - 16:00
14. Wisła Drewnica 0 - 0 Tęcza Szropy 31 marca 2019 - 14:00
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (12) 
15. Skra Kończewice 5 - 0 Wisła Drewnica 7 kwietnia 2019 - 14:00
16. Tęcza Szropy 1 - 1 Bałtyk Sztutowo 6 kwietnia 2019 - 16:00
17. Real Myszewo 4 - 2 AP Malbork 6 kwietnia 2019 - 15:00
18. Błyskawica Postolin 0 - 6 Powi¶le Stary Targ 7 kwietnia 2019 - 12:00
19. Centrum Pelplin 1 - 4 Orzeł Z±browo 7 kwietnia 2019 - 16:00
20. Jurand Lasowice 2 - 0 Nogat Malbork 6 kwietnia 2019 - 16:00
21. KS Czernin 2 - 3 Lisovia Lisewo 7 kwietnia 2019 - 14:00
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
22. KS Czernin 1 - 1 Skra Kończewice 14 kwietnia 2019 - 14:00
23. Lisovia Lisewo 1 - 2 Jurand Lasowice 14 kwietnia 2019 - 15:00
24. Nogat Malbork 5 - 0 Centrum Pelplin 13 kwietnia 2019 - 16:00
25. Orzeł Z±browo 4 - 2 Błyskawica Postolin 14 kwietnia 2019 - 14:00
26. Powi¶le Stary Targ 3 - 4 Real Myszewo 13 kwietnia 2019 - 15:00
27. AP Malbork 2 - 8 Tęcza Szropy 13 kwietnia 2019 - 15:00
28. Bałtyk Sztutowo 6 - 2 Wisła Drewnica 13 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
29. Skra Kończewice 4 - 1 Bałtyk Sztutowo 20 kwietnia 2019 - 11:00
30. Wisła Drewnica 2 - 4 AP Malbork 20 kwietnia 2019 - 16:00
31. Tęcza Szropy 3 - 1 Powi¶le Stary Targ 17 kwietnia 2019 - 17:00
32. Real Myszewo 3 - 4 Orzeł Z±browo 20 kwietnia 2019 - 16:00
33. Błyskawica Postolin 2 - 3 Nogat Malbork 20 kwietnia 2019 - 15:00
34. Centrum Pelplin 1 - 2 Lisovia Lisewo 17 kwietnia 2019 - 17:00
35. Jurand Lasowice 3 - 3 KS Czernin 17 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jurand Lasowice - Skra Kończewice 27 kwietnia 2019 - 16:00
37. KS Czernin - Centrum Pelplin 28 kwietnia 2019 - 14:00
38. Lisovia Lisewo - Błyskawica Postolin 28 kwietnia 2019 - 15:00
39. Nogat Malbork - Real Myszewo 27 kwietnia 2019 - 16:00
40. Orzeł Z±browo - Tęcza Szropy 28 kwietnia 2019 - 14:00
41. Powi¶le Stary Targ - Wisła Drewnica 28 kwietnia 2019 - 14:00
42. AP Malbork - Bałtyk Sztutowo 27 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Skra Kończewice - AP Malbork 4 maja 2019 - 11:00
44. Bałtyk Sztutowo - Powi¶le Stary Targ 4 maja 2019 - 17:00
45. Wisła Drewnica - Orzeł Z±browo 5 maja 2019 - 16:00
46. Tęcza Szropy - Nogat Malbork 4 maja 2019 - 17:00
47. Real Myszewo - Lisovia Lisewo 4 maja 2019 - 14:00
48. Błyskawica Postolin - KS Czernin 4 maja 2019 - 13:00
49. Centrum Pelplin - Jurand Lasowice 5 maja 2019 - 16:00
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Centrum Pelplin - Skra Kończewice 12 maja 2019 - 15:00
51. Jurand Lasowice - Błyskawica Postolin 11 maja 2019 - 16:00
52. KS Czernin - Real Myszewo 12 maja 2019 - 14:00
53. Lisovia Lisewo - Tęcza Szropy 12 maja 2019 - 15:00
54. Nogat Malbork - Wisła Drewnica 11 maja 2019 - 16:00
55. Orzeł Z±browo - Bałtyk Sztutowo 12 maja 2019 - 14:00
56. Powi¶le Stary Targ - AP Malbork 11 maja 2019 - 15:00
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Skra Kończewice - Powi¶le Stary Targ 18 maja 2019
58. AP Malbork - Orzeł Z±browo 18 maja 2019 - 15:00
59. Bałtyk Sztutowo - Nogat Malbork 18 maja 2019 - 17:00
60. Wisła Drewnica - Lisovia Lisewo 19 maja 2019 - 16:00
61. Tęcza Szropy - KS Czernin 18 maja 2019 - 17:00
62. Real Myszewo - Jurand Lasowice 19 maja 2019 - 13:00
63. Błyskawica Postolin - Centrum Pelplin 19 maja 2019 - 14:00
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Błyskawica Postolin - Skra Kończewice 26 maja 2019 - 12:00
65. Real Myszewo - Centrum Pelplin 26 maja 2019 - 13:00
66. Jurand Lasowice - Tęcza Szropy 25 maja 2019 - 16:00
67. KS Czernin - Wisła Drewnica 26 maja 2019 - 14:00
68. Lisovia Lisewo - Bałtyk Sztutowo 26 maja 2019 - 15:00
69. Nogat Malbork - AP Malbork 25 maja 2019 - 16:00
70. Orzeł Z±browo - Powi¶le Stary Targ 26 maja 2019 - 14:00
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Skra Kończewice - Orzeł Z±browo 1 czerwca 2019
72. Powi¶le Stary Targ - Nogat Malbork 1 czerwca 2019 - 12:00
73. AP Malbork - Lisovia Lisewo 1 czerwca 2019 - 15:00
74. Bałtyk Sztutowo - KS Czernin 1 czerwca 2019 - 17:00
75. Wisła Drewnica - Jurand Lasowice 2 czerwca 2019 - 16:00
76. Tęcza Szropy - Centrum Pelplin 2 czerwca 2019 - 17:00
77. Real Myszewo - Błyskawica Postolin 2 czerwca 2019 - 14:30
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Real Myszewo - Skra Kończewice 8 czerwca 2019 - 15:00
79. Błyskawica Postolin - Tęcza Szropy 9 czerwca 2019 - 12:00
80. Centrum Pelplin - Wisła Drewnica 8 czerwca 2019 - 16:00
81. Jurand Lasowice - Bałtyk Sztutowo 8 czerwca 2019 - 16:00
82. KS Czernin - AP Malbork 9 czerwca 2019 - 14:00
83. Lisovia Lisewo - Powi¶le Stary Targ 9 czerwca 2019 - 15:00
84. Nogat Malbork - Orzeł Z±browo 8 czerwca 2019 - 16:00
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Skra Kończewice - Nogat Malbork 16 czerwca 2019 - 17:00
86. Orzeł Z±browo - Lisovia Lisewo 16 czerwca 2019 - 17:00
87. Powi¶le Stary Targ - KS Czernin 16 czerwca 2019 - 17:00
88. AP Malbork - Jurand Lasowice 16 czerwca 2019 - 17:00
89. Bałtyk Sztutowo - Centrum Pelplin 16 czerwca 2019 - 17:00
90. Wisła Drewnica - Błyskawica Postolin 16 czerwca 2019 - 17:00
91. Real Myszewo - Tęcza Szropy 16 czerwca 2019 - 17:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE