Kolejka 1 - 5. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (67) |
GKS Kolbudy |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
5 sierpnia 2018
5.08 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 1 |
GKS Przodkowo |
8 sierpnia 2018
8.08 - 17:30 |
Bytovia II Bytów |
1 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
5 sierpnia 2018
5.08 - 11:00 |
Wda Lipusz |
1 - 4 |
Gryf Słupsk |
5 sierpnia 2018
5.08 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
5 sierpnia 2018
5.08 - 14:00 |
GKS Kowale |
1 - 2 |
Grom Nowy Staw |
5 sierpnia 2018
5.08 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 sierpnia 2018
5.08 - 13:00 |
Jantar Ustka |
4 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
5 sierpnia 2018
5.08 - 18:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 1 |
Arka II Gdynia |
5 sierpnia 2018
5.08 - 17:00 |
Pauza: Wikęd Luzino, |
Kolejka 2 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Arka II Gdynia |
9 sierpnia 2018
9.08 - 18:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
11 sierpnia 2018
11.08 - 18:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Jantar Ustka |
11 sierpnia 2018
11.08 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
11 sierpnia 2018
11.08 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Wikęd Luzino |
11 sierpnia 2018
11.08 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
4 - 1 |
Stolem Gniewino |
11 sierpnia 2018
11.08 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 2 |
Wda Lipusz |
11 sierpnia 2018
11.08 - 15:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 0 |
Bytovia II Bytów |
11 sierpnia 2018
11.08 - 17:00 |
GKS Kolbudy |
0 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
11 sierpnia 2018
11.08 - 17:00 |
Pauza: GKS Kowale, |
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Lechia II Gdańsk |
5 - 0 |
Pogoń Lębork |
15 sierpnia 2018
15.08 - 11:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
15 sierpnia 2018
15.08 - 11:00 |
Wda Lipusz |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
15 sierpnia 2018
15.08 - 13:00 |
Wikęd Luzino |
0 - 1 |
Gryf Słupsk |
15 sierpnia 2018
15.08 - 13:00 |
GKS Kowale |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
15 sierpnia 2018
15.08 - 15:00 |
Jantar Ustka |
0 - 6 |
Grom Nowy Staw |
15 sierpnia 2018
15.08 - 18:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 |
Arka II Gdynia |
1 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
15 sierpnia 2018
15.08 - 12:00 |
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 4 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
19 sierpnia 2018
19.08 - 18:30 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Arka II Gdynia |
18 sierpnia 2018
18.08 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
4 - 0 |
Anioły Garczegorze |
18 sierpnia 2018
18.08 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 0 |
GKS Kowale |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 1 |
Wikęd Luzino |
18 sierpnia 2018
18.08 - 15:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
GKS Kolbudy |
3 - 3 |
Wda Lipusz |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 1 |
Bytovia II Bytów |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 |
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 5 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Bytovia II Bytów |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Wda Lipusz |
6 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
GKS Kolbudy |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:00 |
Wikęd Luzino |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
GKS Kowale |
1 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 3 |
Gryf Słupsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 15:00 |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 18:00 |
Arka II Gdynia |
6 - 1 |
Grom Nowy Staw |
26 sierpnia 2018
26.08 - 18:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:00 |
Pauza: Anioły Garczegorze, |
Kolejka 6 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Pogoń Lębork |
3 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Grom Nowy Staw |
6 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
1 września 2018
1.09 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Anioły Garczegorze |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
5 - 0 |
Jantar Ustka |
2 września 2018
2.09 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 września 2018
1.09 - 15:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 2 |
GKS Kowale |
1 września 2018
1.09 - 16:00 |
GKS Kolbudy |
0 - 3 |
Wikęd Luzino |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Stolem Gniewino |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 1 |
Wda Lipusz |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Pauza: Arka II Gdynia, |
Kolejka 7 - 5. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Wda Lipusz |
3 - 2 |
Pogoń Lębork |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
7 - 3 |
Bytovia II Bytów |
5 września 2018
5.09 - 19:00 |
Wikęd Luzino |
2 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
GKS Kowale |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 3 |
GKS Przodkowo |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
Jantar Ustka |
1 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
5 września 2018
5.09 - 17:30 |
Anioły Garczegorze |
0 - 1 |
Gryf Słupsk |
5 września 2018
5.09 - 17:30 |
Arka II Gdynia |
5 - 1 |
Gedania Gdańsk |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 0 |
Grom Nowy Staw |
5 września 2018
5.09 - 17:30 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 8 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Pogoń Lębork |
1 - 3 |
Grom Nowy Staw |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
3 - 5 |
Arka II Gdynia |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 1 |
Anioły Garczegorze |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
4 - 1 |
Jantar Ustka |
8 września 2018
8.09 - 16:00 |
GKS Kolbudy |
4 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 0 |
GKS Kowale |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 1 |
Wikęd Luzino |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Wda Lipusz |
2 - 3 |
Stolem Gniewino |
8 września 2018
8.09 - 15:00 |
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 9 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Stolem Gniewino |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
Wikęd Luzino |
1 - 2 |
Wda Lipusz |
15 września 2018
15.09 - 14:00 |
GKS Kowale |
5 - 0 |
Bytovia II Bytów |
15 września 2018
15.09 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
Jantar Ustka |
6 - 3 |
GKS Kolbudy |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 4 |
GKS Przodkowo |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
Arka II Gdynia |
2 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 1 |
Gryf Słupsk |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
w Redzie |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
Pauza: Grom Nowy Staw, |
Kolejka 10 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Gedania Gdańsk |
0 - 4 |
Grom Nowy Staw |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
5 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
22 września 2018
22.09 - 15:00 |
GKS Przodkowo |
5 - 1 |
Arka II Gdynia |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
GKS Kolbudy |
0 - 0 |
Anioły Garczegorze |
22 września 2018
22.09 - 13:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Bytovia II Bytów |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Wda Lipusz |
1 - 0 |
GKS Kowale |
23 września 2018
23.09 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 1 |
Wikęd Luzino |
22 września 2018
22.09 - 12:00 |
Pauza: Pogoń Lębork, |
Kolejka 11 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Wikęd Luzino |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
GKS Kowale |
3 - 6 |
Stolem Gniewino |
29 września 2018
29.09 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Jantar Ustka |
2 - 0 |
Bytovia II Bytów |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Arka II Gdynia |
3 - 3 |
GKS Kolbudy |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 2 |
GKS Przodkowo |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
w Redzie |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Gryf Słupsk |
29 września 2018
29.09 - 13:00 |
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 12 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
6 października 2018
6.10 - 12:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
GKS Przodkowo |
4 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
6 października 2018
6.10 - 14:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 3 |
Arka II Gdynia |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 0 |
Anioły Garczegorze |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Wda Lipusz |
0 - 1 |
Jantar Ustka |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
Stolem Gniewino |
5 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
6 października 2018
6.10 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
1 - 0 |
GKS Kowale |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Pauza: Gryf Słupsk, |
Kolejka 13 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (51) |
GKS Kowale |
2 - 0 |
Pogoń Lębork |
13 października 2018
13.10 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 3 |
Wikęd Luzino |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Jantar Ustka |
1 - 8 |
Stolem Gniewino |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
14 października 2018
14.10 - 12:00 |
Arka II Gdynia |
4 - 0 |
Bytovia II Bytów |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
1 grudnia 2018
1.12 - 10:30 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
GKS Kolbudy |
13 października 2018
13.10 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 0 |
GKS Przodkowo |
13 października 2018
13.10 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Gryf Słupsk |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Pauza: Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 14 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Pogoń Lębork |
0 - 2 |
Gryf Słupsk |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
20 października 2018
20.10 - 14:30 |
GKS Kolbudy |
0 - 4 |
Grom Nowy Staw |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Wda Lipusz |
1 - 1 |
Arka II Gdynia |
20 października 2018
20.10 - 14:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 0 |
Anioły Garczegorze |
20 października 2018
20.10 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
GKS Kowale |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
20 października 2018
20.10 - 14:00 |
Pauza: GKS Przodkowo, |
Kolejka 15 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
27 października 2018
27.10 - 14:00 |
Jantar Ustka |
2 - 2 |
GKS Kowale |
27 października 2018
27.10 - 13:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 0 |
Wikęd Luzino |
27 października 2018
27.10 - 12:00 |
Arka II Gdynia |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 5 |
Wda Lipusz |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 0 |
Bytovia II Bytów |
27 października 2018
27.10 - 13:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
GKS Przodkowo |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
27 października 2018
27.10 - 14:00 |
Pauza: GKS Kolbudy, |
Kolejka 16 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
3 - 1 |
Gryf Słupsk |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 5 |
Grom Nowy Staw |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Wda Lipusz |
3 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
2 - 1 |
Arka II Gdynia |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 |
GKS Kowale |
4 - 1 |
Anioły Garczegorze |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 3 |
Jantar Ustka |
3 listopada 2018
3.11 - 12:00 |
Pauza: Lechia II Gdańsk, |
Kolejka 17 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Jantar Ustka |
2 - 0 |
Pogoń Lębork |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Arka II Gdynia |
3 - 0 |
GKS Kowale |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Wikęd Luzino |
4 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Grom Nowy Staw |
7 - 1 |
Wda Lipusz |
10 listopada 2018
10.11 - 12:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
4 - 1 |
GKS Kolbudy |
11 listopada 2018
11.11 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 6 |
GKS Przodkowo |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Pauza: Bytovia II Bytów, |
Kolejka 18 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
GKS Przodkowo |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
GKS Kolbudy |
3 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
17 listopada 2018
17.11 - 14:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 1 |
Gryf Słupsk |
17 listopada 2018
17.11 - 11:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
18 listopada 2018
18.11 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 4 |
Grom Nowy Staw |
17 listopada 2018
17.11 - 12:00 |
Wikęd Luzino |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
GKS Kowale |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
17 listopada 2018
17.11 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 7 |
Arka II Gdynia |
17 listopada 2018
17.11 - 12:00 |
Jantar Ustka |
3 - 1 |
Anioły Garczegorze |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
Pauza: Wda Lipusz, |
Kolejka 19 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Anioły Garczegorze |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
24 listopada 2018
24.11 - 13:00 |
Arka II Gdynia |
9 - 0 |
Jantar Ustka |
24 listopada 2018
24.11 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
24 listopada 2018
24.11 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 2 |
GKS Kowale |
24 listopada 2018
24.11 - 13:00 |
Grom Nowy Staw |
4 - 0 |
Wikęd Luzino |
24 listopada 2018
24.11 - 12:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Wda Lipusz |
24 listopada 2018
24.11 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
6 - 0 |
Bytovia II Bytów |
24 listopada 2018
24.11 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
24 listopada 2018
24.11 - 13:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 0 |
GKS Kolbudy |
24 listopada 2018
24.11 - 13:00 |
Pauza: Stolem Gniewino, |
Kolejka 20 - 2/3. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
GKS Kolbudy |
3 marca 2019
3.03 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
2 marca 2019
2.03 - 17:30 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 1 |
Bytovia II Bytów |
2 marca 2019
2.03 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
5 - 0 |
Wda Lipusz |
2 marca 2019
2.03 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
2 marca 2019
2.03 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 2 |
GKS Kowale |
2 marca 2019
2.03 - 14:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 marca 2019
3.03 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
3 marca 2019
3.03 - 17:00 |
Arka II Gdynia |
3 - 0 |
Anioły Garczegorze |
2 marca 2019
2.03 - 11:00 |
Pauza: Wikęd Luzino, |
Kolejka 21 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Arka II Gdynia |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
10 marca 2019
10.03 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 0 |
Anioły Garczegorze |
10 marca 2019
10.03 - 17:00 |
Jantar Ustka |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 marca 2019
10.03 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
9 marca 2019
9.03 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
9 marca 2019
9.03 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 4 |
Gryf Słupsk |
9 marca 2019
9.03 - 14:00 |
Wda Lipusz |
3 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
9 marca 2019
9.03 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
10 marca 2019
10.03 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 1 |
GKS Kolbudy |
9 marca 2019
9.03 - 11:00 |
Pauza: GKS Kowale, |
Kolejka 22 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
16 marca 2019
16.03 - 14:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 5 |
Bytovia II Bytów |
16 marca 2019
16.03 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
3 - 1 |
Wda Lipusz |
16 marca 2019
16.03 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 3 |
Stolem Gniewino |
16 marca 2019
16.03 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 0 |
Wikęd Luzino |
16 marca 2019
16.03 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 2 |
GKS Kowale |
16 marca 2019
16.03 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 1 |
Jantar Ustka |
16 marca 2019
16.03 - 14:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 1 |
Anioły Garczegorze |
16 marca 2019
16.03 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 2 |
Arka II Gdynia |
17 marca 2019
17.03 - 17:00 |
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 23 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Orkan Rumia MKS |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
24 marca 2019
24.03 - 16:00 |
Arka II Gdynia |
4 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
23 marca 2019
23.03 - 13:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 4 |
Grom Nowy Staw |
24 marca 2019
24.03 - 12:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
GKS Kowale |
1 - 2 |
Gryf Słupsk |
24 marca 2019
24.03 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
1 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
24 marca 2019
24.03 - 13:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 0 |
GKS Przodkowo |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 |
Wda Lipusz |
2 - 3 |
GKS Kolbudy |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
0 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
10 kwietnia 2019
10.04 - 13:00 |
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 24 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Pogoń Lębork |
5 - 0 |
Bytovia II Bytów |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Wda Lipusz |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
30 marca 2019
30.03 - 12:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 1 |
Wikęd Luzino |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 1 |
GKS Kowale |
30 marca 2019
30.03 - 15:01 |
Gryf Słupsk |
1 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Jantar Ustka |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Arka II Gdynia |
30 marca 2019
30.03 - 15:30 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
30 marca 2019
30.03 - 14:00 |
Pauza: Anioły Garczegorze, |
Kolejka 25 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 0 |
Pogoń Lębork |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 6 |
Grom Nowy Staw |
7 kwietnia 2019
7.04 - 15:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Jantar Ustka |
0 - 0 |
Gryf Słupsk |
6 kwietnia 2019
6.04 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
GKS Kowale |
1 - 2 |
GKS Przodkowo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
4 - 0 |
GKS Kolbudy |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:30 |
Stolem Gniewino |
3 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
6 kwietnia 2019
6.04 - 14:00 |
Wda Lipusz |
2 - 2 |
Bytovia II Bytów |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Pauza: Arka II Gdynia, |
Kolejka 26 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Wda Lipusz |
13 kwietnia 2019
13.04 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 5 |
Stolem Gniewino |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
5 - 2 |
Wikęd Luzino |
14 kwietnia 2019
14.04 - 13:00 |
GKS Kolbudy |
0 - 0 |
GKS Kowale |
14 kwietnia 2019
14.04 - 16:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 1 |
Jantar Ustka |
13 kwietnia 2019
13.04 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 0 |
Anioły Garczegorze |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Arka II Gdynia |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 27 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Pogoń Lębork |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
17 kwietnia 2019
17.04 - 18:00 |
Arka II Gdynia |
5 - 0 |
Gryf Słupsk |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
20 kwietnia 2019
20.04 - 12:00 |
Jantar Ustka |
1 - 1 |
GKS Przodkowo |
17 kwietnia 2019
17.04 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 1 |
GKS Kolbudy |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 |
GKS Kowale |
3 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:30 |
Wikęd Luzino |
1 - 1 |
Bytovia II Bytów |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Wda Lipusz |
17 kwietnia 2019
17.04 - 18:00 |
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 28 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Pogoń Lębork |
0 - 1 |
Stolem Gniewino |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 |
Wda Lipusz |
1 - 1 |
Wikęd Luzino |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 3 |
GKS Kowale |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 3 |
Jantar Ustka |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:30 |
GKS Przodkowo |
1 - 1 |
Anioły Garczegorze |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 5 |
Arka II Gdynia |
27 kwietnia 2019
27.04 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Pauza: Grom Nowy Staw, |
Kolejka 29 - 1. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Grom Nowy Staw |
6 - 2 |
Gedania Gdańsk |
1 maja 2019
1.05 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 2 |
Gryf Słupsk |
1 maja 2019
1.05 - 16:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
1 maja 2019
1.05 - 18:00 |
Arka II Gdynia |
2 - 2 |
GKS Przodkowo |
1 maja 2019
1.05 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
5 - 1 |
GKS Kolbudy |
1 maja 2019
1.05 - 12:00 |
Jantar Ustka |
2 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
1 maja 2019
1.05 - 12:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 0 |
Bytovia II Bytów |
1 maja 2019
1.05 - 16:00 |
GKS Kowale |
3 - 1 |
Wda Lipusz |
1 maja 2019
1.05 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
30 kwietnia 2019
30.04 - 18:00 |
Pauza: Pogoń Lębork, |
Kolejka 30 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Wikęd Luzino |
4 maja 2019
4.05 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 0 |
GKS Kowale |
3 maja 2019
3.05 - 18:00 |
Wda Lipusz |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 maja 2019
4.05 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 3 |
Jantar Ustka |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 0 |
Anioły Garczegorze |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
3 - 3 |
Arka II Gdynia |
4 maja 2019
4.05 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
4 maja 2019
4.05 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
4 maja 2019
4.05 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 2 |
Grom Nowy Staw |
4 maja 2019
4.05 - 16:00 |
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 31 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Pogoń Lębork |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
11 maja 2019
11.05 - 12:30 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 2 |
GKS Przodkowo |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 3 |
GKS Kolbudy |
12 maja 2019
12.05 - 15:00 |
Arka II Gdynia |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
2 - 0 |
Bytovia II Bytów |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
Jantar Ustka |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 5 |
Stolem Gniewino |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
GKS Kowale |
2 - 2 |
Wikęd Luzino |
11 maja 2019
11.05 - 14:00 |
Pauza: Gryf Słupsk, |
Kolejka 32 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
GKS Kowale |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
Wikęd Luzino |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
19 maja 2019
19.05 - 13:30 |
Jantar Ustka |
1 - 4 |
Stolem Gniewino |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
Wda Lipusz |
0 - 1 |
Anioły Garczegorze |
18 maja 2019
18.05 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
0 - 3 |
Arka II Gdynia |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
vo, na boisku 0:2 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 1 |
Grom Nowy Staw |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
Pauza: Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 33 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
24 kwietnia 2019
24.04 - 18:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
25 maja 2019
25.05 - 14:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 1 |
Bytovia II Bytów |
26 maja 2019
26.05 - 17:00 |
Arka II Gdynia |
3 - 2 |
Wda Lipusz |
25 maja 2019
25.05 - 13:30 |
Anioły Garczegorze |
1 - 3 |
Stolem Gniewino |
25 maja 2019
25.05 - 13:00 |
Jantar Ustka |
4 - 2 |
Wikęd Luzino |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
6 - 2 |
GKS Kowale |
25 maja 2019
25.05 - 16:00 |
Pauza: GKS Przodkowo, |
Kolejka 34 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Pogoń Lębork |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
GKS Kowale |
1 - 3 |
Jantar Ustka |
1 czerwca 2019
1.06 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
2 - 4 |
Anioły Garczegorze |
1 czerwca 2019
1.06 - 18:00 |
Stolem Gniewino |
6 - 3 |
Arka II Gdynia |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
Wda Lipusz |
4 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 2 |
Grom Nowy Staw |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
4 - 0 |
Gedania Gdańsk |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 2 |
Gryf Słupsk |
1 czerwca 2019
1.06 - 13:00 |
Pauza: GKS Kolbudy, |
Kolejka 35 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Jaguar Gdańsk |
3 - 5 |
Pogoń Lębork |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 1 |
GKS Przodkowo |
8 czerwca 2019
8.06 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
GKS Kolbudy |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
9 - 1 |
Bytovia II Bytów |
8 czerwca 2019
8.06 - 14:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 1 |
Wda Lipusz |
8 czerwca 2019
8.06 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 3 |
Stolem Gniewino |
8 czerwca 2019
8.06 - 16:00 |
Arka II Gdynia |
4 - 1 |
Wikęd Luzino |
8 czerwca 2019
8.06 - 14:00 |
Anioły Garczegorze |
3 - 0 |
GKS Kowale |
8 czerwca 2019
8.06 - 15:00 |
Jantar Ustka |
2 - 6 |
Kaszubia Kościerzyna |
8 czerwca 2019
8.06 - 17:00 |
Pauza: Lechia II Gdańsk, |
Kolejka 36 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Pogoń Lębork |
5 - 1 |
Jantar Ustka |
15 czerwca 2019
15.06 - 13:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 0 |
Anioły Garczegorze |
15 czerwca 2019
15.06 - 16:00 |
GKS Kowale |
1 - 0 |
Arka II Gdynia |
15 czerwca 2019
15.06 - 14:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 1 |
Wikęd Luzino |
13 czerwca 2019
13.06 - 18:30 |
Stolem Gniewino |
0 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
16 czerwca 2019
16.06 - 14:00 |
Wda Lipusz |
1 - 3 |
Grom Nowy Staw |
15 czerwca 2019
15.06 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
13 czerwca 2019
13.06 - 18:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 3 |
Gryf Słupsk |
16 czerwca 2019
16.06 - 12:00 |
GKS Przodkowo |
3 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
15 czerwca 2019
15.06 - 17:00 |
Pauza: Bytovia II Bytów, |
Kolejka 37 - 20. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (64) |
GKS Przodkowo |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
18 czerwca 2019
18.06 - 18:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 2 |
GKS Kolbudy |
19 czerwca 2019
19.06 - 18:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
19 czerwca 2019
19.06 - 18:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Bytovia II Bytów |
20 czerwca 2019
20.06 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
20 czerwca 2019
20.06 - 14:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 1 |
Wikęd Luzino |
20 czerwca 2019
20.06 - 15:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 1 |
GKS Kowale |
19 czerwca 2019
19.06 - 18:30 |
Arka II Gdynia |
3 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
20 czerwca 2019
20.06 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
20 czerwca 2019
20.06 - 16:00 |
Pauza: Wda Lipusz, |
Kolejka 38 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Anioły Garczegorze |
23 czerwca 2019
23.06 - 17:00 |
Jantar Ustka |
2 - 3 |
Arka II Gdynia |
23 czerwca 2019
23.06 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
23 czerwca 2019
23.06 - 17:00 |
GKS Kowale |
3 - 6 |
Powiśle Dzierzgoń |
23 czerwca 2019
23.06 - 17:00 |
Wikęd Luzino |
6 - 0 |
Grom Nowy Staw |
23 czerwca 2019
23.06 - 17:00 |
Wda Lipusz |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
23 czerwca 2019
23.06 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 2 |
Gryf Słupsk |
23 czerwca 2019
23.06 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
23 czerwca 2019
23.06 - 17:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 2 |
GKS Przodkowo |
23 czerwca 2019
23.06 - 17:00 |
Pauza: Stolem Gniewino, . |
|