Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
0 - 10 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 5 |
Amigo Przyjaźń |
|
Wda Czarna Woda |
0 - 9 |
Radunia Stężyca |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Lębork, GKS Żukowo, |
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
3 - 4 |
GKS Żukowo |
9 września 2017
9.09 - 15:00 |
Amigo Przyjaźń |
8 - 2 |
Wda Czarna Woda |
|
Potok Pszczółki |
0 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Lębork, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Santana Wielki Klincz |
0 - 9 |
Kaszubia Kościerzyna |
16 września 2017
16.09 - 17:00 |
Wda Czarna Woda |
1 - 2 |
Potok Pszczółki |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
GKS Żukowo |
11 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
|
Pogoń Lębork |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amigo Przyjaźń |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Potok Pszczółki |
0 - 6 |
GKS Żukowo |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
6 - 2 |
Wda Czarna Woda |
24 września 2017
24.09 - 16:00 |
Pauza: Radunia Stężyca, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Czarna Woda |
1 - 8 |
Kaszubia Kościerzyna |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
GKS Żukowo |
6 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
7 - 1 |
Potok Pszczółki |
30 września 2017
30.09 - 10:30 |
Pauza: Radunia Stężyca, Amigo Przyjaźń, |
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 4 |
Pogoń Lębork |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Wda Czarna Woda |
1 - 4 |
GKS Żukowo |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, Amigo Przyjaźń, |
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
8 - 0 |
Wda Czarna Woda |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 2 |
Amigo Przyjaźń |
|
Pauza: Potok Pszczółki, Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 8 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
|
Potok Pszczółki |
0 - 6 |
Radunia Stężyca |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Pogoń Lębork |
21 października 2017
21.10 - 14:00 |
Pauza: Wda Czarna Woda, Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 9 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
0 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
28 października 2017
28.10 - 13:30 |
Amigo Przyjaźń |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
29 października 2017
29.10 - 16:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Pauza: Wda Czarna Woda, GKS Żukowo, |
Kolejka 10 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
- - - |
Santana Wielki Klincz |
|
Radunia Stężyca |
10 - 0 |
Wda Czarna Woda |
7 kwietnia 2018
7.04 - 15:00 |
Pauza: Pogoń Lębork, GKS Żukowo, |
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
2 - 3 |
Radunia Stężyca |
15 kwietnia 2018
15.04 - 15:00 |
Wda Czarna Woda |
3 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
|
Santana Wielki Klincz |
0 - 3 |
Potok Pszczółki |
|
Pauza: Pogoń Lębork, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
|
Potok Pszczółki |
0 - 0 |
Wda Czarna Woda |
21 kwietnia 2018
21.04 - 13:30 |
Amigo Przyjaźń |
0 - 3 |
GKS Żukowo |
|
Radunia Stężyca |
1 - 4 |
Pogoń Lębork |
21 kwietnia 2018
21.04 - 15:00 |
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
|
GKS Żukowo |
5 - 3 |
Potok Pszczółki |
29 kwietnia 2018
29.04 - 15:00 |
Wda Czarna Woda |
3 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
|
Pauza: Radunia Stężyca, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 14 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
15 - 0 |
Wda Czarna Woda |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 3 |
GKS Żukowo |
|
Potok Pszczółki |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
Pauza: Radunia Stężyca, Amigo Przyjaźń, |
Kolejka 15 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
12 maja 2018
12.05 - 13:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
|
GKS Żukowo |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
13 maja 2018
13.05 - 15:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Pauza: Potok Pszczółki, Amigo Przyjaźń, |
Kolejka 16 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 0 |
GKS Żukowo |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
Wda Czarna Woda |
0 - 6 |
Pogoń Lębork |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
|
Pauza: Potok Pszczółki, Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 17 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amigo Przyjaźń |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Radunia Stężyca |
6 - 2 |
Potok Pszczółki |
30 maja 2018
30.05 - 18:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 3 |
GKS Żukowo |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Pauza: Wda Czarna Woda, Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 0 |
Pogoń Lębork |
3 czerwca 2018
3.06 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
|
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
|
Pauza: Wda Czarna Woda, GKS Żukowo, . |
|