MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kaszubia Kościerzyna 22 61 20 1 1 88 - 12
2. GKS Kowale 22 60 20 0 2 102 - 13
3. Czarni Pruszcz Gdański 22 53 17 2 3 101 - 20
4. Potok Pszczółki 22 43 13 4 5 63 - 28
5. KS Kamienica Królewska 22 38 12 2 8 86 - 34
6. Wda Lipusz 22 34 11 1 10 72 - 54
7. Radunia Stężyca 22 25 8 1 13 43 - 72
8. Wisła Długie Pole 22 23 7 2 13 48 - 64 2 3 1 0 1 6 - 4
9. GKS Żukowo 22 23 7 2 13 41 - 61 2 3 1 0 1 4 - 6
10. Borowiak Czersk 22 20 6 2 14 39 - 54
11. Amator Kiełpino 22 5 1 2 19 17 - 102
12. GTS II Pruszcz Gdański 22 1 0 1 21 13 - 199
Ostatni komentarz dodał mufli75 13.05.2018, 19:34:19



Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wisła Długie Pole 2 - 1 Amator Kiełpino 19 sierpnia 2017 - 11:00
3. Wda Lipusz 3 - 2 Potok Pszczółki 20 sierpnia 2017 - 13:30
4. KS Kamienica Królewska 14 - 1 GTS II Pruszcz Gdański 30 sierpnia 2017 - 17:00
5. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 20 sierpnia 2017 - 11:00
7. Radunia Stężyca 0 - 4 GKS Kowale 3 października 2017 - 18:00
Pauza: GKS Żukowo, Borowiak Czersk,
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Amator Kiełpino 0 - 8 GKS Kowale 27 sierpnia 2017 - 17:00
10. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Żukowo 26 sierpnia 2017 - 11:00
11. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 26 sierpnia 2017 - 11:00
12. Potok Pszczółki 2 - 1 KS Kamienica Królewska 26 sierpnia 2017 - 11:00
13. Borowiak Czersk 1 - 0 Wda Lipusz 7 września 2017 - 18:00
Pauza: Wisła Długie Pole, Radunia Stężyca,
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Wda Lipusz 2 - 3 Wisła Długie Pole 3 września 2017 - 13:30
17. KS Kamienica Królewska 7 - 0 Borowiak Czersk 2 września 2017 - 11:00
18. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Potok Pszczółki 3 września 2017 - 11:00
19. GKS Żukowo 10 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 3 września 2017 - 11:00
20. Radunia Stężyca 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 2 września 2017 - 13:30
Pauza: GKS Kowale, Amator Kiełpino,
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 GKS Kowale 9 września 2017 - 16:00
24. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 4 Radunia Stężyca 9 września 2017 - 11:00
25. Potok Pszczółki 0 - 0 GKS Żukowo 9 września 2017 - 13:30
26. Borowiak Czersk 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna 9 września 2017 - 11:00
27. Wisła Długie Pole 3 - 4 KS Kamienica Królewska 9 września 2017 - 11:00
Pauza: Wda Lipusz, Amator Kiełpino,
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Wda Lipusz 5 - 0 Amator Kiełpino 17 września 2017 - 13:30
31. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Wisła Długie Pole 17 września 2017 - 11:00
32. GKS Żukowo 5 - 1 Borowiak Czersk 16 września 2017 - 11:00
33. Radunia Stężyca 0 - 4 Potok Pszczółki 16 września 2017 - 11:00
34. GKS Kowale 14 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 17 września 2017 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, KS Kamienica Królewska,
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Amator Kiełpino 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 23 września 2017 - 13:00
38. Potok Pszczółki 0 - 2 GKS Kowale 24 września 2017 - 11:00
39. Borowiak Czersk 2 - 1 Radunia Stężyca 23 września 2017 - 13:00
40. Wisła Długie Pole 1 - 2 GKS Żukowo 23 września 2017 - 11:00
42. Wda Lipusz 1 - 0 KS Kamienica Królewska 24 września 2017 - 13:30
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, GTS II Pruszcz Gdański,
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. KS Kamienica Królewska 8 - 0 Amator Kiełpino 30 września 2017 - 11:00
44. Kaszubia Kościerzyna 5 - 1 Wda Lipusz 1 października 2017 - 11:00
46. Radunia Stężyca 4 - 1 Wisła Długie Pole 30 września 2017 - 11:00
47. GKS Kowale 3 - 0 Borowiak Czersk 1 października 2017 - 11:00
49. Czarni Pruszcz Gdański 14 - 1 GTS II Pruszcz Gdański 30 września 2017 - 11:00
Pauza: Potok Pszczółki, GKS Żukowo,
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Amator Kiełpino 6 - 2 GTS II Pruszcz Gdański 7 października 2017 - 13:00
51. Potok Pszczółki 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 7 października 2017 - 11:00
53. Wisła Długie Pole 2 - 5 GKS Kowale 7 października 2017 - 11:00
55. Wda Lipusz 4 - 2 GKS Żukowo 8 października 2017 - 13:30
56. KS Kamienica Królewska 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 8 października 2017 - 13:00
Pauza: Radunia Stężyca, Borowiak Czersk,
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Amator Kiełpino 15 października 2017 - 11:00
58. GKS Żukowo 1 - 1 KS Kamienica Królewska 14 października 2017 - 11:00
59. Radunia Stężyca 4 - 6 Wda Lipusz 14 października 2017 - 13:30
62. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 2 Borowiak Czersk 15 października 2017 - 16:30
63. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 8 Potok Pszczółki 14 października 2017 - 11:00
Pauza: Wisła Długie Pole, GKS Kowale,
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Amator Kiełpino 0 - 1 Potok Pszczółki 21 października 2017 - 13:00
65. Borowiak Czersk 10 - 1 GTS II Pruszcz Gdański 21 października 2017 - 12:00
66. Wisła Długie Pole 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 21 października 2017 - 11:00
68. Wda Lipusz 0 - 3 GKS Kowale 22 października 2017 - 13:30
69. KS Kamienica Królewska 9 - 1 Radunia Stężyca 21 października 2017 - 11:00
70. Kaszubia Kościerzyna 6 - 0 GKS Żukowo 21 października 2017 - 11:00
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. GKS Żukowo 5 - 1 Amator Kiełpino 28 października 2017 - 11:00
72. Radunia Stężyca 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna 29 października 2017 - 11:00
73. GKS Kowale 2 - 1 KS Kamienica Królewska 29 października 2017 - 11:00
76. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 8 Wisła Długie Pole 28 października 2017 - 11:00
77. Potok Pszczółki 3 - 0 Borowiak Czersk 28 października 2017 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Wda Lipusz,
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Amator Kiełpino 0 - 3 Borowiak Czersk 4 listopada 2017 - 13:00
79. Wisła Długie Pole 2 - 2 Potok Pszczółki 4 listopada 2017 - 11:00
81. Wda Lipusz 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 4 listopada 2017 - 15:00
83. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 GKS Kowale 4 listopada 2017 - 10:00
84. GKS Żukowo 2 - 3 Radunia Stężyca 4 listopada 2017 - 11:00
Pauza: KS Kamienica Królewska, GTS II Pruszcz Gdański,
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Radunia Stężyca 6 - 1 Amator Kiełpino 11 listopada 2017 - 13:30
86. GKS Kowale 1 - 0 GKS Żukowo 12 listopada 2017 - 11:00
88. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 KS Kamienica Królewska 12 listopada 2017 - 17:00
89. GTS II Pruszcz Gdański 1 - 12 Wda Lipusz 11 listopada 2017 - 11:00
91. Borowiak Czersk 2 - 4 Wisła Długie Pole 11 listopada 2017 - 11:00
Pauza: Potok Pszczółki, Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Amator Kiełpino 0 - 2 Wisła Długie Pole 24 marca 2018 - 12:00
94. Potok Pszczółki 2 - 1 Wda Lipusz 24 marca 2018 - 11:00
95. GTS II Pruszcz Gdański 1 - 9 KS Kamienica Królewska 25 marca 2018 - 18:00
96. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 24 marca 2018 - 11:00
98. GKS Kowale 7 - 1 Radunia Stężyca 25 marca 2018 - 11:00
Pauza: GKS Żukowo, Borowiak Czersk,
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. GKS Kowale 8 - 0 Amator Kiełpino 28 marca 2018 - 18:00
101. GKS Żukowo 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 28 marca 2018 - 16:15
102. Kaszubia Kościerzyna 14 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 29 marca 2018 - 12:00
103. KS Kamienica Królewska 2 - 2 Potok Pszczółki 31 marca 2018 - 11:00
104. Wda Lipusz 3 - 0 Borowiak Czersk 4 kwietnia 2018 - 17:00
Pauza: Wisła Długie Pole, Radunia Stężyca,
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
107. Wisła Długie Pole 2 - 4 Wda Lipusz 7 kwietnia 2018 - 11:00
108. Borowiak Czersk 0 - 1 KS Kamienica Królewska 7 kwietnia 2018 - 14:00
109. Potok Pszczółki 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna 8 kwietnia 2018 - 11:00
110. GTS II Pruszcz Gdański 1 - 3 GKS Żukowo 8 kwietnia 2018 - 18:00
111. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Radunia Stężyca 7 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: GKS Kowale, Amator Kiełpino,
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. GKS Kowale 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 14 kwietnia 2018 - 13:30
115. Radunia Stężyca 7 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 15 kwietnia 2018 - 11:00
116. GKS Żukowo 0 - 4 Potok Pszczółki 14 kwietnia 2018 - 11:00
117. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Borowiak Czersk 14 kwietnia 2018 - 11:00
118. KS Kamienica Królewska 9 - 1 Wisła Długie Pole 15 kwietnia 2018 - 14:00
Pauza: Wda Lipusz, Amator Kiełpino,
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Amator Kiełpino 2 - 2 Wda Lipusz 21 kwietnia 2018 - 11:00
122. Wisła Długie Pole 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 22 kwietnia 2018 - 16:00
123. Borowiak Czersk 0 - 1 GKS Żukowo 21 kwietnia 2018 - 11:00
124. Potok Pszczółki 7 - 0 Radunia Stężyca 21 kwietnia 2018 - 11:00
125. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 11 GKS Kowale 22 kwietnia 2018 - 18:30
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, KS Kamienica Królewska,
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 0 Amator Kiełpino 28 kwietnia 2018 - 11:00
129. GKS Kowale 4 - 1 Potok Pszczółki 28 kwietnia 2018 - 14:00
130. Radunia Stężyca 1 - 1 Borowiak Czersk 29 kwietnia 2018 - 11:00
131. GKS Żukowo 2 - 5 Wisła Długie Pole 28 kwietnia 2018 - 11:00
133. KS Kamienica Królewska 4 - 2 Wda Lipusz 28 kwietnia 2018 - 14:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, GTS II Pruszcz Gdański,
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Amator Kiełpino 1 - 10 KS Kamienica Królewska 5 maja 2018 - 12:00
135. Wda Lipusz 3 - 5 Kaszubia Kościerzyna 6 maja 2018 - 13:30
137. Wisła Długie Pole 2 - 3 Radunia Stężyca 5 maja 2018 - 11:00
138. Borowiak Czersk 0 - 3 GKS Kowale 5 maja 2018 - 11:00
140. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 18 Czarni Pruszcz Gdański 10 maja 2018 - 17:00
Pauza: Potok Pszczółki, GKS Żukowo,
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
141. GTS II Pruszcz Gdański 3 - 3 Amator Kiełpino 17 maja 2018 - 17:30
142. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 3 Potok Pszczółki 13 maja 2018 - 15:00
144. GKS Kowale 4 - 2 Wisła Długie Pole 12 maja 2018 - 11:00
146. GKS Żukowo 2 - 7 Wda Lipusz 12 maja 2018 - 11:00
147. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 KS Kamienica Królewska 12 maja 2018 - 11:00
Pauza: Radunia Stężyca, Borowiak Czersk,
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Amator Kiełpino 0 - 6 Kaszubia Kościerzyna 19 maja 2018 - 18:00
149. KS Kamienica Królewska 2 - 1 GKS Żukowo 20 maja 2018 - 14:00
150. Wda Lipusz 5 - 1 Radunia Stężyca 20 maja 2018 - 13:30
153. Borowiak Czersk 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 20 maja 2018 - 13:00
154. Potok Pszczółki 10 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 19 maja 2018 - 11:00
Pauza: Wisła Długie Pole, GKS Kowale,
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Potok Pszczółki 2 - 1 Amator Kiełpino 26 maja 2018 - 11:00
156. GTS II Pruszcz Gdański 1 - 7 Borowiak Czersk 27 maja 2018 - 18:30
157. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Wisła Długie Pole 26 maja 2018 - 11:00
159. GKS Kowale 4 - 1 Wda Lipusz 23 maja 2018 - 18:00
160. Radunia Stężyca 1 - 2 KS Kamienica Królewska 26 maja 2018 - 11:00
161. GKS Żukowo 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 27 maja 2018 - 18:00
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Amator Kiełpino 1 - 4 GKS Żukowo 2 czerwca 2018 - 13:30
163. Kaszubia Kościerzyna 7 - 0 Radunia Stężyca 4 czerwca 2018 - 16:30
164. KS Kamienica Królewska 0 - 5 GKS Kowale 2 czerwca 2018 - 14:00
167. Wisła Długie Pole 4 - 1 GTS II Pruszcz Gdański 5 czerwca 2018 - 18:00
168. Borowiak Czersk 0 - 3 Potok Pszczółki 3 czerwca 2018 - 13:30
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Wda Lipusz,
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Borowiak Czersk 7 - 0 Amator Kiełpino 9 czerwca 2018 - 14:00
170. Potok Pszczółki 4 - 0 Wisła Długie Pole 9 czerwca 2018 - 11:00
172. Czarni Pruszcz Gdański 9 - 0 Wda Lipusz 10 czerwca 2018 - 18:00
174. GKS Kowale 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 10 czerwca 2018 - 11:00
175. Radunia Stężyca 4 - 0 GKS Żukowo 9 czerwca 2018 - 13:30
Pauza: KS Kamienica Królewska, GTS II Pruszcz Gdański,
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Amator Kiełpino 0 - 2 Radunia Stężyca 17 czerwca 2018 - 13:30
177. GKS Żukowo 0 - 8 GKS Kowale 16 czerwca 2018 - 11:00
179. KS Kamienica Królewska 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 17 czerwca 2018 - 14:00
180. Wda Lipusz 10 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 15 czerwca 2018 - 17:00
182. Wisła Długie Pole 2 - 2 Borowiak Czersk 16 czerwca 2018 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE