Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP II Gdynia AP |
0 - 6 |
GOSRiT II Luzino |
12 sierpnia 2017
12.08 - 11:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Gryf II Wejherowo |
30 sierpnia 2017
30.08 |
anulowany, było 1-5 |
Karlikowo Sopot |
4 - 2 |
Olimpia Osowa |
12 sierpnia 2017
12.08 - 16:30 |
Olimpic Gdańsk |
3 - 4 |
Polonia Gdańsk |
29 sierpnia 2017
29.08 |
Morena Gdańsk |
2 - 1 |
Sztorm Gdańsk |
21 września 2017
21.09 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
30 sierpnia 2017
30.08 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
4 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
12 sierpnia 2017
12.08 - 15:00 |
Pauza: KS Sulmin, |
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
3 - 0 |
KS Sulmin |
24 sierpnia 2017
24.08 - 17:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 7 |
Radunia II Stężyca |
15 sierpnia 2017
15.08 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
4 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
4 października 2017
4.10 - 16:30 |
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Sztorm Gdańsk |
13 września 2017
13.09 |
Olimpia Osowa |
0 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
16 sierpnia 2017
16.08 - 16:00 |
Gryf II Wejherowo |
- |
Karlikowo Sopot |
|
anulowany, było 4-3 |
KP II Gdynia AP |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
23 sierpnia 2017
23.08 - 16:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
16 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
19 września 2017
19.09 - 17:00 |
Karlikowo Sopot |
0 - 1 |
KP II Gdynia AP |
22 sierpnia 2017
22.08 - 17:30 |
Olimpic Gdańsk |
- |
Gryf II Wejherowo |
|
anulowany, było 3-0 vo |
Sztorm Gdańsk |
3 - 0 |
Olimpia Osowa |
19 sierpnia 2017
19.08 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
27 września 2017
27.09 |
Radunia II Stężyca |
8 - 1 |
Morena Gdańsk |
20 sierpnia 2017
20.08 - 11:00 |
KS Sulmin |
3 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
30 sierpnia 2017
30.08 - 16:00 |
vo, na boisku 0:4 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
4 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
12 października 2017
12.10 - 16:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
KS Sulmin |
26 sierpnia 2017
26.08 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 0 |
Radunia II Stężyca |
|
Olimpia Osowa |
0 - 6 |
Jaguar Gdańsk |
26 sierpnia 2017
26.08 - 18:00 |
Gryf II Wejherowo |
- |
Sztorm Gdańsk |
|
anulowany, było 0-4 |
KP II Gdynia AP |
0 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
27 sierpnia 2017
27.08 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 5 |
Karlikowo Sopot |
26 sierpnia 2017
26.08 - 13:00 |
Pauza: Morena Gdańsk, |
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karlikowo Sopot |
1 - 8 |
GOSRiT II Luzino |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
7 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 września 2017
2.09 - 18:00 |
Sztorm Gdańsk |
3 - 0 |
KP II Gdynia AP |
2 września 2017
2.09 - 09:00 |
Jaguar Gdańsk |
- |
Gryf II Wejherowo |
|
anulowany, było 5-0 |
Radunia II Stężyca |
0 - 0 |
Olimpia Osowa |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
KS Sulmin |
7 - 2 |
Morena Gdańsk |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 września 2017
3.09 - 15:00 |
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GOSRiT II Luzino |
6 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 6 |
Gedania II Gdańsk |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
KS Sulmin |
|
Gryf II Wejherowo |
- |
Radunia II Stężyca |
|
anulowany, było 0-8 |
KP II Gdynia AP |
0 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
10 września 2017
10.09 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 5 |
Sztorm Gdańsk |
9 września 2017
9.09 - 13:00 |
Karlikowo Sopot |
0 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
Pauza: Olimpia Osowa, |
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
1 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
16 września 2017
16.09 - 18:00 |
Sztorm Gdańsk |
1 - 2 |
Karlikowo Sopot |
17 września 2017
17.09 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
16 września 2017
16.09 - 13:00 |
Radunia II Stężyca |
5 - 0 |
KP II Gdynia AP |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
KS Sulmin |
2 - 1 |
Olimpia Osowa |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 4 |
Morena Gdańsk |
16 września 2017
16.09 - 13:00 |
Pauza: Gryf II Wejherowo, |
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
6 - 1 |
Morena Gdańsk |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Olimpia Osowa |
1 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
24 września 2017
24.09 - 09:30 |
Gryf II Wejherowo |
- |
KS Sulmin |
|
anulowany, było 0-7 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 7 |
Radunia II Stężyca |
23 września 2017
23.09 - 15:00 |
Karlikowo Sopot |
0 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
7 - 0 |
Sztorm Gdańsk |
24 września 2017
24.09 - 13:00 |
Pauza: KP II Gdynia AP, |
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Sztorm Gdańsk |
1 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
5 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
30 września 2017
30.09 - 13:00 |
Radunia II Stężyca |
1 - 0 |
Karlikowo Sopot |
18 listopada 2017
18.11 - 11:00 |
KS Sulmin |
3 - 1 |
KP II Gdynia AP |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
- |
Gryf II Wejherowo |
30 września 2017
30.09 - 12:30 |
anulowany, było 3-0 vo |
GTS Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
Olimpia Osowa |
30 września 2017
30.09 - 13:00 |
Morena Gdańsk |
4 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
13 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
0 - 3 |
Morena Gdańsk |
7 października 2017
7.10 - 08:30 |
Gryf II Wejherowo |
- |
GTS Pruszcz Gdański |
|
anulowany, było 2-2 |
KP II Gdynia AP |
3 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
KS Sulmin |
6 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
4 - 4 |
Radunia II Stężyca |
8 października 2017
8.10 - 13:00 |
Sztorm Gdańsk |
2 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
7 października 2017
7.10 - 19:00 |
Pauza: Karlikowo Sopot, |
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
1 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
15 października 2017
15.10 - 13:00 |
Radunia II Stężyca |
2 - 0 |
Sztorm Gdańsk |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
KS Sulmin |
4 - 3 |
Karlikowo Sopot |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
6 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
KP II Gdynia AP |
14 października 2017
14.10 - 13:00 |
Morena Gdańsk |
- |
Gryf II Wejherowo |
|
anulowany, było 6-0 |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Pauza: Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GOSRiT II Luzino |
3 - 0 |
Olimpia Osowa |
21 października 2017
21.10 - 13:00 |
Gryf II Wejherowo |
- |
Polonia Gdańsk |
|
anulowany, było 0-5 |
KP II Gdynia AP |
0 - 2 |
Morena Gdańsk |
22 października 2017
22.10 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
21 października 2017
21.10 - 13:00 |
Karlikowo Sopot |
1 - 7 |
Gedania II Gdańsk |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
2 - 2 |
KS Sulmin |
21 października 2017
21.10 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 2 |
Radunia II Stężyca |
21 października 2017
21.10 - 13:00 |
Pauza: Sztorm Gdańsk, |
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia II Stężyca |
3 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
26 października 2017
26.10 - 17:30 |
KS Sulmin |
1 - 1 |
Sztorm Gdańsk |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 4 |
Olimpic Gdańsk |
29 października 2017
29.10 - 15:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Karlikowo Sopot |
28 października 2017
28.10 - 13:00 |
Morena Gdańsk |
7 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
6 - 1 |
KP II Gdynia AP |
|
Olimpia Osowa |
- |
Gryf II Wejherowo |
|
anulowany, było 3-0 |
Pauza: Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
- |
Gryf II Wejherowo |
|
anulowany, było 3-0 |
KP II Gdynia AP |
1 - 0 |
Olimpia Osowa |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 6 |
Polonia Gdańsk |
|
Karlikowo Sopot |
1 - 6 |
Morena Gdańsk |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
4 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
5 listopada 2017
5.11 - 17:00 |
Sztorm Gdańsk |
1 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
4 listopada 2017
4.11 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 1 |
KS Sulmin |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Pauza: Radunia II Stężyca, |
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Sulmin |
0 - 2 |
Radunia II Stężyca |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
12 listopada 2017
12.11 - 15:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Sztorm Gdańsk |
11 listopada 2017
11.11 - 13:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
11 listopada 2017
11.11 - 14:30 |
Polonia Gdańsk |
10 - 2 |
Karlikowo Sopot |
|
Olimpia Osowa |
4 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
12 listopada 2017
12.11 - 15:00 |
Gryf II Wejherowo |
- |
KP II Gdynia AP |
|
anulowany, było 0-3 |
Pauza: GOSRiT II Luzino, |
Kolejka 16 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
9 - 0 |
KP II Gdynia AP |
23 maja 2018
23.05 - 18:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 1 |
Karlikowo Sopot |
17 marca 2018
17.03 - 14:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 4 |
Olimpic Gdańsk |
|
Sztorm Gdańsk |
3 - 2 |
Morena Gdańsk |
18 marca 2018
18.03 - 13:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
17 marca 2018
17.03 - 12:00 |
Gedania II Gdańsk |
8 - 6 |
Radunia II Stężyca |
18 marca 2018
18.03 - 10:00 |
Pauza: KS Sulmin, Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 17 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Sulmin |
0 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
28 marca 2018
28.03 - 17:00 |
Radunia II Stężyca |
4 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
25 marca 2018
25.03 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 3 |
Morena Gdańsk |
24 marca 2018
24.03 - 11:00 |
Sztorm Gdańsk |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Olimpic Gdańsk |
2 - 2 |
Olimpia Osowa |
24 marca 2018
24.03 - 19:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 5 |
KP II Gdynia AP |
24 marca 2018
24.03 - 13:00 |
Pauza: Karlikowo Sopot, Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 18 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 14 |
GOSRiT II Luzino |
31 marca 2018
31.03 - 14:30 |
KP II Gdynia AP |
1 - 1 |
Karlikowo Sopot |
30 maja 2018
30.05 - 17:30 |
Olimpia Osowa |
3 - 1 |
Sztorm Gdańsk |
28 marca 2018
28.03 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
3 - 3 |
Radunia II Stężyca |
7 kwietnia 2018
7.04 - 10:00 |
Gedania II Gdańsk |
9 - 0 |
KS Sulmin |
4 kwietnia 2018
4.04 - 17:00 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 19 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
1 - 5 |
GOSRiT II Luzino |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
KS Sulmin |
3 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Radunia II Stężyca |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Jaguar Gdańsk |
2 - 0 |
Olimpia Osowa |
7 kwietnia 2018
7.04 - 10:00 |
Olimpic Gdańsk |
1 - 1 |
KP II Gdynia AP |
8 kwietnia 2018
8.04 - 15:00 |
Karlikowo Sopot |
7 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Pauza: Sztorm Gdańsk, Morena Gdańsk, |
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
5 - 0 |
Karlikowo Sopot |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 8 |
Olimpic Gdańsk |
14 kwietnia 2018
14.04 - 15:00 |
KP II Gdynia AP |
0 - 2 |
Sztorm Gdańsk |
14 kwietnia 2018
14.04 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
Radunia II Stężyca |
15 kwietnia 2018
15.04 - 09:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 1 |
KS Sulmin |
14 kwietnia 2018
14.04 - 12:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
14 kwietnia 2018
14.04 - 13:00 |
Pauza: Polonia Gdańsk, Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 4 |
GOSRiT II Luzino |
21 kwietnia 2018
21.04 - 13:00 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 4 |
Morena Gdańsk |
22 kwietnia 2018
22.04 - 15:00 |
KS Sulmin |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Jaguar Gdańsk |
3 - 1 |
KP II Gdynia AP |
21 kwietnia 2018
21.04 - 12:00 |
Sztorm Gdańsk |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
18 kwietnia 2018
18.04 - 15:00 |
Olimpic Gdańsk |
5 - 1 |
Karlikowo Sopot |
22 kwietnia 2018
22.04 - 13:00 |
Pauza: Radunia II Stężyca, Olimpia Osowa, |
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
4 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Karlikowo Sopot |
2 - 3 |
Sztorm Gdańsk |
26 kwietnia 2018
26.04 - 18:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 - 6 |
Jaguar Gdańsk |
29 kwietnia 2018
29.04 - 15:00 |
KP II Gdynia AP |
0 - 1 |
Radunia II Stężyca |
28 kwietnia 2018
28.04 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
0 - 5 |
KS Sulmin |
29 kwietnia 2018
29.04 - 09:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
3 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Kolejka 23 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
1 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
5 maja 2018
5.05 - 12:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Gedania II Gdańsk |
4 - 1 |
Olimpia Osowa |
6 maja 2018
6.05 - 15:00 |
Radunia II Stężyca |
11 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 0 |
Karlikowo Sopot |
6 maja 2018
6.05 - 14:30 |
Sztorm Gdańsk |
1 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
8 maja 2018
8.05 - 17:00 |
Pauza: KP II Gdynia AP, KS Sulmin, |
Kolejka 24 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
8 - 0 |
Sztorm Gdańsk |
15 maja 2018
15.05 - 17:00 |
Olimpic Gdańsk |
4 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
12 maja 2018
12.05 - 19:00 |
Karlikowo Sopot |
2 - 4 |
Radunia II Stężyca |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
KP II Gdynia AP |
1 - 2 |
KS Sulmin |
13 maja 2018
13.05 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 4 |
GTS Pruszcz Gdański |
13 maja 2018
13.05 - 09:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Morena Gdańsk |
|
Pauza: Gedania II Gdańsk, Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 25 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
|
Morena Gdańsk |
5 - 2 |
Olimpia Osowa |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
7 - 4 |
KP II Gdynia AP |
20 maja 2018
20.05 - 14:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 3 |
KS Sulmin |
19 maja 2018
19.05 - 10:30 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Radunia II Stężyca |
5 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
20 maja 2018
20.05 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
6 - 1 |
Sztorm Gdańsk |
19 maja 2018
19.05 - 12:00 |
Pauza: Karlikowo Sopot, GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 26 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
6 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Sztorm Gdańsk |
0 - 3 |
Radunia II Stężyca |
30 maja 2018
30.05 - 19:30 |
Karlikowo Sopot |
1 - 6 |
KS Sulmin |
26 maja 2018
26.05 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 7 |
Gedania II Gdańsk |
27 maja 2018
27.05 - 15:00 |
KP II Gdynia AP |
0 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
26 maja 2018
26.05 - 19:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Morena Gdańsk, Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 27 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
0 - 6 |
GOSRiT II Luzino |
3 czerwca 2018
3.06 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
4 - 3 |
KP II Gdynia AP |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
vo, niestawieni się na zawody w wyznaczonym terminie |
Gedania II Gdańsk |
7 - 0 |
Karlikowo Sopot |
3 czerwca 2018
3.06 - 15:00 |
KS Sulmin |
1 - 4 |
Olimpic Gdańsk |
30 maja 2018
30.05 - 18:00 |
Radunia II Stężyca |
6 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
Pauza: Sztorm Gdańsk, Polonia Gdańsk, |
Kolejka 28 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
7 - 0 |
Radunia II Stężyca |
12 czerwca 2018
12.06 - 18:30 |
Sztorm Gdańsk |
0 - 5 |
KS Sulmin |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
2 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
Karlikowo Sopot |
2 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
8 czerwca 2018
8.06 - 18:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 6 |
Morena Gdańsk |
10 czerwca 2018
10.06 - 15:00 |
KP II Gdynia AP |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Olimpia Osowa, Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 29 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
0 - 0 |
KP II Gdynia AP |
17 czerwca 2018
17.06 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
|
Morena Gdańsk |
3 - 0 |
Karlikowo Sopot |
14 czerwca 2018
14.06 - 18:00 |
vo, na boisku 0:1 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 4 |
Sztorm Gdańsk |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
KS Sulmin |
3 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Pauza: Radunia II Stężyca, GOSRiT II Luzino, |
Kolejka 30 - 23/24. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia II Stężyca |
1 - 3 |
KS Sulmin |
20 czerwca 2018
20.06 - 17:30 |
Jaguar Gdańsk |
7 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
21 czerwca 2018
21.06 - 15:00 |
Sztorm Gdańsk |
0 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
20 czerwca 2018
20.06 - 17:30 |
Olimpic Gdańsk |
2 - 1 |
Morena Gdańsk |
21 czerwca 2018
21.06 - 16:00 |
Karlikowo Sopot |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 2 |
Olimpia Osowa |
23 czerwca 2018
23.06 - 13:00 |
Pauza: KP II Gdynia AP, GOSRiT II Luzino, . |
|