ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Gdynia AP 28 82 27 1 0 135 - 15
2. Gryf Wejherowo 28 57 18 3 7 121 - 48 2 6 2 0 0 4 - 1
3. AP Gdynia Dąbrowa 28 57 18 3 7 119 - 24 2 0 0 0 2 1 - 4
4. Bałtyk II Gdynia AP 28 50 15 5 8 103 - 47 2 4 1 1 0 7 - 3
5. Korona Żelistrzewo 28 50 16 2 10 85 - 55 2 1 0 1 1 3 - 7
6. Jedynka II Reda 28 49 15 4 9 95 - 40 2 3 1 0 1 6 - 2
7. Zatoka Puck 28 49 16 1 11 84 - 55 2 3 1 0 1 2 - 6
8. Orkan Rumia MKS 28 46 14 4 10 67 - 39
9. MKS Władysławowo 28 41 13 2 13 89 - 99
10. GOSRiT Luzino 28 40 11 7 10 54 - 41
11. Cisowa Gdynia 28 35 10 5 13 59 - 87
12. Kaszuby Połchowo 28 15 5 0 23 61 - 147
13. Barca Bolszewo 28 14 4 2 22 24 - 87
14. Iskra Gdynia 28 12 4 0 24 21 - 203 2 6 2 0 0 7 - 2
15. Pro-Fan Gościcino 28 12 3 3 22 21 - 151 2 0 0 0 2 2 - 7



Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. KP Gdynia AP 4 - 1 GOSRiT Luzino 12 sierpnia 2017 - 10:00
2. Bałtyk II Gdynia AP 4 - 0 Gryf Wejherowo 30 sierpnia 2017 - 13:00
3. Pro-Fan Gościcino 0 - 4 Orkan Rumia MKS 13 września 2017 - 17:00
4. Korona Żelistrzewo 2 - 4 MKS Władysławowo 13 sierpnia 2017 - 11:00
5. Barca Bolszewo 1 - 2 Cisowa Gdynia 6 września 2017 - 18:00
6. Kaszuby Połchowo 14 - 0 Iskra Gdynia 6 września 2017 - 17:00
7. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 0 Jedynka II Reda 30 sierpnia 2017 - 17:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. GOSRiT Luzino 2 - 1 Zatoka Puck 6 września 2017 - 18:00
11. Kaszuby Połchowo 1 - 8 AP Gdynia Dąbrowa 15 sierpnia 2017 - 17:30
12. Cisowa Gdynia 4 - 0 Iskra Gdynia 20 września 2017 - 20:30
13. MKS Władysławowo 6 - 2 Barca Bolszewo 15 sierpnia 2017 - 15:00
14. Orkan Rumia MKS 5 - 1 Korona Żelistrzewo 15 sierpnia 2017 - 11:00
15. Gryf Wejherowo 6 - 0 Pro-Fan Gościcino 6 września 2017 - 16:30
16. KP Gdynia AP 4 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 23 sierpnia 2017 - 14:30
Pauza: Jedynka II Reda,
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. GOSRiT Luzino 3 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 19 września 2017 - 17:00
18. Pro-Fan Gościcino 1 - 5 KP Gdynia AP 21 września 2017 - 18:00
19. Korona Żelistrzewo 3 - 2 Gryf Wejherowo 19 sierpnia 2017 - 11:00
20. Barca Bolszewo 1 - 3 Orkan Rumia MKS 19 sierpnia 2017 - 10:00
21. Iskra Gdynia 0 - 8 MKS Władysławowo 27 września 2017 - 18:00
22. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 2 Cisowa Gdynia 19 sierpnia 2017 - 11:00
24. Zatoka Puck 0 - 5 Jedynka II Reda 22 sierpnia 2017 - 18:00
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. GOSRiT Luzino 0 - 2 Jedynka II Reda 25 sierpnia 2017 - 17:00
26. Kaszuby Połchowo 1 - 3 Zatoka Puck 19 sierpnia 2017 - 11:00
28. MKS Władysławowo 1 - 6 AP Gdynia Dąbrowa 27 sierpnia 2017 - 15:00
29. Orkan Rumia MKS 5 - 0 Iskra Gdynia 27 sierpnia 2017 - 12:00
30. Gryf Wejherowo 3 - 0 Barca Bolszewo 13 września 2017 - 16:30
31. KP Gdynia AP 5 - 0 Korona Żelistrzewo 27 sierpnia 2017 - 15:00
32. Bałtyk II Gdynia AP 18 - 0 Pro-Fan Gościcino 26 sierpnia 2017 - 11:00
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Pro-Fan Gościcino 0 - 3 GOSRiT Luzino 2 września 2017 - 11:00
34. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 2 września 2017 - 12:00
35. Barca Bolszewo 0 - 3 KP Gdynia AP 2 września 2017 - 11:00
36. Iskra Gdynia 2 - 13 Gryf Wejherowo 3 września 2017 - 15:00
37. AP Gdynia Dąbrowa 2 - 0 Orkan Rumia MKS 3 września 2017 - 11:00
39. Zatoka Puck 4 - 1 Cisowa Gdynia 13 września 2017 - 18:00
40. Jedynka II Reda 1 - 0 Kaszuby Połchowo 2 września 2017 - 13:30
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. GOSRiT Luzino 6 - 3 Kaszuby Połchowo 9 września 2017 - 13:00
42. Cisowa Gdynia 0 - 3 Jedynka II Reda 9 września 2017 - 17:00
43. MKS Władysławowo 2 - 1 Zatoka Puck 10 września 2017 - 15:00
45. Gryf Wejherowo 1 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 20 września 2017 - 17:00
46. KP Gdynia AP 4 - 0 Iskra Gdynia 9 września 2017 - 17:00
47. Bałtyk II Gdynia AP 4 - 0 Barca Bolszewo 9 września 2017 - 15:00
48. Pro-Fan Gościcino 0 - 2 Korona Żelistrzewo 9 września 2017 - 11:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Korona Żelistrzewo 3 - 0 GOSRiT Luzino 16 września 2017 - 15:00
50. Barca Bolszewo 2 - 1 Pro-Fan Gościcino 16 września 2017 - 11:00
51. Iskra Gdynia 0 - 9 Bałtyk II Gdynia AP 16 września 2017 - 09:00
52. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 1 KP Gdynia AP 17 września 2017 - 09:00
54. Zatoka Puck 4 - 2 Orkan Rumia MKS 17 września 2017 - 13:30
55. Jedynka II Reda 4 - 0 MKS Władysławowo 17 września 2017 - 13:30
56. Kaszuby Połchowo 10 - 3 Cisowa Gdynia 16 września 2017 - 11:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. GOSRiT Luzino 0 - 2 Cisowa Gdynia 23 września 2017 - 11:00
58. MKS Władysławowo 4 - 2 Kaszuby Połchowo 24 września 2017 - 15:00
59. Orkan Rumia MKS 1 - 4 Jedynka II Reda 23 września 2017 - 11:00
60. Gryf Wejherowo 1 - 4 Zatoka Puck 24 września 2017 - 10:00
62. Bałtyk II Gdynia AP 1 - 5 AP Gdynia Dąbrowa 24 września 2017 - 09:00
63. Pro-Fan Gościcino 1 - 5 Iskra Gdynia 23 września 2017 - 11:00
64. Korona Żelistrzewo 3 - 1 Barca Bolszewo 23 września 2017 - 13:00
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Barca Bolszewo 1 - 1 GOSRiT Luzino 30 września 2017 - 11:00
66. Iskra Gdynia 3 - 9 Korona Żelistrzewo 1 października 2017 - 09:00
67. AP Gdynia Dąbrowa 13 - 0 Pro-Fan Gościcino 1 października 2017 - 11:30
69. Zatoka Puck 1 - 6 KP Gdynia AP 30 września 2017 - 13:30
70. Jedynka II Reda 7 - 1 Gryf Wejherowo 30 września 2017 - 13:30
71. Kaszuby Połchowo 1 - 0 Orkan Rumia MKS 1 października 2017 - 12:00
72. Cisowa Gdynia 1 - 7 MKS Władysławowo 1 października 2017 - 13:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. GOSRiT Luzino 3 - 0 MKS Władysławowo 7 października 2017 - 11:00
74. Orkan Rumia MKS 1 - 1 Cisowa Gdynia 7 października 2017 - 10:00
75. Gryf Wejherowo 7 - 5 Kaszuby Połchowo 8 października 2017 - 11:00
76. KP Gdynia AP 8 - 0 Jedynka II Reda 7 października 2017 - 11:00
77. Bałtyk II Gdynia AP 4 - 2 Zatoka Puck 7 października 2017 - 17:00
79. Korona Żelistrzewo 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 7 października 2017 - 15:00
80. Barca Bolszewo 1 - 2 Iskra Gdynia 7 października 2017 - 11:00
Pauza: Pro-Fan Gościcino,
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Iskra Gdynia 1 - 2 GOSRiT Luzino 14 października 2017 - 13:00
82. AP Gdynia Dąbrowa 8 - 0 Barca Bolszewo 15 października 2017 - 16:30
84. Zatoka Puck 10 - 0 Pro-Fan Gościcino 14 października 2017 - 13:00
85. Jedynka II Reda 1 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 14 października 2017 - 09:00
86. Kaszuby Połchowo 1 - 2 KP Gdynia AP 14 października 2017 - 15:30
87. Cisowa Gdynia 1 - 2 Gryf Wejherowo 15 października 2017 - 15:00
88. MKS Władysławowo 1 - 1 Orkan Rumia MKS 15 października 2017 - 15:00
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. GOSRiT Luzino 1 - 2 Orkan Rumia MKS 21 października 2017 - 11:00
90. Gryf Wejherowo 18 - 0 MKS Władysławowo 21 października 2017 - 10:00
91. KP Gdynia AP 7 - 0 Cisowa Gdynia 22 października 2017 - 13:00
92. Bałtyk II Gdynia AP 5 - 1 Kaszuby Połchowo 21 października 2017 - 15:00
93. Pro-Fan Gościcino 0 - 7 Jedynka II Reda 21 października 2017 - 09:00
94. Korona Żelistrzewo 0 - 1 Zatoka Puck 20 października 2017 - 16:30
96. Iskra Gdynia 0 - 8 AP Gdynia Dąbrowa 22 października 2017 - 09:00
Pauza: Barca Bolszewo,
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. AP Gdynia Dąbrowa 4 - 1 GOSRiT Luzino 29 października 2017 - 11:00
99. Zatoka Puck 1 - 0 Barca Bolszewo 28 października 2017 - 12:30
100. Jedynka II Reda 5 - 0 Korona Żelistrzewo 28 października 2017 - 11:00
101. Kaszuby Połchowo 15 - 0 Pro-Fan Gościcino 29 października 2017 - 16:30
102. Cisowa Gdynia 1 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 28 października 2017 - 19:00
103. MKS Władysławowo 1 - 4 KP Gdynia AP 29 października 2017 - 15:00
104. Orkan Rumia MKS 3 - 0 Gryf Wejherowo 28 października 2017 - 11:00
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. GOSRiT Luzino 1 - 1 Gryf Wejherowo 5 listopada 2017 - 11:30
106. KP Gdynia AP 2 - 0 Orkan Rumia MKS 4 listopada 2017 - 11:00
107. Bałtyk II Gdynia AP 10 - 1 MKS Władysławowo 4 listopada 2017 - 17:00
108. Pro-Fan Gościcino 1 - 1 Cisowa Gdynia 4 listopada 2017 - 11:00
109. Korona Żelistrzewo 5 - 0 Kaszuby Połchowo 4 listopada 2017 - 12:30
vo, na boisku 5:1
110. Barca Bolszewo 1 - 5 Jedynka II Reda 4 listopada 2017 - 11:00
111. Iskra Gdynia 1 - 6 Zatoka Puck 5 listopada 2017 - 14:30
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Zatoka Puck 0 - 3 AP Gdynia Dąbrowa 12 listopada 2017 - 12:00
115. Jedynka II Reda 5 - 0 Iskra Gdynia 12 listopada 2017 - 11:00
116. Kaszuby Połchowo 4 - 0 Barca Bolszewo 12 listopada 2017 - 12:00
117. Cisowa Gdynia 2 - 3 Korona Żelistrzewo 11 listopada 2017 - 15:00
118. MKS Władysławowo 6 - 1 Pro-Fan Gościcino 11 listopada 2017 - 15:00
119. Orkan Rumia MKS 4 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 11 listopada 2017 - 11:00
120. Gryf Wejherowo 1 - 4 KP Gdynia AP 11 listopada 2017 - 17:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 16 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. GOSRiT Luzino 3 - 4 KP Gdynia AP 5 kwietnia 2018 - 17:30
122. Gryf Wejherowo 5 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 12 kwietnia 2018 - 17:00
123. Orkan Rumia MKS 1 - 1 Pro-Fan Gościcino 17 marca 2018 - 11:00
124. MKS Władysławowo 2 - 4 Korona Żelistrzewo 18 marca 2018 - 15:00
125. Cisowa Gdynia 6 - 0 Barca Bolszewo 17 marca 2018 - 17:00
126. Iskra Gdynia 2 - 1 Kaszuby Połchowo 18 marca 2018 - 11:00
127. Jedynka II Reda 0 - 5 AP Gdynia Dąbrowa 4 kwietnia 2018 - 17:30
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 17 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Zatoka Puck 1 - 0 GOSRiT Luzino 24 marca 2018 - 12:30
131. AP Gdynia Dąbrowa 14 - 0 Kaszuby Połchowo 25 marca 2018 - 16:00
132. Iskra Gdynia 1 - 9 Cisowa Gdynia 25 marca 2018 - 11:00
133. Barca Bolszewo 0 - 5 MKS Władysławowo 24 marca 2018 - 11:30
134. Korona Żelistrzewo 2 - 0 Orkan Rumia MKS 24 marca 2018 - 15:00
135. Pro-Fan Gościcino 0 - 8 Gryf Wejherowo 24 marca 2018 - 11:00
136. Bałtyk II Gdynia AP 0 - 6 KP Gdynia AP 24 marca 2018 - 11:00
Pauza: Jedynka II Reda,
Kolejka 18 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Bałtyk II Gdynia AP 2 - 2 GOSRiT Luzino 31 marca 2018 - 13:00
138. KP Gdynia AP 3 - 0 Pro-Fan Gościcino 29 maja 2018 - 17:30
vo, goście nie przyjechali
139. Gryf Wejherowo 2 - 1 Korona Żelistrzewo 28 marca 2018 - 17:00
140. Orkan Rumia MKS 5 - 0 Barca Bolszewo 28 marca 2018 - 18:00
141. MKS Władysławowo 7 - 0 Iskra Gdynia 23 maja 2018 - 18:00
142. Cisowa Gdynia 0 - 5 AP Gdynia Dąbrowa 18 kwietnia 2018 - 15:30
144. Jedynka II Reda 1 - 2 Zatoka Puck 27 marca 2018 - 16:30
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 19 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Jedynka II Reda 0 - 0 GOSRiT Luzino 7 kwietnia 2018 - 11:00
146. Zatoka Puck 4 - 0 Kaszuby Połchowo 7 kwietnia 2018 - 13:30
148. AP Gdynia Dąbrowa 5 - 1 MKS Władysławowo 8 kwietnia 2018 - 16:30
149. Iskra Gdynia 0 - 7 Orkan Rumia MKS 7 kwietnia 2018 - 09:00
150. Barca Bolszewo 1 - 1 Gryf Wejherowo 7 kwietnia 2018 - 11:00
151. Korona Żelistrzewo 1 - 2 KP Gdynia AP 7 kwietnia 2018 - 13:00
152. Pro-Fan Gościcino 1 - 4 Bałtyk II Gdynia AP 7 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. GOSRiT Luzino 6 - 0 Pro-Fan Gościcino 14 kwietnia 2018 - 13:00
154. Bałtyk II Gdynia AP 6 - 2 Korona Żelistrzewo 15 kwietnia 2018 - 13:00
155. KP Gdynia AP 4 - 0 Barca Bolszewo 15 kwietnia 2018 - 11:00
156. Gryf Wejherowo 9 - 0 Iskra Gdynia 15 kwietnia 2018 - 11:00
157. Orkan Rumia MKS 0 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 14 kwietnia 2018 - 11:00
159. Cisowa Gdynia 5 - 4 Zatoka Puck 14 kwietnia 2018 - 09:00
160. Kaszuby Połchowo 0 - 12 Jedynka II Reda 14 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Kaszuby Połchowo 0 - 4 GOSRiT Luzino 21 kwietnia 2018 - 12:00
162. Jedynka II Reda 1 - 1 Cisowa Gdynia 22 kwietnia 2018 - 11:00
163. Zatoka Puck 4 - 0 MKS Władysławowo 21 kwietnia 2018 - 14:00
165. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 3 Gryf Wejherowo 22 kwietnia 2018 - 17:30
166. Iskra Gdynia 0 - 8 KP Gdynia AP 22 kwietnia 2018 - 13:00
167. Barca Bolszewo 1 - 4 Bałtyk II Gdynia AP 22 kwietnia 2018 - 13:30
168. Korona Żelistrzewo 6 - 3 Pro-Fan Gościcino 21 kwietnia 2018 - 13:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. GOSRiT Luzino 0 - 0 Korona Żelistrzewo 28 kwietnia 2018 - 13:00
170. Pro-Fan Gościcino 1 - 0 Barca Bolszewo 28 kwietnia 2018 - 11:00
171. Bałtyk II Gdynia AP 10 - 0 Iskra Gdynia 29 kwietnia 2018 - 11:00
172. KP Gdynia AP 2 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 29 kwietnia 2018 - 13:00
174. Orkan Rumia MKS 2 - 1 Zatoka Puck 29 kwietnia 2018 - 11:00
175. MKS Władysławowo 4 - 1 Jedynka II Reda 29 kwietnia 2018 - 15:00
176. Cisowa Gdynia 6 - 0 Kaszuby Połchowo 28 kwietnia 2018 - 19:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 23 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Cisowa Gdynia 1 - 1 GOSRiT Luzino 6 maja 2018 - 17:30
178. Kaszuby Połchowo 0 - 15 MKS Władysławowo 5 maja 2018 - 12:00
179. Jedynka II Reda 2 - 2 Orkan Rumia MKS 6 maja 2018 - 18:00
180. Zatoka Puck 3 - 6 Gryf Wejherowo 5 maja 2018 - 14:00
182. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 6 maja 2018 - 12:00
183. Iskra Gdynia 2 - 1 Pro-Fan Gościcino 6 maja 2018 - 11:00
184. Barca Bolszewo 3 - 1 Korona Żelistrzewo 5 maja 2018 - 11:30
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 24 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. GOSRiT Luzino 2 - 0 Barca Bolszewo 12 maja 2018 - 11:00
186. Korona Żelistrzewo 11 - 0 Iskra Gdynia 12 maja 2018 - 13:00
187. Pro-Fan Gościcino 1 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 12 maja 2018 - 11:00
189. KP Gdynia AP 4 - 0 Zatoka Puck 13 maja 2018 - 15:00
190. Gryf Wejherowo 1 - 1 Jedynka II Reda 13 maja 2018 - 11:00
191. Orkan Rumia MKS 4 - 1 Kaszuby Połchowo 12 maja 2018 - 11:00
192. MKS Władysławowo 8 - 0 Cisowa Gdynia 13 maja 2018 - 15:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 25 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. MKS Władysławowo 2 - 2 GOSRiT Luzino 6 czerwca 2018 - 18:00
194. Cisowa Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia MKS 20 maja 2018 - 17:30
195. Kaszuby Połchowo 0 - 11 Gryf Wejherowo 19 maja 2018 - 10:30
196. Jedynka II Reda 1 - 4 KP Gdynia AP 16 maja 2018 - 18:00
197. Zatoka Puck 1 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 19 maja 2018 - 11:00
199. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 2 Korona Żelistrzewo 20 maja 2018 - 15:00
200. Iskra Gdynia 0 - 6 Barca Bolszewo 20 maja 2018 - 11:00
Pauza: Pro-Fan Gościcino,
Kolejka 26 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. GOSRiT Luzino 6 - 0 Iskra Gdynia 23 czerwca 2018 - 15:00
202. Barca Bolszewo 0 - 5 AP Gdynia Dąbrowa 26 maja 2018 - 11:30
204. Pro-Fan Gościcino 0 - 5 Zatoka Puck 26 maja 2018 - 11:00
205. Bałtyk II Gdynia AP 2 - 0 Jedynka II Reda 27 maja 2018 - 13:00
206. KP Gdynia AP 16 - 0 Kaszuby Połchowo 26 maja 2018 - 17:00
207. Gryf Wejherowo 4 - 0 Cisowa Gdynia 13 czerwca 2018 - 17:00
208. Orkan Rumia MKS 8 - 0 MKS Władysławowo 26 maja 2018 - 11:00
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 27 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Orkan Rumia MKS 2 - 1 GOSRiT Luzino 2 czerwca 2018 - 11:00
210. MKS Władysławowo 2 - 6 Gryf Wejherowo 3 czerwca 2018 - 15:00
211. Cisowa Gdynia 0 - 7 KP Gdynia AP 3 czerwca 2018 - 15:00
212. Kaszuby Połchowo 0 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 3 czerwca 2018 - 14:30
213. Jedynka II Reda 9 - 0 Pro-Fan Gościcino 3 czerwca 2018 - 11:00
214. Zatoka Puck 4 - 3 Korona Żelistrzewo 2 czerwca 2018 - 14:00
216. AP Gdynia Dąbrowa 13 - 1 Iskra Gdynia 3 czerwca 2018 - 15:00
Pauza: Barca Bolszewo,
Kolejka 28 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. GOSRiT Luzino 2 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 9 czerwca 2018 - 13:00
219. Barca Bolszewo 0 - 1 Zatoka Puck 9 czerwca 2018 - 11:30
220. Korona Żelistrzewo 4 - 3 Jedynka II Reda 10 czerwca 2018 - 16:00
221. Pro-Fan Gościcino 1 - 0 Kaszuby Połchowo 14 czerwca 2018 - 18:00
222. Bałtyk II Gdynia AP 6 - 0 Cisowa Gdynia 10 czerwca 2018 - 09:00
223. KP Gdynia AP 11 - 0 MKS Władysławowo 9 czerwca 2018 - 15:00
224. Gryf Wejherowo 4 - 0 Orkan Rumia MKS 9 czerwca 2018 - 11:00
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 29 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Gryf Wejherowo 4 - 1 GOSRiT Luzino 16 czerwca 2018 - 11:00
226. Orkan Rumia MKS 0 - 2 KP Gdynia AP 16 czerwca 2018 - 11:00
227. MKS Władysławowo 1 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 17 czerwca 2018 - 15:00
228. Cisowa Gdynia 8 - 4 Pro-Fan Gościcino 16 czerwca 2018 - 15:00
229. Kaszuby Połchowo 0 - 9 Korona Żelistrzewo 16 czerwca 2018 - 14:00
230. Jedynka II Reda 5 - 0 Barca Bolszewo 17 czerwca 2018 - 13:30
231. Zatoka Puck 16 - 0 Iskra Gdynia 17 czerwca 2018 - 11:00
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 30 - 23/24. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
234. AP Gdynia Dąbrowa 5 - 0 Zatoka Puck 23 czerwca 2018 - 11:00
235. Iskra Gdynia 1 - 10 Jedynka II Reda 21 czerwca 2018 - 19:00
236. Barca Bolszewo 3 - 1 Kaszuby Połchowo 20 czerwca 2018 - 18:00
237. Korona Żelistrzewo 4 - 0 Cisowa Gdynia 20 czerwca 2018 - 15:00
238. Pro-Fan Gościcino 3 - 1 MKS Władysławowo 23 czerwca 2018 - 11:00
239. Bałtyk II Gdynia AP 0 - 4 Orkan Rumia MKS 23 czerwca 2018 - 11:00
240. KP Gdynia AP 3 - 1 Gryf Wejherowo 30 maja 2018 - 18:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE