Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
0 - 13 |
FC Gowidlino |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 2 |
GKS Przodkowo |
3 września 2017
3.09 - 14:00 |
Tęcza Brusy |
5 - 2 |
Meteor Pinczyn |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 1 |
GKS Sierakowice |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Pauza: Szargan Somonino, |
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Meteor Pinczyn |
1 - 7 |
Wietcisa Skarszewy |
10 września 2017
10.09 - 15:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 2 |
Tęcza Brusy |
10 września 2017
10.09 - 14:00 |
FC Gowidlino |
8 - 3 |
Sokół Zblewo |
10 września 2017
10.09 - 14:00 |
Szargan Somonino |
7 - 0 |
Brda Rytel |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Pauza: GKS Sierakowice, |
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Zblewo |
5 - 3 |
Szargan Somonino |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Tęcza Brusy |
0 - 4 |
FC Gowidlino |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 0 |
GKS Przodkowo |
16 września 2017
16.09 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
12 - 2 |
Meteor Pinczyn |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Pauza: Brda Rytel, |
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
5 - 0 |
GKS Sierakowice |
23 września 2017
23.09 - 14:00 |
FC Gowidlino |
3 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
23 września 2017
23.09 - 14:00 |
Szargan Somonino |
2 - 2 |
Tęcza Brusy |
24 września 2017
24.09 - 15:00 |
Brda Rytel |
2 - 10 |
Sokół Zblewo |
24 września 2017
24.09 - 13:00 |
Pauza: Meteor Pinczyn, |
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Brusy |
4 - 0 |
Brda Rytel |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 2 |
Szargan Somonino |
30 września 2017
30.09 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 5 |
FC Gowidlino |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 3 |
GKS Przodkowo |
4 października 2017
4.10 - 17:00 |
vo, na boisku 4-2 |
Pauza: Sokół Zblewo, |
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
9 - 1 |
Meteor Pinczyn |
7 października 2017
7.10 - 15:00 |
Szargan Somonino |
1 - 1 |
GKS Sierakowice |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
Brda Rytel |
0 - 12 |
Wietcisa Skarszewy |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Sokół Zblewo |
4 - 1 |
Tęcza Brusy |
8 października 2017
8.10 - 16:30 |
Pauza: GKS Przodkowo, |
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
9 - 1 |
Sokół Zblewo |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
8 - 3 |
Brda Rytel |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
7 - 2 |
Szargan Somonino |
15 października 2017
15.10 - 15:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 2 |
FC Gowidlino |
15 października 2017
15.10 - 15:00 |
Pauza: Tęcza Brusy, |
Kolejka 8 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
1 - 2 |
GKS Przodkowo |
22 października 2017
22.10 - 15:00 |
Brda Rytel |
2 - 6 |
Meteor Pinczyn |
21 października 2017
21.10 - 12:00 |
Sokół Zblewo |
5 - 0 |
GKS Sierakowice |
22 października 2017
22.10 - 13:30 |
Tęcza Brusy |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 9 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
0 - 2 |
Tęcza Brusy |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 9 |
Sokół Zblewo |
29 października 2017
29.10 - 13:00 |
GKS Przodkowo |
4 - 1 |
Brda Rytel |
2 maja 2018
2.05 - 17:00 |
FC Gowidlino |
5 - 0 |
Szargan Somonino |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Pauza: Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 10 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
13 - 0 |
Brda Rytel |
7 kwietnia 2018
7.04 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
6 - 1 |
Sokół Zblewo |
8 kwietnia 2018
8.04 - 12:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 6 |
Tęcza Brusy |
8 kwietnia 2018
8.04 - 15:00 |
GKS Sierakowice |
4 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
Pauza: Szargan Somonino, |
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 1 |
Meteor Pinczyn |
14 kwietnia 2018
14.04 - 14:00 |
Tęcza Brusy |
1 - 2 |
GKS Przodkowo |
14 kwietnia 2018
14.04 - 12:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 12 |
FC Gowidlino |
15 kwietnia 2018
15.04 - 12:00 |
Brda Rytel |
0 - 3 |
Szargan Somonino |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Pauza: GKS Sierakowice, |
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
9 - 4 |
Sokół Zblewo |
22 kwietnia 2018
22.04 - 13:00 |
FC Gowidlino |
5 - 0 |
Tęcza Brusy |
21 kwietnia 2018
21.04 - 13:30 |
GKS Przodkowo |
2 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
22 kwietnia 2018
22.04 - 13:30 |
Meteor Pinczyn |
5 - 7 |
GKS Sierakowice |
22 kwietnia 2018
22.04 - 15:00 |
Pauza: Brda Rytel, |
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
0 - 3 |
GKS Przodkowo |
29 kwietnia 2018
29.04 - 15:00 |
vo, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 7 |
FC Gowidlino |
28 kwietnia 2018
28.04 - 13:00 |
Tęcza Brusy |
3 - 3 |
Szargan Somonino |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Sokół Zblewo |
2 - 0 |
Brda Rytel |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Pauza: Meteor Pinczyn, |
Kolejka 14 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
1 - 0 |
Tęcza Brusy |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
Szargan Somonino |
0 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
FC Gowidlino |
3 - 1 |
GKS Sierakowice |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
3 - 1 |
Meteor Pinczyn |
6 maja 2018
6.05 - 12:00 |
Pauza: Sokół Zblewo, |
Kolejka 15 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Meteor Pinczyn |
3 - 5 |
FC Gowidlino |
13 maja 2018
13.05 - 15:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 3 |
Szargan Somonino |
12 maja 2018
12.05 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
12 - 0 |
Brda Rytel |
12 maja 2018
12.05 - 13:00 |
Tęcza Brusy |
0 - 3 |
Sokół Zblewo |
12 maja 2018
12.05 - 12:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Pauza: GKS Przodkowo, |
Kolejka 16 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Zblewo |
1 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
20 maja 2018
20.05 - 12:00 |
Brda Rytel |
1 - 3 |
GKS Sierakowice |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
Szargan Somonino |
5 - 2 |
Meteor Pinczyn |
22 maja 2018
22.05 - 17:30 |
FC Gowidlino |
4 - 0 |
GKS Przodkowo |
20 maja 2018
20.05 - 11:00 |
Pauza: Tęcza Brusy, |
Kolejka 17 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
5 - 2 |
Szargan Somonino |
26 maja 2018
26.05 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
17 - 2 |
Brda Rytel |
27 maja 2018
27.05 - 15:00 |
GKS Sierakowice |
6 - 2 |
Sokół Zblewo |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
Tęcza Brusy |
6 czerwca 2018
6.06 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Brusy |
2 - 1 |
GKS Sierakowice |
3 czerwca 2018
3.06 - 12:00 |
Sokół Zblewo |
1 - 8 |
Meteor Pinczyn |
3 czerwca 2018
3.06 - 17:00 |
Brda Rytel |
1 - 1 |
GKS Przodkowo |
3 czerwca 2018
3.06 - 11:00 |
Szargan Somonino |
0 - 13 |
FC Gowidlino |
3 czerwca 2018
3.06 - 11:00 |
Pauza: Wietcisa Skarszewy, . |
|