ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Gdańsk 18 42 14 0 4 64 - 22
2. Polonia Gdańsk 18 40 13 1 4 61 - 16 2 3 1 0 1 2 - 2
3. Jaguar Gdańsk 18 40 12 4 2 62 - 22 2 3 1 0 1 2 - 2
4. Czarni Pruszcz Gdański 18 39 12 3 3 72 - 28
5. GTS Pruszcz Gdański 18 38 12 2 4 82 - 33
6. GKS Kolbudy 18 20 6 2 10 32 - 41
7. Akademia Sportowa Pomorze 18 18 6 0 12 39 - 49
8. Olimpic Gdańsk 18 11 3 2 13 46 - 97
9. Wybrzeże Gdańsk UKS 18 8 2 2 14 32 - 98
10. Sokół Ełganowo 18 6 2 0 16 16 - 100



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Wybrzeże Gdańsk UKS 1 - 7 Czarni Pruszcz Gdański
3. Sokół Ełganowo 0 - 9 GTS Pruszcz Gdański
4. Olimpic Gdańsk 2 - 5 Jaguar Gdańsk
5. Sparta Gdańsk 1 - 2 Polonia Gdańsk
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, GKS Kolbudy,
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Jaguar Gdańsk 0 - 6 Sparta Gdańsk
10. GTS Pruszcz Gdański 11 - 0 Olimpic Gdańsk
11. Czarni Pruszcz Gdański 8 - 2 Sokół Ełganowo
12. GKS Kolbudy 3 - 1 Wybrzeże Gdańsk UKS
Pauza: Polonia Gdańsk, Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Sokół Ełganowo 0 - 3 GKS Kolbudy
15. Olimpic Gdańsk 6 - 9 Czarni Pruszcz Gdański
16. Sparta Gdańsk 3 - 1 GTS Pruszcz Gdański
18. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Polonia Gdańsk
Pauza: Jaguar Gdańsk, Wybrzeże Gdańsk UKS,
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Jaguar Gdańsk 4 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
22. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Sparta Gdańsk
23. GKS Kolbudy 4 - 0 Olimpic Gdańsk
24. Wybrzeże Gdańsk UKS 1 - 6 Sokół Ełganowo
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Polonia Gdańsk,
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Olimpic Gdańsk 2 - 5 Wybrzeże Gdańsk UKS
27. Sparta Gdańsk 3 - 1 GKS Kolbudy
29. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 4 GTS Pruszcz Gdański
30. Polonia Gdańsk 1 - 0 Jaguar Gdańsk
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Sokół Ełganowo,
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. GTS Pruszcz Gdański 1 - 0 Polonia Gdańsk
33. Czarni Pruszcz Gdański 10 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
35. Wybrzeże Gdańsk UKS 0 - 13 Sparta Gdańsk
36. Sokół Ełganowo 0 - 5 Olimpic Gdańsk
Pauza: GKS Kolbudy, Jaguar Gdańsk,
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Sparta Gdańsk 8 - 1 Sokół Ełganowo
40. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 GKS Kolbudy
41. Polonia Gdańsk 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
42. Jaguar Gdańsk 1 - 1 GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Jaguar Gdańsk
45. GKS Kolbudy 0 - 5 Polonia Gdańsk
46. Wybrzeże Gdańsk UKS 3 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
48. Olimpic Gdańsk 2 - 5 Sparta Gdańsk
Pauza: Sokół Ełganowo, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Sokół Ełganowo
52. Polonia Gdańsk 7 - 2 Wybrzeże Gdańsk UKS
53. Jaguar Gdańsk 2 - 1 GKS Kolbudy
54. GTS Pruszcz Gdański 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Olimpic Gdańsk, Sparta Gdańsk,
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. GKS Kolbudy 0 - 6 GTS Pruszcz Gdański 12 listopada 2017 - 11:00
57. Wybrzeże Gdańsk UKS 1 - 8 Jaguar Gdańsk
58. Sokół Ełganowo 0 - 4 Polonia Gdańsk
59. Olimpic Gdańsk 0 - 9 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Sparta Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 2 Sparta Gdańsk
63. Polonia Gdańsk 10 - 0 Olimpic Gdańsk
vo, na boisku 10:1
64. Jaguar Gdańsk 5 - 0 Sokół Ełganowo
65. GTS Pruszcz Gdański 13 - 2 Wybrzeże Gdańsk UKS
66. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 GKS Kolbudy
Kolejka 12 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
68. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 1 Wybrzeże Gdańsk UKS
69. GTS Pruszcz Gdański 12 - 1 Sokół Ełganowo
70. Jaguar Gdańsk 7 - 1 Olimpic Gdańsk
71. Polonia Gdańsk 3 - 0 Sparta Gdańsk
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, GKS Kolbudy,
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
75. Sparta Gdańsk 1 - 2 Jaguar Gdańsk
76. Olimpic Gdańsk 9 - 1 GTS Pruszcz Gdański 18 kwietnia 2018 - 18:00
77. Sokół Ełganowo 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
78. Wybrzeże Gdańsk UKS 2 - 6 GKS Kolbudy
Pauza: Polonia Gdańsk, Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
80. GKS Kolbudy 8 - 1 Sokół Ełganowo
81. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 1 Olimpic Gdańsk
82. GTS Pruszcz Gdański 5 - 2 Sparta Gdańsk
84. Polonia Gdańsk 3 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Jaguar Gdańsk, Wybrzeże Gdańsk UKS,
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 4 Jaguar Gdańsk
88. Sparta Gdańsk 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
89. Olimpic Gdańsk 2 - 2 GKS Kolbudy
90. Sokół Ełganowo 3 - 1 Wybrzeże Gdańsk UKS
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Polonia Gdańsk,
Kolejka 16 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Wybrzeże Gdańsk UKS 6 - 6 Olimpic Gdańsk
93. GKS Kolbudy 0 - 2 Sparta Gdańsk
95. GTS Pruszcz Gdański 6 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
96. Jaguar Gdańsk 2 - 1 Polonia Gdańsk
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Sokół Ełganowo,
Kolejka 17 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Polonia Gdańsk 0 - 1 GTS Pruszcz Gdański
99. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
101. Sparta Gdańsk 2 - 1 Wybrzeże Gdańsk UKS
102. Olimpic Gdańsk 3 - 0 Sokół Ełganowo 13 maja 2018 - 15:30
vo, goście nie przyjechali
Pauza: GKS Kolbudy, Jaguar Gdańsk,
Kolejka 18 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
104. Sokół Ełganowo 0 - 3 Sparta Gdańsk
106. GKS Kolbudy 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
107. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Polonia Gdańsk
108. GTS Pruszcz Gdański 3 - 3 Jaguar Gdańsk 23 maja 2018
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 19 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
110. Jaguar Gdańsk 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
111. Polonia Gdańsk 2 - 1 GKS Kolbudy
112. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 0 Wybrzeże Gdańsk UKS
114. Sparta Gdańsk 7 - 3 Olimpic Gdańsk 27 maja 2018 - 13:30
Pauza: Sokół Ełganowo, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
117. Sokół Ełganowo 0 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
118. Wybrzeże Gdańsk UKS 0 - 3 Polonia Gdańsk
119. GKS Kolbudy 0 - 3 Jaguar Gdańsk
120. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Olimpic Gdańsk, Sparta Gdańsk,
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. GTS Pruszcz Gdański 4 - 0 GKS Kolbudy
123. Jaguar Gdańsk 3 - 3 Wybrzeże Gdańsk UKS
124. Polonia Gdańsk 10 - 1 Sokół Ełganowo
125. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 3 Olimpic Gdańsk
Pauza: Sparta Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. Sparta Gdańsk 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
129. Olimpic Gdańsk 1 - 4 Polonia Gdańsk
130. Sokół Ełganowo 0 - 8 Jaguar Gdańsk
131. Wybrzeże Gdańsk UKS 2 - 3 GTS Pruszcz Gdański
132. GKS Kolbudy 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE