Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GDKiS Ostaszewo |
0 - 8 |
Supra Kwidzyn |
31 sierpnia 2017
31.08 - 17:00 |
Sobieski Gniew |
0 - 20 |
Gryf Tczew MKS |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Osiczanka Osice |
4 - 2 |
KP Starogard Gdański |
30 sierpnia 2017
30.08 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
8 - 2 |
Lisovia Lisewo |
27 sierpnia 2017
27.08 - 15:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 4 |
Morze Stegna |
26 sierpnia 2017
26.08 - 13:15 |
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GDKiS Ostaszewo |
1 - 3 |
Morze Stegna |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Lisovia Lisewo |
4 - 1 |
Olimpia Sztum |
2 września 2017
2.09 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 5 |
Orzeł Subkowy |
2 września 2017
2.09 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
8 - 1 |
Osiczanka Osice |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
7 - 1 |
Sobieski Gniew |
3 września 2017
3.09 - 14:00 |
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sobieski Gniew |
1 - 3 |
GDKiS Ostaszewo |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
Osiczanka Osice |
1 - 2 |
Supra Kwidzyn |
9 września 2017
9.09 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 7 |
Gryf Tczew MKS |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 8 |
KP Starogard Gdański |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Morze Stegna |
5 - 2 |
Lisovia Lisewo |
9 września 2017
9.09 - 12:00 |
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GDKiS Ostaszewo |
2 - 9 |
Lisovia Lisewo |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
KP Starogard Gdański |
11 - 1 |
Morze Stegna |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
11 - 0 |
Olimpia Sztum |
16 września 2017
16.09 - 14:00 |
Supra Kwidzyn |
2 - 5 |
Orzeł Subkowy |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
1 - 10 |
Osiczanka Osice |
16 września 2017
16.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Osiczanka Osice |
5 - 1 |
GDKiS Ostaszewo |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
12 - 1 |
Sobieski Gniew |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 11 |
Supra Kwidzyn |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Morze Stegna |
2 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
23 września 2017
23.09 - 10:00 |
Lisovia Lisewo |
0 - 13 |
KP Starogard Gdański |
23 września 2017
23.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GDKiS Ostaszewo |
1 - 3 |
KP Starogard Gdański |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Gryf Tczew MKS |
13 - 1 |
Lisovia Lisewo |
30 września 2017
30.09 - 10:00 |
Supra Kwidzyn |
5 - 0 |
Morze Stegna |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
2 - 1 |
Olimpia Sztum |
30 września 2017
30.09 - 13:00 |
Osiczanka Osice |
0 - 1 |
Orzeł Subkowy |
1 października 2017
1.10 - 13:00 |
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Orzeł Subkowy |
4 - 0 |
GDKiS Ostaszewo |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 2 |
Osiczanka Osice |
7 października 2017
7.10 - 12:00 |
Morze Stegna |
4 - 3 |
Sobieski Gniew |
7 października 2017
7.10 - 12:00 |
Lisovia Lisewo |
0 - 7 |
Supra Kwidzyn |
7 października 2017
7.10 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
7 października 2017
7.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GDKiS Ostaszewo |
0 - 11 |
Gryf Tczew MKS |
15 października 2017
15.10 - 14:00 |
Supra Kwidzyn |
2 - 0 |
KP Starogard Gdański |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
4 - 3 |
Lisovia Lisewo |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Osiczanka Osice |
9 - 0 |
Morze Stegna |
15 października 2017
15.10 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
11 - 0 |
Olimpia Sztum |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
1 - 2 |
GDKiS Ostaszewo |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Morze Stegna |
3 - 5 |
Orzeł Subkowy |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Lisovia Lisewo |
1 - 12 |
Osiczanka Osice |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
10 - 1 |
Sobieski Gniew |
21 października 2017
21.10 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
4 - 3 |
Supra Kwidzyn |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Supra Kwidzyn |
1 - 0 |
GDKiS Ostaszewo |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
8 - 1 |
Sobieski Gniew |
7 kwietnia 2018
7.04 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 3 |
Osiczanka Osice |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
Lisovia Lisewo |
2 - 10 |
Orzeł Subkowy |
7 kwietnia 2018
7.04 - 14:00 |
Morze Stegna |
4 - 0 |
Olimpia Sztum |
8 kwietnia 2018
8.04 - 12:00 |
vo, na boisku 4:1 |
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morze Stegna |
0 - 1 |
GDKiS Ostaszewo |
15 kwietnia 2018
15.04 - 12:00 |
Olimpia Sztum |
6 - 2 |
Lisovia Lisewo |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
8 - 4 |
KP Starogard Gdański |
15 kwietnia 2018
15.04 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
1 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
14 kwietnia 2018
14.04 - 14:00 |
Sobieski Gniew |
1 - 5 |
Supra Kwidzyn |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GDKiS Ostaszewo |
1 - 1 |
Sobieski Gniew |
21 kwietnia 2018
21.04 - 12:00 |
Supra Kwidzyn |
2 - 2 |
Osiczanka Osice |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 0 |
Orzeł Subkowy |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
6 - 0 |
Olimpia Sztum |
21 kwietnia 2018
21.04 - 13:00 |
vo, na boisku 6:1 |
Lisovia Lisewo |
1 - 7 |
Morze Stegna |
21 kwietnia 2018
21.04 - 14:00 |
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lisovia Lisewo |
0 - 8 |
GDKiS Ostaszewo |
28 kwietnia 2018
28.04 - 14:00 |
Morze Stegna |
2 - 5 |
KP Starogard Gdański |
29 kwietnia 2018
29.04 - 12:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 13 |
Gryf Tczew MKS |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 8 |
Supra Kwidzyn |
29 kwietnia 2018
29.04 - 13:00 |
Osiczanka Osice |
11 - 2 |
Sobieski Gniew |
1 maja 2018
1.05 - 11:00 |
Kolejka 14 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GDKiS Ostaszewo |
0 - 5 |
Osiczanka Osice |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
Sobieski Gniew |
6 - 3 |
Orzeł Subkowy |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
11 - 1 |
Olimpia Sztum |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
6 - 2 |
Morze Stegna |
9 maja 2018
9.05 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
30 - 1 |
Lisovia Lisewo |
5 maja 2018
5.05 - 13:00 |
Kolejka 15 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
4 - 2 |
GDKiS Ostaszewo |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Lisovia Lisewo |
0 - 6 |
Gryf Tczew MKS |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
vo, zdekompletowanie drużyny |
Morze Stegna |
1 - 9 |
Supra Kwidzyn |
13 maja 2018
13.05 - 12:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 5 |
Sobieski Gniew |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 7 |
Osiczanka Osice |
12 maja 2018
12.05 - 13:00 |
Kolejka 16 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GDKiS Ostaszewo |
2 - 2 |
Orzeł Subkowy |
20 maja 2018
20.05 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
20 maja 2018
20.05 - 14:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Sobieski Gniew |
3 - 1 |
Morze Stegna |
19 maja 2018
19.05 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
20 - 0 |
Lisovia Lisewo |
20 maja 2018
20.05 - 11:00 |
vo, zdekompletowanie drużyny gości |
Gryf Tczew MKS |
5 - 0 |
KP Starogard Gdański |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
Kolejka 17 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
1 - 0 |
GDKiS Ostaszewo |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
Supra Kwidzyn |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Lisovia Lisewo |
4 - 13 |
Sobieski Gniew |
30 maja 2018
30.05 - 17:00 |
Morze Stegna |
0 - 2 |
Osiczanka Osice |
27 maja 2018
27.05 - 12:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 6 |
Orzeł Subkowy |
26 maja 2018
26.05 - 12:00 |
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GDKiS Ostaszewo |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
3 czerwca 2018
3.06 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 1 |
Morze Stegna |
2 czerwca 2018
2.06 - 15:00 |
Osiczanka Osice |
3 - 0 |
Lisovia Lisewo |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Sobieski Gniew |
3 - 2 |
KP Starogard Gdański |
3 czerwca 2018
3.06 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
0 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
2 czerwca 2018
2.06 - 15:00 |
|