Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
6 - 0 |
Bałtyk II Gdynia AP |
6 września 2017
6.09 - 18:00 |
Conrad Gdańsk |
2 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
26 sierpnia 2017
26.08 - 10:00 |
Korona Żelistrzewo |
6 - 2 |
Stolem Gniewino |
6 września 2017
6.09 - 18:00 |
Portowiec Gdańsk |
9 - 2 |
GOSRiT Luzino |
30 sierpnia 2017
30.08 - 18:00 |
Orlęta Reda |
6 - 3 |
Morena Gdańsk |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
0 - 18 |
Lechia Gdańsk |
3 września 2017
3.09 - 17:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 11 |
Orlęta Reda |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
3 września 2017
3.09 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
5 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
2 września 2017
2.09 - 16:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 3 |
Conrad Gdańsk |
2 września 2017
2.09 - 13:45 |
Pauza: Morena Gdańsk, |
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Conrad Gdańsk |
3 - 0 |
Bałtyk II Gdynia AP |
10 września 2017
10.09 - 10:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
9 września 2017
9.09 - 15:00 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
9 września 2017
9.09 - 14:00 |
Orlęta Reda |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
11 - 2 |
Morena Gdańsk |
9 września 2017
9.09 - 13:00 |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
1 - 2 |
Morena Gdańsk |
16 września 2017
16.09 - 17:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
27 września 2017
27.09 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
6 - 0 |
Orlęta Reda |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
16 września 2017
16.09 - 12:00 |
Conrad Gdańsk |
2 - 5 |
Korona Żelistrzewo |
16 września 2017
16.09 - 10:00 |
Pauza: Stolem Gniewino, |
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
5 - 1 |
Bałtyk II Gdynia AP |
23 września 2017
23.09 - 15:30 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 1 |
Conrad Gdańsk |
23 września 2017
23.09 - 14:00 |
Orlęta Reda |
4 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
24 października 2017
24.10 - 17:00 |
Morena Gdańsk |
11 - 0 |
GOSRiT Luzino |
24 września 2017
24.09 - 14:00 |
Pauza: Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
9 - 0 |
GOSRiT Luzino |
13 września 2017
13.09 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
5 - 1 |
Morena Gdańsk |
1 października 2017
1.10 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 9 |
Lechia Gdańsk |
30 września 2017
30.09 - 10:00 |
Conrad Gdańsk |
10 - 3 |
Orlęta Reda |
30 września 2017
30.09 - 15:30 |
Korona Żelistrzewo |
6 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
30 września 2017
30.09 - 13:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
5 - 0 |
Bałtyk II Gdynia AP |
7 października 2017
7.10 - 14:00 |
Orlęta Reda |
3 - 7 |
Korona Żelistrzewo |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
20 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
7 października 2017
7.10 - 12:00 |
Morena Gdańsk |
3 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 7 |
Stolem Gniewino |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Pauza: Conrad Gdańsk, |
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
1 - 3 |
Stolem Gniewino |
15 października 2017
15.10 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
6 - 0 |
GOSRiT Luzino |
14 października 2017
14.10 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 3 |
Morena Gdańsk |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Conrad Gdańsk |
1 - 9 |
Lechia Gdańsk |
15 października 2017
15.10 - 10:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 2 |
Orlęta Reda |
14 października 2017
14.10 - 14:00 |
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orlęta Reda |
5 - 1 |
Bałtyk II Gdynia AP |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
21 października 2017
21.10 - 12:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 4 |
Conrad Gdańsk |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
22 października 2017
22.10 - 13:00 |
Pauza: Portowiec Gdańsk, |
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
1 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
28 października 2017
28.10 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
4 - 0 |
Stolem Gniewino |
12 listopada 2017
12.11 - 12:00 |
Conrad Gdańsk |
11 - 1 |
GOSRiT Luzino |
29 października 2017
29.10 - 10:00 |
Korona Żelistrzewo |
5 - 0 |
Morena Gdańsk |
28 października 2017
28.10 - 13:30 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Pauza: Orlęta Reda, |
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
Orlęta Reda |
4 listopada 2017
4.11 - 12:00 |
Morena Gdańsk |
4 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
4 listopada 2017
4.11 - 14:30 |
GOSRiT Luzino |
0 - 15 |
Korona Żelistrzewo |
4 października 2017
4.10 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 2 |
Conrad Gdańsk |
5 listopada 2017
5.11 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, |
Kolejka 12 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
5 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
7 kwietnia 2018
7.04 - 19:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 1 |
Conrad Gdańsk |
7 kwietnia 2018
7.04 - 13:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:00 |
GOSRiT Luzino |
1 - 7 |
Portowiec Gdańsk |
11 kwietnia 2018
11.04 - 17:30 |
Morena Gdańsk |
3 - 5 |
Orlęta Reda |
8 kwietnia 2018
8.04 - 14:00 |
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
6 - 1 |
Bałtyk II Gdynia AP |
15 kwietnia 2018
15.04 - 15:00 |
Orlęta Reda |
8 - 0 |
GOSRiT Luzino |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
15 kwietnia 2018
15.04 - 14:00 |
Korona Żelistrzewo |
7 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
14 kwietnia 2018
14.04 - 15:00 |
Conrad Gdańsk |
6 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:30 |
Pauza: Morena Gdańsk, |
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
2 - 4 |
Conrad Gdańsk |
22 kwietnia 2018
22.04 - 15:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 10 |
Korona Żelistrzewo |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
21 kwietnia 2018
21.04 - 12:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 0 |
Orlęta Reda |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
1 - 3 |
Bałtyk II Gdynia AP |
29 kwietnia 2018
29.04 - 13:30 |
Lechia Gdańsk |
5 - 0 |
GOSRiT Luzino |
9 maja 2018
9.05 - 16:30 |
Orlęta Reda |
0 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Korona Żelistrzewo |
3 - 2 |
Conrad Gdańsk |
6 czerwca 2018
6.06 - 18:00 |
Pauza: Stolem Gniewino, |
Kolejka 16 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
1 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
Conrad Gdańsk |
5 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
13 czerwca 2018
13.06 - 18:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 3 |
Orlęta Reda |
|
Lechia Gdańsk |
5 - 0 |
Stolem Gniewino |
5 maja 2018
5.05 - 15:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 4 |
Morena Gdańsk |
6 maja 2018
6.05 - 16:00 |
Pauza: Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 17 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
0 - 2 |
Bałtyk II Gdynia AP |
13 maja 2018
13.05 - 13:00 |
Morena Gdańsk |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
12 maja 2018
12.05 - 13:00 |
Orlęta Reda |
2 - 5 |
Conrad Gdańsk |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
13 maja 2018
13.05 - 14:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 18 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
4 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
18 maja 2018
18.05 - 18:00 |
Korona Żelistrzewo |
4 - 1 |
Orlęta Reda |
19 maja 2018
19.05 - 15:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Jaguar Gdańsk |
9 - 2 |
Morena Gdańsk |
19 maja 2018
19.05 - 12:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 2 |
GOSRiT Luzino |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Pauza: Conrad Gdańsk, |
Kolejka 19 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
7 - 1 |
Bałtyk II Gdynia AP |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
26 maja 2018
26.05 - 13:00 |
Morena Gdańsk |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Conrad Gdańsk |
26 maja 2018
26.05 - 14:00 |
Orlęta Reda |
3 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
2 - 1 |
Orlęta Reda |
2 czerwca 2018
2.06 - 15:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
Conrad Gdańsk |
8 - 3 |
Morena Gdańsk |
2 czerwca 2018
2.06 - 10:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 3 |
GOSRiT Luzino |
|
Jaguar Gdańsk |
6 - 0 |
Stolem Gniewino |
13 czerwca 2018
13.06 - 18:00 |
Pauza: Portowiec Gdańsk, |
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
Bałtyk II Gdynia AP |
10 czerwca 2018
10.06 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 5 |
Conrad Gdańsk |
10 czerwca 2018
10.06 - 13:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
10 czerwca 2018
10.06 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
10 czerwca 2018
10.06 - 15:30 |
Pauza: Orlęta Reda, |
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orlęta Reda |
0 - 11 |
Lechia Gdańsk |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 2 |
Morena Gdańsk |
17 czerwca 2018
17.06 - 14:00 |
Korona Żelistrzewo |
9 - 1 |
GOSRiT Luzino |
17 czerwca 2018
17.06 - 16:30 |
Conrad Gdańsk |
4 - 2 |
Stolem Gniewino |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:30 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
|
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, . |
|