MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 26 62 20 2 4 65 - 24 2 3 1 0 1 4 - 4
2. Jedynka Reda 26 62 20 2 4 85 - 29 2 3 1 0 1 4 - 4
3. Jaguar Gdańsk 26 61 19 4 3 82 - 21
4. Gryf Tczew MKS 26 48 16 0 10 93 - 52
5. Gedania Gdańsk 26 47 14 5 7 66 - 36
6. Chojniczanka Chojnice 26 45 14 3 9 72 - 45
7. Arka Gdynia SI 26 37 12 1 13 44 - 42
8. Lechia Gdańsk 26 36 12 0 14 55 - 53 2 6 2 0 0 6 - 1
9. Rodło Kwidzyn 26 36 10 6 10 31 - 33 2 0 0 0 2 1 - 6
10. Pogoń Lębork 26 28 9 1 16 24 - 37
11. KP Starogard Gdański 26 25 8 1 17 44 - 90
12. MKS Debrzno 26 18 6 0 20 45 - 97
13. Akademia Sportowa Pomorze 26 15 5 0 21 34 - 98
14. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 13 4 1 21 29 - 112
Ostatni komentarz dodał zibi 17.06.2018, 20:47:42



Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gryf Tczew MKS 6 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 sierpnia 2017 - 11:00
2. KP Starogard Gdański 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 23 sierpnia 2017 - 18:00
3. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Arka Gdynia SI 30 sierpnia 2017 - 18:00
4. Gedania Gdańsk 1 - 1 Pogoń Lębork 6 września 2017 - 17:00
5. Jedynka Reda 4 - 2 Jantar Ustka 19 sierpnia 2017 - 11:00
6. MKS Debrzno 3 - 1 Rodło Kwidzyn 19 sierpnia 2017 - 12:00
7. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 3 Lechia Gdańsk 20 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 6 Lechia Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 11:00
9. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 26 sierpnia 2017 - 12:00
10. Jantar Ustka 3 - 1 MKS Debrzno 26 sierpnia 2017 - 13:00
11. Pogoń Lębork 0 - 3 Jedynka Reda 26 sierpnia 2017 - 13:15
12. Arka Gdynia SI 1 - 1 Gedania Gdańsk 20 września 2017 - 15:45
13. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Jaguar Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 11:00
14. Gryf Tczew MKS 5 - 0 KP Starogard Gdański 26 sierpnia 2017 - 13:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. KP Starogard Gdański 3 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 września 2017 - 11:00
16. Jaguar Gdańsk 4 - 2 Gryf Tczew MKS 13 września 2017 - 17:00
17. Gedania Gdańsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 3 września 2017 - 13:30
18. Jedynka Reda 4 - 1 Arka Gdynia SI 2 września 2017 - 11:00
19. MKS Debrzno 0 - 2 Pogoń Lębork 2 września 2017 - 14:30
20. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 6 Jantar Ustka 3 września 2017 - 13:00
21. Lechia Gdańsk 3 - 1 Rodło Kwidzyn 2 września 2017 - 14:00
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Rodło Kwidzyn 10 września 2017 - 13:00
23. Jantar Ustka 1 - 2 Lechia Gdańsk 12 września 2017 - 17:00
24. Pogoń Lębork 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 9 września 2017 - 13:15
25. Arka Gdynia SI 3 - 0 MKS Debrzno 9 września 2017 - 14:00
26. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Jedynka Reda 9 września 2017 - 15:00
27. Gryf Tczew MKS 3 - 2 Gedania Gdańsk 9 września 2017 - 11:00
28. KP Starogard Gdański 0 - 2 Jaguar Gdańsk 7 września 2017 - 19:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Jaguar Gdańsk 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 września 2017 - 11:00
30. Gedania Gdańsk 7 - 2 KP Starogard Gdański 17 września 2017 - 13:30
31. Jedynka Reda 4 - 2 Gryf Tczew MKS 17 września 2017 - 11:00
32. MKS Debrzno 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 31 października 2017 - 15:00
33. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 0 Arka Gdynia SI 17 września 2017 - 09:30
34. Lechia Gdańsk 1 - 0 Pogoń Lębork 17 września 2017 - 11:00
35. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Jantar Ustka 16 września 2017 - 13:30
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Jantar Ustka 24 września 2017 - 11:00
37. Pogoń Lębork 0 - 1 Rodło Kwidzyn 23 września 2017 - 13:15
38. Arka Gdynia SI 1 - 0 Lechia Gdańsk 24 września 2017 - 11:30
39. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 23 września 2017 - 13:00
40. Gryf Tczew MKS 3 - 4 MKS Debrzno 23 września 2017 - 11:00
41. KP Starogard Gdański 0 - 6 Jedynka Reda 23 września 2017 - 11:00
42. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Gedania Gdańsk 24 września 2017 - 13:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gedania Gdańsk 6 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 września 2017 - 11:00
44. Jedynka Reda 2 - 3 Jaguar Gdańsk 4 października 2017 - 17:30
45. MKS Debrzno 0 - 4 KP Starogard Gdański 30 września 2017 - 12:00
46. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 9 Gryf Tczew MKS 1 października 2017 - 17:00
47. Lechia Gdańsk 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 30 września 2017 - 16:00
48. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Arka Gdynia SI 30 września 2017 - 12:00
49. Jantar Ustka 2 - 0 Pogoń Lębork 30 września 2017 - 13:30
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Pogoń Lębork 8 października 2017 - 13:00
51. Arka Gdynia SI 0 - 3 Jantar Ustka 7 października 2017 - 14:00
52. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Rodło Kwidzyn 7 października 2017 - 13:00
53. Gryf Tczew MKS 4 - 0 Lechia Gdańsk 7 października 2017 - 11:00
54. KP Starogard Gdański 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 7 października 2017 - 11:00
55. Jaguar Gdańsk 4 - 2 MKS Debrzno 7 października 2017 - 11:00
56. Gedania Gdańsk 3 - 4 Jedynka Reda 8 października 2017 - 13:30
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Jedynka Reda 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 października 2017 - 11:00
58. MKS Debrzno 1 - 3 Gedania Gdańsk 14 października 2017 - 14:30
59. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 7 Jaguar Gdańsk 15 października 2017 - 17:00
60. Lechia Gdańsk 1 - 2 KP Starogard Gdański 14 października 2017 - 15:00
61. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Gryf Tczew MKS 14 października 2017 - 11:00
62. Jantar Ustka 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 14 października 2017 - 11:00
63. Pogoń Lębork 0 - 3 Arka Gdynia SI 14 października 2017 - 15:15
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Arka Gdynia SI 22 października 2017 - 11:00
65. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Pogoń Lębork 22 października 2017 - 15:00
66. Gryf Tczew MKS 7 - 2 Jantar Ustka 21 października 2017 - 11:00
67. KP Starogard Gdański 2 - 0 Rodło Kwidzyn 21 października 2017 - 11:00
68. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Lechia Gdańsk 21 października 2017 - 11:00
69. Gedania Gdańsk 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 21 października 2017 - 14:00
70. Jedynka Reda 4 - 1 MKS Debrzno 21 października 2017 - 12:00
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. MKS Debrzno 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 października 2017 - 15:00
72. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 6 Jedynka Reda 28 października 2017 - 18:00
73. Lechia Gdańsk 2 - 3 Gedania Gdańsk 29 października 2017 - 12:00
74. Rodło Kwidzyn 1 - 4 Jaguar Gdańsk 28 października 2017 - 11:00
75. Jantar Ustka 7 - 0 KP Starogard Gdański 28 października 2017 - 11:00
76. Pogoń Lębork 1 - 3 Gryf Tczew MKS 28 października 2017 - 13:15
77. Arka Gdynia SI 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 28 października 2017 - 11:30
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 7 Chojniczanka Chojnice 5 listopada 2017 - 11:00
79. Gryf Tczew MKS 4 - 1 Arka Gdynia SI 4 listopada 2017 - 11:00
80. KP Starogard Gdański 0 - 1 Pogoń Lębork 4 listopada 2017 - 11:00
81. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Jantar Ustka 4 listopada 2017 - 11:00
82. Gedania Gdańsk 1 - 0 Rodło Kwidzyn 5 listopada 2017 - 13:30
83. Jedynka Reda 4 - 0 Lechia Gdańsk 5 listopada 2017 - 11:00
84. MKS Debrzno 6 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 4 listopada 2017 - 14:00
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 listopada 2017 - 13:00
86. Lechia Gdańsk 5 - 3 MKS Debrzno 11 listopada 2017 - 16:00
87. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Jedynka Reda 31 października 2017 - 15:30
88. Jantar Ustka 2 - 2 Gedania Gdańsk 11 listopada 2017 - 11:00
89. Pogoń Lębork 0 - 4 Jaguar Gdańsk 11 listopada 2017 - 13:15
90. Arka Gdynia SI 7 - 1 KP Starogard Gdański 12 listopada 2017 - 11:30
91. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gryf Tczew MKS 11 listopada 2017 - 13:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 7 Gryf Tczew MKS 24 marca 2018 - 11:00
93. Chojniczanka Chojnice 9 - 3 KP Starogard Gdański 25 marca 2018 - 13:30
94. Arka Gdynia SI 2 - 4 Jaguar Gdańsk 25 kwietnia 2018 - 15:45
95. Pogoń Lębork 0 - 2 Gedania Gdańsk 11 kwietnia 2018 - 15:00
96. Jantar Ustka 2 - 0 Jedynka Reda 24 marca 2018 - 11:00
97. Rodło Kwidzyn 1 - 2 MKS Debrzno 24 marca 2018 - 11:00
98. Lechia Gdańsk 4 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 24 marca 2018 - 17:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Lechia Gdańsk 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 marca 2018 - 11:00
100. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 Rodło Kwidzyn 29 marca 2018 - 14:00
101. MKS Debrzno 1 - 2 Jantar Ustka 28 marca 2018 - 17:00
102. Jedynka Reda 2 - 0 Pogoń Lębork 28 marca 2018 - 15:00
103. Gedania Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia SI 28 marca 2018 - 18:00
104. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 6 czerwca 2018 - 17:00
105. KP Starogard Gdański 1 - 4 Gryf Tczew MKS 28 marca 2018 - 19:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 KP Starogard Gdański 7 kwietnia 2018 - 11:00
107. Gryf Tczew MKS 1 - 0 Jaguar Gdańsk 7 kwietnia 2018 - 11:00
108. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Gedania Gdańsk 7 kwietnia 2018 - 16:30
109. Arka Gdynia SI 2 - 0 Jedynka Reda 7 kwietnia 2018 - 14:00
110. Pogoń Lębork 2 - 1 MKS Debrzno 7 kwietnia 2018 - 11:00
111. Jantar Ustka 4 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 7 kwietnia 2018 - 11:00
112. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Lechia Gdańsk 7 kwietnia 2018 - 12:00
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 kwietnia 2018 - 14:00
114. Lechia Gdańsk 0 - 2 Jantar Ustka 25 kwietnia 2018 - 13:00
115. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 1 Pogoń Lębork 14 kwietnia 2018 - 16:00
116. MKS Debrzno 0 - 2 Arka Gdynia SI 14 kwietnia 2018 - 11:30
117. Jedynka Reda 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 15 kwietnia 2018 - 11:00
118. Gedania Gdańsk 5 - 3 Gryf Tczew MKS 15 kwietnia 2018 - 13:30
119. Jaguar Gdańsk 6 - 2 KP Starogard Gdański 14 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 9 Jaguar Gdańsk 21 kwietnia 2018 - 13:00
121. KP Starogard Gdański 1 - 2 Gedania Gdańsk 21 kwietnia 2018 - 11:00
122. Gryf Tczew MKS 0 - 2 Jedynka Reda 21 kwietnia 2018 - 11:00
123. Chojniczanka Chojnice 10 - 3 MKS Debrzno 22 kwietnia 2018 - 17:30
124. Arka Gdynia SI 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 22 kwietnia 2018 - 12:00
125. Pogoń Lębork 2 - 0 Lechia Gdańsk 21 kwietnia 2018 - 11:00
126. Jantar Ustka 2 - 0 Rodło Kwidzyn 22 kwietnia 2018 - 12:00
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Jantar Ustka 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 kwietnia 2018 - 11:00
128. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Pogoń Lębork 28 kwietnia 2018 - 13:30
129. Lechia Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia SI 29 kwietnia 2018 - 11:00
130. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 5 Chojniczanka Chojnice 28 kwietnia 2018 - 16:00
131. MKS Debrzno 3 - 5 Gryf Tczew MKS 29 kwietnia 2018 - 11:00
132. Jedynka Reda 6 - 0 KP Starogard Gdański 28 kwietnia 2018 - 11:00
133. Gedania Gdańsk 3 - 1 Jaguar Gdańsk 29 kwietnia 2018 - 13:30
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Gedania Gdańsk 5 maja 2018 - 11:00
135. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Jedynka Reda 30 maja 2018 - 15:00
136. KP Starogard Gdański 6 - 1 MKS Debrzno 5 maja 2018 - 11:00
137. Gryf Tczew MKS 7 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 5 maja 2018 - 11:00
138. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Lechia Gdańsk 5 maja 2018 - 15:00
139. Arka Gdynia SI 0 - 2 Rodło Kwidzyn 5 maja 2018 - 17:30
140. Pogoń Lębork 0 - 1 Jantar Ustka 5 maja 2018 - 11:00
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Pogoń Lębork 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 maja 2018 - 13:00
142. Jantar Ustka 3 - 1 Arka Gdynia SI 12 maja 2018 - 11:00
143. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 23 maja 2018 - 18:00
144. Lechia Gdańsk 4 - 5 Gryf Tczew MKS 12 maja 2018 - 15:00
145. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 KP Starogard Gdański 12 maja 2018 - 09:30
146. MKS Debrzno 0 - 7 Jaguar Gdańsk 12 maja 2018 - 11:00
147. Jedynka Reda 1 - 0 Gedania Gdańsk 17 maja 2018 - 18:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Jedynka Reda 8 maja 2018 - 16:30
149. Gedania Gdańsk 8 - 1 MKS Debrzno 22 maja 2018 - 17:30
150. Jaguar Gdańsk 8 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 16 maja 2018 - 17:00
151. KP Starogard Gdański 4 - 2 Lechia Gdańsk 20 maja 2018 - 11:00
152. Gryf Tczew MKS 1 - 2 Rodło Kwidzyn 19 maja 2018 - 11:00
153. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Jantar Ustka 19 maja 2018 - 18:00
154. Arka Gdynia SI 0 - 1 Pogoń Lębork 19 maja 2018 - 15:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Arka Gdynia SI 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 maja 2018 - 17:30
156. Pogoń Lębork 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 27 maja 2018 - 11:00
157. Jantar Ustka 2 - 1 Gryf Tczew MKS 26 maja 2018 - 18:00
158. Rodło Kwidzyn 4 - 1 KP Starogard Gdański 27 maja 2018 - 13:00
159. Lechia Gdańsk 2 - 1 Jaguar Gdańsk 26 maja 2018 - 16:00
160. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 4 Gedania Gdańsk 26 maja 2018 - 18:00
161. MKS Debrzno 5 - 9 Jedynka Reda 6 czerwca 2018 - 18:00
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 MKS Debrzno 2 czerwca 2018 - 15:00
163. Jedynka Reda 6 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 2 czerwca 2018 - 11:00
164. Gedania Gdańsk 1 - 4 Lechia Gdańsk 5 czerwca 2018 - 16:00
165. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Rodło Kwidzyn 2 czerwca 2018 - 12:30
166. KP Starogard Gdański 0 - 1 Jantar Ustka 3 czerwca 2018 - 11:00
167. Gryf Tczew MKS 4 - 1 Pogoń Lębork 2 czerwca 2018 - 11:00
168. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Arka Gdynia SI 30 maja 2018 - 18:30
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Chojniczanka Chojnice 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 czerwca 2018 - 11:00
170. Arka Gdynia SI 1 - 0 Gryf Tczew MKS 9 czerwca 2018 - 15:00
171. Pogoń Lębork 4 - 1 KP Starogard Gdański 8 czerwca 2018 - 19:00
172. Jantar Ustka 0 - 1 Jaguar Gdańsk 10 czerwca 2018 - 18:00
173. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Gedania Gdańsk 9 czerwca 2018 - 13:30
174. Lechia Gdańsk 2 - 3 Jedynka Reda 10 czerwca 2018 - 11:00
175. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 1 MKS Debrzno 9 czerwca 2018 - 17:30
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
176. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 16 czerwca 2018 - 13:00
177. MKS Debrzno 2 - 1 Lechia Gdańsk 13 czerwca 2018 - 18:00
178. Jedynka Reda 0 - 0 Rodło Kwidzyn 17 czerwca 2018 - 11:00
179. Gedania Gdańsk 2 - 3 Jantar Ustka 17 czerwca 2018 - 17:00
180. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Pogoń Lębork 17 czerwca 2018 - 11:00
181. KP Starogard Gdański 5 - 4 Arka Gdynia SI 13 czerwca 2018 - 19:00
182. Gryf Tczew MKS 3 - 4 Chojniczanka Chojnice 16 czerwca 2018 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE