Baner

Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2017/2018

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Sztum 24 59 19 2 3 107 - 38
2. Powiśle Pawlice-Rakowiec 24 53 17 2 5 96 - 41
3. Nogat Malbork 24 50 15 5 4 66 - 40
4. Real Myszewo 24 46 14 4 6 67 - 40
5. Bałtyk Sztutowo 24 40 13 1 10 56 - 45 2 3 1 0 1 6 - 6
6. KS Czernin 24 40 12 4 8 74 - 45 2 3 1 0 1 6 - 6
7. GKS Gardeja 24 38 11 5 8 51 - 51
8. Jurand Lasowice 24 29 8 5 11 49 - 71
9. Centrum Pelplin 24 25 7 4 13 55 - 59
10. Tęcza Szropy 24 22 7 1 16 37 - 63
11. Lisovia Lisewo 24 21 5 6 13 49 - 72
12. Skra Kończewice 24 18 5 3 16 44 - 96
13. Błyskawica Postolin 24 6 2 0 22 27 - 117
Ostatni komentarz dodał lisovia111 11.07.2018, 15:07:29

 Baner


Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (50) 
Bałtyk Sztutowo 3 - 1 Jurand Lasowice 13 sierpnia 2017 - 17:00
Lisovia Lisewo 0 - 3 Błyskawica Postolin 13 sierpnia 2017 - 14:30
vo, na bosiku 12:1
Skra Kończewice 3 - 1 GKS Gardeja 13 sierpnia 2017 - 14:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 2 Olimpia Sztum 12 sierpnia 2017 - 12:00
Tęcza Szropy 0 - 2 Real Myszewo 12 sierpnia 2017 - 17:00
Nogat Malbork 1 - 0 KS Czernin 12 sierpnia 2017 - 15:00
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
KS Czernin 2 - 2 Centrum Pelplin 20 sierpnia 2017 - 15:00
Real Myszewo 2 - 3 Nogat Malbork 19 sierpnia 2017 - 17:00
Olimpia Sztum 6 - 1 Tęcza Szropy 19 sierpnia 2017 - 12:00
GKS Gardeja 1 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 20 sierpnia 2017 - 11:00
Błyskawica Postolin 1 - 7 Skra Kończewice 19 sierpnia 2017 - 17:00
Bałtyk Sztutowo 5 - 3 Lisovia Lisewo 20 sierpnia 2017 - 17:00
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
Lisovia Lisewo 4 - 4 Jurand Lasowice 27 sierpnia 2017 - 14:30
Skra Kończewice 2 - 2 Bałtyk Sztutowo 26 sierpnia 2017 - 17:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 9 - 0 Błyskawica Postolin 26 sierpnia 2017 - 16:00
Tęcza Szropy 5 - 1 GKS Gardeja 25 października 2017 - 15:00
Nogat Malbork 3 - 3 Olimpia Sztum 26 sierpnia 2017 - 16:00
Centrum Pelplin 2 - 3 Real Myszewo 27 sierpnia 2017 - 18:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
Jurand Lasowice 2 - 1 KS Czernin 2 września 2017 - 16:30
Olimpia Sztum 3 - 0 Centrum Pelplin 2 września 2017 - 16:00
GKS Gardeja 1 - 1 Nogat Malbork 3 września 2017 - 16:00
Błyskawica Postolin 1 - 10 Tęcza Szropy 2 września 2017 - 17:00
Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 września 2017 - 16:00
Lisovia Lisewo 2 - 2 Skra Kończewice 3 września 2017 - 14:30
Pauza: Real Myszewo,
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
Skra Kończewice 0 - 1 Jurand Lasowice 10 września 2017 - 14:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 - 1 Lisovia Lisewo 10 września 2017 - 16:00
Tęcza Szropy 0 - 3 Bałtyk Sztutowo 10 września 2017 - 16:30
Nogat Malbork 3 - 0 Błyskawica Postolin 9 września 2017 - 16:00
Centrum Pelplin 1 - 4 GKS Gardeja 10 września 2017 - 16:00
KS Czernin 7 - 1 Real Myszewo 10 września 2017 - 14:00
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
Jurand Lasowice 2 - 2 Real Myszewo 16 września 2017 - 16:30
Olimpia Sztum 8 - 1 KS Czernin 16 września 2017 - 16:00
Błyskawica Postolin 0 - 6 Centrum Pelplin 16 września 2017 - 16:30
Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Nogat Malbork 17 września 2017 - 17:00
Lisovia Lisewo 4 - 1 Tęcza Szropy 17 września 2017 - 14:30
Skra Kończewice 0 - 7 Powiśle Pawlice-Rakowiec 17 września 2017 - 14:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 0 Jurand Lasowice 23 września 2017 - 16:00
Tęcza Szropy 2 - 1 Skra Kończewice 23 września 2017 - 15:00
Nogat Malbork 8 - 2 Lisovia Lisewo 23 września 2017 - 16:00
Centrum Pelplin 2 - 4 Bałtyk Sztutowo 24 września 2017 - 17:00
KS Czernin 3 - 0 GKS Gardeja 24 września 2017 - 14:00
Real Myszewo 0 - 3 Olimpia Sztum 23 września 2017 - 16:00
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
Jurand Lasowice 1 - 4 Olimpia Sztum 30 września 2017 - 16:00
GKS Gardeja 4 - 3 Real Myszewo 1 października 2017 - 16:00
Błyskawica Postolin 0 - 8 KS Czernin 30 września 2017 - 16:00
Lisovia Lisewo 1 - 1 Centrum Pelplin 1 października 2017 - 14:30
Skra Kończewice 2 - 5 Nogat Malbork 1 października 2017 - 14:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 Tęcza Szropy 30 września 2017 - 15:30
vo, goście nie przyjechali
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
Tęcza Szropy 1 - 0 Jurand Lasowice 7 października 2017 - 15:00
Nogat Malbork 2 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 7 października 2017 - 15:00
Centrum Pelplin 8 - 3 Skra Kończewice 8 października 2017 - 16:00
KS Czernin 4 - 3 Bałtyk Sztutowo 8 października 2017 - 14:00
Real Myszewo 6 - 1 Błyskawica Postolin 7 października 2017 - 16:00
Olimpia Sztum 5 - 1 GKS Gardeja 7 października 2017 - 16:00
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
Jurand Lasowice 1 - 3 GKS Gardeja 14 października 2017 - 15:30
Błyskawica Postolin 1 - 10 Olimpia Sztum 14 października 2017 - 16:00
Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Real Myszewo 14 października 2017 - 15:00
Lisovia Lisewo 2 - 2 KS Czernin 15 października 2017 - 14:30
Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 2 Centrum Pelplin 15 października 2017 - 15:00
Tęcza Szropy 2 - 2 Nogat Malbork 14 października 2017 - 15:00
Pauza: Skra Kończewice,
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
Nogat Malbork 3 - 1 Jurand Lasowice 21 października 2017 - 15:00
Centrum Pelplin 3 - 2 Tęcza Szropy 22 października 2017 - 14:00
KS Czernin 5 - 1 Skra Kończewice 22 października 2017 - 14:00
Real Myszewo 5 - 1 Lisovia Lisewo 21 października 2017 - 15:00
Olimpia Sztum 4 - 1 Bałtyk Sztutowo 21 października 2017 - 15:00
GKS Gardeja 3 - 1 Błyskawica Postolin 22 października 2017 - 15:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
Jurand Lasowice 5 - 4 Błyskawica Postolin 28 października 2017 - 15:00
Bałtyk Sztutowo 0 - 3 GKS Gardeja 29 października 2017 - 13:00
vo, na boisku 2-1, nieuprawniony zawodnik
Lisovia Lisewo 2 - 4 Olimpia Sztum 29 października 2017 - 14:30
Skra Kończewice 1 - 5 Real Myszewo 28 października 2017 - 15:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 2 KS Czernin 28 października 2017 - 14:30
Nogat Malbork 2 - 1 Centrum Pelplin 28 października 2017 - 14:30
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (21) 
Centrum Pelplin 2 - 2 Jurand Lasowice 5 listopada 2017 - 13:30
KS Czernin 4 - 1 Tęcza Szropy 4 listopada 2017 - 14:00
Real Myszewo 3 - 5 Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 listopada 2017 - 14:00
Olimpia Sztum 18 - 0 Skra Kończewice 4 listopada 2017 - 14:00
GKS Gardeja 4 - 2 Lisovia Lisewo 5 listopada 2017 - 14:00
Błyskawica Postolin 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 4 listopada 2017 - 14:00
Pauza: Nogat Malbork,
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (18) 
Jurand Lasowice 3 - 1 Bałtyk Sztutowo 24 marca 2018 - 16:00
Błyskawica Postolin 0 - 3 Lisovia Lisewo 25 marca 2018 - 14:00
GKS Gardeja 2 - 4 Skra Kończewice 25 marca 2018 - 14:00
Olimpia Sztum 4 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 24 marca 2018 - 14:00
Real Myszewo 4 - 0 Tęcza Szropy 24 marca 2018 - 15:00
vo, na boisku 4-1
KS Czernin 2 - 1 Nogat Malbork 25 marca 2018 - 14:00
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (11) 
Centrum Pelplin 0 - 3 KS Czernin 3 maja 2018 - 13:00
Nogat Malbork 2 - 2 Real Myszewo 31 marca 2018 - 13:00
Tęcza Szropy 0 - 3 Olimpia Sztum 31 marca 2018 - 15:00
vo, na boisku 1-0
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 3 GKS Gardeja 31 marca 2018 - 15:00
Skra Kończewice 5 - 1 Błyskawica Postolin 31 marca 2018 - 15:00
Lisovia Lisewo 0 - 3 Bałtyk Sztutowo 28 marca 2018 - 17:00
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
Jurand Lasowice 3 - 3 Lisovia Lisewo 7 kwietnia 2018 - 17:00
Bałtyk Sztutowo 4 - 0 Skra Kończewice 7 kwietnia 2018 - 16:00
Błyskawica Postolin 3 - 5 Powiśle Pawlice-Rakowiec 8 kwietnia 2018 - 14:00
GKS Gardeja 2 - 1 Tęcza Szropy 8 kwietnia 2018 - 11:00
Olimpia Sztum 4 - 0 Nogat Malbork 7 kwietnia 2018 - 15:00
Real Myszewo 0 - 0 Centrum Pelplin 7 kwietnia 2018 - 16:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
KS Czernin 8 - 2 Jurand Lasowice 15 kwietnia 2018 - 14:00
Centrum Pelplin 2 - 4 Olimpia Sztum 15 kwietnia 2018 - 16:00
Nogat Malbork 2 - 1 GKS Gardeja 14 kwietnia 2018 - 16:00
Tęcza Szropy 2 - 0 Błyskawica Postolin 14 kwietnia 2018 - 16:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 2 Bałtyk Sztutowo 14 kwietnia 2018 - 11:00
Skra Kończewice 0 - 2 Lisovia Lisewo 15 kwietnia 2018 - 14:00
Pauza: Real Myszewo,
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Jurand Lasowice 3 - 1 Skra Kończewice 21 kwietnia 2018 - 17:00
Lisovia Lisewo 4 - 5 Powiśle Pawlice-Rakowiec 22 kwietnia 2018 - 15:00
Bałtyk Sztutowo 4 - 0 Tęcza Szropy 21 kwietnia 2018 - 16:00
Błyskawica Postolin 0 - 7 Nogat Malbork 22 kwietnia 2018 - 14:00
GKS Gardeja 2 - 0 Centrum Pelplin 22 kwietnia 2018 - 14:00
Real Myszewo 0 - 1 KS Czernin 21 kwietnia 2018 - 16:00
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (11) 
Real Myszewo 3 - 0 Jurand Lasowice 28 kwietnia 2018 - 17:00
KS Czernin 3 - 4 Olimpia Sztum 29 kwietnia 2018 - 14:00
Centrum Pelplin 3 - 1 Błyskawica Postolin 29 kwietnia 2018 - 16:00
Nogat Malbork 0 - 7 Bałtyk Sztutowo 28 kwietnia 2018 - 15:00
Tęcza Szropy 1 - 4 Lisovia Lisewo 28 kwietnia 2018 - 16:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 10 - 1 Skra Kończewice 28 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
Jurand Lasowice 2 - 6 Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 maja 2018 - 17:00
Skra Kończewice 0 - 1 Tęcza Szropy 6 maja 2018 - 16:00
Lisovia Lisewo 0 - 0 Nogat Malbork 6 maja 2018 - 15:00
Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Centrum Pelplin 5 maja 2018 - 17:00
GKS Gardeja 2 - 2 KS Czernin 6 maja 2018 - 11:00
Olimpia Sztum 0 - 4 Real Myszewo 5 maja 2018 - 15:00
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Olimpia Sztum 5 - 1 Jurand Lasowice 12 maja 2018 - 15:00
Real Myszewo 4 - 1 GKS Gardeja 12 maja 2018 - 16:00
KS Czernin 8 - 2 Błyskawica Postolin 13 maja 2018 - 14:00
Centrum Pelplin 5 - 2 Lisovia Lisewo 13 maja 2018 - 16:00
Nogat Malbork 4 - 1 Skra Kończewice 12 maja 2018 - 17:00
Tęcza Szropy 1 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 12 maja 2018 - 16:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
Jurand Lasowice 3 - 0 Tęcza Szropy 19 maja 2018 - 17:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 0 Nogat Malbork 19 maja 2018 - 11:00
Skra Kończewice 4 - 3 Centrum Pelplin 20 maja 2018 - 14:00
Bałtyk Sztutowo 3 - 2 KS Czernin 20 maja 2018 - 15:00
Błyskawica Postolin 1 - 3 Real Myszewo 20 maja 2018 - 14:00
GKS Gardeja 3 - 3 Olimpia Sztum 20 maja 2018 - 16:00
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
GKS Gardeja 2 - 2 Jurand Lasowice 27 maja 2018 - 16:00
Olimpia Sztum 2 - 1 Błyskawica Postolin 26 maja 2018 - 14:00
Real Myszewo 2 - 0 Bałtyk Sztutowo 26 maja 2018 - 17:00
KS Czernin 3 - 0 Lisovia Lisewo 27 maja 2018 - 14:00
Centrum Pelplin 3 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 27 maja 2018 - 16:00
Nogat Malbork 5 - 2 Tęcza Szropy 26 maja 2018 - 17:00
Pauza: Skra Kończewice,
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
Jurand Lasowice 0 - 7 Nogat Malbork 2 czerwca 2018 - 17:00
Tęcza Szropy 2 - 3 Centrum Pelplin 2 czerwca 2018 - 16:00
Skra Kończewice 1 - 1 KS Czernin 3 czerwca 2018 - 14:00
Lisovia Lisewo 1 - 4 Real Myszewo 3 czerwca 2018 - 15:00
Bałtyk Sztutowo 4 - 2 Olimpia Sztum 2 czerwca 2018 - 17:00
Błyskawica Postolin 1 - 3 GKS Gardeja 2 czerwca 2018 - 16:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
Błyskawica Postolin 1 - 6 Jurand Lasowice 10 czerwca 2018 - 14:00
GKS Gardeja 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 10 czerwca 2018 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
Olimpia Sztum 3 - 2 Lisovia Lisewo 9 czerwca 2018 - 16:00
Real Myszewo 5 - 3 Skra Kończewice 9 czerwca 2018 - 15:00
KS Czernin 1 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 9 czerwca 2018 - 14:00
Centrum Pelplin 2 - 3 Nogat Malbork 10 czerwca 2018 - 16:00
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
Jurand Lasowice 4 - 3 Centrum Pelplin 17 czerwca 2018 - 14:00
Tęcza Szropy 2 - 1 KS Czernin 17 czerwca 2018 - 14:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 2 Real Myszewo 17 czerwca 2018 - 14:00
Skra Kończewice 2 - 3 Olimpia Sztum 17 czerwca 2018 - 14:00
Lisovia Lisewo 4 - 1 GKS Gardeja 17 czerwca 2018 - 14:00
Bałtyk Sztutowo 3 - 1 Błyskawica Postolin 17 czerwca 2018 - 14:00
Pauza: Nogat Malbork, .