Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Osiczanka II Osice |
7 - 1 |
GTS Rokitnica |
12 sierpnia 2017
12.08 - 13:30 |
Grom Trutnowy |
0 - 4 |
Wisła Długie Pole |
13 sierpnia 2017
13.08 - 13:00 |
vo, na boisku 1:4 |
KS Wocławy |
2 - 2 |
Wisła Drewnica |
15 sierpnia 2017
15.08 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
0 - 7 |
GKS Trąbki Wielkie |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:30 |
GTS Rusocin |
4 - 1 |
Morze Stegna |
13 sierpnia 2017
13.08 - 12:00 |
GTS Rotmanka |
4 - 0 |
EPT Grabiny Zameczek |
12 sierpnia 2017
12.08 - 16:00 |
Olimp Mierzeszyn |
0 - 4 |
Wisła Steblewo |
13 sierpnia 2017
13.08 - 15:00 |
vo, na boisku 1:4 |
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (8) |
GTS Rokitnica |
2 - 2 |
Wisła Steblewo |
20 sierpnia 2017
20.08 - 14:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
4 - 3 |
Olimp Mierzeszyn |
20 sierpnia 2017
20.08 - 14:00 |
Morze Stegna |
4 - 3 |
GTS Rotmanka |
20 sierpnia 2017
20.08 - 18:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
3 - 0 |
GTS Rusocin |
19 sierpnia 2017
19.08 - 16:00 |
Wisła Drewnica |
2 - 1 |
GTS Juszkowo |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Wisła Długie Pole |
5 - 0 |
KS Wocławy |
20 sierpnia 2017
20.08 - 16:00 |
Osiczanka II Osice |
5 - 0 |
Grom Trutnowy |
19 sierpnia 2017
19.08 - 13:30 |
vo, na boisku 5:5 |
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Grom Trutnowy |
0 - 3 |
GTS Rokitnica |
26 września 2017
26.09 - 18:30 |
Zawody przerwane w 81 minucie. Na boisku 2:2 |
KS Wocławy |
1 - 3 |
Osiczanka II Osice |
14 września 2017
14.09 - 18:30 |
GTS Juszkowo |
0 - 4 |
Wisła Długie Pole |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
GTS Rusocin |
2 - 1 |
Wisła Drewnica |
26 sierpnia 2017
26.08 - 16:00 |
GTS Rotmanka |
5 - 1 |
GKS Trąbki Wielkie |
26 sierpnia 2017
26.08 - 16:00 |
Olimp Mierzeszyn |
4 - 2 |
Morze Stegna |
27 sierpnia 2017
27.08 - 14:00 |
Wisła Steblewo |
4 - 2 |
EPT Grabiny Zameczek |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GTS Rokitnica |
3 - 2 |
EPT Grabiny Zameczek |
2 września 2017
2.09 - 16:30 |
Morze Stegna |
2 - 0 |
Wisła Steblewo |
3 września 2017
3.09 - 16:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
8 - 0 |
Olimp Mierzeszyn |
3 września 2017
3.09 - 14:00 |
Wisła Drewnica |
5 - 3 |
GTS Rotmanka |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
Wisła Długie Pole |
6 - 1 |
GTS Rusocin |
2 września 2017
2.09 - 16:00 |
Osiczanka II Osice |
3 - 2 |
GTS Juszkowo |
2 września 2017
2.09 - 17:45 |
Grom Trutnowy |
2 - 2 |
KS Wocławy |
3 września 2017
3.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KS Wocławy |
4 - 3 |
GTS Rokitnica |
10 września 2017
10.09 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
9 - 4 |
Grom Trutnowy |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
GTS Rusocin |
1 - 2 |
Osiczanka II Osice |
10 września 2017
10.09 - 12:00 |
GTS Rotmanka |
0 - 5 |
Wisła Długie Pole |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Olimp Mierzeszyn |
2 - 0 |
Wisła Drewnica |
10 września 2017
10.09 - 14:00 |
Wisła Steblewo |
1 - 4 |
GKS Trąbki Wielkie |
9 września 2017
9.09 - 17:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
4 - 0 |
Morze Stegna |
10 września 2017
10.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GTS Rokitnica |
1 - 4 |
Morze Stegna |
17 września 2017
17.09 - 16:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
6 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
17 września 2017
17.09 - 14:00 |
Wisła Drewnica |
1 - 3 |
Wisła Steblewo |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Wisła Długie Pole |
20 - 0 |
Olimp Mierzeszyn |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Osiczanka II Osice |
3 - 7 |
GTS Rotmanka |
17 września 2017
17.09 - 15:45 |
Grom Trutnowy |
1 - 3 |
GTS Rusocin |
17 września 2017
17.09 - 17:00 |
KS Wocławy |
2 - 2 |
GTS Juszkowo |
17 września 2017
17.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (9) |
GTS Juszkowo |
8 - 0 |
GTS Rokitnica |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
GTS Rusocin |
0 - 2 |
KS Wocławy |
24 września 2017
24.09 - 12:00 |
GTS Rotmanka |
2 - 1 |
Grom Trutnowy |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Olimp Mierzeszyn |
5 - 5 |
Osiczanka II Osice |
24 września 2017
24.09 - 14:00 |
Wisła Steblewo |
5 - 0 |
Wisła Długie Pole |
23 września 2017
23.09 - 17:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 0 |
Wisła Drewnica |
24 września 2017
24.09 - 16:00 |
Morze Stegna |
0 - 6 |
GKS Trąbki Wielkie |
24 września 2017
24.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (10) |
GTS Rokitnica |
1 - 2 |
GKS Trąbki Wielkie |
1 października 2017
1.10 - 13:00 |
Wisła Drewnica |
0 - 6 |
Morze Stegna |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Wisła Długie Pole |
5 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Osiczanka II Osice |
2 - 2 |
Wisła Steblewo |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Grom Trutnowy |
7 - 2 |
Olimp Mierzeszyn |
1 października 2017
1.10 - 15:00 |
KS Wocławy |
0 - 3 |
GTS Rotmanka |
1 października 2017
1.10 - 15:00 |
GTS Juszkowo |
1 - 6 |
GTS Rusocin |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GTS Rusocin |
3 - 0 |
GTS Rokitnica |
8 października 2017
8.10 - 12:00 |
Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (w spotkaniu wystąpił zawodnik, który nie był wpisany do sprawozdania meczowego) |
GTS Rotmanka |
3 - 1 |
GTS Juszkowo |
7 października 2017
7.10 - 14:00 |
Olimp Mierzeszyn |
3 - 5 |
KS Wocławy |
8 października 2017
8.10 - 14:00 |
Wisła Steblewo |
9 - 2 |
Grom Trutnowy |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
1 - 2 |
Osiczanka II Osice |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
Morze Stegna |
0 - 5 |
Wisła Długie Pole |
8 października 2017
8.10 - 14:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
5 - 1 |
Wisła Drewnica |
8 października 2017
8.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GTS Rokitnica |
2 - 1 |
Wisła Drewnica |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Wisła Długie Pole |
6 - 2 |
GKS Trąbki Wielkie |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Osiczanka II Osice |
2 - 3 |
Morze Stegna |
14 października 2017
14.10 - 15:30 |
Grom Trutnowy |
4 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
15 października 2017
15.10 - 16:00 |
KS Wocławy |
0 - 2 |
Wisła Steblewo |
15 października 2017
15.10 - 15:00 |
GTS Juszkowo |
13 - 1 |
Olimp Mierzeszyn |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
GTS Rusocin |
2 - 5 |
GTS Rotmanka |
15 października 2017
15.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (9) |
GTS Rotmanka |
3 - 2 |
GTS Rokitnica |
21 października 2017
21.10 - 14:00 |
Olimp Mierzeszyn |
0 - 4 |
GTS Rusocin |
22 października 2017
22.10 - 14:00 |
Wisła Steblewo |
3 - 4 |
GTS Juszkowo |
22 października 2017
22.10 - 13:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
5 - 2 |
KS Wocławy |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Morze Stegna |
3 - 6 |
Grom Trutnowy |
22 października 2017
22.10 - 14:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
0 - 0 |
Osiczanka II Osice |
22 października 2017
22.10 - 14:00 |
Wisła Drewnica |
0 - 3 |
Wisła Długie Pole |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
vo, mecz przerwany w 75 minucie przy stanie 1:3 |
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GTS Rokitnica |
4 - 2 |
Wisła Długie Pole |
28 października 2017
28.10 - 15:30 |
Osiczanka II Osice |
3 - 1 |
Wisła Drewnica |
29 października 2017
29.10 - 15:00 |
Grom Trutnowy |
1 - 0 |
GKS Trąbki Wielkie |
29 października 2017
29.10 - 12:00 |
KS Wocławy |
2 - 3 |
Morze Stegna |
11 listopada 2017
11.11 - 13:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 2 |
EPT Grabiny Zameczek |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
GTS Rusocin |
1 - 3 |
Wisła Steblewo |
29 października 2017
29.10 - 12:00 |
GTS Rotmanka |
1 - 0 |
Olimp Mierzeszyn |
28 października 2017
28.10 - 12:00 |
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Olimp Mierzeszyn |
3 - 2 |
GTS Rokitnica |
5 listopada 2017
5.11 - 14:00 |
Wisła Steblewo |
2 - 1 |
GTS Rotmanka |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
4 - 1 |
GTS Rusocin |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
Morze Stegna |
3 - 2 |
GTS Juszkowo |
5 listopada 2017
5.11 - 12:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
4 - 0 |
KS Wocławy |
5 listopada 2017
5.11 - 13:00 |
Wisła Drewnica |
5 - 3 |
Grom Trutnowy |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Wisła Długie Pole |
3 - 0 |
Osiczanka II Osice |
4 listopada 2017
4.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GTS Rokitnica |
1 - 4 |
Osiczanka II Osice |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
Wisła Długie Pole |
3 - 2 |
Grom Trutnowy |
24 marca 2018
24.03 - 16:00 |
Wisła Drewnica |
4 - 3 |
KS Wocławy |
24 marca 2018
24.03 - 16:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
5 - 0 |
GTS Juszkowo |
24 marca 2018
24.03 - 18:30 |
Morze Stegna |
0 - 3 |
GTS Rusocin |
25 marca 2018
25.03 - 16:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
6 - 0 |
GTS Rotmanka |
25 marca 2018
25.03 - 14:00 |
Wisła Steblewo |
4 - 2 |
Olimp Mierzeszyn |
24 marca 2018
24.03 - 16:00 |
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Wisła Steblewo |
5 - 1 |
GTS Rokitnica |
28 marca 2018
28.03 - 16:30 |
Olimp Mierzeszyn |
1 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
31 marca 2018
31.03 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
7 - 0 |
Morze Stegna |
28 marca 2018
28.03 - 17:00 |
GTS Rusocin |
1 - 6 |
GKS Trąbki Wielkie |
25 kwietnia 2018
25.04 - 17:00 |
GTS Juszkowo |
6 - 3 |
Wisła Drewnica |
31 marca 2018
31.03 - 15:30 |
KS Wocławy |
1 - 2 |
Wisła Długie Pole |
31 marca 2018
31.03 - 14:30 |
Grom Trutnowy |
1 - 5 |
Osiczanka II Osice |
31 marca 2018
31.03 - 12:00 |
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GTS Rokitnica |
1 - 5 |
Grom Trutnowy |
7 kwietnia 2018
7.04 - 15:30 |
Osiczanka II Osice |
3 - 1 |
KS Wocławy |
7 kwietnia 2018
7.04 - 13:45 |
Wisła Długie Pole |
3 - 3 |
GTS Juszkowo |
8 kwietnia 2018
8.04 - 14:00 |
Wisła Drewnica |
1 - 4 |
GTS Rusocin |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
0 - 1 |
GTS Rotmanka |
8 kwietnia 2018
8.04 - 13:00 |
Morze Stegna |
1 - 6 |
Olimp Mierzeszyn |
8 kwietnia 2018
8.04 - 16:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
1 - 3 |
Wisła Steblewo |
8 kwietnia 2018
8.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
EPT Grabiny Zameczek |
4 - 1 |
GTS Rokitnica |
15 kwietnia 2018
15.04 - 12:00 |
Wisła Steblewo |
2 - 0 |
Morze Stegna |
14 kwietnia 2018
14.04 - 17:00 |
Olimp Mierzeszyn |
2 - 5 |
GKS Trąbki Wielkie |
15 kwietnia 2018
15.04 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
1 - 1 |
Wisła Drewnica |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
GTS Rusocin |
0 - 5 |
Wisła Długie Pole |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
4 - 2 |
Osiczanka II Osice |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
KS Wocławy |
2 - 4 |
Grom Trutnowy |
15 kwietnia 2018
15.04 - 14:00 |
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GTS Rokitnica |
5 - 4 |
KS Wocławy |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Grom Trutnowy |
2 - 4 |
GTS Juszkowo |
22 kwietnia 2018
22.04 - 14:00 |
Osiczanka II Osice |
3 - 1 |
GTS Rusocin |
21 kwietnia 2018
21.04 - 13:45 |
Wisła Długie Pole |
0 - 0 |
GTS Rotmanka |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
Wisła Drewnica |
5 - 2 |
Olimp Mierzeszyn |
21 kwietnia 2018
21.04 - 17:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
2 - 3 |
Wisła Steblewo |
22 kwietnia 2018
22.04 - 14:00 |
Morze Stegna |
5 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
22 kwietnia 2018
22.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Morze Stegna |
4 - 1 |
GTS Rokitnica |
29 kwietnia 2018
29.04 - 16:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
1 - 2 |
GKS Trąbki Wielkie |
29 kwietnia 2018
29.04 - 12:00 |
Wisła Steblewo |
2 - 0 |
Wisła Drewnica |
28 kwietnia 2018
28.04 - 17:00 |
Olimp Mierzeszyn |
0 - 5 |
Wisła Długie Pole |
1 maja 2018
1.05 - 14:00 |
vo, zdekompletowanie drużyny gospodarzy |
GTS Rotmanka |
1 - 0 |
Osiczanka II Osice |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
GTS Rusocin |
3 - 5 |
Grom Trutnowy |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 0 |
KS Wocławy |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GTS Rokitnica |
1 - 1 |
GTS Juszkowo |
5 maja 2018
5.05 - 15:00 |
KS Wocławy |
1 - 5 |
GTS Rusocin |
6 maja 2018
6.05 - 14:00 |
Grom Trutnowy |
4 - 1 |
GTS Rotmanka |
6 maja 2018
6.05 - 14:00 |
Osiczanka II Osice |
3 - 2 |
Olimp Mierzeszyn |
6 maja 2018
6.05 - 16:45 |
Wisła Długie Pole |
2 - 1 |
Wisła Steblewo |
6 maja 2018
6.05 - 17:00 |
Wisła Drewnica |
2 - 2 |
EPT Grabiny Zameczek |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
5 - 2 |
Morze Stegna |
6 maja 2018
6.05 - 14:00 |
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GKS Trąbki Wielkie |
7 - 0 |
GTS Rokitnica |
13 maja 2018
13.05 - 14:00 |
Morze Stegna |
2 - 4 |
Wisła Drewnica |
13 maja 2018
13.05 - 16:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 0 |
Wisła Długie Pole |
9 maja 2018
9.05 - 18:30 |
Wisła Steblewo |
8 - 3 |
Osiczanka II Osice |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Olimp Mierzeszyn |
6 - 2 |
Grom Trutnowy |
13 maja 2018
13.05 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
3 - 1 |
KS Wocławy |
12 maja 2018
12.05 - 16:00 |
GTS Rusocin |
3 - 2 |
GTS Juszkowo |
12 maja 2018
12.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GTS Rokitnica |
2 - 2 |
GTS Rusocin |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
5 - 0 |
GTS Rotmanka |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
KS Wocławy |
1 - 3 |
Olimp Mierzeszyn |
20 maja 2018
20.05 - 14:00 |
Grom Trutnowy |
4 - 2 |
Wisła Steblewo |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Osiczanka II Osice |
4 - 2 |
EPT Grabiny Zameczek |
16 maja 2018
16.05 - 18:30 |
Wisła Długie Pole |
8 - 0 |
Morze Stegna |
19 maja 2018
19.05 - 14:00 |
Wisła Drewnica |
2 - 7 |
GKS Trąbki Wielkie |
19 maja 2018
19.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Wisła Drewnica |
5 - 0 |
GTS Rokitnica |
27 maja 2018
27.05 - 14:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
2 - 5 |
Wisła Długie Pole |
27 maja 2018
27.05 - 13:00 |
Morze Stegna |
2 - 4 |
Osiczanka II Osice |
27 maja 2018
27.05 - 16:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 4 |
Grom Trutnowy |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
Wisła Steblewo |
4 - 0 |
KS Wocławy |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Olimp Mierzeszyn |
0 - 1 |
GTS Juszkowo |
27 maja 2018
27.05 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
5 - 0 |
GTS Rusocin |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
GTS Rokitnica |
1 - 2 |
GTS Rotmanka |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:00 |
GTS Rusocin |
5 - 4 |
Olimp Mierzeszyn |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
3 - 2 |
Wisła Steblewo |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:30 |
KS Wocławy |
1 - 4 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 czerwca 2018
3.06 - 14:00 |
Grom Trutnowy |
4 - 3 |
Morze Stegna |
3 maja 2018
3.05 - 16:00 |
Osiczanka II Osice |
1 - 5 |
GKS Trąbki Wielkie |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:15 |
Wisła Długie Pole |
1 - 1 |
Wisła Drewnica |
2 czerwca 2018
2.06 - 13:30 |
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Wisła Długie Pole |
9 - 1 |
GTS Rokitnica |
9 czerwca 2018
9.06 - 14:00 |
Wisła Drewnica |
1 - 8 |
Osiczanka II Osice |
10 czerwca 2018
10.06 - 14:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
3 - 5 |
Grom Trutnowy |
10 czerwca 2018
10.06 - 15:00 |
Morze Stegna |
1 - 0 |
KS Wocławy |
10 czerwca 2018
10.06 - 16:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
2 - 2 |
GTS Juszkowo |
10 czerwca 2018
10.06 - 11:00 |
Wisła Steblewo |
2 - 1 |
GTS Rusocin |
9 czerwca 2018
9.06 - 17:00 |
Olimp Mierzeszyn |
2 - 3 |
GTS Rotmanka |
10 czerwca 2018
10.06 - 14:00 |
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (12) |
GTS Rokitnica |
2 - 3 |
Olimp Mierzeszyn |
17 czerwca 2018
17.06 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
3 - 1 |
Wisła Steblewo |
17 czerwca 2018
17.06 - 14:00 |
GTS Rusocin |
2 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
17 czerwca 2018
17.06 - 14:00 |
GTS Juszkowo |
4 - 2 |
Morze Stegna |
17 czerwca 2018
17.06 - 14:00 |
KS Wocławy |
3 - 8 |
GKS Trąbki Wielkie |
17 czerwca 2018
17.06 - 14:00 |
Grom Trutnowy |
4 - 6 |
Wisła Drewnica |
17 czerwca 2018
17.06 - 14:00 |
Osiczanka II Osice |
5 - 2 |
Wisła Długie Pole |
17 czerwca 2018
17.06 - 14:00 |
|