Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (102) |
Rodło Trzciano |
1 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
Ruch Gościszewo |
1 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
12 sierpnia 2017
12.08 - 16:00 |
Mady Ostaszewo |
3 - 1 |
LKS Waplewo |
13 sierpnia 2017
13.08 - 14:00 |
Start Kulice |
0 - 4 |
Keramzyt Szprudowo |
13 sierpnia 2017
13.08 - 15:00 |
Wisła Tczew |
3 - 1 |
Świt Radostowo |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 1 |
Delta Miłoradz |
12 sierpnia 2017
12.08 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Relax Ryjewo |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Błękitni Kmiecin |
0 - 2 |
Relax Ryjewo |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Świt Radostowo |
3 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
19 sierpnia 2017
19.08 - 15:00 |
Keramzyt Szprudowo |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
20 sierpnia 2017
20.08 - 15:00 |
LKS Waplewo |
0 - 1 |
Start Kulice |
19 sierpnia 2017
19.08 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 0 |
Mady Ostaszewo |
19 sierpnia 2017
19.08 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
5 - 1 |
Ruch Gościszewo |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Ruch Gościszewo |
2 - 1 |
Błękitni Kmiecin |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:30 |
Mady Ostaszewo |
4 - 1 |
Rodło Trzciano |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Start Kulice |
3 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
27 sierpnia 2017
27.08 - 15:00 |
Wisła Tczew |
6 - 0 |
LKS Waplewo |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 0 |
Keramzyt Szprudowo |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
6 - 1 |
Świt Radostowo |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 6 |
Delta Miłoradz |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Błękitni Kmiecin |
1 - 1 |
Delta Miłoradz |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
Świt Radostowo |
2 - 6 |
Relax Ryjewo |
3 września 2017
3.09 - 15:30 |
Keramzyt Szprudowo |
1 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
LKS Waplewo |
2 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
2 września 2017
2.09 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 7 |
Wisła Tczew |
2 września 2017
2.09 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
4 - 5 |
Start Kulice |
2 września 2017
2.09 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
1 - 5 |
Mady Ostaszewo |
2 września 2017
2.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Mady Ostaszewo |
2 - 0 |
Błękitni Kmiecin |
9 września 2017
9.09 - 12:00 |
Start Kulice |
1 - 8 |
Ruch Gościszewo |
10 września 2017
10.09 - 14:00 |
Wisła Tczew |
5 - 0 |
Rodło Trzciano |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
9 września 2017
9.09 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
LKS Waplewo |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
7 - 0 |
Świt Radostowo |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Błękitni Kmiecin |
9 - 1 |
Świt Radostowo |
16 września 2017
16.09 - 17:00 |
Keramzyt Szprudowo |
1 - 0 |
Delta Miłoradz |
16 września 2017
16.09 - 17:00 |
LKS Waplewo |
0 - 3 |
Relax Ryjewo |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
16 września 2017
16.09 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
3 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
0 - 3 |
Wisła Tczew |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Mady Ostaszewo |
2 - 0 |
Start Kulice |
17 września 2017
17.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Start Kulice |
0 - 0 |
Błękitni Kmiecin |
24 września 2017
24.09 - 14:00 |
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Mady Ostaszewo |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 0 |
Ruch Gościszewo |
23 września 2017
23.09 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 2 |
Rodło Trzciano |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
8 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
23 września 2017
23.09 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
5 - 1 |
LKS Waplewo |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Świt Radostowo |
0 - 3 |
Keramzyt Szprudowo |
24 września 2017
24.09 - 15:30 |
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Błękitni Kmiecin |
1 - 5 |
Keramzyt Szprudowo |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
LKS Waplewo |
1 - 2 |
Świt Radostowo |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 7 |
Delta Miłoradz |
30 września 2017
30.09 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 8 |
Relax Ryjewo |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Mady Ostaszewo |
2 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
1 października 2017
1.10 - 14:00 |
Start Kulice |
2 - 2 |
Wisła Tczew |
1 października 2017
1.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Wisła Tczew |
3 - 1 |
Błękitni Kmiecin |
7 października 2017
7.10 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
4 - 4 |
Start Kulice |
7 października 2017
7.10 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Mady Ostaszewo |
7 października 2017
7.10 - 15:00 |
Relax Ryjewo |
0 - 1 |
Ruch Gościszewo |
7 października 2017
7.10 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
7 - 1 |
Rodło Trzciano |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Świt Radostowo |
2 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
7 października 2017
7.10 - 15:00 |
Keramzyt Szprudowo |
5 - 1 |
LKS Waplewo |
8 października 2017
8.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Błękitni Kmiecin |
5 - 2 |
LKS Waplewo |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 3 |
Keramzyt Szprudowo |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
3 - 6 |
Świt Radostowo |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Ruch Gościszewo |
3 - 1 |
Delta Miłoradz |
14 października 2017
14.10 - 16:00 |
Mady Ostaszewo |
3 - 2 |
Relax Ryjewo |
14 października 2017
14.10 - 16:00 |
Start Kulice |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
15 października 2017
15.10 - 15:00 |
Wisła Tczew |
2 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Wisła Korzeniewo |
2 - 1 |
Błękitni Kmiecin |
21 października 2017
21.10 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Wisła Tczew |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
7 - 0 |
Start Kulice |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 1 |
Mady Ostaszewo |
21 października 2017
21.10 - 13:00 |
Świt Radostowo |
2 - 1 |
Ruch Gościszewo |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Keramzyt Szprudowo |
9 - 2 |
Rodło Trzciano |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
LKS Waplewo |
3 - 3 |
Powiśle Stary Targ |
21 października 2017
21.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Błękitni Kmiecin |
3 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
3 - 2 |
LKS Waplewo |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 2 |
Keramzyt Szprudowo |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
Mady Ostaszewo |
2 - 1 |
Świt Radostowo |
28 października 2017
28.10 - 14:30 |
Start Kulice |
2 - 0 |
Delta Miłoradz |
29 października 2017
29.10 - 14:00 |
Wisła Tczew |
2 - 1 |
Relax Ryjewo |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
28 października 2017
28.10 - 13:00 |
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Rodło Kwidzyn |
4 - 1 |
Błękitni Kmiecin |
5 listopada 2017
5.11 - 14:00 |
Relax Ryjewo |
0 - 4 |
Wisła Korzeniewo |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 2 |
Wisła Tczew |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Świt Radostowo |
3 - 3 |
Start Kulice |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Keramzyt Szprudowo |
1 - 0 |
Mady Ostaszewo |
5 listopada 2017
5.11 - 14:00 |
LKS Waplewo |
1 - 1 |
Ruch Gościszewo |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Powiśle Stary Targ |
2 - 3 |
Rodło Trzciano |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Błękitni Kmiecin |
0 - 0 |
Rodło Trzciano |
25 marca 2018
25.03 - 12:00 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 2 |
Ruch Gościszewo |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
LKS Waplewo |
2 - 2 |
Mady Ostaszewo |
24 marca 2018
24.03 - 16:00 |
Keramzyt Szprudowo |
6 - 1 |
Start Kulice |
1 maja 2018
1.05 - 15:00 |
Świt Radostowo |
0 - 7 |
Wisła Tczew |
25 marca 2018
25.03 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
25 marca 2018
25.03 - 13:00 |
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Relax Ryjewo |
3 - 0 |
Błękitni Kmiecin |
28 marca 2018
28.03 - 16:30 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 3 |
Delta Miłoradz |
28 marca 2018
28.03 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 2 |
Świt Radostowo |
28 marca 2018
28.03 - 16:00 |
Wisła Tczew |
4 - 3 |
Keramzyt Szprudowo |
31 marca 2018
31.03 - 16:00 |
Start Kulice |
1 - 1 |
LKS Waplewo |
28 marca 2018
28.03 - 16:30 |
Mady Ostaszewo |
5 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
31 marca 2018
31.03 - 15:00 |
Ruch Gościszewo |
5 - 1 |
Rodło Trzciano |
28 marca 2018
28.03 - 15:00 |
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Błękitni Kmiecin |
1 - 0 |
Ruch Gościszewo |
8 kwietnia 2018
8.04 - 12:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 3 |
Mady Ostaszewo |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 4 |
Start Kulice |
7 kwietnia 2018
7.04 - 15:00 |
LKS Waplewo |
2 - 3 |
Wisła Tczew |
7 kwietnia 2018
7.04 - 13:00 |
Keramzyt Szprudowo |
0 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:00 |
Świt Radostowo |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
8 kwietnia 2018
8.04 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 3 |
Relax Ryjewo |
7 kwietnia 2018
7.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Delta Miłoradz |
5 - 1 |
Błękitni Kmiecin |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 0 |
Świt Radostowo |
14 kwietnia 2018
14.04 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Keramzyt Szprudowo |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 3 |
LKS Waplewo |
14 kwietnia 2018
14.04 - 15:30 |
Wisła Tczew |
10 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
14 kwietnia 2018
14.04 - 17:00 |
Start Kulice |
2 - 6 |
Rodło Trzciano |
15 kwietnia 2018
15.04 - 14:00 |
Mady Ostaszewo |
2 - 1 |
Ruch Gościszewo |
15 kwietnia 2018
15.04 - 15:00 |
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Błękitni Kmiecin |
2 - 2 |
Mady Ostaszewo |
22 kwietnia 2018
22.04 - 12:00 |
Ruch Gościszewo |
3 - 1 |
Start Kulice |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 6 |
Wisła Tczew |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
21 kwietnia 2018
21.04 - 15:00 |
LKS Waplewo |
2 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Keramzyt Szprudowo |
3 - 2 |
Relax Ryjewo |
21 kwietnia 2018
21.04 - 17:00 |
Świt Radostowo |
1 - 1 |
Delta Miłoradz |
22 kwietnia 2018
22.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Świt Radostowo |
1 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
29 kwietnia 2018
29.04 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 2 |
LKS Waplewo |
28 kwietnia 2018
28.04 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 1 |
Rodło Trzciano |
28 kwietnia 2018
28.04 - 15:30 |
Wisła Tczew |
4 - 0 |
Ruch Gościszewo |
28 kwietnia 2018
28.04 - 17:00 |
Start Kulice |
3 - 2 |
Mady Ostaszewo |
28 kwietnia 2018
28.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Błękitni Kmiecin |
3 - 0 |
Start Kulice |
6 maja 2018
6.05 - 12:00 |
Mady Ostaszewo |
4 - 3 |
Wisła Tczew |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
2 - 4 |
Relax Ryjewo |
5 maja 2018
5.05 - 15:00 |
LKS Waplewo |
2 - 1 |
Delta Miłoradz |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 |
Keramzyt Szprudowo |
2 - 0 |
Świt Radostowo |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Keramzyt Szprudowo |
5 - 0 |
Błękitni Kmiecin |
13 maja 2018
13.05 - 15:00 |
Świt Radostowo |
1 - 1 |
LKS Waplewo |
13 maja 2018
13.05 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
13 maja 2018
13.05 - 15:00 |
vo, niestawienie się na zawody |
Relax Ryjewo |
4 - 1 |
Rodło Trzciano |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Ruch Gościszewo |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 2 |
Mady Ostaszewo |
12 maja 2018
12.05 - 15:30 |
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Start Kulice |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Błękitni Kmiecin |
2 - 3 |
Wisła Tczew |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Start Kulice |
2 - 6 |
Wisła Korzeniewo |
20 maja 2018
20.05 - 14:00 |
Mady Ostaszewo |
5 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
19 maja 2018
19.05 - 17:00 |
Ruch Gościszewo |
1 - 4 |
Relax Ryjewo |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 3 |
Delta Miłoradz |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
5 - 5 |
Świt Radostowo |
19 maja 2018
19.05 - 15:00 |
LKS Waplewo |
1 - 4 |
Keramzyt Szprudowo |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (40) |
LKS Waplewo |
2 - 2 |
Błękitni Kmiecin |
26 maja 2018
26.05 - 16:00 |
Keramzyt Szprudowo |
11 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
26 maja 2018
26.05 - 18:00 |
Świt Radostowo |
6 - 2 |
Rodło Trzciano |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 2 |
Ruch Gościszewo |
26 maja 2018
26.05 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
4 - 1 |
Mady Ostaszewo |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Start Kulice |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
vo |
Wisła Korzeniewo |
0 - 7 |
Wisła Tczew |
26 maja 2018
26.05 - 15:30 |
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Błękitni Kmiecin |
3 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
3 czerwca 2018
3.06 - 14:00 |
Wisła Tczew |
3 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
Start Kulice |
1 - 6 |
Relax Ryjewo |
3 czerwca 2018
3.06 - 14:00 |
Mady Ostaszewo |
1 - 2 |
Delta Miłoradz |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
Ruch Gościszewo |
1 - 0 |
Świt Radostowo |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 6 |
Keramzyt Szprudowo |
2 czerwca 2018
2.06 - 13:00 |
Powiśle Stary Targ |
3 - 6 |
LKS Waplewo |
2 czerwca 2018
2.06 - 15:00 |
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Powiśle Stary Targ |
2 - 4 |
Błękitni Kmiecin |
9 czerwca 2018
9.06 - 15:00 |
LKS Waplewo |
5 - 2 |
Rodło Trzciano |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
Keramzyt Szprudowo |
6 - 1 |
Ruch Gościszewo |
10 czerwca 2018
10.06 - 18:00 |
Świt Radostowo |
0 - 2 |
Mady Ostaszewo |
10 czerwca 2018
10.06 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
6 - 3 |
Start Kulice |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 2 |
Wisła Tczew |
9 czerwca 2018
9.06 - 18:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Błękitni Kmiecin |
1 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 4 |
Relax Ryjewo |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Delta Miłoradz |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
Start Kulice |
4 - 2 |
Świt Radostowo |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
Mady Ostaszewo |
1 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
Ruch Gościszewo |
1 - 3 |
LKS Waplewo |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
4 - 4 |
Powiśle Stary Targ |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
|