ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Tczew 26 66 21 3 2 99 - 26
2. Keramzyt Szprudowo 26 56 17 5 4 84 - 23
3. Mady Ostaszewo 26 54 17 3 6 58 - 32
4. Relax Ryjewo 26 52 16 4 6 82 - 41
5. Delta Miłoradz 26 46 14 4 8 69 - 37
6. Rodło Kwidzyn 26 44 13 5 8 59 - 38
7. Wisła Korzeniewo 26 36 10 6 10 47 - 50
8. Błękitni Kmiecin 26 32 9 5 12 48 - 55
9. Ruch Gościszewo 26 29 8 5 13 42 - 55
10. Start Kulice 26 27 7 6 13 44 - 84
11. LKS Waplewo 26 24 5 9 12 47 - 67
12. Świt Radostowo 26 23 6 5 15 43 - 79
13. Rodło Trzciano 26 17 5 2 19 49 - 108
14. Powiśle Stary Targ 26 7 1 4 21 36 - 112
Ostatni komentarz dodał zulugula 18.07.2018, 23:04:27



Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (102) 
1. Rodło Trzciano 1 - 3 Błękitni Kmiecin 12 sierpnia 2017 - 17:00
2. Ruch Gościszewo 1 - 1 Powiśle Stary Targ 12 sierpnia 2017 - 16:00
3. Mady Ostaszewo 3 - 1 LKS Waplewo 13 sierpnia 2017 - 14:00
4. Start Kulice 0 - 4 Keramzyt Szprudowo 13 sierpnia 2017 - 15:00
5. Wisła Tczew 3 - 1 Świt Radostowo 12 sierpnia 2017 - 17:00
6. Wisła Korzeniewo 3 - 1 Delta Miłoradz 12 sierpnia 2017 - 16:00
7. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Relax Ryjewo 12 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (67) 
8. Błękitni Kmiecin 0 - 2 Relax Ryjewo 19 sierpnia 2017 - 17:00
9. Delta Miłoradz 2 - 1 Rodło Kwidzyn 19 sierpnia 2017 - 17:00
10. Świt Radostowo 3 - 3 Wisła Korzeniewo 19 sierpnia 2017 - 15:00
11. Keramzyt Szprudowo 1 - 1 Wisła Tczew 20 sierpnia 2017 - 15:00
12. LKS Waplewo 0 - 1 Start Kulice 19 sierpnia 2017 - 16:00
13. Powiśle Stary Targ 1 - 0 Mady Ostaszewo 19 sierpnia 2017 - 15:00
14. Rodło Trzciano 5 - 1 Ruch Gościszewo 19 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (39) 
15. Ruch Gościszewo 2 - 1 Błękitni Kmiecin 26 sierpnia 2017 - 17:30
16. Mady Ostaszewo 4 - 1 Rodło Trzciano 26 sierpnia 2017 - 17:00
17. Start Kulice 3 - 1 Powiśle Stary Targ 27 sierpnia 2017 - 15:00
18. Wisła Tczew 6 - 0 LKS Waplewo 26 sierpnia 2017 - 17:00
19. Wisła Korzeniewo 1 - 0 Keramzyt Szprudowo 26 sierpnia 2017 - 17:00
20. Rodło Kwidzyn 6 - 1 Świt Radostowo 26 sierpnia 2017 - 17:00
21. Relax Ryjewo 1 - 6 Delta Miłoradz 26 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (50) 
22. Błękitni Kmiecin 1 - 1 Delta Miłoradz 2 września 2017 - 17:00
23. Świt Radostowo 2 - 6 Relax Ryjewo 3 września 2017 - 15:30
24. Keramzyt Szprudowo 1 - 0 Rodło Kwidzyn 2 września 2017 - 17:00
25. LKS Waplewo 2 - 0 Wisła Korzeniewo 2 września 2017 - 16:00
26. Powiśle Stary Targ 1 - 7 Wisła Tczew 2 września 2017 - 15:00
27. Rodło Trzciano 4 - 5 Start Kulice 2 września 2017 - 16:00
28. Ruch Gościszewo 1 - 5 Mady Ostaszewo 2 września 2017 - 16:00
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (55) 
29. Mady Ostaszewo 2 - 0 Błękitni Kmiecin 9 września 2017 - 12:00
30. Start Kulice 1 - 8 Ruch Gościszewo 10 września 2017 - 14:00
31. Wisła Tczew 5 - 0 Rodło Trzciano 9 września 2017 - 16:00
32. Wisła Korzeniewo 3 - 2 Powiśle Stary Targ 9 września 2017 - 15:00
33. Rodło Kwidzyn 1 - 1 LKS Waplewo 9 września 2017 - 11:00
34. Relax Ryjewo 2 - 1 Keramzyt Szprudowo 9 września 2017 - 16:00
35. Delta Miłoradz 7 - 0 Świt Radostowo 9 września 2017 - 16:00
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (46) 
36. Błękitni Kmiecin 9 - 1 Świt Radostowo 16 września 2017 - 17:00
37. Keramzyt Szprudowo 1 - 0 Delta Miłoradz 16 września 2017 - 17:00
38. LKS Waplewo 0 - 3 Relax Ryjewo 16 września 2017 - 16:00
39. Powiśle Stary Targ 0 - 4 Rodło Kwidzyn 16 września 2017 - 15:00
40. Rodło Trzciano 3 - 2 Wisła Korzeniewo 16 września 2017 - 16:00
41. Ruch Gościszewo 0 - 3 Wisła Tczew 16 września 2017 - 16:00
42. Mady Ostaszewo 2 - 0 Start Kulice 17 września 2017 - 14:00
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (60) 
43. Start Kulice 0 - 0 Błękitni Kmiecin 24 września 2017 - 14:00
44. Wisła Tczew 3 - 0 Mady Ostaszewo 23 września 2017 - 16:00
45. Wisła Korzeniewo 2 - 0 Ruch Gościszewo 23 września 2017 - 15:00
46. Rodło Kwidzyn 5 - 2 Rodło Trzciano 23 września 2017 - 16:00
47. Relax Ryjewo 8 - 2 Powiśle Stary Targ 23 września 2017 - 14:00
48. Delta Miłoradz 5 - 1 LKS Waplewo 23 września 2017 - 16:00
49. Świt Radostowo 0 - 3 Keramzyt Szprudowo 24 września 2017 - 15:30
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (26) 
50. Błękitni Kmiecin 1 - 5 Keramzyt Szprudowo 30 września 2017 - 16:00
51. LKS Waplewo 1 - 2 Świt Radostowo 30 września 2017 - 16:00
52. Powiśle Stary Targ 1 - 7 Delta Miłoradz 30 września 2017 - 15:00
53. Rodło Trzciano 2 - 8 Relax Ryjewo 30 września 2017 - 16:00
54. Ruch Gościszewo 2 - 2 Rodło Kwidzyn 30 września 2017 - 16:00
55. Mady Ostaszewo 2 - 1 Wisła Korzeniewo 1 października 2017 - 14:00
56. Start Kulice 2 - 2 Wisła Tczew 1 października 2017 - 14:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (33) 
57. Wisła Tczew 3 - 1 Błękitni Kmiecin 7 października 2017 - 15:00
58. Wisła Korzeniewo 4 - 4 Start Kulice 7 października 2017 - 14:00
59. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Mady Ostaszewo 7 października 2017 - 15:00
60. Relax Ryjewo 0 - 1 Ruch Gościszewo 7 października 2017 - 14:00
61. Delta Miłoradz 7 - 1 Rodło Trzciano 7 października 2017 - 16:00
62. Świt Radostowo 2 - 0 Powiśle Stary Targ 7 października 2017 - 15:00
63. Keramzyt Szprudowo 5 - 1 LKS Waplewo 8 października 2017 - 14:00
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (33) 
64. Błękitni Kmiecin 5 - 2 LKS Waplewo 14 października 2017 - 15:00
65. Powiśle Stary Targ 0 - 3 Keramzyt Szprudowo 14 października 2017 - 15:00
66. Rodło Trzciano 3 - 6 Świt Radostowo 14 października 2017 - 15:00
67. Ruch Gościszewo 3 - 1 Delta Miłoradz 14 października 2017 - 16:00
68. Mady Ostaszewo 3 - 2 Relax Ryjewo 14 października 2017 - 16:00
69. Start Kulice 1 - 1 Rodło Kwidzyn 15 października 2017 - 15:00
70. Wisła Tczew 2 - 0 Wisła Korzeniewo 14 października 2017 - 15:00
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (40) 
71. Wisła Korzeniewo 2 - 1 Błękitni Kmiecin 21 października 2017 - 14:00
72. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Wisła Tczew 22 października 2017 - 11:00
73. Relax Ryjewo 7 - 0 Start Kulice 21 października 2017 - 11:00
74. Delta Miłoradz 0 - 1 Mady Ostaszewo 21 października 2017 - 13:00
75. Świt Radostowo 2 - 1 Ruch Gościszewo 21 października 2017 - 15:00
76. Keramzyt Szprudowo 9 - 2 Rodło Trzciano 21 października 2017 - 15:00
77. LKS Waplewo 3 - 3 Powiśle Stary Targ 21 października 2017 - 14:00
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (39) 
78. Błękitni Kmiecin 3 - 2 Powiśle Stary Targ 28 października 2017 - 15:00
79. Rodło Trzciano 3 - 2 LKS Waplewo 28 października 2017 - 15:00
80. Ruch Gościszewo 2 - 2 Keramzyt Szprudowo 28 października 2017 - 15:00
81. Mady Ostaszewo 2 - 1 Świt Radostowo 28 października 2017 - 14:30
82. Start Kulice 2 - 0 Delta Miłoradz 29 października 2017 - 14:00
83. Wisła Tczew 2 - 1 Relax Ryjewo 28 października 2017 - 15:00
84. Wisła Korzeniewo 2 - 1 Rodło Kwidzyn 28 października 2017 - 13:00
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
85. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Błękitni Kmiecin 5 listopada 2017 - 14:00
86. Relax Ryjewo 0 - 4 Wisła Korzeniewo 4 listopada 2017 - 11:00
87. Delta Miłoradz 3 - 2 Wisła Tczew 4 listopada 2017 - 14:00
88. Świt Radostowo 3 - 3 Start Kulice 4 listopada 2017 - 13:00
89. Keramzyt Szprudowo 1 - 0 Mady Ostaszewo 5 listopada 2017 - 14:00
90. LKS Waplewo 1 - 1 Ruch Gościszewo 4 listopada 2017 - 13:00
91. Powiśle Stary Targ 2 - 3 Rodło Trzciano 4 listopada 2017 - 13:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (81) 
92. Błękitni Kmiecin 0 - 0 Rodło Trzciano 25 marca 2018 - 12:00
93. Powiśle Stary Targ 0 - 2 Ruch Gościszewo 24 marca 2018 - 15:00
94. LKS Waplewo 2 - 2 Mady Ostaszewo 24 marca 2018 - 16:00
95. Keramzyt Szprudowo 6 - 1 Start Kulice 1 maja 2018 - 15:00
96. Świt Radostowo 0 - 7 Wisła Tczew 25 marca 2018 - 15:00
97. Delta Miłoradz 1 - 1 Wisła Korzeniewo 24 marca 2018 - 15:00
98. Relax Ryjewo 2 - 2 Rodło Kwidzyn 25 marca 2018 - 13:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (32) 
99. Relax Ryjewo 3 - 0 Błękitni Kmiecin 28 marca 2018 - 16:30
100. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Delta Miłoradz 28 marca 2018 - 15:00
101. Wisła Korzeniewo 0 - 2 Świt Radostowo 28 marca 2018 - 16:00
102. Wisła Tczew 4 - 3 Keramzyt Szprudowo 31 marca 2018 - 16:00
103. Start Kulice 1 - 1 LKS Waplewo 28 marca 2018 - 16:30
104. Mady Ostaszewo 5 - 1 Powiśle Stary Targ 31 marca 2018 - 15:00
105. Ruch Gościszewo 5 - 1 Rodło Trzciano 28 marca 2018 - 15:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (27) 
106. Błękitni Kmiecin 1 - 0 Ruch Gościszewo 8 kwietnia 2018 - 12:00
107. Rodło Trzciano 0 - 3 Mady Ostaszewo 7 kwietnia 2018 - 16:00
108. Powiśle Stary Targ 1 - 4 Start Kulice 7 kwietnia 2018 - 15:00
109. LKS Waplewo 2 - 3 Wisła Tczew 7 kwietnia 2018 - 13:00
110. Keramzyt Szprudowo 0 - 0 Wisła Korzeniewo 7 kwietnia 2018 - 16:00
111. Świt Radostowo 1 - 3 Rodło Kwidzyn 8 kwietnia 2018 - 15:00
112. Delta Miłoradz 0 - 3 Relax Ryjewo 7 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (33) 
113. Delta Miłoradz 5 - 1 Błękitni Kmiecin 14 kwietnia 2018 - 16:00
114. Relax Ryjewo 1 - 0 Świt Radostowo 14 kwietnia 2018 - 17:00
115. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Keramzyt Szprudowo 14 kwietnia 2018 - 11:00
116. Wisła Korzeniewo 3 - 3 LKS Waplewo 14 kwietnia 2018 - 15:30
117. Wisła Tczew 10 - 0 Powiśle Stary Targ 14 kwietnia 2018 - 17:00
118. Start Kulice 2 - 6 Rodło Trzciano 15 kwietnia 2018 - 14:00
119. Mady Ostaszewo 2 - 1 Ruch Gościszewo 15 kwietnia 2018 - 15:00
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (26) 
120. Błękitni Kmiecin 2 - 2 Mady Ostaszewo 22 kwietnia 2018 - 12:00
121. Ruch Gościszewo 3 - 1 Start Kulice 21 kwietnia 2018 - 16:00
122. Rodło Trzciano 0 - 6 Wisła Tczew 21 kwietnia 2018 - 16:00
123. Powiśle Stary Targ 1 - 2 Wisła Korzeniewo 21 kwietnia 2018 - 15:00
124. LKS Waplewo 2 - 4 Rodło Kwidzyn 21 kwietnia 2018 - 16:00
125. Keramzyt Szprudowo 3 - 2 Relax Ryjewo 21 kwietnia 2018 - 17:00
126. Świt Radostowo 1 - 1 Delta Miłoradz 22 kwietnia 2018 - 15:00
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (26) 
127. Świt Radostowo 1 - 3 Błękitni Kmiecin 29 kwietnia 2018 - 15:00
128. Delta Miłoradz 1 - 1 Keramzyt Szprudowo 28 kwietnia 2018 - 16:00
129. Relax Ryjewo 2 - 2 LKS Waplewo 28 kwietnia 2018 - 17:00
130. Rodło Kwidzyn 5 - 1 Powiśle Stary Targ 28 kwietnia 2018 - 11:00
131. Wisła Korzeniewo 2 - 1 Rodło Trzciano 28 kwietnia 2018 - 15:30
132. Wisła Tczew 4 - 0 Ruch Gościszewo 28 kwietnia 2018 - 17:00
133. Start Kulice 3 - 2 Mady Ostaszewo 28 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (34) 
134. Błękitni Kmiecin 3 - 0 Start Kulice 6 maja 2018 - 12:00
135. Mady Ostaszewo 4 - 3 Wisła Tczew 5 maja 2018 - 11:00
136. Ruch Gościszewo 2 - 2 Wisła Korzeniewo 5 maja 2018 - 16:00
137. Rodło Trzciano 2 - 3 Rodło Kwidzyn 5 maja 2018 - 16:00
138. Powiśle Stary Targ 2 - 4 Relax Ryjewo 5 maja 2018 - 15:00
139. LKS Waplewo 2 - 1 Delta Miłoradz 5 maja 2018 - 16:00
140. Keramzyt Szprudowo 2 - 0 Świt Radostowo 5 maja 2018 - 17:00
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (28) 
141. Keramzyt Szprudowo 5 - 0 Błękitni Kmiecin 13 maja 2018 - 15:00
142. Świt Radostowo 1 - 1 LKS Waplewo 13 maja 2018 - 15:00
143. Delta Miłoradz 3 - 0 Powiśle Stary Targ 13 maja 2018 - 15:00
vo, niestawienie się na zawody
144. Relax Ryjewo 4 - 1 Rodło Trzciano 12 maja 2018 - 17:00
145. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Ruch Gościszewo 12 maja 2018 - 11:00
146. Wisła Korzeniewo 1 - 2 Mady Ostaszewo 12 maja 2018 - 15:30
147. Wisła Tczew 3 - 0 Start Kulice 12 maja 2018 - 17:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (35) 
148. Błękitni Kmiecin 2 - 3 Wisła Tczew 19 maja 2018 - 16:00
149. Start Kulice 2 - 6 Wisła Korzeniewo 20 maja 2018 - 14:00
150. Mady Ostaszewo 5 - 0 Rodło Kwidzyn 19 maja 2018 - 17:00
151. Ruch Gościszewo 1 - 4 Relax Ryjewo 19 maja 2018 - 16:00
152. Rodło Trzciano 0 - 3 Delta Miłoradz 19 maja 2018 - 16:00
153. Powiśle Stary Targ 5 - 5 Świt Radostowo 19 maja 2018 - 15:00
154. LKS Waplewo 1 - 4 Keramzyt Szprudowo 19 maja 2018 - 16:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (40) 
155. LKS Waplewo 2 - 2 Błękitni Kmiecin 26 maja 2018 - 16:00
156. Keramzyt Szprudowo 11 - 0 Powiśle Stary Targ 26 maja 2018 - 18:00
157. Świt Radostowo 6 - 2 Rodło Trzciano 26 maja 2018 - 17:00
158. Delta Miłoradz 3 - 2 Ruch Gościszewo 26 maja 2018 - 16:00
159. Relax Ryjewo 4 - 1 Mady Ostaszewo 26 maja 2018 - 17:00
160. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Start Kulice 27 maja 2018 - 11:00
vo
161. Wisła Korzeniewo 0 - 7 Wisła Tczew 26 maja 2018 - 15:30
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (29) 
162. Błękitni Kmiecin 3 - 1 Wisła Korzeniewo 3 czerwca 2018 - 14:00
163. Wisła Tczew 3 - 2 Rodło Kwidzyn 2 czerwca 2018 - 17:00
164. Start Kulice 1 - 6 Relax Ryjewo 3 czerwca 2018 - 14:00
165. Mady Ostaszewo 1 - 2 Delta Miłoradz 2 czerwca 2018 - 11:00
166. Ruch Gościszewo 1 - 0 Świt Radostowo 2 czerwca 2018 - 16:00
167. Rodło Trzciano 0 - 6 Keramzyt Szprudowo 2 czerwca 2018 - 13:00
168. Powiśle Stary Targ 3 - 6 LKS Waplewo 2 czerwca 2018 - 15:00
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (30) 
169. Powiśle Stary Targ 2 - 4 Błękitni Kmiecin 9 czerwca 2018 - 15:00
170. LKS Waplewo 5 - 2 Rodło Trzciano 9 czerwca 2018 - 16:00
171. Keramzyt Szprudowo 6 - 1 Ruch Gościszewo 10 czerwca 2018 - 18:00
172. Świt Radostowo 0 - 2 Mady Ostaszewo 10 czerwca 2018 - 15:00
173. Delta Miłoradz 6 - 3 Start Kulice 9 czerwca 2018 - 16:00
174. Relax Ryjewo 2 - 2 Wisła Tczew 9 czerwca 2018 - 18:00
175. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Wisła Korzeniewo 9 czerwca 2018 - 11:00
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (50) 
176. Błękitni Kmiecin 1 - 4 Rodło Kwidzyn 17 czerwca 2018 - 11:00
177. Wisła Korzeniewo 2 - 4 Relax Ryjewo 17 czerwca 2018 - 11:00
178. Wisła Tczew 3 - 0 Delta Miłoradz 17 czerwca 2018 - 11:00
179. Start Kulice 4 - 2 Świt Radostowo 17 czerwca 2018 - 11:00
180. Mady Ostaszewo 1 - 1 Keramzyt Szprudowo 17 czerwca 2018 - 11:00
181. Ruch Gościszewo 1 - 3 LKS Waplewo 17 czerwca 2018 - 11:00
182. Rodło Trzciano 4 - 4 Powiśle Stary Targ 17 czerwca 2018 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE