ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Zblewo 26 64 21 1 4 121 - 29
2. Tęcza Brusy 26 58 18 4 4 69 - 29
3. Meteor Pinczyn 26 55 17 4 5 72 - 33
4. Victoria Kaliska 26 49 15 4 7 55 - 36
5. Kolejarz Chojnice 26 39 10 9 7 54 - 43
6. Styna Godziszewo 26 35 10 5 11 46 - 45
7. KS Skorzewo 26 34 9 7 10 51 - 58
8. KS Grabowo 26 32 10 2 14 50 - 69
9. Jantar Pawłowo 26 31 9 4 13 39 - 55
10. GKS Bobowo 26 29 8 5 13 52 - 80
11. Czarni Ostrowite 26 24 7 3 16 44 - 82
12. Wda Czarna Woda 26 23 6 5 15 36 - 60
13. Wierzyca Stara Kiszewa 26 21 5 6 15 39 - 79 2 4 1 1 0 3 - 2
14. Santana Wielki Klincz 26 21 6 3 17 37 - 67 2 1 0 1 1 2 - 3
Ostatni komentarz dodał Sev22 05.07.2018, 17:04:01



Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (63) 
1. Tęcza Brusy 5 - 0 KS Grabowo 30 sierpnia 2017 - 17:30
Lubnia, ul. Leśna 1
2. GKS Bobowo 2 - 4 KS Skorzewo 13 sierpnia 2017 - 13:00
3. Wda Czarna Woda 0 - 1 Meteor Pinczyn 12 sierpnia 2017 - 17:00
4. Santana Wielki Klincz 0 - 2 Victoria Kaliska 12 sierpnia 2017 - 17:00
5. Kolejarz Chojnice 3 - 3 Sokół Zblewo 12 sierpnia 2017 - 17:00
6. Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 1 Czarni Ostrowite 12 sierpnia 2017 - 16:00
7. Styna Godziszewo 0 - 3 Jantar Pawłowo 12 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (28) 
8. KS Grabowo 1 - 1 Jantar Pawłowo 19 sierpnia 2017 - 16:00
9. Czarni Ostrowite 1 - 2 Styna Godziszewo 19 sierpnia 2017 - 17:00
10. Sokół Zblewo 7 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 19 sierpnia 2017 - 12:00
11. Victoria Kaliska 2 - 1 Kolejarz Chojnice 20 sierpnia 2017 - 12:00
12. Meteor Pinczyn 5 - 0 Santana Wielki Klincz 19 sierpnia 2017 - 16:00
13. KS Skorzewo 1 - 3 Wda Czarna Woda 19 sierpnia 2017 - 17:00
14. Tęcza Brusy 4 - 2 GKS Bobowo 12 listopada 2017 - 14:00
Lubnia, ul. Leśna 1
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
15. GKS Bobowo 1 - 5 KS Grabowo 27 sierpnia 2017 - 13:00
16. Wda Czarna Woda 1 - 1 Tęcza Brusy 26 sierpnia 2017 - 17:00
17. Santana Wielki Klincz 2 - 4 KS Skorzewo 26 sierpnia 2017 - 17:00
18. Kolejarz Chojnice 3 - 1 Meteor Pinczyn 27 sierpnia 2017 - 14:00
19. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 4 Victoria Kaliska 26 sierpnia 2017 - 16:00
20. Styna Godziszewo 1 - 5 Sokół Zblewo 26 sierpnia 2017 - 16:00
21. Jantar Pawłowo 2 - 1 Czarni Ostrowite 27 sierpnia 2017 - 11:30
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
22. KS Grabowo 3 - 1 Czarni Ostrowite 2 września 2017 - 16:00
23. Sokół Zblewo 5 - 0 Jantar Pawłowo 2 września 2017 - 17:00
24. Victoria Kaliska 2 - 1 Styna Godziszewo 2 września 2017 - 17:00
25. Meteor Pinczyn 4 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 2 września 2017 - 15:00
26. KS Skorzewo 0 - 0 Kolejarz Chojnice 3 września 2017 - 14:00
27. Tęcza Brusy 2 - 0 Santana Wielki Klincz 2 września 2017 - 17:00
Lubnia, ul. Leśna 1
28. GKS Bobowo 3 - 1 Wda Czarna Woda 2 września 2017 - 17:30
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
29. Wda Czarna Woda 1 - 2 KS Grabowo 9 września 2017 - 17:00
30. Santana Wielki Klincz 4 - 3 GKS Bobowo 10 września 2017 - 14:00
31. Kolejarz Chojnice 0 - 0 Tęcza Brusy 9 września 2017 - 17:00
32. Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 4 KS Skorzewo 9 września 2017 - 16:00
33. Styna Godziszewo 2 - 3 Meteor Pinczyn 9 września 2017 - 16:00
34. Jantar Pawłowo 0 - 4 Victoria Kaliska 10 września 2017 - 12:00
35. Czarni Ostrowite 1 - 13 Sokół Zblewo 9 września 2017 - 16:00
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
36. KS Grabowo 0 - 5 Sokół Zblewo 16 września 2017 - 16:00
37. Victoria Kaliska 2 - 0 Czarni Ostrowite 16 września 2017 - 17:00
38. Meteor Pinczyn 0 - 0 Jantar Pawłowo 16 września 2017 - 15:00
39. KS Skorzewo 3 - 1 Styna Godziszewo 16 września 2017 - 17:00
40. Tęcza Brusy 2 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 16 września 2017 - 17:00
Lubnia, ul. Leśna 1
41. GKS Bobowo 4 - 4 Kolejarz Chojnice 16 września 2017 - 17:00
42. Wda Czarna Woda 1 - 3 Santana Wielki Klincz 16 września 2017 - 17:00
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
43. Santana Wielki Klincz 1 - 2 KS Grabowo 23 września 2017 - 16:00
44. Kolejarz Chojnice 4 - 1 Wda Czarna Woda 23 września 2017 - 17:00
45. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 1 GKS Bobowo 23 września 2017 - 16:00
46. Styna Godziszewo 0 - 2 Tęcza Brusy 23 września 2017 - 16:00
47. Jantar Pawłowo 3 - 3 KS Skorzewo 24 września 2017 - 12:00
48. Czarni Ostrowite 1 - 3 Meteor Pinczyn 23 września 2017 - 16:00
49. Sokół Zblewo 5 - 0 Victoria Kaliska 23 września 2017 - 15:00
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (27) 
50. KS Grabowo 2 - 0 Victoria Kaliska 30 września 2017 - 16:00
51. Meteor Pinczyn 4 - 1 Sokół Zblewo 30 września 2017 - 15:00
52. KS Skorzewo 2 - 2 Czarni Ostrowite 30 września 2017 - 16:00
53. Tęcza Brusy 1 - 4 Jantar Pawłowo 30 września 2017 - 17:00
Lubnia, ul. Leśna 1
54. GKS Bobowo 2 - 1 Styna Godziszewo 30 września 2017 - 16:00
55. Wda Czarna Woda 1 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 30 września 2017 - 16:00
56. Santana Wielki Klincz 0 - 0 Kolejarz Chojnice 30 września 2017 - 15:30
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
57. Kolejarz Chojnice 0 - 3 KS Grabowo 8 października 2017 - 14:00
58. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 2 Santana Wielki Klincz 7 października 2017 - 16:00
59. Styna Godziszewo 10 - 2 Wda Czarna Woda 7 października 2017 - 15:00
60. Jantar Pawłowo 0 - 2 GKS Bobowo 8 października 2017 - 12:00
61. Czarni Ostrowite 2 - 7 Tęcza Brusy 7 października 2017 - 14:30
62. Sokół Zblewo 5 - 0 KS Skorzewo 7 października 2017 - 15:00
63. Victoria Kaliska 0 - 2 Meteor Pinczyn 7 października 2017 - 16:00
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
64. KS Grabowo 4 - 1 Meteor Pinczyn 14 października 2017 - 16:00
65. KS Skorzewo 0 - 4 Victoria Kaliska 14 października 2017 - 16:00
66. Tęcza Brusy 2 - 1 Sokół Zblewo 14 października 2017 - 16:00
Lubnia, ul. Leśna 1
67. GKS Bobowo 0 - 5 Czarni Ostrowite 14 października 2017 - 15:00
68. Wda Czarna Woda 2 - 0 Jantar Pawłowo 14 października 2017 - 14:00
69. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Styna Godziszewo 14 października 2017 - 14:30
70. Kolejarz Chojnice 7 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 14 października 2017 - 16:00
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
71. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 4 KS Grabowo 21 października 2017 - 15:00
72. Styna Godziszewo 1 - 0 Kolejarz Chojnice 21 października 2017 - 15:00
73. Jantar Pawłowo 0 - 1 Santana Wielki Klincz 22 października 2017 - 12:00
74. Czarni Ostrowite 3 - 4 Wda Czarna Woda 21 października 2017 - 14:00
75. Sokół Zblewo 11 - 0 GKS Bobowo 21 października 2017 - 14:00
76. Victoria Kaliska 1 - 0 Tęcza Brusy 22 października 2017 - 12:00
77. Meteor Pinczyn 2 - 1 KS Skorzewo 21 października 2017 - 15:00
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
78. KS Grabowo 1 - 2 KS Skorzewo 6 czerwca 2018 - 19:00
79. Tęcza Brusy 1 - 3 Meteor Pinczyn 28 października 2017 - 15:00
Lubnia, ul. Leśna 1
80. GKS Bobowo 1 - 0 Victoria Kaliska 1 maja 2018 - 17:00
81. Wda Czarna Woda 0 - 2 Sokół Zblewo 28 października 2017 - 14:00
82. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Czarni Ostrowite 28 października 2017 - 14:00
83. Kolejarz Chojnice 2 - 3 Jantar Pawłowo 11 listopada 2017 - 13:00
w pierwotnym terminie odwołany z uwagi na zły stan boiska
84. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 1 Styna Godziszewo 28 października 2017 - 15:00
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
85. Styna Godziszewo 4 - 3 KS Grabowo 4 listopada 2017 - 14:00
86. Jantar Pawłowo 2 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 5 listopada 2017 - 12:00
87. Czarni Ostrowite 0 - 0 Kolejarz Chojnice 5 listopada 2017 - 13:00
88. Sokół Zblewo 4 - 0 Santana Wielki Klincz 4 listopada 2017 - 13:00
89. Victoria Kaliska 2 - 0 Wda Czarna Woda 5 listopada 2017 - 12:00
90. Meteor Pinczyn 5 - 1 GKS Bobowo 4 listopada 2017 - 14:00
91. KS Skorzewo 2 - 3 Tęcza Brusy 4 listopada 2017 - 14:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (42) 
92. KS Grabowo 2 - 3 Tęcza Brusy 18 kwietnia 2018 - 18:00
93. KS Skorzewo 1 - 1 GKS Bobowo 24 marca 2018 - 16:00
94. Meteor Pinczyn 2 - 0 Wda Czarna Woda 24 marca 2018 - 15:00
95. Victoria Kaliska 5 - 1 Santana Wielki Klincz 25 marca 2018 - 12:00
96. Sokół Zblewo 0 - 3 Kolejarz Chojnice 24 marca 2018 - 16:00
vo, na boisku 3:1
97. Czarni Ostrowite 5 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 24 marca 2018 - 15:00
98. Jantar Pawłowo 4 - 1 Styna Godziszewo 25 marca 2018 - 13:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
99. Jantar Pawłowo 1 - 2 KS Grabowo 31 marca 2018 - 15:00
100. Styna Godziszewo 0 - 1 Czarni Ostrowite 28 marca 2018 - 16:00
101. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 8 Sokół Zblewo 28 marca 2018 - 17:00
102. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Victoria Kaliska 28 marca 2018 - 15:00
103. Santana Wielki Klincz 2 - 1 Meteor Pinczyn 28 marca 2018 - 17:00
104. Wda Czarna Woda 5 - 1 KS Skorzewo 28 marca 2018 - 17:00
105. GKS Bobowo 2 - 5 Tęcza Brusy 16 maja 2018 - 18:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
106. KS Grabowo 0 - 4 GKS Bobowo 8 kwietnia 2018 - 15:00
vo, na boisku 1:4, Zawody zakończone przed upływem regulaminowego czasu gry (bójka kibiców, wtargnięcie na murawę)
107. Tęcza Brusy 1 - 0 Wda Czarna Woda 7 kwietnia 2018 - 17:00
108. KS Skorzewo 2 - 0 Santana Wielki Klincz 7 kwietnia 2018 - 16:00
109. Meteor Pinczyn 5 - 1 Kolejarz Chojnice 7 kwietnia 2018 - 15:00
110. Victoria Kaliska 2 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 7 kwietnia 2018 - 17:00
111. Sokół Zblewo 4 - 1 Styna Godziszewo 7 kwietnia 2018 - 16:00
112. Czarni Ostrowite 0 - 3 Jantar Pawłowo 7 kwietnia 2018 - 16:00
vo, na boisku 1:2, Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
113. Czarni Ostrowite 2 - 0 KS Grabowo 14 kwietnia 2018 - 16:00
114. Jantar Pawłowo 1 - 8 Sokół Zblewo 15 kwietnia 2018 - 13:00
115. Styna Godziszewo 1 - 1 Victoria Kaliska 15 kwietnia 2018 - 13:00
116. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 4 Meteor Pinczyn 14 kwietnia 2018 - 16:00
117. Kolejarz Chojnice 0 - 0 KS Skorzewo 15 kwietnia 2018 - 14:00
118. Santana Wielki Klincz 2 - 4 Tęcza Brusy 15 kwietnia 2018 - 14:00
119. Wda Czarna Woda 2 - 2 GKS Bobowo 14 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
120. KS Grabowo 1 - 2 Wda Czarna Woda 22 kwietnia 2018 - 17:30
Stadion Miejski w Stężycy
121. GKS Bobowo 6 - 1 Santana Wielki Klincz 21 kwietnia 2018 - 17:00
122. Tęcza Brusy 4 - 1 Kolejarz Chojnice 21 kwietnia 2018 - 17:00
Lubnia, Leśna 1
123. KS Skorzewo 2 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 21 kwietnia 2018 - 17:00
124. Meteor Pinczyn 0 - 0 Styna Godziszewo 21 kwietnia 2018 - 15:00
125. Victoria Kaliska 0 - 1 Jantar Pawłowo 21 kwietnia 2018 - 17:00
126. Sokół Zblewo 7 - 0 Czarni Ostrowite 21 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
127. Sokół Zblewo 4 - 0 KS Grabowo 28 kwietnia 2018 - 17:00
128. Czarni Ostrowite 2 - 2 Victoria Kaliska 28 kwietnia 2018 - 16:00
129. Jantar Pawłowo 1 - 2 Meteor Pinczyn 29 kwietnia 2018 - 13:00
130. Styna Godziszewo 1 - 0 KS Skorzewo 28 kwietnia 2018 - 16:00
131. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 5 Tęcza Brusy 28 kwietnia 2018 - 16:00
132. Kolejarz Chojnice 1 - 0 GKS Bobowo 28 kwietnia 2018 - 14:00
133. Santana Wielki Klincz 2 - 2 Wda Czarna Woda 29 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (11) 
134. KS Grabowo 2 - 1 Santana Wielki Klincz 6 maja 2018 - 13:00
Stadion Miejski w Stężycy
135. Wda Czarna Woda 1 - 2 Kolejarz Chojnice 5 maja 2018 - 17:00
136. GKS Bobowo 3 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 5 maja 2018 - 17:00
137. Tęcza Brusy 2 - 1 Styna Godziszewo 5 maja 2018 - 17:00
Lubnia, Leśna 1
138. KS Skorzewo 4 - 2 Jantar Pawłowo 5 maja 2018 - 17:00
139. Meteor Pinczyn 7 - 1 Czarni Ostrowite 5 maja 2018 - 15:00
140. Victoria Kaliska 1 - 3 Sokół Zblewo 5 maja 2018 - 17:00
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
141. Victoria Kaliska 6 - 3 KS Grabowo 12 maja 2018 - 17:00
142. Sokół Zblewo 3 - 2 Meteor Pinczyn 12 maja 2018 - 17:00
143. Czarni Ostrowite 3 - 4 KS Skorzewo 12 maja 2018 - 16:00
144. Jantar Pawłowo 0 - 3 Tęcza Brusy 12 maja 2018 - 17:00
145. Styna Godziszewo 3 - 3 GKS Bobowo 12 maja 2018 - 16:00
146. Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 1 Wda Czarna Woda 12 maja 2018 - 16:00
147. Kolejarz Chojnice 4 - 1 Santana Wielki Klincz 12 maja 2018 - 17:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
148. KS Grabowo 4 - 8 Kolejarz Chojnice 20 maja 2018 - 17:30
Stadion Miejski w Stężycy
149. Santana Wielki Klincz 0 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 19 maja 2018 - 16:00
150. Wda Czarna Woda 1 - 1 Styna Godziszewo 19 maja 2018 - 17:00
151. GKS Bobowo 3 - 2 Jantar Pawłowo 19 maja 2018 - 17:00
152. Tęcza Brusy 3 - 0 Czarni Ostrowite 19 maja 2018 - 17:00
Lubnia, Leśna 1
153. KS Skorzewo 4 - 1 Sokół Zblewo 19 maja 2018 - 17:00
154. Meteor Pinczyn 4 - 5 Victoria Kaliska 19 maja 2018 - 15:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
155. Meteor Pinczyn 2 - 2 KS Grabowo 26 maja 2018 - 17:00
156. Victoria Kaliska 1 - 1 KS Skorzewo 26 maja 2018 - 17:00
157. Sokół Zblewo 1 - 0 Tęcza Brusy 26 maja 2018 - 17:00
158. Czarni Ostrowite 6 - 2 GKS Bobowo 26 maja 2018 - 17:00
159. Jantar Pawłowo 3 - 0 Wda Czarna Woda 26 maja 2018 - 17:00
160. Styna Godziszewo 4 - 0 Santana Wielki Klincz 26 maja 2018 - 16:00
161. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 4 Kolejarz Chojnice 26 maja 2018 - 16:00
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
162. KS Grabowo 2 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 3 czerwca 2018 - 14:00
Stadion Miejski w Stężycy
163. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Styna Godziszewo 2 czerwca 2018 - 15:00
164. Santana Wielki Klincz 5 - 1 Jantar Pawłowo 3 czerwca 2018 - 14:00
165. Wda Czarna Woda 2 - 1 Czarni Ostrowite 2 czerwca 2018 - 17:00
166. GKS Bobowo 2 - 5 Sokół Zblewo 2 czerwca 2018 - 17:00
167. Tęcza Brusy 4 - 0 Victoria Kaliska 2 czerwca 2018 - 17:00
Lubnia, Leśna 1
168. KS Skorzewo 2 - 4 Meteor Pinczyn 2 czerwca 2018 - 17:00
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
169. KS Skorzewo 4 - 2 KS Grabowo 9 czerwca 2018 - 17:00
170. Meteor Pinczyn 2 - 2 Tęcza Brusy 9 czerwca 2018 - 15:00
171. Victoria Kaliska 5 - 2 GKS Bobowo 9 czerwca 2018 - 17:00
172. Sokół Zblewo 4 - 3 Wda Czarna Woda 9 czerwca 2018 - 17:00
173. Czarni Ostrowite 0 - 6 Santana Wielki Klincz 9 czerwca 2018 - 17:00
174. Jantar Pawłowo 1 - 3 Kolejarz Chojnice 10 czerwca 2018 - 13:00
175. Styna Godziszewo 2 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 9 czerwca 2018 - 16:00
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (35) 
176. KS Grabowo 0 - 4 Styna Godziszewo 17 czerwca 2018 - 11:00
Stadion Miejski w Stężycy
177. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 1 Jantar Pawłowo 17 czerwca 2018 - 11:00
178. Kolejarz Chojnice 1 - 3 Czarni Ostrowite 17 czerwca 2018 - 11:00
179. Santana Wielki Klincz 1 - 6 Sokół Zblewo 17 czerwca 2018 - 11:00
180. Wda Czarna Woda 0 - 3 Victoria Kaliska 17 czerwca 2018 - 11:00
181. GKS Bobowo 0 - 3 Meteor Pinczyn 17 czerwca 2018 - 11:00
vo, na boisku 4:0
182. Tęcza Brusy 3 - 0 KS Skorzewo 17 czerwca 2018 - 11:00
vo, goście nie przyjechali




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE