Kolejka 1 - 28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barton Barcino |
1 - 2 |
Słupia Kobylnica |
|
Granit Kończewo |
8 - 2 |
Szansa Siemianice |
|
Smoki Podole Małe |
1 - 5 |
Stal Jezierzyce |
|
Garbarnia Kępice |
1 - 2 |
Dąb Kusowo |
|
Echo Biesowice |
2 - 2 |
Diament Trzebielino |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 0 |
Inter Świerzenko |
|
Kolejka 2 - 4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
1 - 0 |
Inter Świerzenko |
|
Diament Trzebielino |
1 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Dąb Kusowo |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Stal Jezierzyce |
1 - 0 |
Garbarnia Kępice |
|
Szansa Siemianice |
3 - 1 |
Smoki Podole Małe |
|
Barton Barcino |
1 - 3 |
Granit Kończewo |
|
Kolejka 3 - 11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Granit Kończewo |
4 - 2 |
Słupia Kobylnica |
|
Smoki Podole Małe |
4 - 0 |
Barton Barcino |
|
Garbarnia Kępice |
2 - 2 |
Szansa Siemianice |
|
Echo Biesowice |
2 - 2 |
Stal Jezierzyce |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Inter Świerzenko |
2 - 0 |
Diament Trzebielino |
|
Kolejka 4 - 18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
3 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Dąb Kusowo |
4 - 3 |
Inter Świerzenko |
|
Stal Jezierzyce |
0 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Szansa Siemianice |
1 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Barton Barcino |
0 - 4 |
Garbarnia Kępice |
|
Granit Kończewo |
5 - 2 |
Smoki Podole Małe |
|
Kolejka 5 - 24. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Smoki Podole Małe |
2 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
Garbarnia Kępice |
1 - 5 |
Granit Kończewo |
|
Echo Biesowice |
3 - 3 |
Barton Barcino |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 1 |
Szansa Siemianice |
|
Inter Świerzenko |
0 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
Diament Trzebielino |
3 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Kolejka 6 - 2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
1 - 4 |
Dąb Kusowo |
|
Stal Jezierzyce |
2 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Szansa Siemianice |
5 - 2 |
Inter Świerzenko |
|
Barton Barcino |
1 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Granit Kończewo |
4 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Smoki Podole Małe |
1 - 4 |
Garbarnia Kępice |
|
Kolejka 7 - 9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Garbarnia Kępice |
0 - 3 |
Słupia Kobylnica |
|
Echo Biesowice |
1 - 1 |
Smoki Podole Małe |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 3 |
Granit Kończewo |
|
Inter Świerzenko |
3 - 4 |
Barton Barcino |
|
Diament Trzebielino |
1 - 2 |
Szansa Siemianice |
|
Dąb Kusowo |
3 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Kolejka 8 - 16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
1 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Szansa Siemianice |
2 - 2 |
Dąb Kusowo |
|
Barton Barcino |
1 - 3 |
Diament Trzebielino |
|
Granit Kończewo |
7 - 1 |
Inter Świerzenko |
|
Smoki Podole Małe |
3 - 8 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Garbarnia Kępice |
1 - 2 |
Echo Biesowice |
|
Kolejka 9 - 23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Echo Biesowice |
3 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 0 |
Garbarnia Kępice |
|
Inter Świerzenko |
3 - 1 |
Smoki Podole Małe |
|
Diament Trzebielino |
1 - 0 |
Granit Kończewo |
|
Dąb Kusowo |
2 - 2 |
Barton Barcino |
|
Stal Jezierzyce |
5 - 2 |
Szansa Siemianice |
|
Kolejka 10 - 30. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
1 - 3 |
Szansa Siemianice |
|
Barton Barcino |
2 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Granit Kończewo |
3 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Smoki Podole Małe |
1 - 3 |
Diament Trzebielino |
|
Garbarnia Kępice |
3 - 0 |
Inter Świerzenko |
|
Echo Biesowice |
0 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Kolejka 11 - 6. listopada 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 0 |
Słupia Kobylnica |
|
Inter Świerzenko |
1 - 4 |
Echo Biesowice |
|
Diament Trzebielino |
0 - 0 |
Garbarnia Kępice |
|
Dąb Kusowo |
6 - 0 |
Smoki Podole Małe |
|
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
Granit Kończewo |
|
Szansa Siemianice |
4 - 1 |
Barton Barcino |
|
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
2 - 2 |
Barton Barcino |
|
Szansa Siemianice |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
|
Stal Jezierzyce |
3 - 1 |
Smoki Podole Małe |
|
Dąb Kusowo |
3 - 0 |
Garbarnia Kępice |
|
Diament Trzebielino |
4 - 2 |
Echo Biesowice |
|
Inter Świerzenko |
0 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Kolejka 13 - 9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Inter Świerzenko |
4 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Echo Biesowice |
3 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Garbarnia Kępice |
2 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
Smoki Podole Małe |
3 - 2 |
Szansa Siemianice |
|
Granit Kończewo |
3 - 0 |
Barton Barcino |
|
Kolejka 14 - 23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Słupia Kobylnica |
1 - 3 |
Granit Kończewo |
|
Barton Barcino |
3 - 2 |
Smoki Podole Małe |
|
Szansa Siemianice |
2 - 4 |
Garbarnia Kępice |
|
Stal Jezierzyce |
4 - 2 |
Echo Biesowice |
|
Dąb Kusowo |
1 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Diament Trzebielino |
1 - 1 |
Inter Świerzenko |
|
Kolejka 15 - 30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Diament Trzebielino |
1 - 2 |
Słupia Kobylnica |
|
Inter Świerzenko |
0 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Echo Biesowice |
8 - 1 |
Szansa Siemianice |
|
Garbarnia Kępice |
2 - 1 |
Barton Barcino |
|
Smoki Podole Małe |
0 - 6 |
Granit Kończewo |
|
Kolejka 16 - 3. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Słupia Kobylnica |
4 - 2 |
Smoki Podole Małe |
|
Granit Kończewo |
0 - 3 |
Garbarnia Kępice |
|
Barton Barcino |
0 - 5 |
Echo Biesowice |
|
Szansa Siemianice |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
vo, na boisku było 0:3 |
Stal Jezierzyce |
2 - 2 |
Inter Świerzenko |
|
Dąb Kusowo |
4 - 2 |
Diament Trzebielino |
|
Kolejka 17 - 7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dąb Kusowo |
3 - 0 |
Słupia Kobylnica |
|
Diament Trzebielino |
0 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Inter Świerzenko |
5 - 3 |
Szansa Siemianice |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
Barton Barcino |
|
Echo Biesowice |
1 - 1 |
Granit Kończewo |
|
Garbarnia Kępice |
4 - 1 |
Smoki Podole Małe |
|
Kolejka 18 - 14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Słupia Kobylnica |
0 - 1 |
Garbarnia Kępice |
14 maja 2006
14.05 - 11:00 |
Smoki Podole Małe |
0 - 2 |
Echo Biesowice |
14 maja 2006
14.05 - 13:30 |
Granit Kończewo |
1 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
14 maja 2006
14.05 - 12:00 |
Barton Barcino |
1 - 0 |
Inter Świerzenko |
14 maja 2006
14.05 - 13:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 3 |
Diament Trzebielino |
14 maja 2006
14.05 - 11:15 |
vo (na boisku 1-0) |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
Dąb Kusowo |
14 maja 2006
14.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
3 - 2 |
Słupia Kobylnica |
21 maja 2006
21.05 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
5 - 0 |
Szansa Siemianice |
21 maja 2006
21.05 - 11:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 0 |
Barton Barcino |
21 maja 2006
21.05 - 13:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 3 |
Granit Kończewo |
21 maja 2006
21.05 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
8 - 2 |
Smoki Podole Małe |
21 maja 2006
21.05 - 13:00 |
Echo Biesowice |
3 - 1 |
Garbarnia Kępice |
21 maja 2006
21.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Słupia Kobylnica |
6 - 4 |
Echo Biesowice |
28 maja 2006
28.05 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
28 maja 2006
28.05 - 11:00 |
Smoki Podole Małe |
0 - 1 |
Inter Świerzenko |
28 maja 2006
28.05 - 13:30 |
Granit Kończewo |
3 - 4 |
Diament Trzebielino |
28 maja 2006
28.05 - 12:00 |
Barton Barcino |
2 - 1 |
Dąb Kusowo |
27 maja 2006
27.05 - 16:30 |
Szansa Siemianice |
1 - 1 |
Stal Jezierzyce |
28 maja 2006
28.05 - 11:15 |
Kolejka 21 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (145) |
Szansa Siemianice |
1 - 3 |
Słupia Kobylnica |
4 czerwca 2006
4.06 - 12:00 |
Stal Jezierzyce |
4 - 1 |
Barton Barcino |
4 czerwca 2006
4.06 - 12:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 1 |
Granit Kończewo |
4 czerwca 2006
4.06 - 12:00 |
Diament Trzebielino |
4 - 2 |
Smoki Podole Małe |
4 czerwca 2006
4.06 - 12:00 |
Inter Świerzenko |
2 - 5 |
Garbarnia Kępice |
4 czerwca 2006
4.06 - 12:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
7 - 1 |
Echo Biesowice |
4 czerwca 2006
4.06 - 12:00 |
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Słupia Kobylnica |
2 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
11 czerwca 2006
11.06 - 12:00 |
Echo Biesowice |
7 - 1 |
Inter Świerzenko |
11 czerwca 2006
11.06 - 12:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 6 |
Diament Trzebielino |
10 czerwca 2006
10.06 - 16:00 |
Smoki Podole Małe |
2 - 5 |
Dąb Kusowo |
11 czerwca 2006
11.06 - 12:00 |
Granit Kończewo |
3 - 1 |
Stal Jezierzyce |
11 czerwca 2006
11.06 - 12:00 |
Barton Barcino |
5 - 2 |
Szansa Siemianice |
11 czerwca 2006
11.06 - 12:00 |
|