Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karlikowo Sopot |
- |
GKS Żukowo |
|
anulowany, było 0-7 |
Arka II Gdynia SI |
1 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
|
AP Gdańsk |
1 - 4 |
Morena Gdańsk |
|
Akademia Piłkarska LG |
0 - 4 |
Osiczanka Osice |
|
Bałtyk II Gdynia |
0 - 10 |
Conrad Gdańsk |
|
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Osiczanka Osice |
2 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
19 listopada 2016
19.11 - 13:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Jaguar Gdańsk |
17 - 1 |
AP Gdańsk |
|
GKS Żukowo |
1 - 6 |
Arka II Gdynia SI |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
Karlikowo Sopot |
|
anulowany, było 18-0 |
Pauza: Conrad Gdańsk, |
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
2 - 6 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
AP Gdańsk |
1 - 8 |
GKS Żukowo |
|
Akademia Piłkarska LG |
0 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
|
Bałtyk II Gdynia |
12 - 0 |
Morena Gdańsk |
11 listopada 2016
11.11 - 12:30 |
Conrad Gdańsk |
1 - 0 |
Osiczanka Osice |
|
Pauza: Karlikowo Sopot, |
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
2 - 10 |
Conrad Gdańsk |
|
Jaguar Gdańsk |
3 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
|
GKS Żukowo |
4 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
15 - 0 |
AP Gdańsk |
|
Karlikowo Sopot |
- |
Arka II Gdynia SI |
|
anulowany, było 0-12 |
Pauza: Osiczanka Osice, |
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdańsk |
- |
Karlikowo Sopot |
|
anulowany, było 6-1 |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 10 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Bałtyk II Gdynia |
1 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Conrad Gdańsk |
0 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
|
Osiczanka Osice |
2 - 0 |
Morena Gdańsk |
|
Pauza: Arka II Gdynia SI, |
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
1 - 0 |
Osiczanka Osice |
|
GKS Żukowo |
2 - 5 |
Conrad Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Karlikowo Sopot |
- |
Akademia Piłkarska LG |
|
anulowany, było 0-5 |
Arka II Gdynia SI |
17 - 0 |
AP Gdańsk |
|
Pauza: Morena Gdańsk, |
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
0 - 5 |
Arka II Gdynia SI |
|
Bałtyk II Gdynia |
- |
Karlikowo Sopot |
|
anulowany, było 5-4 |
Conrad Gdańsk |
0 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Osiczanka Osice |
3 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Morena Gdańsk |
5 - 7 |
Jaguar Gdańsk |
|
Pauza: AP Gdańsk, |
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
3 - 4 |
Morena Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Osiczanka Osice |
|
Karlikowo Sopot |
- |
Conrad Gdańsk |
|
anulowany, było 0-9 vo, na boisku 1-9 |
Arka II Gdynia SI |
2 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
|
AP Gdańsk |
0 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Pauza: Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia |
10 - 0 |
AP Gdańsk |
|
Conrad Gdańsk |
4 - 3 |
Arka II Gdynia SI |
|
Osiczanka Osice |
- |
Karlikowo Sopot |
|
anulowany, było 3-0vo |
Morena Gdańsk |
1 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Jaguar Gdańsk |
0 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Pauza: Akademia Piłkarska LG, |
Kolejka 10 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
|
Karlikowo Sopot |
- |
Morena Gdańsk |
|
anulowany, było 0-11 |
Arka II Gdynia SI |
1 - 1 |
Osiczanka Osice |
|
AP Gdańsk |
0 - 15 |
Conrad Gdańsk |
|
Akademia Piłkarska LG |
0 - 5 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Pauza: GKS Żukowo, |
Kolejka 11 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Conrad Gdańsk |
4 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Osiczanka Osice |
11 - 1 |
AP Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
0 - 8 |
Arka II Gdynia SI |
|
Jaguar Gdańsk |
- |
Karlikowo Sopot |
|
anulowany, było 10-0 |
GKS Żukowo |
0 - 8 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Bałtyk II Gdynia, |
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
1 - 4 |
Arka II Gdynia SI |
|
Morena Gdańsk |
1 - 1 |
AP Gdańsk |
|
Osiczanka Osice |
3 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Conrad Gdańsk |
0 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Pauza: GKS Żukowo, Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 0 |
Osiczanka Osice |
|
Akademia Piłkarska LG |
1 - 1 |
Morena Gdańsk |
|
AP Gdańsk |
1 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
|
Arka II Gdynia SI |
10 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Conrad Gdańsk, |
Kolejka 14 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Arka II Gdynia SI |
10 maja 2017
10.05 - 19:00 |
GKS Żukowo |
2 - 0 |
AP Gdańsk |
|
Jaguar Gdańsk |
3 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
24 maja 2017
24.05 - 17:00 |
Morena Gdańsk |
4 - 5 |
Bałtyk II Gdynia |
19 kwietnia 2017
19.04 - 17:00 |
Osiczanka Osice |
7 - 2 |
Conrad Gdańsk |
|
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Conrad Gdańsk |
8 - 2 |
Morena Gdańsk |
|
Bałtyk II Gdynia |
0 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
|
Akademia Piłkarska LG |
3 - 1 |
GKS Żukowo |
|
AP Gdańsk |
0 - 6 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Arka II Gdynia SI, Osiczanka Osice, |
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
16 maja 2017
16.05 - 19:00 |
GKS Żukowo |
0 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Jaguar Gdańsk |
0 - 2 |
Conrad Gdańsk |
20 maja 2017
20.05 - 14:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 3 |
Osiczanka Osice |
3 maja 2017
3.05 - 16:00 |
Pauza: AP Gdańsk, Arka II Gdynia SI, |
Kolejka 17 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Osiczanka Osice |
5 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
|
Conrad Gdańsk |
4 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Bałtyk II Gdynia |
0 - 7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
AP Gdańsk |
0 - 9 |
Arka II Gdynia SI |
|
Pauza: Akademia Piłkarska LG, Morena Gdańsk, |
Kolejka 18 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
8 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Conrad Gdańsk |
|
GKS Żukowo |
2 - 3 |
Osiczanka Osice |
|
Jaguar Gdańsk |
6 - 0 |
Morena Gdańsk |
|
Pauza: Bałtyk II Gdynia, AP Gdańsk, |
Kolejka 19 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
2 - 3 |
GKS Żukowo |
|
Osiczanka Osice |
0 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Bałtyk II Gdynia |
0 - 3 |
Arka II Gdynia SI |
|
Akademia Piłkarska LG |
2 - 3 |
AP Gdańsk |
|
Pauza: Conrad Gdańsk, Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 20 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdańsk |
0 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Arka II Gdynia SI |
2 - 2 |
Conrad Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
12 - 0 |
Morena Gdańsk |
|
GKS Żukowo |
2 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
|
Pauza: Osiczanka Osice, Akademia Piłkarska LG, |
Kolejka 21 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Osiczanka Osice |
1 - 4 |
Arka II Gdynia SI |
|
Conrad Gdańsk |
7 - 1 |
AP Gdańsk |
|
Bałtyk II Gdynia |
4 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Pauza: Morena Gdańsk, GKS Żukowo, |
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
0 - 4 |
Conrad Gdańsk |
|
AP Gdańsk |
0 - 3 |
Osiczanka Osice |
|
Arka II Gdynia SI |
4 - 1 |
Morena Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
9 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Pauza: Jaguar Gdańsk, Bałtyk II Gdynia, . |
|