Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orlęta Reda |
1 - 5 |
Arka II Gdynia SI |
3 września 2016
3.09 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 6 |
Gryf Wejherowo |
4 września 2016
4.09 - 14:00 |
Iskra Gdynia |
2 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
4 września 2016
4.09 - 11:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
6 - 0 |
Iskra Gdynia |
11 września 2016
11.09 - 14:00 |
Arka II Gdynia SI |
0 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
10 września 2016
10.09 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 5 |
Orlęta Reda |
10 września 2016
10.09 - 12:00 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia, |
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
0 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
18 września 2016
18.09 - 14:00 |
Iskra Gdynia |
1 - 2 |
Arka II Gdynia SI |
18 września 2016
18.09 - 09:00 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 4 |
Gryf Wejherowo |
18 września 2016
18.09 - 09:00 |
Pauza: Orlęta Reda, |
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
1 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
24 września 2016
24.09 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 4 |
Iskra Gdynia |
24 września 2016
24.09 - 12:00 |
Orlęta Reda |
4 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
24 września 2016
24.09 - 11:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
1 - 5 |
Orlęta Reda |
2 października 2016
2.10 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
1 października 2016
1.10 - 09:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Arka II Gdynia SI |
2 października 2016
2.10 - 14:30 |
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
0 - 9 |
Gryf Wejherowo |
9 października 2016
9.10 - 11:00 |
Orlęta Reda |
3 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
8 października 2016
8.10 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 4 |
Iskra Gdynia |
9 października 2016
9.10 - 14:00 |
Pauza: Arka II Gdynia SI, |
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
16 października 2016
16.10 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
15 października 2016
15.10 - 14:00 |
Arka II Gdynia SI |
2 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
5 października 2016
5.10 - 17:30 |
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 8 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
4 - 1 |
Orlęta Reda |
29 kwietnia 2017
29.04 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
7 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
23 kwietnia 2017
23.04 - 15:30 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 1 |
Iskra Gdynia |
29 kwietnia 2017
29.04 - 15:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 9 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
0 - 7 |
Gryf Wejherowo |
6 maja 2017
6.05 - 15:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 5 |
Arka II Gdynia SI |
7 maja 2017
7.05 - 13:30 |
Orlęta Reda |
2 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
6 maja 2017
6.05 - 11:00 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia, |
Kolejka 10 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
2 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
14 maja 2017
14.05 - 11:00 |
Arka II Gdynia SI |
2 - 1 |
Iskra Gdynia |
14 maja 2017
14.05 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
14 maja 2017
14.05 - 11:30 |
Pauza: Orlęta Reda, |
Kolejka 11 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 2 |
Arka II Gdynia SI |
24 maja 2017
24.05 - 14:30 |
Iskra Gdynia |
1 - 5 |
Orkan Rumia MKS |
21 maja 2017
21.05 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
7 - 2 |
Orlęta Reda |
21 maja 2017
21.05 - 13:30 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 12 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orlęta Reda |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
27 maja 2017
27.05 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
27 maja 2017
27.05 - 13:00 |
Arka II Gdynia SI |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
27 maja 2017
27.05 - 11:30 |
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 13 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
10 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
4 czerwca 2017
4.06 - 13:30 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 0 |
Orlęta Reda |
8 czerwca 2017
8.06 - 18:00 |
vo, na boisku 1:3 |
Iskra Gdynia |
3 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
4 czerwca 2017
4.06 - 11:00 |
Pauza: Arka II Gdynia SI, |
Kolejka 14 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
7 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
11 czerwca 2017
11.06 - 13:30 |
Orlęta Reda |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
10 czerwca 2017
10.06 - 14:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 4 |
Arka II Gdynia SI |
10 czerwca 2017
10.06 - 11:00 |
Pauza: Iskra Gdynia, . |
|