Liga Juniorów C1 - grupa Malbork III - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Tczew MKS 16 42 14 0 2 77 - 21
2. Pomezania Malbork 16 41 13 2 1 66 - 14
3. Orliki Stary Dzierzgoń 16 36 12 0 4 56 - 27
4. Wierzyca Pelplin 16 29 9 2 5 75 - 25
5. Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 24 8 0 8 50 - 29
6. AP Malbork 16 19 6 1 9 40 - 47
7. Sobieski Gniew 16 10 3 1 12 22 - 66
8. Błękitni Stare Pole 16 9 3 0 13 17 - 54
9. Centrum Pelplin 16 3 1 0 15 11 - 131


Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin 8 - 0 AP Malbork 7 września 2016 - 18:00
Pomezania Malbork 7 - 0 Błękitni Stare Pole
Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gryf Tczew MKS 5 - 2 Centrum Pelplin
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 9 - 0 Centrum Pelplin
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 4 Gryf Tczew MKS
Błękitni Stare Pole 3 - 5 Orliki Stary Dzierzgoń 10 września 2016 - 11:00
Wierzyca Pelplin 5 - 0 Sobieski Gniew
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sobieski Gniew 1 - 4 AP Malbork
Pomezania Malbork 3 - 0 Wierzyca Pelplin
Gryf Tczew MKS 0 - 3 Błękitni Stare Pole
vo, na boisku 6:1
Centrum Pelplin 1 - 9 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Orliki Stary Dzierzgoń,
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 3 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Centrum Pelplin
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Wierzyca Pelplin 2 - 4 Orliki Stary Dzierzgoń
Sobieski Gniew 1 - 10 Pomezania Malbork
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 0 - 0 AP Malbork
Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 0 Sobieski Gniew
Gryf Tczew MKS 2 - 1 Wierzyca Pelplin
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 Błękitni Stare Pole
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 3 - 0 Błękitni Stare Pole
Wierzyca Pelplin 17 - 0 Centrum Pelplin
Sobieski Gniew 3 - 6 Gryf Tczew MKS
Pomezania Malbork 6 - 1 Orliki Stary Dzierzgoń
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orliki Stary Dzierzgoń 2 - 1 AP Malbork
Gryf Tczew MKS 5 - 0 Pomezania Malbork
Centrum Pelplin 6 - 4 Sobieski Gniew
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 5 Wierzyca Pelplin
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin 7 - 0 Błękitni Stare Pole
Sobieski Gniew 0 - 6 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pomezania Malbork 8 - 0 Centrum Pelplin 6 listopada 2016 - 13:00
Orliki Stary Dzierzgoń 1 - 2 Gryf Tczew MKS 23 października 2016 - 12:00
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 6 - 1 AP Malbork
Centrum Pelplin 1 - 11 Orliki Stary Dzierzgoń
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Pomezania Malbork
Błękitni Stare Pole 0 - 1 Sobieski Gniew
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 10 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 1 - 4 Wierzyca Pelplin
Błękitni Stare Pole 0 - 1 Pomezania Malbork
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Orliki Stary Dzierzgoń
Centrum Pelplin 1 - 18 Gryf Tczew MKS
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 11 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Centrum Pelplin 0 - 8 AP Malbork
Gryf Tczew MKS 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Orliki Stary Dzierzgoń 4 - 1 Błękitni Stare Pole
Sobieski Gniew 3 - 3 Wierzyca Pelplin
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 12 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 6 - 1 Sobieski Gniew
Wierzyca Pelplin 1 - 1 Pomezania Malbork
Błękitni Stare Pole 0 - 3 Gryf Tczew MKS
Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 - 0 Centrum Pelplin
Pauza: Orliki Stary Dzierzgoń,
Kolejka 13 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 0 AP Malbork
Centrum Pelplin 0 - 5 Błękitni Stare Pole
Orliki Stary Dzierzgoń 6 - 2 Wierzyca Pelplin
Pomezania Malbork 2 - 1 Sobieski Gniew
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 14 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 1 - 4 Pomezania Malbork
Sobieski Gniew 2 - 5 Orliki Stary Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin 2 - 3 Gryf Tczew MKS
Błękitni Stare Pole 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 15 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stare Pole 1 - 3 AP Malbork
Centrum Pelplin 0 - 5 Wierzyca Pelplin
Gryf Tczew MKS 7 - 0 Sobieski Gniew
Orliki Stary Dzierzgoń 2 - 3 Pomezania Malbork
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 16 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 0 - 3 Orliki Stary Dzierzgoń
Pomezania Malbork 4 - 2 Gryf Tczew MKS
Sobieski Gniew 3 - 0 Centrum Pelplin 20 maja 2017 - 11:00
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 17 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stare Pole 0 - 12 Wierzyca Pelplin
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 Sobieski Gniew
Centrum Pelplin 0 - 11 Pomezania Malbork
Gryf Tczew MKS 2 - 1 Orliki Stary Dzierzgoń
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 18 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 0 - 8 Gryf Tczew MKS
Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 0 Centrum Pelplin
vo, goście nie przyjechali
Pomezania Malbork 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Sobieski Gniew 2 - 1 Błękitni Stare Pole
Pauza: Wierzyca Pelplin, .