ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów





Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GTS Goszyn 26 71 23 2 1 120 - 31
2. Orzeł Straszyn 26 62 20 2 4 79 - 35
3. Korona II Cedry Małe 26 49 15 4 7 122 - 76 2 3 1 0 1 12 - 8
4. Wisła Steblewo 26 49 16 1 9 79 - 62 2 3 1 0 1 8 - 12
5. Wisła Długie Pole 26 47 14 5 7 98 - 55
6. GTS Rotmanka 26 44 14 2 10 81 - 52
7. GTS Przywidz 26 39 11 6 9 52 - 60
8. EPT Grabiny Zameczek 26 38 10 8 8 74 - 67
9. GKS Trąbki Wielkie 26 35 10 5 11 54 - 57
10. GTS Juszkowo 26 26 8 2 16 57 - 73
11. Olimp Mierzeszyn 26 21 6 3 17 47 - 102
12. GTS Rokitnica 26 20 5 5 16 49 - 98
13. Morze Stegna 26 18 6 0 20 45 - 122
14. KS Wocławy 26 4 1 1 24 35 - 102
Ostatni komentarz dodał Mirek57 20.07.2017, 13:23:33



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 26 - 18. czerwca 2017



Wisła Długie Pole 3 - 3 GKS Trąbki Wielkie 18 czerwca 2017 - 17:00
KS Wocławy 4 - 9 GTS Rotmanka 18 czerwca 2017 - 17:00
Morze Stegna 5 - 8 Korona II Cedry Małe 18 czerwca 2017 - 17:00
Olimp Mierzeszyn 6 - 4 GTS Rokitnica 18 czerwca 2017 - 17:00
Orzeł Straszyn 3 - 1 GTS Przywidz 18 czerwca 2017 - 17:00
EPT Grabiny Zameczek 2 - 0 GTS Juszkowo 18 czerwca 2017 - 17:00
Wisła Steblewo 1 - 5 GTS Goszyn 18 czerwca 2017 - 17:00

Komentarze:



 cebula   18.06.2017, 20:01:13
Steblewo-Goszyn 1-5 (1-1 ( brawo chłopaki za wspaniały sezon i awans do serie A😆😆😆😆
 Mirek57   18.06.2017, 20:43:13
Ostatnia kolejka a tu wyniki hokejowe. Niektóre zespoły chyba chciały by aby sezon jeszcze trwał. Zapraszamy więc na turniej o puchar gminy organizowany przez GTS Pruszcz Gd. w sobotę 24 czerwca o godz.15 na stadionach w Straszynie i Rotmance.
 Kelwin   19.06.2017, 09:43:20
Dziękuję wszystkim drużynom za dobry sezon i gratulacje dla Goszyna i Straszyna za awans i powodzenia w Serie A.
 czesieken   19.06.2017, 15:51:21
Mirek57... "stadionach..." jak Pani Wójt dotrzyma danego słowa, to może będzie kiedyś "stadion" :D Pytanie, czy dotrzyma danego któryś raz słowa... :s
 Kelwin   21.06.2017, 13:43:56
TOP 10 Strzelców ligi:
1. Ryszard Mikosik (Wisła Steblewo) - 38 goli
2. Krzysztof Rusinek (GTS Goszyn) - 33 gole
3. Krystian Plichta (Korona II Cedry Małe) - 30 Goli
4. Marek Plichta (Korona II Cedry Małe) - 27 goli
4. Zbigniew Plichta (Korona II Cedry Małe) - 27 goli
6. Adrian Mospinek (Wisła Długie Pole) - 19 goli
6. Jakub Jost (Wisła Długie Pole) - 19 goli
8. Michał Jelionek (GTS Goszyn) - 18 goli
8. Karol Mateja (GTS Goszyn) - 18 goli
10. Damian Mokwa (Orzeł Straszyn) - 15 goli
Wszystkie dane z portalu laczynaspilka.pl
 Mirek57   24.06.2017, 22:50:07
Finał o puchar gminnych GTS Pruszcza Gd. znowu wewnętrzną sprawą Goszyna i Rotmanki.Po remisie na boisku 1-1 w serii kilkunastu rzutów karnych puchar wędruje na własność dla Goszyna.Gratulacje.
 superpro   27.06.2017, 22:50:14
hehe Goszyn sie spiol na turniej jak na turnieju trampkarzy :)
 Mirek57   20.07.2017, 13:23:33
Jest terminarz klasy B grupy 3 ,oprócz spadkowicza Rusocina i rezerw Osic oraz Drewnicy,sami starzy znajomi. Bo Grom Trutnowy to przecież Cedry II,które w ciekawym meczu pierwszej kolejki grają z Wisłą Długie Pole.Inne spotkanie które warte jest obejrzenia,to mocne zespoły Rotmanka kontra EPT Grabiny.Sezon rusza 12 sierpnia
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE