Sokół Lubichowo 1 - 1 Budmar Bytonia 22 października 2016 - 14:00
Pogoń Smętowo 0 - 0 Styna Godziszewo 23 października 2016 - 14:00
OTS Osiek 4 - 4 Szpak Skórcz 23 października 2016 - 14:00
Orzeł Radziejewo 3 - 0 KP Wandowo 23 października 2016 - 14:00
Orzeł Borkowo 2 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 23 października 2016 - 14:00
LZS Bytonia 2 - 3 Centrum II Pelplin 23 października 2016 - 13:00
Korona Rywałd 2 - 5 GKS Bobowo 23 października 2016 - 14:00

Jak tam drużyny przed hitem kolejki ?
Pogoń vs Styna
Jaki wynik obstawiacie ?
 ZAZA11   21.10.2016, 21:38:39
Z tego co słyszałem to Pogoń łapie wiatr w zagle i może być ciekawie w Smętowie. Obstawiam 2-1 dla Pogoni. Pozdrawiam
 amaro   21.10.2016, 21:55:54
Pogoń nie da rady rozpędzonej Stynie. Obstawiam 2:5. Tak na marginesie, dlaczego mecz Pogoń vs Styna nazywacie meczem kolejki?
 obserwatorzpn   21.10.2016, 22:05:30
o jakim hicie mowicie? druzyna ktora ma o polowe mniej punktow i gra z liderem.ben39 widac ze jestes ze smetowa ;) dajcie spokoj
 Ben39   21.10.2016, 23:56:37
Mówiąc te słowa biorę pod uwagę mecze z tamtego sezonu i miejsca które drużyny zajmowały.
Obie drużyny grają piłkę dobrą dla oka.
Boisko zweryfikuje
 AftertheDisco69   22.10.2016, 10:20:52
Ludzie powiem wam szczerze. Jaracie się tą styną jak gimbusy popkiem. Prawda jest taka że styna i tak jest słaba, mecze wygrywa z pomocą sedziego i swojego głupiego szcześcia. Widze że tacy z was znawcy piłki nożej że nawet nie widzicie że ciagle graja jedno i to samo. Ludzie prosze was, otwórzcie w końcu oczy , a nie przechwalajcie sie o tą styne bo i tak jest słaba. Nawet jak awansuja to życze im powodzenia w A klasie :) Tamte drużyny są mądrzejsze i wasza kochana styna już nie bedzie grac ciągle tego samego. A wyniki będą zupełnie inne i w 85% będzie w pizde. Pozdrawiam.
 lyonnais   22.10.2016, 10:37:48
haha widać że smętowiacy nie mogą wytrzymać presji przed meczem i jak zawsze grzeją się nawet na forum 8) mam nadzieję że wygra Styna i dopiszą sobie kolejne 3 pkt w drodze po awans :D
 lyonnais   22.10.2016, 10:46:46
do AftertheDisco69, gdybyś się choć trochę Styną interesował zauważyłbyś że zostali o wiele więcej razy skrzywdzeni niż im pomagano przez sędziów niż sądzisz (chociażby w zeszłym sezonie). Nie zauważyłem też żeby grali jedno i to samo, ale skoro tak mówisz to wydaję się to MEGA skuteczne skoro mają komplet punktów, a o A klase biją się już od paru sezonów i jak najbardziej zasługują na awans. Pozdrawiam i zapraszam na mecz :blink:
 WISLAPANY95   22.10.2016, 13:56:40
Sedziowie w przekroju calego sezony myla sie srednio z taka sama korzyscia dla wszystkich druzyn . Ale faktycznie nazywanie hitem meczu , w ktorym gra lider , naprawde fajnie grajacy w pilke z przecietna druzyna tej grupy jest co najwyzej smieszne. Hit to byl, jak zauwazyliscie sezon wstecz. Nie ma co zyc historia . Liczy sie to co jest teraz . Pogon jest druzyna ze srodka tabeli i nic poza tym .
 WISLAPANY95   22.10.2016, 13:57:13
obstawiam 1-3
 realizm   22.10.2016, 14:53:37
Panowie po co podgrzewac atmosfere jeszcze przed meczem. To jest b klasa tutaj liczy sie dyspozycja dnia. Zawodnicy Styny do kazdego przeciwnika podchodza z szacunkiem. Wiedza ze nikt za darmo punktow nie odda zwlaszcza ze kazda druzyna nastawia sie na lidera. Mecz bedzie bardzo trudny.
 realizm   22.10.2016, 15:05:32
 semperfi   22.10.2016, 16:08:18
nie róbcie ze styny realu przyjada do radziejewa i dostana baty:)
 wabik92   23.10.2016, 17:53:30
Mecz w smetowie remisowy szale zwycięstwa Styny pokrzyżowały kontuzję dwóch zawodników na początku meczu. Obie drużyny stworzyły sobie parę akcji bramkowych ale zawsze ratował drużynę bramkarz.. W drugiej połowie lepiej grała Styna ale nie wykorzystała swojej mocy. Sędzia tragedia mecz na krzyki. Powodzenia
Nic się nie stało Hej Styna nic się nie stało :love: :love:
 Bosix   23.10.2016, 18:24:04
Twierdzą w Radziejewie nie zdobyta 😁😁😁
 Croma86r   23.10.2016, 20:23:09
Za 2 kolejki ta twierdza upadnie, lepiej się szykujcie 8)
 amaro   23.10.2016, 21:06:10
Croma86r zadna druzyna niemoze byc pewna wygranej. Widac po meczu Pogon - Styna czy tez OTS - Szpak.
 mirko   24.10.2016, 10:06:42
brawa dla Osieka za walkę na boisku, jednak poza nim sprawdzanie kart w przerwie było po prostu śmieszne ;)
 copamundial   24.10.2016, 16:01:20
Od kiedy sprawdzanie kart jest śmieszne ? Uczciwość jest ważna tak w serie B jak i w Ekstraklasie. Skoro nic nie wykazało to się cieszcie. Chyba nie sprawiło wam wielkiego problemu przejście się do sędziego w przerwie ? :)
 semperfi   24.10.2016, 20:49:50
Mecz w Radziejewie odbyl się przy fajnej pogodzie do grania i przy sporej miejscowej i przyjezdnej publiczności od pierwszych minut można było zauważyć głód punktów u miejscowych i heroicznej ataki co zakończyło się bramka po indywidualnej akcji napastnika orła na 1 do 0 co do gości można bylo mieć wrażenie że są zagubieni i nie mają pomysłu na mecz mimo to ze zespół w całości był szybki i solidny niby to plan był na grę ale nie było realizacji do przerwy 1:0. Po przerwie powtórka z pierwszej połowy mocny atak miejscowych i po dośrodkowaniu z prawej

strony piękna główka napastnika orła i 2:0. Po stracie 2 bramki Wandowo wzięło się za grę i kontrolowali spotkanie do końca mialo nawet karnego fatalnie przestrzelonego jak i inne sytuacje słabo wykonane mimo kontrolowali boiska Orzeł wvkoncowce kontratakowal i zdobył bramkę na 3:0 pieta:) czym ośmieszył bramkarza gości mecz walki fajny dla oka powodzenia dla obydwu druzyn:)