Olimpia Sztum 0 - 4 Powiśle Stary Targ 31 października 2015 - 13:00
GDKiS Ostaszewo 0 - 4 Rodło II Kwidzyn 28 października 2015 - 15:00
Spójnia Sadlinki 2 - 3 LKS Waplewo 28 października 2015 - 15:00

mecz Rodło - Ostaszewo zmiana gospodarza

Ostaszewo - Rodło godz. 15.00
 wwwerder   28.10.2015, 16:51:38
Mady Ostaszewo - Rodło II Kwidzyn 0:4 (0:1)
W pierwszej połowie Mady dzielnie walczyły, no ale w drugiej sześciu zawodników z pierwszego składu Rodła zrobiło różnice ;)
Mimo wszystko, brawo dla chłopaków z Ostaszewa za walkę!
 (L)ks   28.10.2015, 17:04:11
Sadlinki 2:3 LKS
 Podedodemid   28.10.2015, 17:12:42
Kto Strzelił Dla LKS-u ?
 ZnamSieNaPilce   28.10.2015, 17:36:50
Ładna gra z obu stron w meczu Ostaszewo - Kwidzyn, brawa za walkę. dla GDKiS.
 marcel1916   28.10.2015, 18:19:05
Bramki dla LKS Waplewo 2xCzarnecki, Chrobocinski
 kibic1996   28.10.2015, 20:03:34
Wwwerder, możesz wymienić kto był z 1 składu? :)
 morderczy_widelec   28.10.2015, 20:51:12
Pomimo wyniku, który wskazywałby na jednostronne spotkanie w Ostaszewie, mecz był można powiedzieć - wyrównany i miło się to oglądało. Jednak trzeba przyznać, że zgranie i umiejętności poszczególnych zawodników Rodła, pozwoliły gościom zamieniać dogodne sytuacje na uzyskanie takiego rezultatu. A to czy przyjezdni skorzystali z możliwych wzmocnień z pierwszego zespołu i ile ich było, czy też nie, to sprawa drugorzędna, bo nawet jeśli to mają takie prawo :). Zdecydowanie pewnym punktem drużyny z Kwidzyna był dziś bramkarz, który pokazał swoje możliwości i umiejętności. Sporo składnych akcji i gra tzw "klepą" w obydwu drużynach, dużo walki o każdą piłkę i co bardzo ważne - wysoki poziom sędziowania (Pomorski-ZPN przydzielił do prowadzenia meczu arbitra III-ligowego, a obaj asystenci z uprawnieniami na IV ligę) pozwoliły na odbycie meczu w dobrej atmosferze, bez złośliwości i z niewielką ilością fauli. Niestety rezultat 0:4, nie odzwierciedla tego co działo się na boisku, ale jak wiadomo liczy się wynik i to on "idzie w świat". Pozdrowienia dla chłopaków z Kwidzyna i dzięki za ciekawy mecz.
 cosktos   29.10.2015, 16:14:13
Do rodla myscich. Szalkpwski x2, graczyk
 D---M   29.10.2015, 22:49:43
i nie zapomnijmy zabrać ze sobą noktowizorow na mecze rozpoczynające się w sobote o godz. 15
 D---M   29.10.2015, 22:56:08
Ja będę mial
 Bolek23   30.10.2015, 18:26:25
Pogoń !! 3 pkt zostaja w Prabutkowie :) Poźniej możecie jedynie się zabawić na starym ale w Tango ! :D

Delta Miłoradz 2:1 Świt Radostowo (2:0)
Bramka dla Świtu Kamil Sablewski (k.). Mocno można by było dyskutować o pracy sędziego który wybiera się na mecz bez opsady i spieszy się na kolejny mecz do Rywałdu. eh szkoda głowy do góry Świt !!! :love:
 Kibi007   31.10.2015, 17:02:01
Kmiecin 1-0 Szprudowo
 zawodnik_zts   31.10.2015, 17:16:05
Kibi007
Co teraz powiesz na temat postawy bramkarza ? 8)

Kibi007   31.10.2015, 19:06:26
Zachowal czyste konto i mozna mu to zapisac na plus ale jedna jaskulka wiosny nie czyni, ale mial moze 2 powazna interwencje w calym meczu wiec musial zachowac koncentracje oby w nastepnym meczu zachowal czyste konto, tylko zeby jeszcze zawodnicy z przednich formacji decydowali sie czesciej na oddawanie strzalow z za 16m. a nie chca ' wejsc do bramki' z pilka to by byla szansa na 2 moze 3 trafienia. Powodzenia w dalszej walce o awans. Kibice chca V ligi
 warka10   31.10.2015, 19:16:27
Brawo Sobieski Dobry mecz i w końcu trzy punkty Brawo dawid za 3 bramki super chłopaki oby tak dalej:)
 Bolek23   31.10.2015, 19:19:51
Można powiedzieć, że powiśle grało w 12 (sędzia) nie uznał prawidłowej bramki, trener jak i obrońcy mówili, że bramka była prawidłowo zdobyta. Ale sędzia jak sędzia nie za wszytkim nadązy.. lepiej było by bez ale cóż taki już sport. powodzenia
 Ali69   31.10.2015, 20:10:00
w Kmiecinie mecz kuriozum :
przez zdecydowaną większość czasu gry ogromna przewaga Webera. Weber zdobywa gola , którego sędzia ( z sobie tylko wiadomych powodów ) nie uznaje i .... po 2 minutach jest 1:0 dla Kmiecina. potem gospodarze mają jeszcze dwie szanse.
Druga połowa to 5 minut Kmiecina i 40 minut gości . Weber był strasznie nieskuteczny ale i też sędzia robił co mógł. Zawodnikowi Webera metr przed polem karnym obrońca gospodarzy skacze na plecy dosiada jak rumaka a ten go strząsa z siebie i ....... faul w ataku !!!!!!!!!!!!!!
Za kilka minut ten sam gracz Webera cięty w polu karnym ( dałbym sobie za to głowę odciąć tępym nożem ) ale sędzia udaje , że nic nie było.
No ale skoro samochód sędziego ma rejestrację GND tak jaki zawodników gospodarzy to dziwić nie może.
Podsumowując remis byłby dla Webera w tym meczu wynikiem niesprawiedliwym ale porażka to ...... ( sam nie wiem )
 maxkolonko   31.10.2015, 20:22:11
Witam, wszystkich sympatyków piłki nożnej, tej na poziomie A i B klasy. Do tej pory nie udzielałem się na forach ale dziś będąc na meczu w Rakowcu zostałem jakoby wywołany do tablicy.
Panowie Prezesi, Trenerzy jak wy możecie wytrzymać to co wyprawiają sędziowie na Waszych meczach. Zróbcie wreszcie porządek z tymi w cudzysłowie arbitrami. Ich niski poziom jest wytłumaczalny ale postawa "najważniejszy" na boisku to już nie do zniesienia dla kibiców. a tym samym zawodników. Zapieprzają za frkio, narażają swoje zdrowie, grają dla przyjemności zostawiając sporo zdrowia na murawie. A taki jeden z drugim palantem chcę pokazać jacy Oni są ważni. Wiedzą,że nikt ich nie obserwuje, nie ocenia, biorą kasę za niby sędziowanie a odstawiają niestety w wielu wypadkach szopki.
Taki pan Franz - gwiżdże co mu tylko w głowie zaświta, wiele decyzji całkiem niezrozumiałych. Pokazuje karnego dla Rakowca a gdy piłkarz strzela bramkę on go unieważnia twierdząc,że został wykonany nieprawidłowo, wyrzuca kierownika Marezy, za dyskusje bo wie, że Związek zainkasuje karę, wymyśla spalone, mówiąc,że nieważne kto podawał piłkę. Kartki udziela z kapelusza, na reakcje zawodników,że nie było faulu informuje, że On wie jak boli bo grał 20 lat na boisku. Itd. - to jest po prostu kpina. Tydzień temu wy- kartkował Relax aby uniemożliwić liderowi wygraną, wcześniej też kilku meczach pokazywał kto na boisku jest PANEM.
Koniec z tym podejmijcie decyzję, ZEJŚCIE drużyny z boiska po decyzjach tego pana i innych, WPISUJCIE w protokoły swoje niezadowolenie z pracy "sędziów" za to Prezesi przecież płacicie.
Oni nie są bezkarni.
 Ali69   31.10.2015, 20:28:00
i jeszcze coś :
zawsze mnie uczono, że jeżeli ktoś kogoś krzywdzi to żeby takiego krzywdzonego bronić.
ale Pan Sędzia nie pozwala bronić i upomina za wytykanie jego ewidentnych błędów
czyli on jest Bogiem a ja ... jakimś głupim chu..m
ODECHCIEWA SIĘ WSZYSTKIEGO !!!!!!!

Ali69   31.10.2015, 20:36:13
pan kolega MAXKOLONKO ma sporo racji :
no bo skoro nasz trener zaczyna w szatni w przerwie odprawę od słów : ZNOWU KOLEJNY KANT SĘDZIEGO no to ręce opadają. ale przecież ten trener ma rację !!!!
ja już po nieuznanym dla WEBERA golu wiedziałem , że nie ma szans na dobry wynik. poinformowałem o tym telefonicznie nieobecnego na meczu prezesa klubu.
kilka zdarzeń w drugiej połowie ( np. niepodyktowany rzut karny ) tylko mnie w tym utwierdziło .
No to po co ku..a grać skoro nie masz szans ??? !!!
 gangryna   31.10.2015, 21:22:29
Brawo Kmiecin bliżej awansu . Wynik 1:0 ale moim zdaniem weber prowadził grę bramkarz Kmiecina na zero nie miał prawie żadnego strzalu celnego w bramke ale za to bramkarz webera miał dosyć roboty i popisal sie kunsztem bramkarskim moim zdaniem bramkarz z webera lepszy . Brawo Kmiecin. Brawo Weber Powodzenia dla obu drużyn.
 Daniel55   31.10.2015, 21:32:27
Wszystko ma pewien czas i wszelkie granice pozwolę sobie wrócić do meczu Świt - Weber!!! Weber wygrywa w Radostowie 3-1 a gracze gospodarzy zostają jawne i oszukani nic innego jak przemilczeć prace sędziego głównego który krzywdzi drużynę nie widząc swoich błędów widać że stare grzechy wracają i tym razem skrzywdzeni czują się gracze Webera nic nie zrobisz kiedy sędziowie robią sobie kpiny a my zawodnicy kibice i kluby na tym cierpimy to jest parodia !!!
 KibicCp   31.10.2015, 23:17:08
A ja powiem tak Ali69 człowiek który nic nie robi ten się nie myli Powiem do każdej tu drużyny chcecie sędziowie lepsze to do wyższej ligi idzccie proste i powodzenia i co do webera zawsze sędzia byli tak w okregowce i będzie w B klasie za jakiś czas WEBER :love:
 pajcyk   01.11.2015, 08:09:06
KibicCp ty na pewno jesteś osobą która sędziuje. Bo nikt normalny tego by nie napisał (chcecie sędziowanie lepsze to do wyższej ligi idzccie )
 Sephora   01.11.2015, 08:18:41
Pogoń Prabuty - Powiśle II Dzierzgoń 1:2(0:1)
Bramki dla Powiśla II: Kesler Maciej,samobójcza
 WPMG54   01.11.2015, 08:58:26
Dlaczego jak Weber wygrywa to wszystko jest ok nawet sędziwie i boiska są rowne itd,a jak tylko przegrają to otwiera się fala krytyki wszyscy są winni sędziowie ;boisko, pogoda. tylko nie sami,wiec panowie wescie sie za granie a będzie dobrze
 zieloni_m   01.11.2015, 10:34:29
u widze ze ktoś z Webera ma zal do sedziego ale prosze pamiętac ze był sam na boisku bez pomocy liniowych a to nie lada zadanie w A klasie bramki wam nie uznał choć i mi sie wydawało ze powinnien ale mieliście jeszcze około 70 minut by wygrac a efekty sa takie ze oddaliście dwa strzały na bramke to troche mało by wygrac mecz napewno sporo sił kosztowało to was ale piłka juz taka jest NIESPRAWIEDLIWA i nie ma co mówic zawodnikom ze kolejny KANT SEDZIEGO to tylko nakreca do gadania na boisku

w meczu dwóch słabych drużyn tego dnia lepsza ta z Kmiecina mecz słaby chyba najsłabszy w tym sezonie na boisku w Kmiecinie ale ważne punkty zostają i to jedyne co cieszy pozdrowienia dla Webera
 Zawolnyzastary   01.11.2015, 11:25:42
A kibice Powiśla obiecali że Kesler strzeli i strzelił...hehe
 dor.gre   01.11.2015, 15:42:46
Błędów sędziego w meczu z Pogonią było podobno więcej poza nieuznaną bramką. Podobno zawodnik z zPowiśla został w I połowie stratowany w polu karnym i też karnego nie odgwizdano. Wychodzi więc na remis:)
 Bolek23   01.11.2015, 22:12:57
dor.gre
moze i tak ale bramka dla Pogoni była prawidłowa ponieważ bramkarz wyciągął piłke pół metra za linia a sędzia ch*j za przeproszeniem nie widział bo był na połowie boiska . jak maja przysyłać jednego sedzine na mecz to lepiej niech wcale nikogo nie przysyłają..
 Ali69   04.11.2015, 16:09:32
no i związek kolejny raz się kompromituje !
albo może celowo chce robić drużynie Webera na złość.

Zapewniam wszystkich, że w meczu z Kmiecinem żaden zawodnik gości nie grał po 4-ej żółtej kartce !!!!
Walkower szybko i na bank zostanie cofnięty.
Nie ma to pozornie większego znaczenia ale jednak daje trochę do myślenia.

o co tu k...a chodzi ? !
 dor.gre   06.11.2015, 10:17:30
Wracając do meczu Starego Miasta z Prabutami. Na stronie Pogoni opis sugerujący totalną pomoc sędziego zespołowi gości. Fakty: ok. 20 minuty ewidentny karny dla Powiśla (nie odgwizadano), bramka strzelono kilka minut później - zapytajcie kibiców i swojej defensywy - prawidłowa - grać w linii trzeba umieć:). w I połowie w końcówce 2 uderzenia Powiśla minimalnie obok bramki. II połowa - samobój i faktycznie gol - nieuznany (nie podważamy). Niemal cały mecz z optyczną przewagą Powiśla. Prosimy więc o obiektywizm, w normalnych warunkach powinniście kończyć co najmniej w 10. Pozdrawiam