13. Kaszubia Starzyno 26 22 6 4 16 55 - 96
14. Jaguar II Gdańsk 26 21 6 3 17 37 - 69

Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 Kamionka Sopot 24 października 2015 - 15:00
Dragon Bojano 6 - 1 Wicher Wierzchucino 24 października 2015 - 15:00
KP Sopot 6 - 1 Kaszubia Starzyno 24 października 2015 - 15:00
Zatoka Puck 0 - 2 Kaszuby Połchowo 24 października 2015 - 15:00
Jaguar II Gdańsk 4 - 1 KP Gdynia 24 października 2015 - 15:00
Celtic Reda 3 - 1 MKS II Władysławowo 24 października 2015 - 16:00
Portowiec Gdańsk 4 - 3 Zenit Łęczyce 25 października 2015 - 13:00

pestek99   20.10.2015, 16:01:00
Klub ZENIT ŁĘCZYCE poszukuje chętnych zawodników na każdą pozycję. Kontakt telefoniczny 609436707
 qwerty123456   20.10.2015, 23:36:42
ST
 qwerty123456   20.10.2015, 23:45:32
Starzyno ! Co jest Pany ! Czy nie lepiej wraca się do domu po wygranym meczu niż po kolejnym razie dostaniu w tyłek ?! Gdzie wola walki , chęć wydarcia 3 pkt !? Trochę więcej motywacji ze strony zawodników do gry( choć wiem że ją mają ) i o tyle większa chęć Działaczy do tego by w Klubie się dobrze działo ! Pany ! W ostatnim meczu się udało , teraz też musi ! Podbijamy Sopot ! Pany wziąć Się w garść !!!!!
 kibol88   21.10.2015, 09:50:10
Każda drużyna ma wole walki nawet po 4 porażkach masz chęć wygra mecz ...
ale w sobotnim meczu obstawiam KP oni jeszcze ostatniego słowa nie powiedzieli , a co za tym idzie wlacza się jeszcze do walki o górna czesc tabeli ... !!!
 luk77asz15   24.10.2015, 17:04:10
UKS Zatoka 95 Puck - Kaszuby Pochowo 0:2(0:2)
 ciechociono   25.10.2015, 14:00:19
to błyskawica przegrała ? wg maka165 wygrala 2-1 ????
 player123   25.10.2015, 15:13:19
Portowiec vs Zenit 4:3 (4:0), nieudany karny w 6 minucie ze strony portowca. dużo fauli dużo kartek, portowiec kończył w 10. Sędzia nie miał łatwego meczu dużo agresji ze strony gospodarzy i wymuszeń.
 wmg13   25.10.2015, 15:45:26
Portowiec do przerwy 4-0 mimo zmarnowanego karnego, na początku drugiej polowy zmarnowane dwie setki, po których goście raczej już by się nie podnieśli. A potem kabaret sędziego, to co on gwizdał w drugiej połowie to parodia. Niemniej ważne zwycięstwo i bardzo gęsto w czołówce ligi.
 maka165   25.10.2015, 16:46:08
Ciechocino Pomylilem się
 papaj7   25.10.2015, 18:03:57
Czy można przegrać mecz prowadząc do przerwy 4:0 ?
Portowiec chciał to dziś sprawdzić. Prawie się udało. Grać trzeba 90 minut a nie sędziować ! :@
 kojak2323   25.10.2015, 18:18:33
Wmg13 ma racje sedzia zenada to prawda do tego boisko zenada i ostra gra gospodarzy ale coz gramy dalej ZENIT
 jw1515   25.10.2015, 19:54:43
jeszcze nie jeden zespol sie zapozna z boiskiem portowca,kojak2323 to nie zenada,nawet nie potrafie tego ujac bo trampkarze klepia pile na lepszych boiskach przy czym A-klasowa druzyna sory ale to jakies nieporozumienie
:D
 zorro11   25.10.2015, 19:56:42
lider wreszcie się zgadza tereska
 jw1515   25.10.2015, 19:58:05
ale bynajmiej pojezdza i pograja na normalnych boiskach,hmmm a dlaczego tam graja?bo to gdansk im wolno a do nas jak przyjezdzaja na weryfikacje to sie czepiaja zimnej wody
 luk77asz15   26.10.2015, 19:52:14
Panowie po co to czepianie się boiska w Gdańsku gdzie grają zawodnicy z Portowca, warunki są dla obu dwu drużyn takie same( a to ze tam grają i trenują to jest ich plus), więc pozostaje tylko 90 minut biegania i walki na boisku aby wygrać. Potrafili tam wygrać zawodnicy z Kamionki i Błyskawicy, także da się tam wygrać z Portowcem i nie jest to żadna twierdza nie do zdobycia.