16. Wisła Steblewo 30 10 3 1 26 41 - 139 2 0 0 0 2 3 - 7

GKS Kowale 2 - 1 Portowiec Gdańsk 23 maja 2015 - 15:30
GKS Sierakowice 0 - 2 Gedania Gdańsk 23 maja 2015 - 17:00
Potok Pszczółki 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 23 maja 2015 - 16:30
Orlęta Reda 2 - 1 Wisła Steblewo 24 maja 2015 - 12:00
Olimpia Osowa 4 - 0 Wietcisa Skarszewy 23 maja 2015 - 17:00
Orkan Rumia MKS 5 - 0 Sztorm Mosty 24 maja 2015 - 14:00
KS Kamienica Królewska 0 - 1 Stolem Gniewino 23 maja 2015 - 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 8 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 23 maja 2015 - 16:00

orka34   18.05.2015, 14:17:22
Orkan musi ciągnąć do końca, jeśli ORKANOWI na awansie zależy . Do Rumi przyjadą Mosty i musimy ten mecz wygrać i bez względu na okoliczności zwyciężyć :)
 Sławomir   20.05.2015, 09:37:48
Mosty zawsze w Rumi miały spinkę. Będzie fajny mecz i nie czas na eksperymenty w składzie. Do końca 6 kolejek nie czas na pomyłki zwłaszcza ze jeszcze da mecze z chętnymi do awansu. 20 czerwca będzie już wszystko wiadomo :-)
 STOLEMOWIEC.pl   20.05.2015, 13:48:26
Orkan ma jeszcze Stolem w Gniewinie :) :)
 kubos   23.05.2015, 12:36:35
Dziś tylko zwycięstwo Sierakowice :love:
 Kigen   23.05.2015, 17:05:28
Kamienica - Stolem 0:0 do przerwy
 Kigen   23.05.2015, 17:59:26
Kamienica - Stolem 0:1 bramka Dawid Łaga :D ponad 30 min Stolem grał w dziesięciu
 wmg13   23.05.2015, 18:23:09
Kowale - Portowiec 2-1 Do przerwy 1-0 prowadzili goscie, po przerwie bardzo dobry mecz gospodarzy, ktorzy grali ladnie pilka. Portowiec bardzo ambitnie, walczyli przez caly mecz mimo mocno okrojonego skladu. Kowale pokazaly, ze zasluguja na awans a Portowiec mimo, ze do konca musi walczyc o utzymanie to waleczna druzyna, zdecydowanie zaslugujaca na gre w tej lidze.
 wielkialeksander   23.05.2015, 23:09:47
Czarni Pruszcz Gd. pokonali w Pszczółkach Potok 1:0 .
Brawo - bo przeciwnik nie nalezy do łatwych, zwlaszcza w pojedynkach tych drużyn . Nie byłem na tym meczu ale sam wynik wskazuje, że defensywa Czarnych zrehabilitowała sie za mecz z Redą i nie pozwoliła rywalowi na strzelenie bramki.
.Dzięki temu jedna zdobyta przez zawodnika Czarnych bramka pozwoliiła na wygranie meczu i zdobycie 3 punktów. Jeszcze raz BRAWO!
 Polonia91   24.05.2015, 07:55:18
Filmik Sierakowice:Gdańsk
bramki pod koniec filmiku.
 g.k.s.   24.05.2015, 08:12:20
dobry mecz w wykonaniu obu drużyn sierakowice poraz kolejny nie wykorzystują swoich bramkowych szans więc wynik jest jaki jest gedania gra ciekawa piłkę ale w tym meczu sędzia otworzył wynik spotkania faul na zawodniku sierki nie odgwizdany( taka sama opinia kibiców gedani) strzał gedani jeszcze po rykoszecie i bramka początek drugiej połowy błąd obrony sierki za dużo zabawy w polu karnym i bramka dla gedanii po zakończeniu meczu miałem wrażenie że bez względu na wszystko gedania po prostu musiała wygrać mecz żeby być w walce o awans ( przykre panie sędzio)
 orka34   24.05.2015, 16:39:49
Rumia - Mosty 5 : 0 . Sławek obronił setkę !!!!!! w pierwszej połowie , BRAWO !!!! Pierwsza połowa ze wskazaniem na przewagę Mostów , która ta drużyna niemiłosiernie faulowała naszych. Potem było inaczej i Orkan przejął inicjatywę czego efektem było PIĘĆ zdobytych bramek.