Gedania Gdańsk 7 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 kwietnia 2015 - 17:00
GKS Kowale 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 4 kwietnia 2015 - 14:00
GKS Sierakowice 0 - 3 KS Kamienica Królewska 4 kwietnia 2015 - 15:00
Potok Pszczółki 1 - 2 Orkan Rumia MKS 4 kwietnia 2015 - 14:00
Orlęta Reda 0 - 2 Olimpia Osowa 1 kwietnia 2015 - 17:00

Do przerwy 2-1 dla gniewina mecz na niskim poziomie
 antyrychu   01.04.2015, 17:52:38
Wisła - Sztorm do przerwy 0-4
 Kigen   01.04.2015, 18:11:57
Czarni - Stolem 3:4 Bramki dla Stolema : Mateusz Wachowiak, Krzysztof Jezierski, Dawid Łaga oraz Arkadiusz Klarecki :D
 wielkialeksander   02.04.2015, 00:07:26
Czarni Pruszcz przegrali mecz z Stolemem Gniewino, gdyż popełnili za duzo blędów w obronie. Strzelili 3 bramki - to dużo, ale stracili 4. Administrator strony internetowej Czarnych uważa że przegrali dlatego,
że strzelili za malo bramek a obrona grałą poprawnie
Jaka jest jego znajomość piłki nożnej?
 czarnyprg   02.04.2015, 00:26:35
tak myslałem, że małyolo teraz tu bedzie trolowł, :P
czytaj ze zrozumieniem, przegrali bo strzelili mniej bramek !!! o jedną mniej !!! :P
obrona nie grała poprawnie, ale błędy były również w innych formacjach, eeeeehhhh te trole :)
 superznawca   02.04.2015, 12:19:46
do "czarnyprg" z twojego wpisu wynika ,że u CZARNYCH były same błędy , czyli "alex" ma rację , no i dlatego strzelili mniej bramek , próbuj rozumować ze zrozumieniem .
 orka34   02.04.2015, 15:37:19
Szkoda, że Czarnym nie udało się urwać punktu liderowi. Szkoda też porażki Orląt z Redy . Orkana czeka trudny mecz w Pszczółkach u nas byliśmy faworytami, ale 3 punkty wybiła nam z głowy właśnie drużyna Potoku. Zobaczymy jaki skład wstawi w sobotę nasz trener Jacek. Jeśli zawodnicy rumscy zaczną grać z wiarą w zwycięstwo o wynik możemy być spokojni. Panie trenerze posadź pan " gwiazdora " ( SN ) na ŁAWĘ i wszystko będzie grało jak w zegarku.

papaj7   04.04.2015, 14:46:14
Portowiec wygrał 3-0. Szkoda tylko zawodnika przyjezdnych, którego ambulans zabrał do szpitala z powodu urazu nogi.
 wmg13   04.04.2015, 16:09:36
Portowiec - Wietcisa 3-0 bramki: Piotr Muła 2, K.Puto Przez cały mecz Portowiec kontrolował spotkanie, zdecydowanie zasłużone 3 punkty. Szkoda zawodnika Wietcisy który doznał groźnej kontuzji, życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia bo wyglądało to bardzo źle...
 123sedziahu   04.04.2015, 16:39:54
0-2 jak narazie kamienica prowadzi 10min do konca
 tropic   04.04.2015, 17:22:35
Kowale - Orzeł 3-2 (0-2)
Bramka dla Kowal w 93 minucie :D
 Makambalatayo   04.04.2015, 18:05:39
Pszczółki były o krok od niespodzianki.Co raz lepsza gra z ich strony.Druga połowa zdecydowanie była dla Pszczolek,orkan wybijał z lini,ratował ich słupek.W spotkaniu sporo sie działo,miło sie oglądało!!
 bass21   04.04.2015, 18:18:48
brawo PORTOWIEC!!!! 8)
 Ludwas   04.04.2015, 18:26:59
GKS Sierakowice - KS Kamienica Królewska 0:3 (0:1)
Bramki:
x3 Jakub Hoffmann
 Obserwator___   04.04.2015, 19:33:03
To co w drugiej połowie wyrabiał sędzia w meczu Kowal z Orłem lepiej pozostawić bez komentarza.
Bramki dla Orła-
Dampc Mateusz
Kobylarz Mateusz
 VanHichot   04.04.2015, 20:37:15
Makambalatayo - a nie zauważyłeś że Orkan od 55 - 60 minuty grał w 10 ?? To nie Pszczółki zagrały lepiej tylko Orkan bronił dobrego wyniku. Nie oszukujmy się przy tej pogodzie 2 połowa była idealna dla Pszczółek, które grały non stop lage na wysokich napastników/pomocników. Udało się dowieść cenne i kolejne 3 pkt.
 Skaut   04.04.2015, 21:14:34
Obserwator ma rację. Orzeł nie mógł tego meczu wygrać. Nie wiem co działo się w przerwie meczu ale sędziowie w II połowie pokazali "klasę" . Diametralnie inne sędziowanie. :@ Mecz przedłużali aż Orzeł stracił 3 bramkę. A w I połowie Kowale niewiele miały do powiedzenia przy niezłym sędziowaniu.
 PAUL-G   04.04.2015, 22:44:46
BRAWO DLA ORKANA , NA WYJEZDZIE TERAZ DALEJ WALKA , WALKA , WALKA :idea: :idea: :idea:
 tropic   05.04.2015, 00:15:27
A panowie komentujący mecz Kowale - trąbki byli na innym meczu czy oglądali skróty na canale+ ?
W którym momencie Orzeł był lepszy? Chyba tylko w pierwszych 10 minutach, kiedy grali pressingiem, bo póżniej im sił już zabrakło...
 Sławomir   09.04.2015, 09:11:20
orka34
S nie jest gwiazda tylka napsatnikiem, który strzela bramki po podaniach jak ich nie ma to .... Dajmy mu szanes na odblokowanie sie.