Delta Miłoradz 1 - 1 Błękitni Stare Pole 30 marca 2014 - 13:00
Grom Nowy Staw 3 - 0 Orzeł Subkowy 29 marca 2014 - 14:00
Wisła Korzeniewo 2 - 2 KP Starogard Gdański 29 marca 2014 - 16:00

michoł   19.03.2014, 18:44:17
 damin13   26.03.2014, 09:38:08
Tylko 3 pkt ^^ Pogoń <3
 zaginiony   29.03.2014, 15:27:35
38' Grom 1-0 Orzeł Subkowy
Strzelcem Łukasz Gładek

64' Grom 2-0 Orzeł Subkowy

JAKO_92   29.03.2014, 17:01:43
Ogólnie przez pierwsze 15 min przeważał Orzeł lecz bramkarz Gromu pokazał co potrafi :) potem jak by lekko Orzeł obniżył loty i mecz stał się wyrównany jednak gdy Grom zdobył bramkę po zamieszaniu w polu karnym zaczął przeważać mogło być 4 a nie 3 lecz napastnik Gromu ostatniej minucie trafił w słupek szkoda ale ważne 3pkt. dla Gromu

PS. Dla napinaczy TO MOJA OSOBISTA PRYWATNA OPINIA!

GROM :love:
 PomorskiKibol   29.03.2014, 17:02:29
Koniec meczu! Sokół Zblewo - Rodło Kwidzyn 1:3 (0:1)
 wisła13   29.03.2014, 18:31:47
Wisła - KP 2:2 (1:1) dla Wisły Tomasz Wyrzykowski i Grzegorz Gwóźdź.
 Widze   29.03.2014, 18:31:56
Jeśli centrum wygrało to na bank musiała czerwona albo karny :@ na bank :D
 Bolek23   29.03.2014, 18:32:45
Pogoń Prabuty 5:0 Wda Lipusz (3:0)
 szpaku123   29.03.2014, 18:57:55
Sokol-Rodlo 1:3 gole A.Szopiński dla Zblewa a dla Kwidzyna J.Zabłocki M.Pruszkowski i P.Strzelecki
 szpaku123   29.03.2014, 19:02:32
Wiadomosc dla admina w poprzedniej kolejce w meczu Rodlo-Relax(5-0) bramki strzelali 3x Zabłocki i po jednej Kalinowski i Pruszkowski.
 Bolek23   29.03.2014, 19:30:23
Dla Pogoni Hanas 2x Wacławski 2x and Szpociński :love: :D
 WPMG54   29.03.2014, 20:01:10
A Ja słyszałem o 10 czerwonych :P na bank :P i dlatego centrum wygrało na bank :D :D :D
 Neesqik   29.03.2014, 21:44:51
Mała korekta. Dla Zblewa W.Nawrocki

Zblewo słabo.. Zupełny brak pomysłu na grę. Kolejny karny z rękawa.. Po karnym się zaostrzyło i wtedy główny się troszkę pogubił. Zawodnicy zarówno ze Zblewa, jak i z Kwidzyna dosłownie śmiali się z sędziego. Każde "ała" i od razu gwizdek.. Liniowy pokazuje np aut dla gospodarzy, główny po swojemu.. itp itd.
 lubawiak   30.03.2014, 10:47:20
Mam nadzieje że przełom nastąpił w Pogoni. Odradza się nowa epoka!!!
 Bolek23   30.03.2014, 11:27:06
Mecz w Prabutach mógłby skończyć się nawet dwu-cyfrówką no ale skuteczność troche zawiodła. ważne, że 3 Pkt, to cieszy :)
 (L)   30.03.2014, 12:08:37
Widze -> masz rację. karny z kapelusza w 83 minucie
 damin13   30.03.2014, 12:31:40
Mecz Pogoń -Wda. Od początku Pogoń ruszyła do ataku co odrazu przyniósł efekt gol Wacka bodajże w 10' i już mieliśmy mecz pod kontrolą co mówi wynik do przerwy 4:0 ( mogło być wiecej xd ) . Druga połowa to Pogoń czeka na ataki gości ale nie przyniosło to skutku . Za to gospodarze za bardzo dobrą grą upieczentowali to bardzo efektownym golem Szymona Hanasa. Pogoń <333 Kolejny mecz derbowy z Wisłą Korzeniewo
 michoł   30.03.2014, 14:32:58
Dokładnie było jak mówisz Damin13.ale patrzać na to że w tym sezonie może polecieć aż 6-7 drużyn z racji zmian w ligach to Naprawde musiałby zdarzyć sie cud by takie Drużyny jak Pogoń czy Ryjewo sie utrzymały.Ale duzo meczy jeszcze.powodzenia
 fan!!!   30.03.2014, 15:29:36
Delta - Błękitni 1:1

obie bramki strzelone z rzutów karnych (karny dla Błękitnych z czarodziejskiego "kapelusza")

bramka dal Delty Kamil Woliński.
 TeDe   30.03.2014, 16:46:31
Delta Miłoradz - Błękitni Stare Pole 1:1(0:0)
Dla Błękitnych: Jacek Bykowski

A z jakiego kapelusza był karny dla Delty??
 Robur   30.03.2014, 22:45:21
Krótka relacja z meczu Szarży - Borowiak.

JAK ZWALCZAĆ KORUPCJE W Piłce nożnej na poziomie niższych lig gdzie nie ma kamer relacji meczy bo przecież nie można przewidzieć przebiegu meczu przed pierwszym gwizdkiem. Przykładem jest mecz w V lidze pomorskiej pomiędzy Szarżą Krojanty v Borowiak Czersk . Gdzie sędziowie wydrukowali wynik dla Krojant. Bo jak to wytłumaczyć. 12 ofensywnych akcji Borowiaka w pierwszej połowie a sędzia liniowy podnosi 11 razy chragiewke i przerywa akcje z których prawdopodobnie padły by bramki ale sędzia zawsze widział spalonego. Następnie dyktuje rzut karny dla Szarży gdzie sędzia główny twierdzi, że nie widział faulu ale liniowy podniósł choragiewke i musiał zagwizdac dyktuje karny. W pierwszej połowie daje 4 żółte kartki Borowiakowi i jest 1-0 . Borowiak ma przewagę lecz sędziowie nie pozwalają oddać strzału bo twierdzą, że zawodnicy Borowiaka są w każdej akcji na pozycji spalonej. Druga połowa to dalej przewaga drużyny z Czerska sędzia widząc, że Krojanty sobie nie radzą wyrzuca z boiska za nie groźne fale dwóch zawodników z czerska pokazując czerwone kartki. 73 min absurdalna sytuacja gdzie jest faulowany zawodnik borowiaka lecz udaje mu się utrzymać przy piłce wychodząc na pozycję sam na sam sędzia cofa akcje aby podyktowac rzut wolny nie dając prawa korzyści Borowiakowi. 80 min pomocnik borowiaka wpada w pole karne obrońca Z Krojant trzymając za koszulkę niczym zapasnik ściąga do parteru zawodnika z czerska po czym sędzia twierdzi, że nic nie było . W miedzy czasie sędzia nie przestaje wyciągać żółtych kartek dla borowiaka. Wynik 2-0 dla krojant. Sytuacja po meczu wbiega na boisko dwóch koxów w czarnym moro z napisem agencja ochrony i eskortuje sędziów do szatni. Skąd prezes Szarży wiedział, że zawodnicy borowiaka będą mieli pretensje do pracy sędziów i będą potrzebowali aż takiej eskorty. Kolejny absurd jeden z działaczy z krojant cyt."panie sedzio zaraz będzie kiełbasa proszę chwilkę zaczekać" . Pytanie jak zwalczyć ustawianie meczy w niższych ligach ? Mamy uzdolnionych piłkarzy w Polsce ale sędziowie niszczą piłkę, tak samo jak Widzew ma spaść bo nie ma stadionu na miarę ekstraklasy tak Czersk ma spaść z V ligi bo sędziowie wola dostać 100 zł do łapy kielbaske z grilla i piwko niż dbać o to by poziom piłki nożnej był wyższy w naszym kraju! Nazwiska tych zlodzieji podam później żeby każdy wiedział komu się łapy kleja a kto daje to już wiecie w krojantach sportową postawą nie wygra nikt !
 kibicek2000   30.03.2014, 23:28:15
no patrząc na ten komentarz wyżej aż śmiać się chce! Widzę ,że ładnie kolegę poniosło. Byłem na meczu i nie jestem kibicem ani Szarży ani Borowiaka. Obiektywnie patrząc na przebieg całego meczu to dominowała Szarża z przebłyskami Borowiaka. Wspominasz o kartkach w takim razie skomentujmy to tak :
- już w pierwszej połowie powinny paść 2 czerwone kartki dla zawodnika Szarży z numerem 5 i dla Borowiaka z numerem 10, sędzia już przy tym się nie popisał !
- żółte kartki dla Borowiaka które potem zamieniły się w czerwone to pierwsza słuszna druga do dyskusji
Karny słusznie podyktowany ale tak samo powinien być dla Borowiaka w późniejszych minutach. Kolego nie oszukujmy się mieliście mnóstwo sytuacji ale co z tego, że ciągle napastnik na spalonym był i proszę nie mów iż nie mam racji. Nie rozumiem o jakiej tu korupcji mówisz? Sędziowanie było fatalne w obie strony! Zastanawia mnie w jaki sposób oni zdobyli papiery na to. To tyle co do meczu. Mam takie pytanie odnośnie Twojej osoby. Czy Ty pierwszy raz w życiu ewentualnie drugi grałeś w piłkę? Tak to po części wygląda gdyż nie potrafisz przyjąć porażki na klatę. Liga ciągle trwa więc też w związku z tym boję się o Twoje zdrowie psychiczne. Kolego trochę pokory naprawdę przyda Ci się. Napinanie się i bezpodstawne oskarżenia przez internet itd to jest kompletna dziecinada.
 JAKO_92   30.03.2014, 23:47:31
kibicek2000 Skoro piszesz że byłeś na meczu , nie jesteś kibicem ani Krojant ani Czerska a piszesz jak piszesz to moim zdaniem JESTEŚ SĘDZIĄ :P :P :P :P :P :P