Wisła Korzeniewo 4 - 1 Pogoń Prabuty 20 października 2012 - 15:00
Wisła Długie Pole 1 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 20 października 2012 - 15:00
Wda Lipusz 3 - 0 Radunia Stężyca 20 października 2012 - 15:00
Sokół Zblewo 4 - 3 Relax Ryjewo 20 października 2012 - 15:00

Jak możesz to przypomnij mi kiedy i kto tak się chwalił IV ligą dla Gromu?

Oczywiście mogę się mylić, ale wątpie w to :P

pozdr
 edinhofcb   15.10.2012, 21:00:05
O czym gadka IV liga nie w tym sezonie chociaż 5pkt straty do drugiego miejsca to wcale nie dużo w maju wszystko się okaże
Grom w sobotę ogrywamy KP Starogard :idea:
 BUCEK   15.10.2012, 22:05:23
Lech Poznań włączył się do pomocy Mateuszowi Bieleckiemu (zawodnik Karola Pęplino), który w ciężkim stanie leży w szpitalu uniwersyteckim w Santa Cruz de Tenerife. Poznański klubu przekazał pęplińskiej drużynie koszulkę meczową Bartosza Ślusarskiego z nr.18, która została wystawiona na licytację. Zysk z licytacji zostanie przeznaczony na pomoc dla Mateusza Bieleckiego.

Link do licytacji:

miloradz152   16.10.2012, 19:11:50
Witam wszystkich zapowiada się ciekawa kolejka Olimpia Sztum -Delta Miłoradz :love: :love: :love: :love: :love: Tylko Delta.
 Frez1947   17.10.2012, 13:29:15
Ładnie, ładnie.
Dzisiaj Pogoń Prabuty - Wisła Korzeniewo
a już w weekend Wisła Korzeniewo - Pogoń Prabuty
Ciekawe, jaki będzie bilans bramek, jakie wyniki :)
 BabelQ   17.10.2012, 14:14:16
Pogon wygra oba mecze :] Bynajmniej mam taka nadzieje :>
 Mrowa03   17.10.2012, 16:33:08
edinhofcb ostatnio z tego co kojarze to mowiles ze wszyscy sie smieja z Gromu a teraz jednoczysz sie z gromem pisz "ogrywamy" masz cos z banka.
 spens86   17.10.2012, 20:05:17
edinhofcb
Licz się ze słowami, bo nie chce być w twojej skórze jak Mrowa03 cię spotka :idea:
 braid   17.10.2012, 20:24:11
No to w pucharze Pogoń 6:1 Wisła Korzeniewo, a spokojnie mogliśmy wbić 10. Oby w weekend wynik nie zmienił się na gorsze
 Frez1947   17.10.2012, 21:14:37
Sędzia w Prabutach był bardzo śmieszny, bardzo podobnie jak w meczu Polska - Anglia. Nic nam nie gwizdał, nic. Masakra. ;)
 CzarnyKS   17.10.2012, 22:22:17
Czarni Ostrowite - Ceramik Łubiana 4-0 - słaby poziom jak na V ligę, Czarni z dwoma młodzieżowcami i obrońcą po 40-stce, dali radę ;)
 BabelQ   18.10.2012, 15:01:30
@ braid
Na gorsze moze sie zmienic tylko zeby calkiem sie nie odwrocil :D
 Donaldinho69   18.10.2012, 21:32:01
braid ,nie podniecaj się Pucharem,Wisla grała w osłabionym składzie ,Puchar dla niej jest zbędny.liczy się liga.Sobotni mecz będzie całkiem inny .
 praciak   18.10.2012, 23:40:27
no z tego co mi wiadomo Pogoń również grała w rezerwowym składzie , i na sobotni mecz wyjdzie również w innym (silniejszym ) składzie tak samo jak Wisła.. wiec nie ma co się podniecać pucharami..
 BabelQ   19.10.2012, 14:11:24
Zawsze jak jest wysoka porazka to jest tlumaczenie ze nie bylo tego tego tego i jeszcze tego bo ten i ten byli tam, ten ma kontuzje, a ten tamto. Moze i nie przyjechali w optymalnym skladzie, ale i tak przegrali. I nikt sie tym nie podnieca, wynik jak najbardziej zasluzony, tylko jest "zbyt niski" Pogon zmarnowala mnostwo sytuacji.

A tak nawiasem mowiac do dyskusji o pucharach jest odzielny dzial
 slasher   19.10.2012, 16:21:27
Wisła Długie Pole -Relaks Ryjewo 0-3 wydział gier Gdańsk widzę ze Wisła Kombinuje z lewusami POZDRAWIAM.
 Kuba_DP   19.10.2012, 16:27:17
nie kombinuje po prostu ludzki błąd kierownictwa Wisły, i nie wpisanie do protokołu zawodnika który potem wszedł i TYLE W TEMACIE pozdro
 (L)   19.10.2012, 19:27:25
Potwierdzam słowa Kuba_DP

Wszedł na boisko zawodnik (który fizycznie jest graczem DP), lecz nie został wpisany do protokołu meczowego. Na boisku wygrała Wisła, lecz kierownictwo podarowało punkty Relaxowi.
 spens86   19.10.2012, 19:36:55
GROM jutro wierzę że dacie radę KPS :idea:

Tylko 3 pkt!!!

Będzie trudno, ale coś czuję że po ostatnim meczu- najsłabszym... się odbudujecie i wygracie :D

sokolzblewo   20.10.2012, 15:22:19
20 minuta 1#0 dla zblewa
 sokolzblewo   20.10.2012, 15:28:39
27 minuta 2#0 dla zblewa
 tylko_futbol_stg   20.10.2012, 15:37:01
sokolzblewo

masz może informację jak tam KP sobie radzi?
 sokolzblewo   20.10.2012, 15:47:53
niestety nie mam.
 sokolzblewo   20.10.2012, 16:08:37
50 minuta 3#0 dla zblewa
 sokolzblewo   20.10.2012, 16:11:55
53 minuta 4#0 dla zblewa
 sokolzblewo   20.10.2012, 16:16:55
59 minuta 4#1
 sokolzblewo   20.10.2012, 16:30:37
73 minuta 4#2
 sokolzblewo   20.10.2012, 16:38:44
80 minuta zblewo w 10
 dynio17   20.10.2012, 16:42:12
A jak inne wyniki ???
 sokolzblewo   20.10.2012, 16:50:59
92 minuta 4#3
 sokolzblewo   20.10.2012, 17:35:39
szkoda ze w kazdej druzynie nie ma kogos jak ja co pisze wynik na zywo...
 waski_sztum   20.10.2012, 17:40:27
Korzeniewo - Prabuty 4:1
Wda - Radunia 3:0
Ceramik - Gryf 4:1
Wisła D. - Powiśle 1:1
 slasher   20.10.2012, 18:13:54
Bramki dla Wisy Korzeniewo Tomasz Wyrzykowski, Michał Zalewski ,Tomasz Mesenio, Wojciech Dąbrowski. :blink:
 Donaldinho69   20.10.2012, 18:36:24
Dominacja Wisły nad Prabutami zdecydowana,Pogoń nie podjęła w ogóle rękawic do walki w derbach,deklasacja a podniecali się Pucharem he he.Brawo Wisła :idea:
 szneko   20.10.2012, 19:04:07
bramki dla Wdy Dolny Mateusz 2 oraz Robert Cieszyński 1
 brawo   20.10.2012, 19:11:50
Brawo Pogoń tak jak pisał kolega powyżej podniecaliście się pucharem :huh: :huh: :huh: . przyjechaliśmy rezerwami to pokazaliście wyższość nad nami ale jak już mieliśmy aktualny skład no to nie da się ukryć że nie istnieliście w meczu . Racja jest taka że możecie lepiej na ruski jeździć niż w piłkę grać :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: Brawo i tylko WISŁA :love: :love: :love: :love: :love: :love:
 BabelQ   20.10.2012, 19:38:13
Kto sie podniecal wygrana w pucharze? :O to ze ktos wynik napisal na forum nie znaczy ze jaramy sie tym tak jak wy teraz.
A co do meczu to zasluzyliscie na zwyciestwo. Pogon nie istaniala w srodku pola :/ I a pod bramka to albo mieliscie kupe szczescia albo brak zdecydowania graczy Pogoni.

Wisla niech nauczy swoich kopaczy boiskowego szacunku i kultury, a jesli nie dajecie sobie z tym rady to do gnoju na pole za stadionem!!!
Koleszka z nr 10 i 16 na koszulkach - najwieksze KU*WY jakie biegaly dzis po boisku
 BabelQ   20.10.2012, 19:46:07
A sedzia to chyba z ulicy wziety i przyodziany w stroj sedziowski. Kompletne zero pojecia o zasadach gry w pilke
 Wieszcz_prabucki   20.10.2012, 19:56:16
Brawo, kto się podniecał pucharem? Chyba tylko ty. Każdy w Pogoni wiedział, że nie ma co patrzec na srodowy mecz i że będzie to zupełnie inne spotkanie. Wygraliście. Brawo. Ale jeszcze wiele meczy przed nami, a ten wcale nie był najważniejszy.
Pamiętaj też, że na wiosnę rewanż na naszym boisku. I trochę wiecej pokory kolego. Przeciwnika warto szanowac i po zwyciestwie i po porażce. Pozdrawiam
 Wieszcz_prabucki   20.10.2012, 20:01:12
Bramka dla Pogoni, Krzysztof Cieślak
 Donaldinho69   20.10.2012, 20:20:41
haha kolego Babelq ,te ku...wy dojechały Was,co do kultury i szacunku nie wybijaj się za wysoko ,bo Jawor to czerwień powinien zobaczyć za swoje zachowanie ,a zresztą mini gwaizdor Hanas też nie odstwał.Więc nie płacz ,bo piłka to sport kontaktowy a nie taniec na lodzie.
 kasa18   21.10.2012, 10:22:34
Bramka dla Powiśla II Krzysztof Kasprzak.
Bramki dla Zblewa:
20min Kryspin Karnat
27 Bartłomiej Trzoska
50 min Władysław Nawrocki
53 Mateusz Szopiński
 kropa   21.10.2012, 19:24:56
co się dzieje z Subkowami :O
 KlubPiłkarskiStg   22.10.2012, 18:20:31
Bramkę dla KP strzelił Kacper Siora. Kolejny mecz z mnóstwem sytuacji, skuteczność fatalna. Jednak najważniejsze 3pkt.