Amator Kiełpino 3 - 1 Gedania Gdańsk 7 października 2012 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 3 GKS Kowale 6 października 2012 - 15:00
Cartusia II Kartuzy 5 - 1 GKS Sierakowice 6 października 2012 - 16:00
Jaguar Gdańsk 2 - 3 Wikęd Luzino 6 października 2012 - 16:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Gryf II Wejherowo 6 października 2012 - 11:00
Start Mrzezino 1 - 4 Korona Żelistrzewo 6 października 2012 - 15:00
Sporting Leźno 3 - 2 Motława Suchy Dąb 7 października 2012 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Olimpia Osowa 6 października 2012 - 15:30

tom2781   03.10.2012, 11:39:17
6.10.2012 Stolem Gniewino - Gryf II Wejherowo godzina 11:00 zapraszamy
 MatteoGWO   04.10.2012, 12:41:15
Znając życie piłkarze gryfa w Gniewinie będą chcieli sobie pograć na pięknej murawie wiec znając życie wks przyjedzie druga ligą. ale obstawiam wynik 2;1 dla Gniewna. a i mam pytanie czy godzina 11 jest godzina aktualną i pewną
 SGniewino   04.10.2012, 16:44:18
Gryf nie przyjedzie II ligą ponieważ dzień wcześniej właśnie ta II liga ma mecz o 18 :D
 jestemlajterem   04.10.2012, 17:06:41
Gniewino gracie na naturalnej czy u góry na sztucznej ?
 Kigen   04.10.2012, 17:59:58
Stolem raczej gra na głównej płycie... ale nie do końca jestem pewien..
 kariop   04.10.2012, 18:12:13
z Mrzezinem zrobili przekręt i na "jakimś" małym grali
 SGniewino   04.10.2012, 18:14:29
Mecz będzie rozgrywany na głównej płycie a co do meczu z Mrzezinem to grali na bocznym dlatego że główna była naprawiana :D A boisko nie było "jakieś małe" tylko normalne wymiarowe :)
 gonzales   04.10.2012, 19:36:05
Naprawiane? Zawodnicy Gniewina mówili że była zarezerwowana przez hotel na mecz u-17 który w końcu się nie odbył. Chyba sami się już pogubiliście z tymi swoimi wersjami.
 MatteoGWO   04.10.2012, 20:36:06
ty gonzales tak sie nie spinaj bo dla takich jak ty to na głównej plycie miejsca nie ma z brudnymi nogami:)
 dinho   05.10.2012, 18:00:24
Amator rozgrywa swoje mecze w Kiełpinie przy ulicy długiej. Jadąc do Kiełpina od strony Żukowa, dalej Borowa i tam skręcając na Mezowo widać boisko od razu przy głównej ulicy.
 kszeba   05.10.2012, 18:11:16
Pomimo porażki z Olimpią płaczki z Gniewina napisały pismo do związku o powtórkę meczu, jako powód podali zbyt słabe oświetlenie na boisku. dziwne że na minute przed końcem meczu zbyt słabe oświetlenie im nie przeszkadzało w końcówce stracili dwie bramki i przegrali, oczywiście przyczyną ich porażki była przerażająca ciemność która zapanowała na boisku w ostatnich czterech minutach. Na szczęście związek odrzucił ich wniosek. Kabaret
 SGniewino   06.10.2012, 12:55:33
Gryf-Stolem 1:1 po wyrównanym meczu. Sprawę sędziowania jak i dla Stolemu i Gryfu zostawie bez komentarza..
 tropic   06.10.2012, 14:21:27
Do Kamaczo:
na wsi, za stodołą.
 WikędKębłowo   06.10.2012, 14:26:43
heh ciekawe ile wikęd wygra w kokoszkach nie będzie mnie na tym meczu bo będe remontować mieszkanie:(
 telrad   06.10.2012, 17:37:08
Dobry mecz w Mrzezinie, szybka pomysłowa gra z obu stron choć deszcz siąpił a boisko ciężkie. Gratulacje dla obu drużyn :) Tak trzymać !!!
 Maciej_   06.10.2012, 17:56:53
Czarni - GKS Kowale 4-3 (3-1) ...
 r.carlos   06.10.2012, 18:10:48
Wiked wygrał 3:2 w kokoszkach słaby mecz zwycięstwo w 88 min brama plinskiego. Pierwsza bramka Miotk następnie 2 bramki zdobyli kokoszki w 84 semak
 nikefootbal   06.10.2012, 18:51:53
w Kartuzach 5:1 mogło sie sknczyc 9:1
 Sierka-Sierakowice   06.10.2012, 19:02:27
nike masz racje mogło skończyć się 9 : 1 ale czemu nie podasz
 Sierka-Sierakowice   06.10.2012, 19:03:43
ciąg dalszy - ilu grało z trzeciej ligi ?
 OlimpiaOsowa   06.10.2012, 19:31:38
Orzeł Trąbki Wielkie 0:1 Olimpia Osowa. Gospodarze od 37 minuty grali z przewagą jednego zawodnika po czerwonej kartce dla Środkowego pomocnika Olimpii.
 WikędKębłowo   06.10.2012, 20:26:18
r.Carlos nie ważne jak wążne że wygrali ;)
 robaq91   06.10.2012, 20:41:34
do Sierki:
grało 5 ale co to ma do wyniku i tego jak mecz wyglądał??
Czy tak ciężko pojąć,że rezerwy powstają po to żeby zawodnicy pierwszego zespołu mogli się ogrywać.

p.s. brawo Spojler dobry mecz!!
 kardet86   06.10.2012, 23:22:40
Mrzezino grało a korona strzelała. Mecz bardzo dobry, godny derbow. Sedziowie porazka, ale mylili sie na obie strony. Po 2 bramce dla korony mrzezino siadlo. i w krotkim czasie stracili kolejne 2 bramki. Momentami korona calą druzyna na wlasnej polowie. Brak doswiadczenia startu i brak szczescia. Gratki dla korony a dla startu brawa za piękną walke.
 miejscowy80   07.10.2012, 00:53:41
do kardet86 chłopie chyba nie masz pojęcia o piłce skoro piszesz że Mrzezino grało fakt miało dwa dobre strzały pierwszy w spojenie a drugi od poprzeczki i nie mal wpadło do siatki, ale to było wszystko z ich strony. korona kontrolowała cały mecz z dużą przewagą, mecz bardzo szybki i bardzo brutalny i chamski ze strony Mrzezinian. Poprostu korona w tym meczu była lepsza. pozdro dla chłopaków z Mrzezina a dla KORONY wielkie dzięki za taką grę oby tak dalej panowie
 gonzales   07.10.2012, 01:20:40
miejscowy ty chyba naprawdę byłeś na innym meczu. Wynik poszedł w świat, nie ma sensu już dyskutować kto był lepszy, ale też nie gadaj kompletnych bzdur.
 kardet86   07.10.2012, 09:03:02
Równie dobrze moglo by byc 4:1 dla Mrzezina. Korona kontrolowala mecz? ha ha ha. od momentu strzelenia drugiej bramki to ok. fakt w ostatnich 20 minutach korona duzo lepsza. Ale do 70 minuty to grali dno jak na wicelidera. obie druzyny gralo chamsko ale to chyba bylo w ferworze walki, nikt nogi nie odstawial, a poza tym kto byl na meczu ten widzial i moze ocenic prace sedziego. bo to głownie dzieki niemu bylo tyle fauli.
 kariop   07.10.2012, 09:37:43
Liga jest bardzo wyrównana i mimo tego ,iz Mrzezino półtora meczu siadło na Koronę to doświadczenie napastników korony zaowocowało w postaci 4 bramek . wiadomo Start młody zespół swoje wybiegali. Powodzenia zycze i jak najwiecej takich meczy!
 Grajek23   07.10.2012, 09:50:27
START - KORONA - 1:4 I WSZYSTKO :PPPP KONIEC DYSKUSJI!!!!!
 Skaut   07.10.2012, 10:25:52
Jaki długi był mecz Start-Korona że aż póltora meczu mieli przewagę?
 Skaut   07.10.2012, 10:27:41
Do zawodników Orła - chłopy brać sie za granie bo to co pokazujecie to totalny obciach i wstyd na całą ligę i okolice.
 Koroniarz   07.10.2012, 12:03:28
Skaut - też padłem po przeczytaniu tego, że Start półtora meczu kontrolował gre :push: