Motława Suchy Dąb 0 - 4 Sporting Leźno 4 maja 2013 - 17:00
Olimpia Osowa 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 4 maja 2013 - 16:00

Bramki: Opłatkowski Krystian, Wicki Krzysztof
pierwsza połowa to była katastrofa druga to tylko mecz do jednej bramki...
Start Mrzezino---Korona Żelistrzewo 1:1 (1-1)
 argent   04.05.2013, 20:19:14
Jak reszta wyników ? :roll:
 Skaut   04.05.2013, 20:35:24
Katastrofalna gra Orła. Który to raz z kolei ?! Wstyd dla kibiców i dla samych siebie. Kolejna zasłużona porażka - 3:1 z Olimpią. Tak dalej panowie to "awans" do A-klasy pewny :@ . Jak nie chcecie trenować i grać to brać zabawki i do domu! A potraficie grać jak chcecie!!!
 Chudy_Sporting   04.05.2013, 20:50:36
Motlawa 0-4 Sporting
 wielkialeksander   04.05.2013, 21:34:21
GKS Kowale - Czarni Pruszcz Gd. 0 : 1. Coraz lepsza gra defensywy Czarnych a zwłaszcza bramkarza, co pozwoliło im wywieść z Kowal 3 punkty. Słabiej zaprezentowali się zawodnicy w ofensywie. którym ciągle jest brak szybkości, dokładności podań i zgrania.
 WikędKębłowo   04.05.2013, 23:18:49
jeszcze nie dawno walcząca korona o awans teraz w rundzie wiosennej nie wygrała żądnego meczu :P a jak Cartusia z Sierką?
 chris328   04.05.2013, 23:49:01
Korona walczy o utrzymanie od początku sezonu ! Brakuje jeszcze paru punktów do osiągnięcia celu. Mam nadzieję, że im się uda.
 siedem   05.05.2013, 08:56:06
GKS Sierakowice - Cartusia 1923 II Kartuzy = 1 : 1
 wojtek13   05.05.2013, 10:44:08
Jeśli można wiedzieć co Wikęd zrobił z tym młodym bramkarzem?Już go wyrzucił nie sprawdzał się czy jak?
Gedania - Amator 1:1

Amator prowadzil ale dostal ok 50 min dostal czerwona kartke i Gedani udalo sie strzelic wyrownujaca bramke. Amator ciekawy fajny zespol tylko ten ich trener to straszny psychol i BURAK do tego. wstyd przynosi temu klubowi takim zachowaniem.
 Gedaaa   05.05.2013, 18:05:25
Gedania 1 - 1 Amator.

Amator prowadził po pierwszej połowie, w której byli lepsi . W drugiej połowie od początku inicjatywę posiadał zespół z Gdańska. Mimo okazji w końcówce Gedanii nie udało się wywieźć 3 punktów. Bramkarz Amatora dwukrotnie wygrał pojedynek jeden na jeden i to głównie dzięki temu wywieźli punkt . Gedania kończyła mecz w 9.

Co do zachowania Trenera Kiełpina to szkoda tego komentować, jeżeli ktoś krzyczy w 70 minucie do sędziego, że zostało 11 minut, tylko dlatego, że jego zespół spuchł, to pozostaje się zaśmiać. Nawet sędzia śmiał się tego zachowania.

Dzięki Amator za mecz i powodzenia dalej.
 Gedaaa   05.05.2013, 18:06:01
pomyłka, oczywiście nie wywieźć, a zdobyć :)
 niunia88   05.05.2013, 20:13:14
do Gedaaa: Po czerwonej kartce dla zawodnika gości w 50 min - "W drugiej połowie od początku inicjatywę posiadał zespół z Gdańska.