Wierzyca Gramy o 3 pkt. :D :D :D
 funki   15.10.2012, 18:29:48
Pomorze 3pkt !!! :love: :love: :love:
 BUCEK   15.10.2012, 21:57:05
Lech Poznań włączył się do pomocy Mateuszowi Bieleckiemu (zawodnik Karola Pęplino), który w ciężkim stanie leży w szpitalu uniwersyteckim w Santa Cruz de Tenerife. Poznański klubu przekazał pęplińskiej drużynie koszulkę meczową Bartosza Ślusarskiego z nr.18, która została wystawiona na licytację. Zysk z licytacji zostanie przeznaczony na pomoc dla Mateusza Bieleckiego.

bombeer1   19.10.2012, 05:27:58
podobno przodkowo dostanie 3 pkt za mecz z chojniczanka. podobno chojna nie miala zgloszone do rozgrywek 4 ligi paru zawodnikow.moze ktos potwierdzic to ??
 Magic   19.10.2012, 10:28:22
KSW czas na zwycięstwo. :D
 wojtasKSW   19.10.2012, 11:13:34
Dobrze piszesz Magic przydało by się heh, bo spadek blisko :)

:love: :D :love:
Sądzę, że rozbijemy Przodkowo 3-1 pzdr
 Kibic.GKS   19.10.2012, 19:42:01
Życzyć sobie można ładnego spektaklu piłkarskiego :)
ale ciężko będziecie mieli , bo GKS Przodkowo jedzie po 3-punkty i oby atmosfera na stadionie była ok :)

Kibic.GKS   19.10.2012, 21:26:10
KS Chwaszczyno jedziecie po 3-punkty , trzymam kciuki 8)
 zloty33   20.10.2012, 12:27:12
14min Chwaszczyno prowadzi 1-0 Laskowski
 zloty33   20.10.2012, 13:41:47
77 min 1-2 Powisle
 marcinello83   20.10.2012, 14:21:30
Chojniczanka II - Czarni Przemysław 5:1 (1:1)

DUMA_KASZUB   20.10.2012, 17:03:50
Powisle 1-4 KASZUBIA. Bramki dla Dumy Kaszubia strzelali : Wirkus, Kuzniarski, Kwietniewski, Wysiecki

Brawo Kaszubia oby tak dalej
 wojtasKSW   20.10.2012, 17:07:14
Wietcisa wygrała 2-1 po ładnym meczu Mati karnego nie wbił.
Słupek był ogólnie to ładny mecz. Tylko skutecznosc poprawic i bedzie lepiej :) pozdrawiam :love: :love: :love:
 tomek1   20.10.2012, 17:09:23
Potok przegral 5 do 1 ponoc... Jednak nie poplaca jezdzic na mecze w 11
 Kwidzyn   20.10.2012, 17:20:44
Rodło- Potok 5:2 (2:2)
 kibic_KSW_   20.10.2012, 17:39:47
Wietcisa Skarszewy 2:1 GKS Przodkowo (0:1)

Dla Wietcisy: Mateusz Dawidowski i Mateusz Wenta

Wietcisa niewykorzystany karny i słupek :) .

KSW :love: :love:
 marcinello83   20.10.2012, 18:13:24
niestety k***wa Wierzyca Pelplin - Gryf 2009 Tczew 0:1
 wietcisatom   20.10.2012, 18:22:14
Mecz w Skarszewach-sędziowanie to tragedia no i żółta kartka dla trenera za ustawienie w pierwszej połowie!
 blondiKSW   20.10.2012, 19:38:26
Racja, sędziowie w dzisiejszym meczu w Skarszewach pozostawili wiele do życzenia, w szczególności sędzia główny.. Brak jakiejkolwiek reakcji na ewidentne faule zasługujące na kartkę, większość przewinień puszczał mimochodem. -,-
Jak na moje, to nie należy obwiniać trenera za ustawienie zawodników, nie w tym rzecz ;) W I połowie nasi zawodnicy nie mogli się zgrać i podania były niecelne, czego skutkiem była stracona bramka w 11 minucie. W II połowie było o wiele lepiej, Panowie się przebudzili, pojawiła się "świeża krew" i podania były celniejsze to również zdecydowało o wyniku, na szczęście dla Nas pozytywnym. :D
Ale to jest moja opinia z punktu widzenia dziewczyny i nie musicie się ze mną zgadzać :P

W sumie pogoda dopisała i mecz można uznać za godny, między innymi ze względu na zwycięstwo Naszej drużyny. :D Miejmy nadzieję, że w końcu nastąpiło przełamanie i teraz pójdziemy jak burza po zwycięstwo w tych ostatnich meczach, których nie zostało za wiele :D

Pozdrawiam :)

KSW :love: :love: :love:
 pomezaniaorg   20.10.2012, 20:11:20
Pomezania Malbork - Orlęta Reda 3:2 (1:0)
 Kibic.GKS   20.10.2012, 20:36:50
Gratulacje dla Skarszew :s mecz wygrał i przegrał sędzia :@ . Pierwsza połowa dla GKS Przodkowo druga dla Wietcisa Skarszewy , sprawiedliwy wynik byłby remis . Jak zwykle sędzia główny aktor spektaklu , wprowadził bardzo złą atmosferę na boisku , bez nadzieja , skąd biorą takich sędziów , dno :@
 Kibic.GKS   20.10.2012, 20:56:13
Do kibiców i działaczy Wietcisa Skarszewy popracujcie nad nie którymi "kibicami" zachowywali się po chamsku , sory nie mówię o wszystkich kibicach ale o tych przy butelce . Myślę że po między boksami zawodników rezerwowych stali działacze miejscowego klubu bo chyba nikomu innemu nie wolno tam stać . Była tam taka sytuacja że Ci ludzie bardzo wulgarny sposób wyzywali naszych zawodników rezerwowych ; cytuję " zaraz dostaniesz po mordzie " o ile to działacze klubu , to nie przystoi im takie teksty .
 Kibic.GKS   20.10.2012, 20:58:36
 kibic_KSW_   20.10.2012, 21:05:44
Czy ja wiem, czy sprawiedliwy byłby remis? |)

Zgadzam się w stu procentach że Wietcisa przespała pierwszą połowę, coś się w nich zblokowała ale w drugiej połowie tej blokady nie było :)

Niestety Wietcisa nie strzeliła karnego, później strzał w słupek, później bardzo dobra sytuacja niewykorzystana.. Gdyby w drugiej połowie Wietcisa wszystko strzelała mogłboby być gdzieś nawet 5-1.

Wy tak wielu sytuacji w pierwszej połowie nie mieliście, chociaż na początku meczu groźny strzał głową minimalnie obok słupka.

Według mnie zasłużone zwycięstwo Wietcisy :)

Odnosząc się do sędziego .. Można krótko podsumować: gościu kompletnie nie ogarniał. Szczególnie gdy doświadczeni zawodnicy jednej czy drugiej drużyny od początku na niego napierali przez nieodgwiznane faule, niepokazane kartki i wgl. Wtedy to już gościu sie chyba zestresował i chyba bał się gwizdać w jedną czy drugą stronę ;)
 Kibic.GKS   20.10.2012, 21:11:33
tak tylko patrz na to że strzelona bramka i wykorzystanie choćby jednej sytuacji mogło by być 2-0 i całkiem inny obrót gry by był , dlatego też stwierdziłem o sprawiedliwym remisie ;)
 wietcisatom   20.10.2012, 22:36:56
Po pierwszej połowie mogło
być 3-0 dla Przodkowa i byłoby po meczu.
Druga połowa-dwie zmiany,Trapp na ławkę,Wenta wraca na skrzydło tam gdzie jego miejsce i jest inna gra ;).
 returners   21.10.2012, 02:36:27
slabe sedziowanie? chlopie, zaluj, ze nie byles w Kwidzynie.. PAJACE A NIE SEDZIOWIE
 alutek   21.10.2012, 12:38:53
zdjęcia z meczu Rodło Kwidzyn-Potok Pszczółki
20-10-2012
 darkotuc   21.10.2012, 16:09:54
Anioły - Czarni 3 - 2. masakra ... Czarne do
86 min. prowadzilo 2 - 0 sędzia doliczyl 5 min. od 88 min. Czarne grało w 10
 lkspogonlebork   21.10.2012, 16:15:34
mecz jak dramat , zupełnie dwa inne oblicza każdej z połów.
 edek47   21.10.2012, 16:30:40
Od 0-2 do 3-2. Anioły - Czarni 3-2 (0-0). Bramki: 0-1 62 min Paweł Łacko, 0-2 75 min Paweł Łacko, 1-2 88 min Arkadiusz pendowski, 2-2 93 min Grzegorz Smolarek, 3-2 95 min Sebastian Orczyk