Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Olimpia Osowa 24 września 2011 - 11:00
Gedania Gdańsk 2 - 4 Gryf II Wejherowo 24 września 2011 - 18:00
GKS Kowale 2 - 2 GKS Kolbudy 24 września 2011 - 11:00

Czemu derby gminy Kolbudy są tak wcześnie? Niektórzy w soboty pracują... Trzeba było grać o 7.30 jak Zajazd u Ewy otworzą...
* kowale
 mcklec   18.09.2011, 20:27:39
ponieważ kowale zawsze tak grają i nie płacz
 RESPECT   19.09.2011, 16:09:12
Start ma ogromne problemy z zawodnikami , połowa z podstawowego składu pauzuje + kontuzje , bramkarz zaciągniety z pola , ogólnie jest cięzko , ale chłopaki mają ambicje o wyższą lokate bo napewno nie skończą na ostatnim miejscu z dorobkiem 0 punktów . Dziwie sie , ze grają dalej i czekamy na przełamanie młodych zawodników!!! pozdrawiam
 RESPECT   19.09.2011, 16:11:03
dodam , ze przez to wszystko jeżdżą na mecze ledwo w 11 i każdy mecz kończą w 9
 Stinson   19.09.2011, 16:23:04
z chwaszczynem tez nie mieli zmian i ostatnie 10 minut grali w 9 i stracili 3 bramki. napewno jest to inna druzyna niz ta ktora od 4 lat na przemian awansowala do IV ligi i spadala :)
 RESPECT   19.09.2011, 16:30:41
No dokładnie :) zostało tylko 4 zawodników z IV ligi
 robaq91   19.09.2011, 18:32:18
Jak Start się zmobilizuje to powinien jakies punkty zdobyć w tej kolejce.Najciekawsze będą derby :)
 MagicVision   20.09.2011, 11:55:04
derby pewnie wygrają kolbudy. Choć może kowale się otrzasna po tych porażkach i pokażą na co ich stać :D
 Chormon   21.09.2011, 22:21:58
mecz Czarnych z Olimpią jest o 16, czy 11 (tak jest na pomorskim zpn)?
 Sierka-Sierakowice   24.09.2011, 11:54:52
Moim zdaniem nie ujmując nic zespołowi z Kowal to jednak faworytem są Kolbudy, Kowale to bardzo doświadczony zespół ale myślę że to za mało na zespół z Kolbud- pozdro
 Maciej_   24.09.2011, 13:27:21
GKS Kowale - GKS Kolbudy 2-2. [1-0]
Dariusz Borkowski x2 / Michał Pastuszka, Mateusz Sychowski
Dla Kolbud wyrównująca bramka po wątpliwym, bardzo wątpliwym, rzucie karnym w 92 minucie.
 jeffren   24.09.2011, 13:37:20
wątpliwy karny? gościu dostaje odpał zamaist w piłkę to w nogi, ścina go z nóg a ty mówisz wątpliwy karny:D
Generalnie jeśli chodzi o sam mecz to napewno Kolbudy lepiej grają piłka i mieli przewagę przez wiekszość meczu,widać było że ciężko im sie grało na tak fatalnej płycie. Jeśli chodzi o Kowale to maja D.Borkowskiego i dzięki niemu wywalczony ten remis,reszta piach
 vice2003   24.09.2011, 13:38:46
pruszcz olimpia 1-0
 LucaToni   24.09.2011, 15:37:19
no chyba Cię Jeffren troche poniosło z tym komentarzem, ale co zrobić każdy będzie pisał głupoty jak nie zna się na piłce tak jak Ty :) pozdro :)
 jeffren   24.09.2011, 15:46:40
LucaToni a z czym sie nie zgadzasz:)chyba musisz być grajkiem lub kibicem Kowal :blink: jestem poprostu obiektywny,pozdro
 LucaToni   24.09.2011, 16:00:03
nie zgadzam się, że reszta piach. Darek Borkowski jest bardzo przydatny Kowalom, ale każdy dzisiaj z kowal zapierniczał i prawie zrobili niespodziankę, a Ty wypisujesz takie głupoty, że kto będzie czytał pomyśli, że jakiś niewidomy. Kolbudy mają bardzo dobry skład, grają super w piłkę, ale w dzisiejszym meczu druzgocącej przewagi zespołu gości nie było widać !!! Kolbudy i tak awansują i tak !!!!
 expel   24.09.2011, 17:19:01
Kowale byly druzyna lepsza zasługiwali na zwyciestwo walka i ambicja :) moim zdaniem kibica troche zle zmainy trenera z kolwal .pozdrawiam
 RESPECT   24.09.2011, 17:31:19
Start Mrzezino 4:2 (2:1)Orzeł choczewo. Wkońcu cała ekipa , pełno akcji niewykorzystanych , bramka pierwsza padła dla startu gdzies 48 sekundzie meczu a druga zaraz po niej . pozdro
 Amadeo55   24.09.2011, 17:36:20
orzeł co wy gracie do spadku daleko nie macie :@ :@ :@
 Virving   24.09.2011, 18:08:44
Amator Kiełpino - Cartusia II Kartuzy 0;4
1 gol nieuznany... sedzia odgwizdał spalonego którego wcale nie było... Cartusia miała 2 poprzeczki i dominowała na boisku. Amator oddał 1 albo 2 celne strzały i nie miał praktycznie żadnych szans z dobrze grająca Cartusią
 VLIGA   24.09.2011, 19:02:35
ogolnie bylem na meczu oral z mrzezinem . choczewo moze miec pretnesje do swojego bramkarza ktory dostal 2 loby z 30 m i 50m . Orzel lepszy od mrzezina poczatek zadecudowal ze wygrali a tak to bieda z tego stratu sil na 25 min i tyle . szkoda mi orla byl lepszy
 arekproena   24.09.2011, 19:09:06
Bravo Start :D :D :D :D
 chemiczni1982   24.09.2011, 20:04:53
czy wiecie jak gedania????
 jedrzej   24.09.2011, 20:07:03
chyba byłes na innym meczu niż ja... choczewo miało dwie sytuacje i jedna wykorzystali przy pierwszej bramce to nasz bramkarz zawinił i dał wam prezent a predzej to my mielismy z dwie jeszcze i po przerwie ze 4. wiec nie wiem czy byliscie lepsi chyba ze głupio biegając z piłka po boisku... bo po sytuacjach powinno byc 8:2 dla mrzezina i tylko sie cieszyć ze mieliscie taki maly wymiar kary... nie wspominam juz o karnym którego sedzia w pierwszej połowie nie podyktował o 2 rekach w polu karnym ( to kolejne 2 karne) no i czerwień która powinien dostać wasz obronca w 70... jeszcze mało bo mógłbym dalej wymieniać ale po co... WYNIK JAK NAJBARDZIEJ ZASŁUŻONY
 jedrzej   24.09.2011, 20:09:00
POZDROWIENIA DLA ACI I SWITKA ORAZ WASZEGO TRENERA...
 kowal111214   24.09.2011, 20:32:03
geda-gryf 2:4
geda wystawia 1-osoby młyn w 2 połowie.
mecz ogólnie dobry.
sędzia nie pokazał czewrwonej karki bramkarzowi gości,chociaż powinien.
 maly1991   25.09.2011, 00:39:14
do kowal111214. Po pierwsze nie bramkarz a faulował środkowy obrońca, po drugie za ostra grę gedani i notorycznych faulach drużyny gospodarzy arbiter nie zareagował, a po trzecie dodam tylko tyle że sędzia odgwizdał bardzo dobre zawody mimo paru błędów
 aktywny   25.09.2011, 09:37:07
dlaczego nie gra juz switek w orle ch. ,bo obrona teraz to dramat
 kokoroko   25.09.2011, 10:53:11
swit nie gra bo wyjechał. obrona bardzo niedoswiadczona ale to i tak nie byla przyczyna porazki. bramkarz zawalil mecz. niestety. ale komentarze grajków starta troche na wyrost. mecz błedów i mogło się skończyć różnie. brawa dla starta za ambicje i pierwsze zwycięstwo
 RM1991   25.09.2011, 14:35:49
Mam nadzieje ze chlopcy z choczewa poprawia swoje gre i zaczna wygrywac. Jak narazie rewelacji nie ma :D