Ali Mi chodzi godzinka sesu0120 :D... Źle sprecyzowałem :)

Nw. pewnie koło 13/14 xD

Pozdro LKS

kamil15centrum   22.09.2010, 20:40:59
No Sesus masz racje jak zawsze :D
Mam nadzieję ze będzie piękny i widowiskowy meczyk, zresztą jak każdy mecz Centrum Pelplin

Pozdro Żuławy :P
 maciek_2801   22.09.2010, 21:29:58
Panowie zagram w meczu przeciwko Centrum Pelplin na 75% ale nie obiecuje ;d

LKS :love:
 Domiin   23.09.2010, 19:48:59
z tego co mówił trener w zespole Kp w meczu z nami bedą grali zawodnicy z makro . Ciekawie sie zapowiada w Starogardzie ; D . dogonimy czołówke :) . i będzie lider w Szprudowie na koniec . szkoda tylko ze ostatnio mało gry . tylko jeden mecz w seoznie . Powodzenia w lidze ;)

Domiin   24.09.2010, 19:56:44
tylko czekałem aż ktoś zacznie napinać :) . widać to forum jest takie jak co roku ;] . pozdro.
Tylko Dominik x1

bez zbednego rozpisywania . Stg kończyło w 9 . Jak na druzyne ze Starogardu spodziewałem sie czegoś lepszego . tylko mocni w gębie na boisku zero ;| . bramki stracone z karnego i z błedu bramkarza . moglo byc wiele wiecej dla nas . pozdro.
 Paweł_lks   25.09.2010, 16:01:15
Mamy lidera!! :idea:

Żuławy-Centrum (1-0)
Zakończył się 2-1 dla Żułąw

Ostatnie 20 min gralismy w 10 i było 1-1 ale zdołalismy wygrać.Goście strzelili z karnego.

Stzrelcy dla Żuław
1x Złoty Przemysław
1x Tomek Schoenrock

Żuławy :love: :love:
 MaTi_10   25.09.2010, 16:09:20
Żuławy - Centrum 2:1

Wynik odzwierciedla przebieg tego meczu. Ośmieliłbym się powiedzieć, że wynik mógłby być wyższy, lecz zabrakło wykończenia i zimnej krwi pod bramką.; - )
 Dylek_5   26.09.2010, 07:41:49
Bravo Żuławy tak trzymac a bedzie makro!!!
 wic19   26.09.2010, 14:50:39
Świt 0:7 Sokół
 dejw   26.09.2010, 15:37:20
galactic-restal 3:3 ... trwa druga połowa
od 10 min restal w dziesiatke
 Pasi-Restal   26.09.2010, 16:28:33
Mecz akcja za akcje zaczeli faulowac i po zejsciu 2 zawodnika ktory zostal sfaulowany gospodarze dołozyli 1 bramke ;p Restal od 24 min w 10 ;] :love:
 Michu-UKS   26.09.2010, 16:49:00
UKS Galactic Opalenie:love: : Restal Agri Kulice (3:0) 4:3
Mecz zdecydowanie dla UKS-u, chociaż druga połowa była wyrównana, no może z lekką przewagą Restalu .
Gdybyśmy zagrali 2 połowę tak jak 1 i dołożyli skuteczności dużo więcej to wynik mogły być dwucyfrowy.
Strzelcy dla UKS-u: :love:
2x Zachorowski Igor
1x Grabowski Wojciech
1x Tine Alphonse Rafael
 Pasi-Restal   26.09.2010, 16:58:04
Michu nie powiem pierwsze 15 min do was należało pożniej było wyrowównianie 8) do przerwy 3:1
Meczyk spoko :P u nas tez brakowalo wykączenia ale raczej byście nie ubili dwucyfrowki pozdro
Restal :love:
 Michu-UKS   26.09.2010, 17:06:37
A sory, rzeczywiście 3:1 było .
Nie będę się kłócił, ale chyba jednak 1 połowa była nasza . A co do dwucyfrówki to może przesadziłem, ale więcej niż 5 6 byśmy wrzucili bez problemu. Mieliśmy kilka setek niewykorzystanych ;P
 Domiin   26.09.2010, 18:47:06
Byłem na meczu w Opaleniu i najbardziej sprawiedliwy byłby remis . Szczerze to czerwona kartka bez przyczyny bo tylko mu poklaskał ;] . przy 3-0 myślałem ze bedzie tylko wiecej ale Opalenie spuchło i Restal przygniótł . ja obstawiałem ze bedzie 3-3 . dużo sie nie pomyliłem . ;) fajnie ze 4 drużyny teraz są na 2 miejscu . zacieta liga ;) .gratulacje dla Opalenia .
za tydzień Żuławy .;]

Szacunpg2000   26.09.2010, 19:07:13
Sokól 7:0 to był najmniejszy wymiar kary który spotkał drużynę z Radostowa. Mecz na jedną bramkę , wynik powinien być dwucyfrowy. Zacięta czołówka za tydzień Opalenie. Już się szykujemy. :blink:
 GalacticUKS   26.09.2010, 20:01:16
Domiin zgadza się, że czerwona trochę bez sensu, tym bardziej że sędzia mógł potem pokazać czerwo za dużo większe bluzgi pod jego adresem. fakt, że w drugiej połowie Galactic stanął bo chyba wszyscy myśleli że mecz już wygrany na stojąco. A tu jednak Kulice pokazały charakter! Brawo! Niemniej jednak zwycięstwo zasłużone! :idea:
 Paweł_lks   26.09.2010, 20:08:26
Brawo Kulice że pokazaliście charakter !

Żuławy :love:

Kulice :love:
 Paweł_lks   26.09.2010, 20:10:31

Daniel55   26.09.2010, 20:18:57
do Szacunpg2000 .
Nie byłbym tego taki pewien ,nam jest tylko potrzebny dobry bramkarz i 1 obronca a tak było by wyrównanie bo pierwsza połowa była wyrównana 0:1 a pod koniec połowy 0:2 błąd całkowity bramkarza ...
A o 2 połowie juz nie wspomne jakie sita dostawał ...

Świt :love:
 Pasi-Restal   26.09.2010, 20:56:11
tak myśle ze tez ciekway mecz bedzie z Wberem widze ze szykuje sie ostra walka o czołówke pozdro
:love:
 Szacunpg2000   26.09.2010, 21:39:30
Daniel 55 widzę ze masz dobry chumor po tak fatalnej grze. Zabrakło nam skuteczności i ostatniego podania. Fakt bramkarza musicie sobie poszukać oraz paru zawodników. Prawie cała drugą połowe zagraliśmy drugim składem oraz trener próbował inne ustawienia. Powodzenia i mamy nadzieję że urwiecie komuś punkty :)