GKS II Kolbudy 0 - 3 Amigo Przyjaźń 24 października 2010 - 13:00

Ten mecz pokaze kto jest prawdziwym liderem w naszej grupie!
Widzę że nie dajecie nam szans wg z Barką ; ]
 PatriQ__   19.10.2010, 22:07:10
wróć....:D ostatni typ GKS Kolbudy-Amigo Przyjaźń 0:4 . dla Amigo oczywiście:P
 gdagdy   19.10.2010, 23:11:38
moze nie daja szans bo wiedza jak gra Barka, ja widzialem 1 mecz sparingowy i 3 ligowe i musze powiedziec ze ta druzyna gra dobrze,tworza kolektyw.
obrona konkretnie, srodek pola walczacy i dobrze rozgrywajacy , napastnicy mlodzi i szybcy (nawet bardzo, numer 9 o ile pamietam) . no i stale fragmenty chyba polowe bramek z nich stzrelili, bo maja jakis tam czarodzieji
a z tego co widzialem was to tak troche nonszalancko i troche czestochowa.
jako ze jestem z gdanska zycze wam jak najlepiej bo drazni mnie bARKA w ich nazwie ;))). stawiam na remis 2-2
 ex-sprinter   21.10.2010, 20:14:33
a powiem mi ktoś czy jest ustalony termin zaległego meczu z pierwszej kolejki Przywidz-Sporting?
 Mati26651   21.10.2010, 20:32:13
na pomorskim kupe pisze :@ i wszystko z opoznieniem, zreszta juz powinien byc termin a nie ma wiec nie widomo :@ :@ :@ :@
 ex-sprinter   23.10.2010, 11:13:10
no ale czy gospodarz,czyli Przywidz ustalił już termin?Gospodarze ustalają kiedy mecz i muszą wysłać pismo do związku i Leźna!!!
 Szyderca   24.10.2010, 13:28:34
Tradycyjnie zapytam o występ Szymona:)
 Krzysztof1215   24.10.2010, 13:37:47
Morena II Gdańsk : Barka Łebno 0:0
Wiem tylko że Barka nie wykorzystała karnego w pierwszej połowie.
 janusz97   24.10.2010, 14:28:41
mecz ....jak by to nazwać........ walki.
|)
 janusz97   24.10.2010, 14:29:51
byli tacy co narzekali na boisko w łebnie...... z porównaniem do boiska w morenie to mamy...... Camp No :D
 domino1065   24.10.2010, 14:45:25
wiedzielismy ze jest ciezkie boisko na morenie ale takiego to sie nie spodziewalismy... nie wiem jak morena ale my nie moglismy pokazac chocby tego co zagralismy w leźnie bo poprostu tam sie nie da... ale sedzia to wogole z innej bajki, byl nawet obserwator...szkoda tylko ze taka organizacja u gospodarzy bo biora mecz na 11:30 a potem przychodza na boisko 15 min po, pilki normalnej do grania tez nie posiadaja, gralismy naszymi bo sedzia ich pilek nawet nie dopuscil...
 x-x-x-x   24.10.2010, 14:45:54
Orzeł II Trąbki Wielkie vs KS Sulmin 8-1(1-0) 8)
 OrzelTrabki   24.10.2010, 14:59:19
Orzeł - Sulmin 8-1 Mecz w pierwszej połowie w miarę wyrównany, po przerwie sędzia popełniał błędy (ale nie tyle ile widzieli rzekomo goście)
Nie pokazywał niektórych spalonych, ze spalonego może 2 bramki strzeliliśmy, a goście widzieli co chwila spalone.
Jeden kolega zszedł z boiska bo przegrywali, zachowanie gości było po prostu chamskie, tak jechali na sędziego, że masakra, on jest sam, więc nie może wszystkiego widzieć, nie ma co się tak bulwersować panowie, w drugiej połowie graliście po prostu źle, każdy moze mieć zły dzień i nie ma co zrzucać winy na sędziego. Nie mówię, że on sędziował dobrze, ale bez przesady.

Pozdro!
 Avar_   24.10.2010, 15:03:31
Boisko jednakowe dla obu zespołów. Jakie jest każdy wie. Mecz wyrównany. Wynik sprawiedliwy. Jedni i drudzy mieli swoje szanse i mogli wygrać ten mecz. Pierwsza połowa z lekkim wskazaniem na Barkę, druga na Morenę. Młody sędzia nie dawał sobie rady z prowadzeniem spotkania. Już obserwator przed meczem mówił, że na taki mecz to powinien ktoś lepszy być wyznaczony, a potem tylko wytykał jego błędy których była cała masa. Z wyniku bardziej zadowoleni powinni być zawodnicy Barki którzy mają rewanż u siebie.
 domino1065   24.10.2010, 15:07:41
tak boisko jednakowe dla obu druzyn, nie mowie ze nie... na naszym mam nadzieje bedzie duzo ciekawsze spotkanie
 seweryn12   24.10.2010, 16:20:29
Kolego ze przeciaganiem meczu to inna sprawa, poprostu czekalismy na "WZMOCNIENIA z Krakowa"!!! :P
Co do sędziego to inna bajka. Tylko dziwie sie ze ciągle są narzekania na sędziów a w B-klasie lepszych niebędzie!!!

Wystarczy popatrzeć na tych z EKSTRAKLASY.

Dla nas bardzo dobrze że BIALY niewykorzystał karnego!!! :(
 seweryn12   24.10.2010, 16:22:05
Teraz licze na ZUKOWO ktore zaczęło grać coraz lepiej i urwie punkty Barce!!!!
 tomek93   24.10.2010, 16:51:11
Przywidz 2:1 Amator :P
 paranoja   24.10.2010, 18:34:57
witam

chciałem się odnieść do kilku kwestii:

po pierwsze, to związek akceptuje dane boiska przed sezonem, jeżeli więc ktoś ma sapy do dtanu murawy na Morenie czy w Łebnie, niech śle uwagi do ZWIĄZKU, a nie swą przegraną argumentuje:" stan murawy na tym boisku uniemożliwił nam rozwinięcie naszych zaj....bistych skrzydeł"

po drugie, jeżeli ktoś ma sapy do sędziów, niech spojrzy na fakt, że tylko jeden facet musi zapanować nad tak dynamiczną grą jaką jest piłka nożna. jeżeli jakas drużyna chce, to niech płaci za 3 sędziów i nie ma pretensji o rzekome spalone.

po trzecie, szanujmy siebie, przeciwników i kibiców. to, co dzisiaj pokazali niektórzy Panowie z Sulmina to kpina! nie można w trakcie meczu grozic sędziemu, wdawać się w pyskówki z kibicami, wyzywać kolegów z drużyny, oraz przede wszystkim (szczyt buractwa) ściągac koszulkę w trakcie meczu i mówiąc pier...le to.

PZDR
 Seba10-90290   24.10.2010, 19:15:51
Panowie kilka kwestii da się zrozumieć,bo to w końcu jet tylko B klasa. Tylko że Drużyna z Moreny ustala godzinę meczu na 11.30- i to drużyna przeciwna z sędzią muszą czekać na gospodarzy spotkania ok 10 czy nawet 15 minut,którzy sami ustalili godzinę. Inna sprawa to pomimo tego że to jet B klasa to jak się organizuje coś to trzeba być do tego przygotowanym,bo żeby gospodarz meczu nie miał piłki-to nie na miejscu. te 2 aspekty to jest trochę nie fair wobec przeciwnika. Bo jeśli chodzi o boisko to tak jak tutaj panowie wyżej wskazują jest takie same dla obu drużyn-więc nie ma co się spinać,tylko że drużyna przywykła do boisk w lepszym stanie. Pozdrawiam wszystkich. powodzenia :)
 tomek93   24.10.2010, 19:19:45
jak tam Sporting i Amigo ? 8)
 jaaro   24.10.2010, 19:28:36
boiska są jakie są na dzielnicach to wszyscy sami muszą robić boiska my przed każdy meczem od 9 staramy się coś zrobić z tym boiskiem to nie jest tak jak w gminie gdzie gmina daje pieniądze wszystko maja a co do godz to wolimy grac o takiej niż o 14 czy 15 to już wogole niedziela jest do tylu a po drugie jest 15 minut żeby mecz opóźnić i można to zrobić a ze dzisiaj tak wyszło bo ludzi nie było a co do piłek no niestety zostały w samochodzie u osoby której nie było ale ogólnie mecz ciekawy był tylko szkoda ze bez bramek
 PatriQ__   24.10.2010, 19:38:18
Ktoś może podać wyniki ze spotkań Żukowo : Leźno oraz Kolbudy : Przyjaźń... z góry dzieki :P
 kula12   24.10.2010, 20:17:43
Żukowo II 1-1 Sporting II
 jaro19   24.10.2010, 20:58:54
Brawo Barka!!!Tak trzymać!!!Nie oddajcie lidera :P 8) 8)
 qbamat   24.10.2010, 22:21:07
Mecz Moreny z Barka pokazal ze obydwa zespoly zasluguja na pozycje lidera. Boisko , pilka , sedzia - dla kazdej druzyny jest takie samo! Mecz - mimo , ze bez bramek - byl bardzo ciekawy.

Barce gratuluje pozycji lidera , a Morenie bardzo dobrego meczu i pokazania, ze 2 miejsce to nie jest przypadek.
 kegeer   24.10.2010, 23:00:11
Kolbudy - Przyjaźń 0:3
 buba1   25.10.2010, 11:05:31
jako ciekawostka statystyczna mecz Morena - Barka jako pierwszy w tym sezonie zakończył się bezbramkowym remisem :idea:
 buba1   25.10.2010, 15:05:33
do chłopaków z Moreny mam prośbę, jak będą obok lać asfalt, to postawcie flaszkę dla kierowcy walca i powiedzcie, że chodzi o dobro Polskiej Piłki :blink:
 buba1   25.10.2010, 15:09:02
paranoja pisał:
"wyzywać kolegów z drużyny, oraz przede wszystkim (szczyt buractwa) ściągac koszulkę w trakcie meczu i mówiąc pier...le to"
o w mordę syn Koseckiego gra w Sulminie.... :huh:
 kalamorena   25.10.2010, 17:11:45
buba, problem jest taki ze obok asfaltu lac nie bedą bo droga ma byc z kostki brukowej :)
 mewa_88   26.10.2010, 13:40:16
Zgadzam się w 100% z OrzelTrabki. Widziałem ten mecz i pierwsza połowa bardzo wyrównana lecz to Orzeł strzelił bramkę. Potem Sulmin wyrównał myślałem że zaczną grać a oni stracili bramkę na 2:1 a następnie posypały się chyba trzy w odstępstwie paru minut i było 5:1. Potem zawodnicy byli sfrustrowani i delikatnie mówiąc nie chciało im się grać a uwagę skupili na arbitrze który poprawnie gwizdał lecz Sulmin ciągle widział spalone przez co atmosfera była dosyć napięta> na miejscu sędziego dałbym jeszcze więcej kartek za to co wygadywali - było słychać na całym stadionie. Panowie więcej pokory a zawodnik który zszedł i się obraził powinien dostać karę od klubu :D za takie zachowanie. Pozdrawiam i zyczę dobrych meczów.
 rogal5   30.10.2010, 18:06:54
domyślam się który z zawodników zszedł z boiska, a o karze dla niego od klubu nie ma mowy, nie pierwszy taki występek ;D