aQQ|TKWM   03.05.2011, 18:18:33
Bramki dla Olimpica :

Maliszewski x2
Kloc

Zalamujacy poziom w defensywie Gospodarzy, o brramkarzu nie bd wspominal ... ten kto widzial dzisiaj bramkarza to sam oceni jego wystep !
do aQQ......
Moim zdaniem bramkasz nie najgozej sie spisywał uratował was w paru sytuacjach sam na sam no ale tez miał słabe sytuacje. po jednej z tych słabych sytuacji strzeliliśmy bramkę :D
Mecz mógl sie podobac z jednej i drugiej strony ładne akcje. do przerwy 1:0 dla gospodarzy ale po przerwie sokól w 5 min strzeli 3 bramki. pozniej weszło troche haosu w nasza gre i strzelili nam 2 bramki nastepnie my dołorzyliliśmy 2 brameczki i skączyło sie na wyniku 3:6 dla sokoła. najpiekniejszy gol meczu a moze i nawet sezonu to go m. Elasa który z ponad 20 metr ów uderzył piłkę która uderzyła w poprzeczke i wpadła w bramkę :D
DZIEKI ZA MECZ :roll:
 Gedzia11   03.05.2011, 19:10:10
hahahaahhaha ku.... sory :P
 mistrz_SE   03.05.2011, 23:04:25
do tomek1112 :

No wiesz ja też ładną bramkę strzeliłem z Orłem haha ;p się tak nie zapędzaj.. ;D
 aQQ|TKWM   04.05.2011, 18:12:06
Bramka naprawde byla przepiekna szkoda ze tego nikt nie nagrywal. okienko od poprzeczki, mialem nadzieje ze pilka wypadnie z bramki ; ))
Meczyk naprawde moggl sie podobac bardzo zaciety, chociaz Sokol mial wiecej sytuacji ktore wykorzystal. PozdrO
 piotr_602   04.05.2011, 19:21:57
wiele osób strzela piekne bramki i jeszzce nie widzialem by sie tym chwalili :huh:
 OliviaGdańsk95   06.05.2011, 18:07:17
każdemu kiedyś wychodzi strzał życia. :)
 piotr_602   06.05.2011, 18:17:48
hehe dokłądnie :D
 OliviaGdańsk95   07.05.2011, 14:37:58
08.05.2011 . Gedania Gdańsk - Olivia Gdańsk . godz 13:00 .

Wisła 0;2 Amator
wisła miała wiele okazji do strzelenia bramki w tym rzut karny ale niewykorzystane sytuacje się zemściły ...

dzięki za mecz :)
 piotr_602   07.05.2011, 22:08:27
najgorszy mecz Amatora w tym sezonie .... :puke:
Wisła dzielnie się broniła brawo :)
 Gedania12   08.05.2011, 16:34:33
Gedania 3:2 Olivia
Mecz dla gedy, choć 2 bramki samobójcze Olivii.

Ale ktoś w końcu urwał punkty Olivii! ;D

Geda :love: :love:
 niewiadomo1   08.05.2011, 16:58:08
Gedania;Olivia 3-2(1-1)
Zgadzam się z Gedania12 ;D
Olivia przewarzała, ale Gedania grała od około 30 minuty w 10 po czerwonej kartce. W końcówce meczu 2 gole samobujcze !
GEDANIA :love: !!
 niewiadomo1   08.05.2011, 16:58:28
samobójcze*
 OliviaGdańsk95   08.05.2011, 18:53:31
. jak to gedania przeważała w tym meczu to chyba kolego byłeś na innyn meczu . :)

OliviaGdańsk95   08.05.2011, 21:00:21
dzięki. ale remis był by sprawiedliwszy .
 witos95   08.05.2011, 21:00:56
GKS II-MURKAM 2:2(0:1)

GKS II wygrywał już 2:1 , ale pani arbiter w ostatnich sekundach dała karnego dla MURKAMU

dzięki za mecz

GKS :love: :love:
 kopek1996   09.05.2011, 22:11:20
do piotr_602
no nie powiedział bym że wisła cały czas się broniła ...jak byśmy wykorzystali swoje sytuacje to mogło być nawet 1:1
ale mieliśmy totalny brak skuteczność :D
 czlowiek__   09.05.2011, 23:23:00
racja nie broniła bo obrońcy... (pozostawiali wiele do życzenia :D) chłopaki nie trafili w piłkę no i niestety seta za setą szły i to mogło dla nas się skończyć więcej a nieskuteczność to nasz problem. aa i kolego "kopek" chyba dobrze wiesz że sedzia chyba tam od was bo karny to ja dziekuje.. a ile waszych rąk nieodgwizdanych w polu karnym. no ale cóż nie zmienia to faktu że walczyliście ;). a my graliśmy jak ofiary.. Brawo Gedania |)
 KsOlivia   10.05.2011, 21:07:46
Chyba brawo olivia : ) Sami se strzelilismy te bramki i gdyby nie nasza pomoc gedania miala by 0 pkt ; )
 gedanka   10.05.2011, 21:48:30
Do KsOlivia: Gedania grała od 30 min.w 10 a i tak mieli więcej sytuacji bramkowych. Żeby wszystkie wykorzystali, zwłaszcza w ostatnich minutach, wynik byłby wyższy. A to, że sami sobie strzeliliście bramki to wasz problem.Pierwszy raz przegraliście i nie umiecie pogodzić się z porażką.
 KsOlivia   10.05.2011, 22:39:52
Hahaha wiecej sutuacji typie ty byles na dobrym meczu ?
 gedanka   10.05.2011, 23:06:09
Byłem na dobrym meczu- 8 maja o godz. 13 na stadionie Gedanii :P
Przyznam, że przeważaliście w meczu, ale przypominam, że Gedania od 30 minuty grała w osłabieniu.
 gedanka   10.05.2011, 23:11:04
Nie stworzyliście żadnej dogodnej sytuacji, Gedania natomiast miała kilka akcji "sam na sam", których nie wykorzystała TYPIE.
 OliviaKS   11.05.2011, 00:36:20
nie dyskutuj z tym TYPEM
nie mieliśmy żadnej sytuacji :D :D :D graliście w osłabieniu bo wasz prawy obrońca nie nadążał za naszym napastnikiem nr 10, chyba zresztą dobrze zapamietał jego numer bo ciagle na niego patrzył. Bardzo chamskie faule