Rowokół Smołdzino 0 - 1 Echo Biesowice 23 października 2010 - 12:00
Wybrzeże Objazda 3 - 0 Leśnik Cewice 24 października 2010 - 12:00
KS Damnica 8 - 1 Unia Korzybie 23 października 2010 - 16:00
Granit Kończewo 4 - 1 Błękitni Główczyce 24 października 2010 - 12:30
LKS Łebunia 1 - 2 Barton Barcino 24 października 2010 - 11:00
Garbarnia Kępice 5 - 0 Jantaria Pobłocie 23 października 2010 - 15:00

a czemu nie typujesz Objazdy????????
 EricCantona   18.10.2010, 19:51:33
kto ty jestes
 mn904   21.10.2010, 09:49:55
Rowokół-Echo 1-3 Wybrzeże-Leśnik 3-1 Damnica-Unia 2-1 Granit-Błękitni 3-0 Łebunia-Barton1-3
Garbarnia-Jantaria 2-2
 Wks-iak2   22.10.2010, 21:46:32
Unia = RUMUNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 talamata   23.10.2010, 01:49:17
wks-iak prezetujesz wysoki poziom...na prawde, takie rzeczy to sobie mozecie piepszyc w szatni jak jestescie wkurzeni podczas meczu a nie tutaj, zastanow sie teraz co ci dalo to wyzywanie nas od rumunow? owszem mielismy zatargi po meczu derbowym ale to juz bylo...wyzywalismy sie i tu na forum i (wy) nas u nas na stadionie. my juz przestalismy, a wy dalej nakreceni. nie widzisz ze nikogo juz nie kreci to wyzywanie? ze nawet wladam dal sobie spokoj? zastanow sie zanim cos napiszesz jeszcze raz bo szkoda czytac.

P.S. pozdro ;]
 Wks-iak2   23.10.2010, 09:08:37
Talamat gówno mnie to obchodzi widocznie spękaliście hahaha!!!

Uważacie się za niewiem kogo a jesteście najsłabsi tak jest prawda!!!

:D
 Lechia...   23.10.2010, 11:08:19
Hmmmm talamat daj sobie na luz niech sobie pisze dzieciaczek.Jak zobaczy ze go ignorujemy to skonczy. :idea:
 mytych   23.10.2010, 11:35:17
Lechia... ma racje, zachowuje się jak dziecko po prostu
 Wks-iak2   23.10.2010, 12:42:24
UNIA hahaha!!!!!

Mytych następny który lubi lizać dupe uni i echu haha!!!

;D
 mytych   23.10.2010, 15:29:27
W przeciwieństwie do Ciebie nie liże nikomu dupy ;] po prostu nie robię tego co Ty i nie wyzywam nikogo że są "tacy i tacy"

Jakie wieści ze Smołdzina ?
 hardy   23.10.2010, 17:15:25
Smołdzino - Echo 0-1
 hardy   23.10.2010, 17:16:20
w Kępicach gospodarze pojechali Pobłocie 5-0
 patkamat   23.10.2010, 17:17:20
Rowokół Smołdzino - Echo Biesowice 0:1 (0:0) : Bardzo słaby mecz, praktycznie zero akcji. Skandaliczne zachowanie zawodnika Rowokołu z numerem 7. Poza tym trener drużyny gospodarzy, wyzwiska w stronę sędziego.. nie ładnie..
 patkamat   23.10.2010, 17:20:10
A jak Garbarnia skończyła ?
 hardy   23.10.2010, 17:27:08
wynik powyżej :s
 Messi8   23.10.2010, 18:46:43
patkamat suchy zawsze taki byl i bedzie ... wiec nie masz co sie dziwic po jego zachowaniu ...;_
 suchy-SUKP   23.10.2010, 18:56:18
Messi paziu.... ja w tym meczu nie grałem więc zastanów się zanim coś napiszesz. I żałuje bo Echo w tym meczu było do pokonania co widać po wyniku i że Rowokół grał większość spotkania w osłabieniu. Więc japa tam dzieciaku
 Wulczyk21   23.10.2010, 19:27:25
jaki wynik w damnicy??
 ok2555   23.10.2010, 19:30:47
chyba 10:1 dla Damnicy 8)
 Wks-iak2   23.10.2010, 19:37:48
No wkońcu garbarnia!!!!!!!!!! Oby tak dalej!!

Unia napewno w dupe dostała i widać tera kto jest najsłabszy w gminie!!!!!! Wy Rumuni!!!!!

Echo fartem!!!!!!

BARRTON!!!!
 AlexD..P...   23.10.2010, 19:55:18
Jazda jazda Objazda :) Wybrzeze jutro walczy o kolejne 3 pkt :) Do boju Musimy wygrac :)
 Echo_Fan   23.10.2010, 20:02:48
Wiekśniak mógłbyś tak mówić gdybyście byli w górnej części tabeli.. No i co że Unia przegrała ? Wy meczu nie graliście... Co do Echo fartem... pozostawię bez komentarza każdy ma dni słabsze i dni lepsze ale zwycięstwo się liczy 1 czy 10 golami punkty są 3.Twój kolejny komentarz ''w końcu garbarnia'' liżesz chłopakom tyłek a nawet nie masz dla nich tyle szacunku aby napisać ich z dużej litery. Powiem ci jedno poproś mamę aby ci internet zabrała bo kompromitujesz się na całej lini także swój klub...Mówisz na chłopaków rumuni.... ho ho Barton karton. Więcej ci nie odpowiem bo i tak musiałem się zniżyć do twojego poziomu(dna)....

Echo :love: :love:
 EricCantona   23.10.2010, 22:25:41
My jak zawsze swoje ,walka o 3punkty!!!! Wybrzeze Objazda!!!!! :love: :love: :love: :love: :love:
 e-cho   23.10.2010, 22:40:30
Do TylkoEcho nie pisz w imieniu ECHA czy kibiców ECHA bo nim nie jestes !!!Twój poziom to patologia to tyle.
 e-cho   23.10.2010, 22:59:21
Widzę że komentarz TylkoEcho został usunięty i bardzo dobrze nich nie psuje opini prawdziwym kibicom.Co do ECHA to brawo Panowie kolejne 3 punkty.A mecz - przychodzi taki dzień jak dzisiaj i nic nieda się zrobić dobrze że już mamy go za sobą.Ktoś napisał zero gry to ja pytam co grał ROWOKÓŁ.Pozdrawiam, ECHO jest tylko jedno pełen szacun Panowie !!!!!!
 kozihno2010   23.10.2010, 23:01:54
do e-cho.
kolego nie jestem waszym sympatykiem ale widze ze szanujecie siebie i wasz klub dlatego ciesze sie ze troszke temperujesz waszego fana (Echo_Fan)
aha jeszcze cos Echo_Fan u nas nikt nie lize tylkow Garbarni poprostu milo ze wreszcie ich gra odpalila, a tylki z twoich postow wynika ze chyba tylko ty sam lizesz Unii, a to ze raczej dobrego słowa nie napiszemy o Uni nie powinno cie zbytnio interesowac, zajmij sie kolezko swoja druzyna przyda im sie doping w V lidze ale na boisku a nie na forum.

witam WKSiaka ponownie, oby juterko 3 punkciki.

jestesmy zawsze tam gdzie nasz Gryfek gra
pozdro dla Konczewa.
 Wulczyk21   23.10.2010, 23:03:38
To Unia ma chyba problemy kadrowe...

Wks-iak 2:
Zmądrzej chłopie, Twoje komentarze są żenujące, ośmieszasz mnie jako piłkarza, całą drużynę i Barcino :@
WSTYD .
 kozihno2010   23.10.2010, 23:10:29
a mnie WKSiak nie osmiesza skoro Unia z nas szydzi to czasami trzeba ich ukarac jakims tam postem.

i chociaz dobrze ze jest za Bartonem chlopaczysko :D

KSG
 Echo_Fan   23.10.2010, 23:21:22
Kozihno :P ogarnij jedno że tamto do mnie nie było tylko do TylkoEcho.. co do Garbarni to nie miło że wkońcu gra tylko miło że zaczynają strzelać.. grę mają dobrą ale skuteczność słaba skoro już mówimy... Unia z was szydzi ? Widzisz że nikt już się nie kłóci i chłopaki wyluzowali ale następny się znalazł... widzisz nawet co Wulczyk napisał... prawda mówi za siebie...
 Echo_Fan   24.10.2010, 00:52:29
To co robią na własnym ''podwórku'' to nie wiem... napinacze i kto to mówi :P puki co tu była rozmowa aż pewien Wks-iak2 się nie odezwał :) Stasiu nu nu :P

Echo :love:
 cubasa_ozora   24.10.2010, 09:57:30
Brawo Garbarnia wkoncu :-)) tyle na to czekalismy w Kwakowie
Pozdro od Slupii Kwakowo :love: :love:

Barton i Unia zapraszamy spowrotem do Serii B :-))

Moze sie spotkamy -ups sory raczej sie nie spotkamy bo my idziemy po awans
 coobeck22   24.10.2010, 11:40:11
nie nazywajcie Echa napinaczami bo jestem pewien ze chlopaki z druzyny i zdecydowana wiekszosc kibicow odcinaja sie od tego typu wypowiedzi (czytaj-->posty TylkoEcho czy Echo_Fan). A młodziez ktora te nicki posiada prosze o bardziej stonowane przemyslane i rozwazne wypowiedzi. :idea: Nie psujcie nam opinii taka postawa. :s
 STEN   24.10.2010, 13:25:51
Podawajcie proszę także wyniki do przerwy. Ile było do niej w Kępicach?
 Newer   24.10.2010, 14:06:26
kolego postaraj się trochę bardziej niż co tygodniowe wpisy "podajcie wynik do przerwy"
Trzeba trochę poklikać może gdzieś zadzwonić, a nie iść na łatwiznę. Pozdrowienia dla
 Kero1   24.10.2010, 14:39:28

Wybrzeże Objazda - Leśnik Cewice 3:0 ( 2:0 )

Bramki: 2' 41' 92'

Cały mecz praktycznie pod dyktando drużyny gospodarzy. Od początku meczu Wybrzeże nie dawało wyjść gościom ze swojej połowy za skutkowało bramką dla Wybrzeża już w drugiej minucie meczu.

Na początku drugiej połowy drużyna Leśnika próbowała stworzyć jakieś sytuacje do strzelenia bramki, jednak nie udało się tego zrobić.

Wraz z kolejną minutą meczu przewaga gospodarzy rosła. Wiele niewykorzystanych okazji sprawiło, że nie obejrzeliśmy kolejnych bramek.

Pod koniec meczu zawodnik gospodarzy został sfaulowany na polu karnym co w konsekwencji przyniosło rzut karny a co za tym idzie bramkę.

mn904   24.10.2010, 14:42:36
lebunia WKS BARTON 1-2(0-2)
 AlexD..P...   24.10.2010, 15:19:23
Wybrzez Objazda zwyciezyla 3 do 0 z Lesnikiem jada dalej :D Jazda jazda Objazda :D
 EricCantona   24.10.2010, 15:27:37
Jazda jazda jazda Wybrzeze Objazda!!!!!! tym razem mojej nie było!! ha ha lasiu misiek mati i 3jest !!!! :love: :love: :love: ale zero z tyłu!!!!!jedziemy dalej!!!! My jak zawsze swoje walka o 3punkty!!!! Wybrzeze Objazda!!!!! :love: :love: :love: :love: :love:
 Messi8   24.10.2010, 15:30:27
no to teraz czekac na rowokol ;D
 kozihno2010   24.10.2010, 17:56:54
Barton bardzo cenne zwyciestwo w meczu o tzw. 3 punkty. Postawa gospodarzy nawet nawet ale kibice stojacy na boku zenada. Caly mecz stali z jakimis tanimi browarami i wyzywali sedziow i zawodnikow Barcina zamiast zajac sie jakims tam dopingiem. Taka postawa to typowe buractwo.

A co do konfliktu z unia to teraz oni nic nie pisza bo ladne wyniki osiagaja. Jak jeszcze cos grali to ich bylo pelno na forum :P

Gratulacje dla Granitu. :D

KSG
 mn904   24.10.2010, 18:12:54
buractwo kibiców jak i samych zawodników lebuni było zenujące.Szczrgólnie w drugiej połowie.Pierwsza połowa w wykonaniu BARTONU bardzo dobra w drugiej gospodarze przycisneli ale ogólnie mecz był pod kontrolą drużyny z Barcina. No i Kozinho2010 ma rację ,,kibice :puke: ''unii jakoś teraz milczą po ostatnich zajebistych wynikach swojej drużyny ha,ha,ha :D :D :D
 Szmaciarelli   24.10.2010, 20:07:58
Noo.. to naLeśnik zjedzony :D nawet wróbla nie szczyściło po biszkoptach heheh za te 5:0 w poprzednich meczach prawie sie odegraliśmy!! Iiiichaaa Wybrzeże!! do końca rundy zera z tyłu! gdzie lecisz? już nigdzie!! pozdro dla Ustki :D
 Szmaciarelli   24.10.2010, 20:09:18
zero*
 wd40dlx   24.10.2010, 20:27:29
jeszcze tylko jeden mecz przed echem wybrzeza i mysle ze u siebie sprowadza echo na ziemie i wszystkich podobnych na forum takich jak echo fan czy tylko echo ktorzy te echo tak zachwalaja
 WladamWladem   25.10.2010, 10:45:57
Brawo Unia :)
 Wks-iak2   25.10.2010, 15:05:34
Jeszcze raz brawo unia!!!!!!!!!!!!! hahaha

Barton spokojniutkie zwycięstwo:D:D

Wulczyk bez spinki mi tam jeśli lubisz tak unie to ok ale my ich nie szanowaliśmy nie szanujemy i szanować nie bd!!!!!!!!!!!!

Pozdro Kozinho2010 , mn904 B.S.N.T hah!
 mn904   25.10.2010, 19:28:36
Wks-iak2 pozdro/pozdro.ha,ha,ha brawooooo uniaaaaaaa !!!!!!!!
 kozihno2010   25.10.2010, 20:05:30
pozdro WKSiak bo BRACI SIE NIE TRACI :P

mn904   25.10.2010, 20:37:51
B.S.N.T DLA EKIPY Z BARCINA. Kozinho2010 szykuj sie na impreze po meczu.Ekipa jak ostatnio :s